Opinie o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bliźniaki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bliźniaki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Bartek

No co im pozostało. Tylko pozory.

Zenek

Fakt. Przecież tym na forum chwalić się nie będą. Jest czego zazdrościć.

A co nie ma upadłości ? Przy tylu Spółkach? Tam pewnie dawno Sąd łapę położyl. I dobrze. Przynajmniej będą płacić ludziom. Bo wtedy syndyk zarządza pieniędzmi.

A skąd wiesz, że nie? Co napiszą na forum, że zostali podani o plagiat ? Skąd wiesz że nie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Sabina

Ja się dziwię, że z tymi ich produktami nikt nie podał ich o plagiat.

Prxyjaciółka

Ci co piszą że ludzie im zazdroszczą pewnie tak samo. (usunięte przez administratora) długów i nieszczęśliwe życie. Jedyne co im zostało to stwarzać pozory i mówić że ludzie im zazdroszczą. Tylko nie chcą powiedzieć czego niby im zazdroszczą. Żenujące.

Prxyjaciółka

Oni szukają frajerów którzy będą robić im za grosze, albo najlepiej za darmo. Ale ktoś napisał prawdę. (usunięte przez administratora) długów i nic poza tym. Przed upadłością się nie uchronią. Albo już mają albo będą mieli.

Zenek

Dobrze napisał Szeryf. Przede wszystkim nie lubią płacić.

Przyjaciółka

To nie są ich projekty. Takie same ogrodowe cacka były sprzedawane już dużo wcześniej. To są kopie innych ludzi , tylko logo zmienione.

Sabina

Fakt. Byli kimś przy żonach. Pracowałam tam wtedy. Faktycznie było czego pozazdrościć. Prężnie działającą firmą. Panienki pociągu chłopców w dół. Tak to jest jak się myśli dołem nie głową.

Alina

Dobre opinie sami sobie wystawiają. To jedno umieją robić. I czego tu zazdrościć. Kupy długów ? Ubezwłasnowolnienia przez upadłość konsumencka ? Sprawa sądowa za sprawą sądową. Faktycznie można tylko pozazdrościć. Żart.

PROJEKT REWERACJA ,JAKOSĆ NA 10 GWIAZDEK .

@Piotr

Super

Przyjaciel
@Piotr

Witajcie Bliźniaki.....Jesteście mistrzami ,projekty wasze kupują na całym świecie. Pozazdrościć, Ci najlepsi zawsze mają krytyka .Ktoś tu ma odcisk psychiczny na waszym punkcie, czyżby to kobieta zazdrosna ? Albo nie zaspokojona.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bliźniaki?

Klijent

Lubimy się śmiać, pić kawę, kawały opowiadać .

2 SZERYFÓW

NIE LUBIMY PLACIĆ TO PODSTAWA

Sabina

Dodam od siebie, że Panowie nic nie robią tylko oglądają sobie fajne pracownice przez kamerki. To prawdziwe psy na baby.

Katarzyna

Na pewno włamują się pracownikom na portale społecznościowe i potrafią wgrać pracownikowi szpiega na telefon. Nie polecam pracy w tej firmie. To dwa głupki nie szanujący nikogo. Tak naprawdę nie umieją nic. Uważają że umieją tylko dobrze zarządzają. Jak widać po braku księgowości i dobrej kadry zarządzać też nie umieją. Dlatego ludzie piszą że to dwa głupki zarządzają firma.

Jarek

Polecam produkty marki BLIŹNIAKI

@Jarek

Dobrze

Jan

Dziś otrzymałem przesyłkę ,bardzo dziękuję, bardzo dobra jakość,polecam

@Jan

Też polecam

Bardzo kiepskie, niechlujne wykonanie zakupionych produktów — jakość poniżej czegokolwiek, co widziałam gdziekolwiek indziej.

Tadek

Polecam dobra jakość produktów.

Gieniu
@Tadek

Super

Darek

Polecam ich produkty

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 71 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki