Opinie o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bliźniaki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bliźniaki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Stisują standardowe techniki manipulacji. Modulowanie głosem. Dlatego nikt nie chce z nimi pracować. Ludzie nie lubią wariatów. Teraz 90 procent ludzi te techniki zna. Otaczają się więc głupcami bo tylko tacy dają się na to nabrać.

Prxyjaciółka

Oni nie płacą też innym firmom. Przez co inne firmy też upadają.

Alina

No z całą pewnością to one ich zdradza :) Karma wraca :)

Boginka ziemi ania
@Alina

A jak u ciebie z długiem energetycznym Megan ? Rozliczyłeś całość??? ????????????????????????????????karma wraca

BÓG ZIEMI

Bliżniaki niedługo będą właścicielami wszystkich spółek w Polsce kto wie może i na Ziemi

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bliźniaki? Chętnie zatrudniają?

Arek

Wybierają raczej studentów,młoda krew.

Tolek
@Arek

ale nie płacą w żadnej ze swoich firm

Gabriela

Super

Firma to jest mistrzostwo. Tylko nikt tego nie chce zamknąć może panowie są tak wysoko poukładani. Życzę im żeby w końcu ktoś do końca życia traktował ich tak jak oni traktują ludzi którzy szukają uczciwej pracy.

Mateusz

Allegro blokuje konta jeżeli nie płacisz. Nie płacą za nic bo operacje plastyczne kosztują. Dlatego pewnie otwierają co chwilę nowe Spółki. Nie płacą, blokują ich i Nowa spółka. Ciekawe ile ich otworzą zanim ktoś się za to weźmie.

Juzuś
@Mateusz

Pewnie dużo tylko, kiedy się za to ktoś weźmie

STEFAN

Załoga nowa super atmosfera, dobra decyzja szefów ze koniec alkocholoków i pijanego kierownika,teraz widać że firma się rozwija.Tak dalej chłopaki.

Bartek

Oczywiście że będą chować dzieci same. Tylko żeby do ich móżdżkow to dotarło :)

Paulina

Nie martwcie się :) Nauczycie się z tym żyć :)

Katarzyna

To fakt. One nie są żonami więc zdradzić nie mogą. Więc zapraszamy do grupy (usunięte przez administratora)chorych :) Oni myślą że ludzie naprawdę jeszcze się na to nabierają ?

Na bank :)

Sabina

Jak myślicie ? Wnanewruja je w zdradę ?

Paulina

One myślały że ich to nie dotyczy. Że ich to nie spotka. Spotka. I to szybciej niż myślą. Teraz młode napływają z zagranicy. Ładne. Naturalne. A im latek przybywa.

Kadia

Ile one mają lat ? Czas wrobić je w zdradę Panowie :) Po co komu takie jak przyjeżdżają naturalne 19 ? Młode i piękne. Zrobili raz zrobią i drugi.

Sabina

Też słyszałam że ten artykuł chodzi między ludźmi z Ukrainy. I że ta serka poszkodowanych to głównie ludzie z Ukrainy. Słyszałam, że opowiadają gorsze rzeczy.

No ten artykuł jest dobry. Widziałam że pokserowany chodzi między ludźmi z Ukrainy. Jak oni źle traktowali ludzi z Ukrainy.

Asia

Zgłosiłam o otwarcie profilu na Spółkę Agnes. Przydał się też artykuł z tygodnika KRĄG. Trzeba ludziom przypominać.

Batrek

(usunięte przez administratora). Panowie pisma nie potrafią napisać. A wzięli się za zarządzanie Firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 66 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki