Opinie o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bliźniaki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bliźniaki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Zenek

Super wysyłka szybko i sprytnie

Aga

Niesolidna firma. Deklarują wysyłkę zamówionego towaru w terminie 3 dni a ja czekam już 3 tygodnie. Omijajcie szerokim łukiem!!!

Tadek

Warunki są spoko ,jak za darmo to ja nie widziałę lepszych warunków, jakim to trzeba być (usunięte przez administratora) żeby negować ludzi którzy udostępnili dom za który nie pobierają opłat ,wręcz bracia sami płacą opłaty za media dla tych ludzi. Chwała bracia.

Patka
@Tadek

Jeśli to są dobre warunki bo za darmo to ciekawe jak jest u pana w mieszkaniu,też ma pan tam drzwi bez klamek i zamków,brak bierzącej ciepłej wody i ogrzewania nie mówiąc o zdewastowanych pokojach i braku światła,nie ma to jak samemu sobie wypisać pozytywa,byłam przeżyłam i dziwię się że w takich warunkach trzyma się ludzi,ostrzegam i uwierzcie że krowy w oborze żyją w lepszych warunkach co do samej pracy się nie wypowiem bo jak szybko weszliśmy do tego niby hotelu pracowniczego to tak szybko nas tam już nie było .

Czy w Bliźniaki możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Warka

Kupiłem u nich domek dla jeża z logo BLIŻNIACY jestem bardzo zadowolony super wykonanie szybka wysyłka.POLECAM

Zenek

Płacą codziennie po 300 zł

Marcin S

Dzisaj dostałem dwie stówy.

Ta firma to fikcja niepłaci -przestrzegam przed tą tymi panami którzy podają sie pod różnymi nazwami firm

Wita

Panowie wporzadku ,niezła kasa tam jest .

ta firma (usunięte przez administratora) ludzi przestrzegam przed współpracą

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Dana

30.03.2023 01:03

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Danaikona wywiad

Praca w firmie Bliźniaki w moim odczuciu jest w porządku.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Danaikona wywiad

Aplikowałem na stanowisko projektant. Do moich obowiązków należało przyjmowanie zamówień od klientów i projektowanie nowych produktów dla klientów.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Danaikona wywiad

Rekrutował mnie przełożony. Byłem miło zaskoczony przebiegiem całego procesu rekrutacyjnego.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Danaikona wywiad

Rekrutacja obejmowała 5 etapów, wszystkie były związane z projektowaniem.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Zdalnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Danaikona wywiad

Wszystkie zadania wiązały się z projektowaniem.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Danaikona wywiad

Atmosfera jest super, czuje się tam dobrą energię i pozytywne nastawienie pracowników.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Komunikacja jest wzorowa.

W jaki sposób dowiedziałeś/aś się, jakie warunki pracy oferuje pracodawca oraz jakie ma oczekiwania względem oferowanego stanowiska? Jeżeli pracodawca nie udzielił takiej informacji, czy zapytałeś go o warunki i jaka była reakcja pracodawcy? Jeżeli pomimo Twojego zapytania, nie przekazano Ci takich informacji, jak myślisz, z czego to wynika?

Wszystkie informacje otrzymałem.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji? W przypadku informacji o niezłożeniu Ci oferty pracy, czy wyjaśniono Ci dlaczego nie zostałeś wybrany/a na to stanowisko?

Odpowiedź otrzymałem mailowo.

Czy w przypadku pozytywnej informacji, zdecydowałeś/aś się na tę pracę – co spowodowało taką decyzję?

Danaikona wywiad

Tak, zdecydowałem się nawiązać współpracę z firmą. Pracuję już tam i jestem wspierany przez innych. Współpracownicy są chętni do pomocy. Właściciele posiadają ogromną wiedzę pod kątem projektowania, pisali prace doktoranckie z tego zakresu. Klienci co chwilę dzwonią z podziękowaniami. Firma sponsoruje też Domy Dziecka.

Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Danaikona wywiad

Tak, polecam firmę Bliźniaki. Ta praca jest idealna dla ludzi inteligentnych, pozytywnych, chcących coś osiągnąć w życiu. Można się tu wiele nauczyć.

Dlaczego to miejsce nadal działa ? To powinno już dawno być zrównane z ziemią. Ci Panowie to przestępcy od wielu wielu lat. Dlaczego ten portal nie weryfikuje wpisów ? Przecież pozytywy wypisują tylko oni sami.

B.
@Anonim

Myślałam że dawno nie ma tego miejsca. Pracowałam 2 tygodnie i dali tylko 150zl. (usunięte przez administratora) Ale praca była spoko.

Sp.DRWAL-POL

Nadal nas zachwycają wasze projekty ,są doskonałe .

niezadowolony

przestrzegam przed zakupem i pracą u tych dwóch panów z piaskownicy nieuczciwość jest ich priorytetem

odradzam kupowania ich produktów jakość wspaniała , nie kupie juz wiecej i nie będę wspierał firm nie udczywich jak tych dwóch panów

KASIA

Szczerze nie polecam zakupu produktów z logo Bliźniaki fatalna obsługa ,straszna jakość

Jarek
@KASIA

Polecam produkty marki blizniaki

Tomi
@Jarek

A to moze oni daja opinie

Klijent

Produkty wasze ,są znakomite.

to własnie tych dwóch psełdo włascicieli pisze o sobie pochlebne słowa ale szkołę to omijali szerokim łukiem

Brawo

Hania
@Klijent

Produkty wysokiej jakosci

Tadek

Firma roku

NieZnasz

Do decyzji żeby od nich uciekać doprowadziło mnie zachowanie szefa jak wyzywał jedną z pracownic. Tyle wystarczyło. Nie chciało mi się czekać aż zacznie się tak odnosić do mnie. Kiedy zostali poinformowani stanowczo że przyjadę po pieniądze za moje dni pracy na miejscu czekały mnie wyzwiska od najgorszych, tępaków, itp. itd Oczywiście nie mogę pominąć też GROŹBY cytując " (usunięte przez administratora)a W zęby " która padła że strony Pani Agnieszki.

@NieZnasz

Całe szczęście, że nie zostałeś uderzony. Zgłaszaj to pilnie do Inspekcji Pracy w Zielonej Górze.

Tom

Tylko sanepid i ispecje pracy tam nasłać jusz to zrobię na nich pracował 5 dni ani grosza nie dali

@Tom

Czemu nie zgłosisz do Sanepidu i Powiatowej Inspekcji pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 188, z czego 72 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki