Opinie o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bliźniaki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bliźniaki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Alek

Polecam

Arek

Polecam

Darek

Znakomite projekty

zainteresowany
@Darek

kto pisze te opinie ? nieuczywiec? czy jego odbicie lustrzane ? zreszta co za różnica NIE POLECAM KUPOWAĆ PRODUKTÓW Z LOGO TYCH DWÓCH CHŁOPCZYKÓW

Daria
@Alek

Też polecam ,fajni szefowie .Czacha dymi.Pozytywnie .Niewiele z kat oni czerpią pomysły na te produkty ponoć już 11 000 projektów .

przestrzegam omijajcie produkty Tych dwóch ludzików nie kupujcie produktów z niewiadomego pochodzenia kupując produkty sprawdzajcie adres wysyłki jest zawsze ten sam a firma inna

Nikt normalny u nich nie pracuje, ludzie z marginesów społecznych, którzy nie mają się gdzie podziać, chociaż u nich mogą zarobić parę groszy. Czują władze nad ludźmi zdegenerowanymi, w gruncie rzeczy tak samo jak oni, bo po rozmowie i wymianie zdań (usunięte przez administratora) i to z dużych liter. Można stwierdzić, że chłopaki kiedyś mieli farta, skończył im się i i wyjściem w ich przypadku na prostą uważam, że jest niemożliwe. Nie życzę powodzenia, bo zbyt wielu ludziom odcisnęli na odcisk, a karma jest słodziutka i zawsze wraca.

Mi się obiło o uszy że to jakiś Pan Piotr z Lubina. Ale też popytam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Asia

Ja słyszałam tylko że to jakiś gość że Świeradowa. Nazwiska nie znam. Ale przejrzałam też w internecie udziałowców Spółek. Polecam. Ciekawa lektura.

Sabina

Ja się też spróbuję dowiedzieć i wam podam. Taka mała reklama. Chociaż sami by podali. Zrobią darmowa reklamę.

Batrek

Niech sami podadzą. Z chęcią się dowiemy kto tak doradza żeby (usunięte przez administratora)i naciągać ludzi. Może skorzystamy z takich usług.

Alina

Nie ma czego zazdrościć. Mają w ciul problemów. Stwarzają tylko pozory. Większość życia spędzają w sądzie. Tak się stało jak zastąpili głowę z mózgiem głową między nogami.

Uwaga

Słyszałem, że szukają kolejnego frajera/frajerkę żeby Spółkę na niego/nią otworzyć. Dowiem się kto jest ich doradcą to wam podam.

Bartek

Jak nie lubią płacić to sami do roboty. Ciekawe, że urzędnicy wiedzą, że nie płacą i przymykają na to oko. Mają z tego dole? Jak myślicie ?

Tak zazdrościmy. Kupy długów, nieudanego życia, braku pracowników, braku wykształcenia co widać gołym okiem, dziecko pewnie wcześniej czy później będzie pod opieką kuratora. Tak tylko pozazdrościć.

Sabina

Dom dziecka pisze "Dziękuję za wszystko jesteście wielcy " Jaki szanujący się dyrektor czy prowadzący dom dziecka napisałby taka bzdurę ? Przestańcie pisać sami te bzdury weźcie się za pracę.

Sabina

Ja bym chciała poznać nazwisko ich doradcy. O ile ktoś taki istnieje. Omijałabym go szerokim łukiem.

Heniu

Oni chyba naprawdę przedstawiają tak niski poziom intelektualny, że nie potrafią czytać między wierszami. A to że ktoś im zazdrości dna to tylko to potwierdza. Większość z tych ludzi która pisze dawno ma nową pracę. Zarabia. Lepiej stoi finansowo. Jest w lepszych związkach. Mam ochotę krzyknąć.(usunięte przez administratora) Ci ludzie próbują wam pomóc.

Heniu

Może do tych ludzi coś w końcu trafi. Bo widzę że ludzie na tym forum próbują im pomóc i sprowadzić do rzeczywistości. Po odpowiedziach jednak widać że nic do nich nie trafia. Myślą że ludzie to zabawki.

Basia

Zgadzam się. Dobry doradca przede wszystkim. Trochę zacisnąć pasa. Panie na luksusy operacyjne mogą same zarobić bo dwie rączki Bozia dała.lW to miejsce zapłacić ludziom i zatrzymać choć kilku dobrych pracowników. Jakiość się poprawi. I zmienić podejście. Zacząć myśleć ta głową na górze. Ale podstawa to dobry doradca.

Patrycja

Ja też im zazdroszczę. Pewnie każdy chce tak nisko upaść. Hi hi

Karol

Mały człowiek rzadko ma dużego ptaka. Piszecie bzdury. Skoro ktoś poruszył ten temat. A Panowie do wysokich nie należą. Myślę że obiecali Panienkom złote góry, (usunięte przez administratora) kasy, to młode i głupie poleciały Nie dodali że ta kasa to w formie kupy długów. Naprawdę im zazdrościmy.

Katarzyna

Wzięliby dobrego doradcę, trochę przycisnęli pasa i po problemie. Bo lecą w dół po linii pochyłej ale prosto w dół. Poza tym pisanie, że ktoś ma dużego ptaka i kobiety to lubią to jest trochę nie na miejscu. Skąd to wiecie? Może mają serdelki? Może dla odmiany Panowie ruszyliby głowami i zakasali rękawy do pracy. Bo do za zarządzania to oni się na pewno nie nadają.

Te pozytywne opinie pewnie któraś lalunia pisze. Co mają innego do roboty ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 186, z czego 70 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki