4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O.

Sosnowiec

Opinie o 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O.

Chamymamyubaw

Ciekawe co jest prawdą a co kłamstwem .

klient

Ostrzegam przed tą firmą wszystkich potencjalnych nabywców towarów reklamowanych i dystrybuowanych przez tę firmę. Otrzymany towar ma się nijak do zapowiedzi. Zamiast zapowiadanych autorskich programów i materiałów edukacyjnych, otrzymaliśmy plagiat materiałów dostępnych w sieci, oraz książkę dostępną w księgarniach internetowych za 12 zł. W dodatku pozbawioną znaku wydawnictwa! Za wszystko każą sobie zapłacić prawie 400 zł! To nieuczciwe wyłudzanie pieniędzy! OSTRZEGAM przed tą firmą!

Warto sprawdzić dwa razy.
@dana44441 12.12.2017 13:30

Telemarketerzy "firmy" sprzedają produkt, którego na oczy nie widzieli. Zdarza się, że dodadzą od siebie "kilka gratisów", więc nie ma się co dziwić, że produkt znacznie odbiega od zapowiedzi.

jolka
@klient 08.11.2017 16:27

Ja również ostrzegam. Oszustwo do potęgi n-tej. Materiał skopiowany, bardzo złej jakości, nagrany na płytę i sprzedawany za 400 zł z bezwartościową książką. W nowym roku życzę właścicielowi ażeby ktoś odpowiedni zajął się jego działalnością.

pozytywny

A ja póki co pracuje w tej firmie i jest ok. Jak nie ten produkt zainteruje klienta z naszych ust to szukany jest inny. Nie każdy sprzeda różowa koszule gdyż sam lepiej czuję się w żółtej. Firma ma duzo koszul gdyz nie pozostaje przy jednym wzorze. Na tym to polega Ważne by umieć je sprzedać i tego życzę wszystkim pracownikom.

Marcin

Witam Panią, Nie ukrywam przykro mi czytając takie opinie tym bardziej że jak sama Pani napisała rozmawiałem z Panią i uważam że rozmowa była w miłym tonie. Może od początku, przykro mi jak nie została Pani poinformowana o stanowisku pracy zwrócę w firmie na to uwagę. Prawie każda firma która coś sprzedaję stara się też sama to produkować, stworzyć markę itd. jednym z celów strony jest promowanie uczciwych firm ,niestety w naszym kraju są tylko strony których celem jest hejt. Informuje Pani iż była na kilku dniach próbnych co jest niestety nie prawdą była Pani jeden dzień,warto zamieszczać rzetelne informację. Prawdą jest iż rozmawiałem tylko z Panią gdyż tylko na tyle pozwolił mi czas a jak Pani pewnie pamięta poprosiłem Panią aby zapytać czy pracowała Pani w jakiejś firmie telemarketingowej gdyż ma Pani bardzo dobre rozmowy. Co do stawki tu niestety też zamieszcza Pani nie do końca rzetelne informację, każdy pracownik w naszej firmie ma stawkę w wysokości 2tys netto i taką też Pani podałem co w przeliczeniu na 160h wychodzi 12.5h. Ewentualne premie za wyniki jak wspomniałem nie były jeszcze przygotowane stąd poprosiłem o dzień zwłoki Co do bazy jak Pani pisze z internetu nie widzę w tym żadnego problemu , teraz wszyscy szukamy klientów w sieci,sprzedawcy czy pracy. Co do bazy naszych klientów,średnio do naszego klienta dzwonimy raz na pół roku ma prawo nie pamiętać,czasem też zmienia się dyrektor więc mają prawo nie znać firmy. Jak uważa Pani iż zmarnowała pieniądze na dojazd nie widz∂ę problemu zwrócę Pani za dojazd. z wyrazami szacunku Marcin

Rozczarowana

Strasznie podejrzana firma. Otworzyli nowe biuro w Bytomiu w budynku firmy MAZUR. Byłam na kilku dniach próbnych. Pomijając już wgl, ze na rozmowie nie przedstawili mi się jako konkretna firma i nie powiedzieli, ze to będzie telemarketing. Pierwszego nia byłam rozczarowana ale postanowiłam spróbować. Okazało się, że sprzedają jakieś 'pożal się' certyfikaty, które sami stworzyli, a oprócz tego wpisują pracodawców do bazy strony wzorowypracodawca.pl, którą też sami stworzyli i której nie widziałam, bo cały czas była w przebudowie mimo, że inni pracownicy od tygodni już sprzedawali ten produkt. Byłam w grupie z pięcioma osobami i tylko ze mną 'szef' chciał rozmawiać. Zaproponował mi podstawę w wysokości najniższej krajowej plus prowizję od sprzedaży ale kartki z wysokością prowizji nie dostałam do wglądu, bo ponoć nie miał jej przy sobie. Na pytanie czy pamięta chociaż jakieś konkretne stawki z tabeli po prostu mnie zbył. Później już nie szef a 'liderka' całej grupie powiedziała, ze wynagrodzenie to 12zł/h plus prowizję co też wydawało mi się bardzo podejrzane, że każdemu proponują coś innego. Baza klientów to u nich przypadkowe firmy z internetu, a 'stali klienci', do których już później dzwoniłam nie mieli żadnego pojęcia o tej firmie. Zmarnowałam tylko czas i pieniądze na dojazdy tam, bo biuro jest na 'za*upiu'. Odradzam.

Zostaw opinię o 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 YOU HOPE FOR FUTURE SP. Z O. O.