Opinie o MAR BALTICO (DOM WCZASOWY) w Łeba

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MAR BALTICO (DOM WCZASOWY). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MAR BALTICO (DOM WCZASOWY) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAR BALTICO (DOM WCZASOWY) w Łeba

Agata Nowy wpis

A przez covid mieliście teraz zamkniete ?

Marcin Nowy wpis

byliśmy na wczasach w Mar Baltico. Jeden wielki koszmar. (usunięte przez administratora) brud, brak papieru toaletowego, mydła. Jedzenie koszmarne. Właścicielka arogancka. Codziennie musiałem dopraszać się o rolkę papieru i właścicielka z Bożą łaską go mi dawała. Dodatkowo opis pokoju w internecie a w rzeczywistości był różny. Chciałem prasować to dostaliśmy deskę przepaloną. Najgorsze wakacje. Nie polecam! Jedzenie koszmar. Cud, że się nie zatruliśmy! Stare i przeterminowane!

Mar Baltico Nowy wpis
@Marcin

Panie Marcinie to za głupoty Pan pisze.Dokładnie Pan wie ,że gotujemy codziennie i jest wszystko świeże.Od kwietnia miałam ponad 400 osób i nikt nie narzekał na jedzenie.Przykro mi ,że nie ma Pan odwagi powiedzieć w oczy .Napisać można wszystko. Może miałam codziennie Pana pytać o to czy się papier Panu nie kończy.Nigdy nie byłam i nie jestem arogancka,może nie w tym ośrodku Pan był.A deska Panie Marcinie to ,rzecz używana przez wszystkich, może to właśnie Pan przepalił. Proszę przemyśleć swoją wypowiedz, bo łatwo się ludzi krzywdzi. Z tego co pamiętam ,to jak Pan wyjeżdżał to było wszystko ok.

Remik Nowy wpis

Jakim pracodawcą jest firma? Interesuje mnie praca ale zupełnie nikt nie zagląda na forum.

Milena

Podpowiedzcie coś aktualnego o firmie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MAR BALTICO (DOM WCZASOWY)? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wczasowiczka

Wczasowicze, czy warto jechać? Słyszałam, że lepiej poszukać innego miejsca na wypoczynek. Co polecacie w bliskich okolicach łeby?

Lusi

Właścicielka to mitomanka, zmyśla historie, pozornie miła jednak wyrachowana to kobieta. Cos niesamowitego, współpraca z nią jest niebezpieczna. Nie polecam bądźcie ostrożni.

Nina

Ekspedientki ze sklepu tej pani w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 70 nie sa zainteresowane pracą. Są aroganckie, szczególnie blondyna. Nie znam właścicielki, tj .pani Sielaff , ale moze to prawda co o niej piszą, skoro jej pracownicy tak żle się zachowują.

Gdynianka
@Nina

niestety podzielam Pani opinię, tam każdy klient to wróg. Uważam ze przyklad idzie z góry !!!

Pracownik byly

Właścicielka to osoba dwulicowa. Zachowuje się jak rozkapryszona "dziewczynka", nie zna się na hotelarstwie i gastronomi. Niestety również nie lubi i nie szanuje klientów. Sama twierdzi że nie ma do nich cierpliwości i traktuje ludzi jak natrętów. To przykre bo ten biznes daje jej zarobiki i to nie małe. Oddanym i pracowitym ludziom nie zapłaciła za pracę, tylko "wygoniła" ich z miejsca pracy. Żenujące. Niestety wykorzystuje naiwność ludzką i podjudza ludzi na siebie! Czegoś podobnego nigdy nie widziałam. Praca tam jest ryzykowna i krótkotrwała. Nie liczcie że obietnice i zapewnienia zostaną dotrzymane. TOTALNE OSZUSTWO !!!

...:)

Tragedia!!! Nie polecam pod żadnym pozorem pracy w tym obiekcie i współpracy z tymi "ludźmi"! Szkoda czasu i zdrowia. Właścicielka jest Panią chaosu, robi zawsze największe zamieszanie i drze pysk na cały hotel. Przy tym jest strasznie zakłamana i każdemu wciska inną wersję wydarzeń. Jej niemiecki mężuś udaje, że się nie wtrąca do niczego i swoje opinie o pracownikach wyraża dość wymownie w języku niemieckim do swojej żonki. HALO PANIE BENDT- czas nauczyć się polskiego, bo jakby Pan nie zauważył jesteśmy w Polsce! Poszanowanie godności pracownika i człowieka to dla tych państwa nieznajome pojęcie. Będziesz ciężko harować po 13-14 godzin, pracować poniżej swoich kwalifikacji, będziesz się starać licząc na godną zapłatę a w zamian nie dostaniesz ani złotówki za swoją pracę. O umowie można zapomnieć, bo po co płacić za pracownika składki. Urlop pracownikom Mar Baltico też się nie należy- mają pracować 7 dni w tygodniu, w święta i po kilkanaście godzin dziennie a najlepiej jeszcze, żeby za to nie oczekiwali zapłaty. Proponuję właścicielom zatrudniać Chińczyków, którzy będą pracować za miskę ryżu.

Marzena

Polsko niemieckie małżeństwo Iwona Sielaff I jej niemiecki kochaś Bendt oszukują ludzi, zarówno wczasowiczów jak i pracowników. Omijajcie to miejsce, a tak że ich sklep w Gdyni na świętojańskiej B&S outlet !!!

Omijajcie to miejsce z daleka, małżeństwo polsko niemieckie wykorzystuje pracowników. Nie wywiązuje się z umów, nie płaci.

Zostaw merytoryczną opinię o MAR BALTICO (DOM WCZASOWY) - Łeba

MAR BALTICO (DOM WCZASOWY)
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Świętojańska 70
    81-388 Łeba

MAR BALTICO (DOM WCZASOWY)