Opinie o Bogusława Bielecka Pokoje Gościnne Zefir w Łeba

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bogusława Bielecka Pokoje Gościnne Zefir. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bogusława Bielecka Pokoje Gościnne Zefir na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogusława Bielecka Pokoje Gościnne Zefir w Łeba

markin5 Nowy wpis

Byłem tam. Jak dla mnie było super. Pokoje z łazienkami, gorąca woda. Mili właściciele. 50 zł za dobę od osoby wcale nie drogo. Byłem w zeszłym roku to za gorsze warunki zapłaciliśmy drogo. Za dwie doby 1500 zł za 8 osób. W Zefirze za dwie doby za 7 osób wyszło 700 zł. Jak ktoś chce mieszkać w apartamencie to zamek na plaży w sam raz tylko, że za ekstra warunki to zapłaci za dobę sporo więcej. Pozdrawiam właścicieli z Zefira????

Magdalena Nowy wpis

Kurczę, komentarze nie zachęcają ale brakuje bardziej aktualnych opinii. Czy ktoś ostatnio korzystał z usług i może powiedzieć czy sytuacja się poprawiła? Brak wody, bród, wilgoć... Tak pokoje gościnne chyba nie powinny wyglądać.

Wiktoria Nowy wpis

Matko, nadal tam nie ma wody, czy już jest lepiej? Nie chce tak od razu przekreślać miejsca, wolę się upewnić, czy coś się nie zmieniło.

Marcin, turysta 2018 sierpień Nowy wpis

Opis niezgodny z ogłoszeniem !!!!!!!! Na miejscu rozczarowanie! Brak wifi, aneks kuchenny bez zlewu i bieżącej wody ( naczynia trzeba myć w zasyfiałej toalecie).Brak czajnika i sprzętu plażowego w pokojach- ogólnie trzeba się o wszystko prosić. Tv śnieży jak cholera. Szafa śmierdzi więc ciuchy na wieszaki na drzwi lub w walizkach. Bardzo ciasna łazienka w pokoju. Czuć z niej stęchlizną, która roznosi się na cały pokój. Grzyb na suficie, brak wentylacji. Cena nieadekwatna do warunków. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!! JEST WIELE INNYCH OFERT ZA TE PIENIĄDZE SKORZYSTAJCIE Z NICH !!!!!!!!!!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bogusława Bielecka Pokoje Gościnne Zefir, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bartek

Masakra PRL to mało powiedziane, nie zgadza się opis (brak internetu, telewizja śnieży, brak żelazka,’miejsca parkingowe), śmierdzi wilgocią i jest brudno. O papier toaletowy czy grilla trzeba się prosić. W aneksie kuchennym brak zlewu i trzeba naczynia myć w toalecie. Sprzęt plażowy jest stary i zajechany a właściciele niemili brak słów żeby nie przejmować się turystami wynajmującymi u nich pokoje . NIE POLECAM, najgorsze miejsce jakie wynajelismy !!!!

Turysta lato 2018

Pokoje i aneks kuchenny jak za czasów PRL-U jest brudno i śmierdzi, brak naczyń o wszystko trzeba się prosić. Brak internetu mimo ze w opisie jest a telewizji nie da się oglądać bo śnieży NIE Polecam

Turysta

Tv jest ale śnieży; brak internetu a niby w opisie jest; balkonu brak; łazienka lata 80 - brak wentylacji; śmierdzi starością; o wszystko trzeba się prosić; aneks kuchenny słabo wyposażeny - brak zlewu i podstawowych naczyń itp.parking- katastrofa .....ogólnie nie polecam

Turysta 2018

Nie polecam nikomu Willi Zefir w Łebie, przy 1 maja 24 Najlepiej omijać z daleka. Brak w kuchni zlewu do pozmywania naczyń, kosza na śmieci też nie było. W łazience w okropnym stanie, a wylewka przywiązana na tzw. bandaż. Brak dogodnego parkingu, brak możliwości w razie potrzeby wyjazdu. W łazience śmierdzi. Ogólnie nie polecam. Za te pieniądze, trzymać się z daleka.

Ela

SYF ,SYF I JESZCZE RAZ SYF..!!!!!!!!!!! Opis nie zgodny z tym co zastaliśmy ---brak parkingu ,łazienka koszmar strach wejść, pokój łóżka totalny syf i nie wiadomo co jeszcze !!!!!!!!!!! Omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Bogusława Bielecka Pokoje Gościnne Zefir - Łeba

Bogusława Bielecka Pokoje Gościnne Zefir