Restauracja Sarbinowska

NIP: 8942864638 REGON: 021127336

Restauracja Sarbinowska

Opinie o Restauracja Sarbinowska

Halina

@Damian, rozumiem, że chcesz dać do zrozumienia, że ofert pracy pracodawca nie zamieszcza ani w internecie, ani w innych źródłach. Czy Ty właśnie o zatrudnienie w Restauracji Sarbinowskiej, dopytywałeś się na miejscu? Jak długo trwała Twoja rekrutacja?

anonymous

mają pyszne jedzenie! Polecam na obiad z rodziną

Halina

Czy w Restauracja Sarbinowska można zatrudnić się wyłącznie na pewien okres, np. okres wakacyjny? Zachęcam do pozostawienia informacji w tej kwestii. Jakie warunki zatrudnienia zapewnia ten pracodawca? Wasze wypowiedzi będą ważne dla studentów, którzy poszukują pracy w niepełnym wymiarze godzinowym.

Poleć

No restauracja na pewno gotuje smacznie, ja polecam

markslena
@Poleć 14.10.2016 22:19

na jakiej podstawie ta opinia jak restauracja rusza dopiero 28.11 ???

Zostaw opinię o Restauracja Sarbinowska - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Sarbinowska