Opinie o Ivan Markovych w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ivan Markovych. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ivan Markovych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ivan Markovych w Wrocław

Czekam na przelew Nowy wpis

(usunięte przez administratora), który nie wywiazuje się z umowy. Oczywiście sprawa zostanie nagłoszona

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Ivan Markovych na stanowisku Monter? 4 maja pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Anna Nowy wpis

Nie ma takiego stanowiska w tej firmie i ogłoszenia też.

Haszim

Nie polecam. Gosciu sklada fałszywe oświadczenia do Urzędu Skarbowego i ZUS, zatrudnia ludzi na krótki okres czasu i na koniec nie płaci. Nie szanuje ludzi i jest zwykłym oszustem.

Ivan
@Haszim

Uważajcie na tego (usunięte przez administratora) Ma na imię Michał M. Kłamał że jest studentem. Podał fałszywą legitymacje. Dostawał na rękę kwotę bez wyliczenia ZUS i US. Później zgłosił do ZUS że nie jest studentem i że pracodawca nie płaci składki ZUS za niego. Nie zwrócił mi tą różnice. Oprócz tego (usunięte przez administratora) ze sklepu opaskę Xiaomi.

Agata Nowy wpis
@Ivan

ale jaki miał w tym interes, żeby zgłosić to do US skoro sam (usunięte przez administratora) Coś mi tu nie gra..

Waleria

Jestem bardzo zadowolona. Wypłata wczasy. Umowa o pracę. Bardzo ładne sklepy. Zawsze można się dogadać z nim.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ivan Markovych? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Работа на фасадах / praca przy elewacjach wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Natalia

Oczywiście że tak.

Czy w Ivan Markovych są szkolenia zewnętrzne?

Tak. Szkolenia produktowe.

Wszystko. Jestem zadowolona.

Agata

Pracowałam u Ivana od 2018 roku jeszcze w saloniku prasowym Trafika i do 2021 już w nowych marketach alkoholowych. Nigdy nie miałam żadnych problemów w pracy. Wypłatę zawsze miałam na koncie wczasy i nigdy nie brakowało. Jeśli nawet brakowało parę zł to tylko dlatego że był błąd w grafiku i trzeba było to sprawdzić i poprawić. Dziewczyny nie piszcie bzdur.

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Ivan Markovych w mieście Wrocław? Czekamy na opinie od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

Benwro

Moja koleżanka u niego pracuje i biedna się tylko męczy bo teraz jest pandemia i ten czlowiek pomylil zawody kompletnie nie nadaje się na "szefa" Nie wspomne jak potraktowal mnie przy zwolnieniu bo na to nie ma slow

Pracuję w tej firmie od 2018 roku i jestem bardzo zadowolona.

Wiktoria Dorota

Nie będę pisać anonimowo chce żebyś wiedział, że to Ja bo mam świadomość, że to przeczytasz. Od czego zacząć, bo jest tego sporo. Może od tego, że pracowałam u tego "człowieka" przy ul. Traugutta od połowy grudnia do końca marca. Z wypłatami co chwilę było coś nie tak, ciągle brakowało, ale i tak były pretensje do wszystkich innych standard. Kolejna sprawa to testy z euro casha, w umowie nie ma ani słowa o karach za nie wypełnienie testu, a zabiera pieniądze bez żadnego słowa, a żeby było śmieszniej zabiera pieniądze za swoje kary finansowe od P. Krzysztofa tak zapłacił swoją karę z mojej wypłaty to nie żart,ale przejdźmy do następnego. Podczas swojej zmiany chciałam skorzystać z wc, ale nie było takiej możliwości gdyż no miałam kluczy, a kiedy napisałam do Ivana zostałam bardzo miło olana zero jakiejkolwiek odpowiedzi w ten sam dzień też nie byłam w stanie przyjąć konwoju no bo nie miałam kluczy :) sytuacja powtarzała się kilka razy, a z jego strony brak zainteresowania musiałam ściągać przyrodnia siostrę żeby stanęła przy drzwiach co było żenujące, bo jak tak można traktować pracowników, ale on nie ma pracowników on ma pieski, które muszą być ustawione, bo inaczej nie masz pracy robił zament w ekipie, która była zgrana kłamał co prowadziło do kłótni. Cała sytuacja została zgłoszona do inspekcji pracy. Polecam omijać szerokim łukiem tego faceta, bo to tylko same problemy

Współczuje tym ludzia
@Wiktoria Dorota

Wczoraj kobieta mi płakała paląc przed sklepem, że ma dość, że to antypatyczny dupek wyzywający się na ludziach, że do wc tekze nie miała dostępu o boi się o swoją wypłatę. Ktoś się musi tym zająć bo wygląda to przerażająco

R
@Wiktoria Dorota

Dlaczego kłamiesz? Wiesz dlaczego została zwolniona? Pracowałam z tobą i za każdym razem ci robiłam uwagę za to że coś nie zrobiłaś i że mam to po tobie zrobić.

Pracowałam w tym sklepie na Traugutta z Panią Wiktorią i niestety muszę napisać że Pani Wiktoria kłamie. Za każdym razie po niej były puste półki, ona nigdy nie dokłada towar. Kilka skarg na nią składali klienci na stronie internetowej naszego sklepu i na Mapach Google. Z tego co wiem to dlatego została zwolniona.

Procowałem u tego Ajenta w sklepie Trafika przy ul. Sieradzkiej jeszcze na początku 2020 roku. Żadnych problemów z wypłatą nie miałem, nie wiem o co chodzi w poprzednich komentarzach.

Współczuj tym ludzia..

Rozmawiałam wczoraj z panią z Bena przy traugutta nie będę mówić,która bo dziewczyna boi się ze nie dostanie pieniędzy... Po chwili rozmowy dziewczyna zaczęła płakać naprawdę rozpłakała się, że ona w ciągu zmiany nie mogła wyjść do toalety ponieważ była sama na zmianie i nie posiadłaś kluczy do lokalu, a szef który prowadzi "sklep" jest antypatycznym dupkiem który się wyzywa na ludziach.. Po przeczytaniu poprzednich opinii może ktoś by się w końcu tym zajął? Bo coś jest nie tak że pracownicy płaczą przez własnego szefa... Skontaktujcie się z ludźmi z danych opinii i zasięgnijcie po dowody, bo jedna dwie opinie to może przypadek, ale tyle łączących się to już coś jest na rzeczy....

Omijać szerokim łukiem! Pracowałam za długo i do dziś nie doczekałam się pieniędzy... zwykły (usunięte przez administratora)!

Zostaw merytoryczną opinię o Ivan Markovych - Wrocław

• Jak się pracuje w Ivan Markovych?

Zobacz opinie na temat firmy Ivan Markovych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ivan Markovych?

Ivan Markovych
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Sygnałowa 42a
    52-130 Wrocław