Opinie o Lunching.Pl Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lunching.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lunching.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lunching.Pl Sp. z o.o. w Kraków

K

Byłam na rekrutacji w tej firmie poprzedzonej rozmową telefoniczną. Rekruterka spóźniła się 20 min na spotkanie co było lekko stresujące dla mnie. Nie wiedziałam czego się spodziewać. Później już było okej, tylko powtarzanie pytań z pierwszej rozmowy wydaje mi się niepotrzebne.

N
@HR

Czy zespół jest młody to jest akurat najmniej ważne. Może jest to ważne dla ludzi po szkole średniej, ale nie dla doświadczonych handlowców

Hej! Wiadomo coś o najbliższych rekrutacjach? Niestety zakładka kariera jest pusta, a wpadło mi w oko starsze głoszenie dla konsultanta telefonicznego:) Pracuje ktoś w dziale może? Jak atmosfera, kontakt z team leaderem zespołu? Ścieżka kariery jest określana już na starcie? Możecie zdradzić czy zarobki są satysfakcjonujące, że tak to nazwę?:D

K

HR
@K

Cześć K, bardzo nam przykro, że doświadczyłaś takiej sytuacji i na pewno nie powinna się ona zdarzyć. Rozumiemy, że rekrutacja to stresujące doświadczenie i zawsze bardzo się staramy żeby rozmowa przebiegała dla Kandydata w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że pomimo tej wpadki, doświadczyłaś od nas ciepłego przyjęcia. Każdy czasem się myli i to była właśnie taka sytuacja. Jeszcze raz bardzo Cię przepraszamy za niedogodności. Mieliśmy szczerą nadzieje, że ciastko i herbata w jakimś stopniu złagodziły Twój stres. Wyciągniemy z tego wnioski i postaramy się żeby to już nigdy więcej się nie powtórzyło. Pozdrawiamy, Lunching

HR

@Maja, każdy proces rekrutacyjny u nas wygląda trochę inaczej - w zależności od stanowiska. Bardzo ważne dla nas jest dopasowanie kulturowe i dopasowanie do stanowiska. Lunching to młody, otwarty zespół. Każda nowa osoba może liczyć na pomoc i wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu. Staramy się żeby kandydaci mogli poznać naszą atmosferę już w czasie procesu rekrutacji. W naszym procesie rekrutacyjnym staramy się zapewnić kandydatom wszystkie informacje jakie mogą ich interesować przy dołączaniu do nowej organizacji. Zwykle po pierwszej selekcji CV kontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie lub mailowo. Na tym etapie zbieramy podstawowe informacje, albo za pomocą rozmowy telefonicznej, albo za pomocą krótkiego zadania. Kolejnym etapem jest spotkanie z rekruterką oraz Liderem danego zespołu. Przy każdej rekrutacji informujemy kandydatów o kolejnych etapach. Staramy się też opisywać etapy rekrutacji w naszych ogłoszeniach.

Honorata
@HR

A czy praca u Was jest zdalna, stacjonarna czy hybrydowa? Ile jest u Państwa etapów rekrutacyjnych i jak one są rozciągnięte w czasie? Te krótkie zadanie dotyczy od aplikowanego stanowiska, czy może jest to jakiś test osobowościowy pracownika?

Agatka
@K

Hej, na jakie stanowisko aplikowałaś? Pamiętasz jeszcze, o co pytali? Jak szybko odezwali się po wysłaniu cv? :) Chce aplikować na Specjalistkę ds. współpracy z partnerami biznesowymi, i tak się zastanawiam, co mnie czeka w razie ewentualnej rozmowy :D

@Honorata

Cześć, @Honorata wszystkie wymienione opcje są możliwe ;) Nasze biuro mieści się w Krakowie - osoby z Krakowa pracują w większości hybrydowo. Mamy też osoby, które pracują całkowicie zdalnie z innych miejscowości oraz pracowników mobilnych - handlowców w regionach. W naszych ogłoszeniach zawsze znajdziesz informację nt. trybu pracy oraz etapów rekrutacji. Przy każdej rekrutacji wygląda to trochę inaczej. Zapraszamy na naszą zakładkę kariery: https://lunchingpl.traffit.com/career/

@Agatka

ta rekrutacja została już zakończona. Zgłosiło się do nas bardzo dużo kandydatów i w takich przypadkach niestety nie jesteśmy w stanie odezwać się do wszystkich aplikujących. Jeśli chodzi o rozmowy rekrutacyjne, to do każdego stanowiska mamy przygotowany zestaw pytań, które zadajemy kandydatowi w trakcie spotkania. Pytania dotyczą kompetencji, które są potrzebne przy danej współpracy. W czasie spotkania opowiadamy też o firmie i pracy w zespole, do którego prowadzona jest rekrutacja i odpowiadamy na pytania kandydata.

Szymon
@HR Lunching

Mógłbym jeszcze dopytać o umowę? Rozumiem ze najpierw jest okres próbny a potem? Na ile jest zawierana umowa? Trzeba co kilka miesięcy ją przedłużać czy od razu jest długoterminowa?

@Szymon

To zależy od umowy oraz stanowiska. Zazwyczaj najpierw zawieramy umowę na okres próbny, kolejna umowa może być na rok albo na czas nieokreślony.

@HR Lunching

Czy stawka na okresie próbnym różni się od tej na umowie o pracę? :)

HR Lunching Nowy wpis

cześć, dostępne są u nas różne umowy: zlecenia, o pracę, B2B. Na okresie próbnym umowa jest taka sama jak kolejna. Stawka na okresie próbnym jest uzależniona od działu oraz stanowiska. W każdym dziale mamy określone stawki na okresie próbnym oraz kiedy może nastąpić podwyższenie wynagrodzenia. Dodatkowo przy niektórych stanowiskach mamy systemy premiowe. O wszystkich szczegółach dotyczących wynagrodzenia oraz jego składników na konkretnym stanowisku informujemy w czasie rozmowy rekrutacyjnej :)

N Nowy wpis
@HR

Cześć wszystkim :) Znajdę tu kogoś, kto pracuje w marketingu? Wpadła mi w oko oferta pracy dla content specjalisty, niestety już wygasło. Jak często firma szuka osób do zespołu? Nie wiem, czy mam na co liczyć i obserwować firmę i oferty. Jak tu wygląda ścieżka kariery, rozwój? Stawiają na pracownika w tych kwestiach? Macie jakieś ciekawe szkolenia? Czytam, że na niektórych stanowiskach jest system premiowy. Obejmuje on marketing? Może ktoś podzielić się widełkami? Chodzi mi o uop :) Ciekawi mnie też jak wygląda proces rekrutacyjny? Wymagają portfolio, a czy jest jakiś etap, który weryfikuje wiedze/umiejętności na temat seo itp?

Czy w Lunching.Pl Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

HR Lunching

Cześć! Wszystko znajdziesz w naszych ogłoszeniach, które można znaleźć np. na naszej zakładce kariery: https://lunchingpl.traffit.com/career/. W standardzie benefitowym mamy: - benefit Lunching: 20 zł dziennie/249 zł miesięcznie dopłaty do lunchu w pracy (w biurze i na home office), - dofinansowanie do opieki medycznej LuxMed, - dofinansowanie do karty sportowej.

Firma Lunching.Pl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Key Account Manager. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
KrakowskaLama

Dobra kultura pracy, zgrane podzespoły sprzedaży i operacji. Różnorodność w wykonywanych obowiązkach.

Dlaczego oferta pracy "kontakt z klientem biznesowym" jest przeznaczona dla studentów zaocznych? Większość ludzi chce przecież pracować w tygodniu 8-16, nie tylko studenci ze zjazdami weekendowymi. Może ktoś dojrzały też chce podjąć pracę za 4,5-5 tys., mając kwalifikacje i kompetencje. Co firma na to?

Pytania :)

Jeśli nie jestem studentem to mogę aplikować na to stanowisko? ------> https://www.pracuj.pl/praca/praca-dla-studentow-zaocznych-kontakt-z-klientem-biznesowym-krakow,oferta,1002468163 Czy sprzęt jest wysyłany np. kurierem? Jak podpisuje się umowę? Osobiście?

Czy firma Lunching.Pl Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Sales

Zdecydowanie tak. W Lunching najważniejsze jest doświadczanie i wnoszony wkład.

Emilia
@Sales

Jeśli chodzi o ten "wkład" to co najczęściej ludzie tutaj wnoszą od siebie do firmy?

@Emilia

"Wkład" to bardzo szerokie pojęcie :) Jest oceniane bardzo indywidualnie przez przełożonych, ale mam na myśli tutaj zaangażowanie, inicjatywę, podejmowanie się dodatkowych obowiązków i odpowiedzialności, rezultaty i efekty prowadzonych projektów, współpraca z zespołem, dzielenie się doświadczeniem i umiejętnościami z innymi członkami zespołu itp. :) Z racji że jesteśmy jeszcze młodą organizacją, która cały czas rośnie, to jest wiele historii, gdzie ktoś już kilka razy zmienił stanowisko i bardzo się dzięki temu rozwinął i znalazł swoje miejsce tutaj, a także wiele historii awansów wewnętrznych.

Aneta
@Sales

Czyli jeśli ktoś się sprawdza bez problemu może zmienić stanowisko? :) To super, a czy firma oferuje jakieś szkolenia?

@Aneta

Tak, jeśli ktoś się sprawdza, to może zmienić stanowisko, ale oczywiście nie zawsze jest to możliwe. To jest też zależne od obecnej sytuacji w firmie i zapotrzebowania, a także predyspozycji tej osoby do obowiązków, które miała by objąć na innym stanowisku. Natomiast jesteśmy bardzo na to otwarci i często się to u nas zdarza :) Oczywiście zawsze zapewniamy Onboarding i szkolenia wewnętrzne, wdrażające w obowiązki itp. Czasami też zdarzaja sie szkolenia zewnętrzne. Obecnie też mocno współpracujemy z SellWise, AdWise i HR Hints i czasami te firmy przeprowadzają u nas szkolenia :)

Wojciech
@Sales

Rozumem. A za szkolenia zewnętrzne bardziej kosztowne płaci firma czy tylko współfinansuje? Nie trzeba z nie podpisywać lojalki?

@Wojciech

To jest zależne od działu i stanowiska na którym pracujesz. Najczęściej natomiast bardziej kosztowne szkolenia/warsztaty są współfinansowane, oczywiście jeśli zostanie przyznany budżet rozwojowy i szkolenie rozwija kompetencje istotne na Twoim stanowisku :) Zapraszamy do rekrutacji, w tedy aplikując na konkretne stanowisko będziemy mogli bardziej precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie :)

Jurek_Ogórek

Oto moja opinia: Restauracje anulują zamówienia notorycznie, bardzo mało dostępnych miejsc w centrum miasta, moim zdaniem to nie działa i wobec tego rezygnuję. Firma otrzymała prawie 3mln z publicznych pieniędzy, w mojej ocenie totalne dno a kasa wyrzucona do klopa i spuszczona...

Grażyna

Widziałam na portalu, że firma wystawiła nową ofertę pracy jako Key Account Manager. Ktoś kiedyś pisał, że zwalniało się dużo pracowników, ale zastanawia mnie jak jest teraz? Zainteresowała mnie też kwestia prowizji, czy faktycznie ciężko jest ją wypracować?

@Grażyna

Tak, jak to w działach handlowych w większości firm jest w zespole rotacja, natomiast obecnie dużo niższa niż wcześniej. Wcześniejsza rotacja wynikała z dynamiki startupu, bo dopiero w tedy tworzyły się wszystkie procesy i standardy, od rekrutacji po sprzedaż. Teraz po ponad 3 latach pracy nad fundamentami mamy fundamenty, które pozwalają się skalować :) Można też to zauważyć po naszych stażach na koncie LinkedIn. Natomiast to czy łatwo czy trudno jest wypracować prowizję potraktowałbym subiektywnie, ponieważ każdy to ocenia na bazie swoich wcześniejszych doświadczeń, a często te doświadczenia są inne, bo np: ktoś pracował z produktem, który dla klienta był "must have" a nie "nice to have", pracował z tańszym produktem, z mniejszymi klientami itp. Nasz produkt/usługa jest sprzedawana do dużych organizacji, gdzie decyzyjność jest rozproszona i są to duże budżety, więc proces sprzedaży jest dłuższy niż 1-3 miesiące. Dlatego podczas procesu rekrutacyjnego sprawdzamy z jakim produktem, klientami, budżetami kandydat miał do tej pory okazję pracować :) Zachęcam do aplikowania, lub do bezpośredniego kontaktu na LinkedIn :)

Jak długo trwa proces awansu w Lunching.Pl Sp. z o.o.?

Sales

To jest bardzo zależne od danego działu. Inaczej wygląda to w dziale Customer Succes(opiekunowie klienta), inaczej w Partnership Development(pozyskiwanie restauracji i budowanie oferty menu), a inaczej w działach sprzedażowych. Najczęściej jest to przestrzeń czasowa od 6 do 18 miesięcy - oczywiście jeśli aplikujesz na juniora i chciałbyś/chciałabyś zostać midem lub seniorem. Inaczej jest ze stanowiskami leaderów lub dyrektorów - to już są bardzo indywidualne kwestie.

An.

Lunching.pl to firma mała, około 40 osób, więc każdy się zna, wie na ile może pozwolić w rozmowie. Myślę, że zespół jest dobrze zgrany, a ludzie bardzo sympatyczni. Rekrutacja dwustopniowa, na końcu zapoznanie z prezesem. Wspominam dobrze, praca fajna, jednak większość stanowisk przed komputerem. Zależy czego się szuka.

Dominika
@An.

Opowiesz na czym polega 1 stopień rekrutacji ?

@Dominika

To zależy od tego na jakie stanowisko będziesz chciała aplikować. Zawsze proces zaczyna się u nas od krótkiej rozmowy telefonicznej. Kolejnym krokiem jest często spotkanie, które trwa około 45 minut i w którym rozmawiamy o doświadczeniu na podstawie CV i predyspozycjach na dane stanowisko. Ostatnim krokiem jest najczęściej wykonanie zadań, czasami zdalnie a czasami stacjonarnie - to już jest zależne od tego jaki jest przewidziany zakres obowiązków na danym stanowisku :)

Od czego uzależniona jest premia w firmie Lunching.Pl Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 9 maja na Nuzle.pl ogłoszenie na stanowisko Account Manager.

Sales

Śmiało zachęcam do wiadomości na praca.sprzedaz@lunching.pl i na spotkanie rekrutacyjne, tam będziemy mogli porozmawiać o szczegółach :)

Aneta
@Sales

A czy trzeba mieć duże doswiadczenie aplikując na to stanowisko? :)

Sales Lunching
@Aneta

Wymagamy co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży do klientów B2B, gdzie rozmówcą była osoba na stanowisku dyrektora/menadżera.

Emilia
@Sales Lunching

Są może dostępne stanowiska, na których nie ma wymaganego żadnego doświadczenia?

Rafał Borkowski

Jestem odpowiedzialny za produkt w tej firmie, mam dobry kontakt z każdą osobą (bo zespół jest mały) i absolutnie nie zgadzam się z powyższą opinią, która według mnie jest próbą zrzucenia winy za brak swojej kompetencji na czynniki zewnętrzne w osobie prezesa. Mam dużą odpowiedzialność w firmie i jest to bardzo pozytywna zmiana względem niektórych firm, w których miałem przyjemność pracować. Miałem do czynienia z niekompetentymi prezesami i osobami decyzyjnymi, jednak Lunching to dla mnie pod tym względem powiew świeżości. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że każdy jest odpowiedzialny za swoją pracę i za sposób jej komunikacji. Prezesi firm z reguły mają masę swoich obowiązków (związanych z inwestorami, decyzjami co do kierunku rozwoju, decyzjami personalnymi, zarządzaniem pracą zespołów itd.) i trzeba nauczyć się dojrzałego podejścia - prezes nie ma czasu na (usunięte przez administratora) zwyczajnie. Wiele osób ma problem z ego i odbierają krytykę swoich pomysłów jako krytykę siebie, co buduje żal i pretensje, szczególnie jeśli nie umie się wyjaśnić takich kwestii. Zespół jest mały, przez co jest dużo osobistej odpowiedzialności za działania - zwyczajnie nie ma zasobów na to, by robić rzeczy bezsensowne, a i takie osoby się przewijały przez Lunching. Niektórzy najwyczajniej nie są przyzwyczajeni do tego, że w pracy trzeba pracować - tutaj nie da się poślizgać jak w większych firmach, gdzie ta odpowiedzialność bywa znacznie bardziej rozproszona. Obecny zespół jest bardzo zgrany, co dodatkowo wpływa pozytywnie na pracę tutaj. Jest nas mało, ja sam jestem jednoosobowym działem projektowym i współpracuję bardzo ściśle z innymi osobami i mamy realny wpływ na kierunek i sposób rozwoju firmy. Polecam osobom ambitnym i kreatywnym, które nie mają problemu z ego i szukają ciekawych wyzwań. Mnie praca tutaj bardzo pozytywnie zaskoczyła i jak do tej pory to moje najlepsze doświadczenie zawodowe, a tego doświadczenia mam już ponad 10 lat ;) W razie pytań można mnie znaleźć na LinkedInie, chętnie pomogę ;)

@Rafał Borkowski

Obawiam się, że mało Pan wie o pracy w dużych firmach. Ja pracuje w bardzo dużej międzynarodowej korporacji i u nas nie da się jak to Pan określił przeslizgac, bo każdy pracownik jest weryfikowany w raportach i widać jak kto pracuje. A co do Lunching to widać, że nie jest tu tak kolorowo skoro kilkanaście osób złożyło wypowiedzenia

@:)

Obawiam się, że mało Pan/Pani wie o mnie. Nie będę się też wdawał w dyskusję odnośnie systemów weryfikacji pracy ludzi na podstawie arbitralnie przyjętych statystyk ilościowych. Wszelkie takie systemy nigdy nie dają pełnego obrazu sytuacji i dzięki ograniczonej wymiarowości można w nie "grać", co premiuje osoby o wyższym IQ i niższej moralności. Do tego dochodzi prawo Price'a o asymetrycznej kreacji wartości (pierwiastek z liczby ludzi w firmie generuje połowę wyników/efektów) oraz psychologia grupy i rozproszona odpowiedzialność. Np. w Spotify jest 200 projektantów, w Lunching jest 1. Jestem niewymiernie bardziej odpowiedzialny za to, co zostanie zaprojektowane i wdrożone niż ktokolwiek w Spotify. I dobrze, bo z odpowiedzialności bierze się sens pracy ;) Wracając do Lunching, jeśli nie pracował Pan/Pani w firmie, to uważałbym z pewnikami, bo bazuje Pan/Pani swoje wnioski na jednostkowej opinii byłego pracownika, bez uwzględnienia dlaczego dany pracownik mógł się z firmą rozstać, czy w grę wchodzą negatywne emocje i próba obwinienia prezesa / firmy / świata za swoją niekompetencję. Odkąd pracuję, odeszło od nas pewnie z 10 osób. Przyszło też kilka. Największa rotacja w sprzedaży - jak to zwykle bywa. Złożenie wypowiedzenia nie wiąże się bezpośrednio z problemem. Ludzie szukają innej pracy, pracy w swoim wyuczonym zawodzie, swoje piętno też odcisnął koronawirus. Nic, co by było z mojej perspektywy zastanawiające.

@Rafał Borkowski

Ja pracuje w sprzedaży od ponad 15 lat w obecnej firmie dopiero rok jest nas w dziale sprzedaży około 30 osób żadna nie odeszła z własnej woli. A skoro w firmie lunching kilkanaście osób złożyło wypowiedzenia i to w czasach pandemii to mozna mniemac, że coś jest nie tak z tą firmą

@:)

@:) Można by mniemać, gdyby to były faktyczne dane. W czasie, w którym tu pracuję (ponad pół roku) to rotacja w sprzedaży była kilku osób, z czego 2-3 odeszły do innych zawodów, a kilka osób zwyczajnie się nie sprawdziło na tym stanowisku, bo Lunching to specyficzny produkt, dla konkretnych segmentów rynku i wymagana jest spora kreatywność przy podejściu do potencjalnych klientów. Poza jednostkowym przypadkiem wszystkie sytuacje były bezkonfliktowe, w dobrej atmosferze. Pozdrawiam ;)

Iw.
@Rafał Borkowski

Pół roku to jakby nie było- mało.

Witold

Poszukiwałem ofert pracy w Lunching.pl, ale niestety na nic nie trafiłem, może wiecie czy nie są obecnie potrzebni pracownicy? Byłoby super jeśli dalibyście znać odnośnie otwartej rekrutacji i krótko napisali na co może liczyć nowo zatrudniona osoba. Dziękuję! :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Lunching.Pl Sp. z o.o.?

Zlecenie dla studenciaków. Tną koszty jak mogą, żeby było na wątpliwej jakości dyrektorów sprzedaży zmieniających się po pół roku. Strategia nie sięga dalej niż na kilka miesięcy, brak pomysłu na rozwój produktu i tylko śmieszna gadka prezesa o "hypergrowth" bez żadnego pokrycia. Ręce opadają. Prowizji poza handlowcami direct chyba nikt nie widział na oczy (napewno nie telesalesy).

Krystian

To pracownik wybiera rodzaj umowy, jeśli ktoś wybiera zlecenie/UoP czy b2b bo mu się lepiej opłaca to pracodawca się dostosowuje. Zresztą z całego zespołu to tylko 4 osoby są studentami i niektórzy pracują na b2b. Prowizja jest osiągalna co miesiąc o ile wykonujesz założony cel. Co do wypowiedzi "były pracownik" to chyba jest "były" od bardzo dawna, bo już nie ma stanowisk "direct" czy "telesales". Zdarza się, że w danym miesiącu pracownik SDR ma większą prowizje niż KAM. Jeśli się robi wykon miesiąc w miesiąc można zarobić prowizje.

Edward
@Krystian

Wysokie są wymagania do tego, aby taką prowizję móc zarobić? To ważna informacja, która myślę, że w tym wątku powinna po prostu się znaleźć. Może zechcesz to napisać, aby osoba potrzebująca informacji w tym zakresie mogła się tego dowiedzieć? Będzie mi miło móc coś w tym zakresie ustalić.

Krystian
@Edward

Są dwa rodzaje prowizji: - dla SDR liczy się wykon celu, jeśli jesteś skuteczny i pracujesz wytrwale bez obijania się to czasami w połowie miesiąca już Ci prowizja wpada. Prowizje dostajesz od ile % celu udało Ci się zrealizować, a oprócz tego dostajesz premie za wykonanie celu w całości. - dla KAM liczy się sprzedaż i umowy, czyli musisz trochę tych spotkań przeprowadzić, budować relację i być wytrwały, aby taką prowizje zarobić. Tutaj masz wsparcie z każdej strony i czasami wpadają firmy, które od razu są zainteresowane - wtedy krótka piłka. Tak samo dostajesz dodatek za zrealizowanie celu.

Adam z 15/08/20

Klepanie opinii o tym właścicielce z Krakowa ma małe znaczenie. Jeszcze nie trafiła mi się taka rekrutacja w której każą robić coś co potem nie jest sprawdzane a wynik jest przesądzony. )

Dawid Lorek

Pracowałem w Lunching blisko dwa lata w 2017 roku zaczynając na stanowisku handlowca. W tamtym czasie firma liczyła kilka osób, a ja byłem jedynym pracownikiem zajmującym się pozyskiwaniem klientów, stąd też bliska mi była współpraca z prezesem, o której nota bene w żadnym wypadku nie mogę powiedzieć złego słowa. O tym co udało mi się w tym czasie zrobić i zdobyć wiedzą Ci z którymi pracowałem a może i inni również. Wiele się w tym czasie też nauczyłem między innymi dzięki pracy z Łukaszem. Odszedłem z Lunching, ponieważ zmieniłem wykonywany zawód - choć nadal pracuje dla Lunching w mniejszym wymiarze i na innym stanowisku niż wcześniej. Bardzo cenię sobie atmosferę, a przede wszystkim ludzi z którymi współpracowałem i współpracuje nadal. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto aplikować do Lunching, a ma przy tym chęci i jest ambitny - to nie ma na co czekać. Są wyzwania, czasem jest ciężko ale gdzie nie jest? W Lunching w porównaniu do korpo na pewno ciężka praca będzie zauważona i doceniona.

Dawid Siekiera

Praca w Lunchingu choć nie należąca do najprostszych (z racji na produkt) pozwala na rozwój. Tam gdzie w innych firmach jesteśmy spychani do roli "wykonawców" procesów sprzedażowych to tutaj sami te procesy tworzymy i otrzymuje się za to pełne wsparcie prezesa (który tak jak każdy ma gorsze momenty). Z racji na dosyć skondensowane środowisko (raptem kilka osób w sprzedaży) można poczuć, że tworzy się rodzinę i tak jak w każdej rodzinie - są spięcia. Jednak wynikiem tych spięć są zmiany czy to w prezesie, czy to w procesach, ale również w nas samych i są to pozytywne zmiany. Na koniec dodam, że z mojego doświadczenia w międzynarodowej korporacji, gdzie każdy jest cyferką to w Lunchingu czuję się najlepiej. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą tutaj - to nie powinien. Czy warto? Tak! Zapraszamy i w razie czego można mnie znaleźć na linkedin, pokieruję gdzie trzeba. :)

Nie polecam. Złożenie wypowiedzenia kilkunastu pracowników mówi samo za siebie. Jeżeli nie chcesz mieć swojego zdania, swobody i lubisz robić krok po kroku wszystko to co każe pracodawca to praca dla Ciebie. Jeżeli jesteś ambitny, masz doświadczenie, lubisz swobodę i kreatywność oraz chcesz dzielić się swoimi pomysłami to poszukaj czegoś innego.

Stefan

Możesz rozwinąc? Kilkanascie osob złożyło wypowiedzenie czy im wręczono?

No prosze, czyli jednak nie jest tak kolorowo jak tam jakieś dziewczyny (usunięte przez administratora)i "inna" pisały. Choć sądzę, że to pisał sam prezes, bo styl pisania bardzo podobny do siebie , do tego same zachwyty nad firma, chciał ratować wizerunek firmy, ale jednak mu nie wyszło

Korona
@Stefan

Odeszli na własne życzenie. Już nie wiem co gorsze czy prowizja która jest w lunchingu jak koronowirus-każdy o nim słyszał ale nikt go na oczy nie widział. Czy sama obecność przy osobie zarządzającej która nie ma pojecia o sprzedaży. Wszystkim nowicjuszą życzę wytrwałości. Pamiętajcie jeżeli przejdzie wam chociaż raz przez myśl coś w stylu "WTF.. co to jest za człowiek? serio!?" nie przejmujcie się, nie jesteście i nie będziecie z tym sami :)

@Korona

To, że Tobie nie udało się zebrać prowizji wcale nie znaczy, że jej nie ma. Osobiście uważam, że prezes ma doskonałą wiedzę na temat sprzedaży. Jestem wdzięczny za możliwość pracowania tutaj. Zebrałem stos doświadczenia oraz poznałem znakomitych ludzi. Faktycznie prezes miał okres, kiedy był odbierany nie tak jak chciałby być odebrany lecz pracuje nad sobą i my, pracownicy widzimy tą zmianę. Często rozmawiamy na tematy, które nas nurtują i zawsze służy pomocą! Polecam jak najbardziej.

Sami odeszli. To już powinno dawać do myślenia.

Stefan

No to grubo. W sumie rynek się otworzył więc pewnie szybko znajdą nową pracę. Mnie zainteresowała sama usługa i korzyści jakie daje pracownikom w firmach. Niemniej jednak podejście zarządu jest równie istotne. Intrygujące co piszecie, że są a w zasadzie jest "ten człowiek"taki specyficzny ale większość prezesów chyba tak ma. Możecie rozwinąć? Na razie nie ma ogłoszeń ale jak się pojawią to sam już nie wiem czy tam aplikować po tych wpisach. Jestem z Krakowa, mam doświadczenie w benefitach doradźcie proszę czy warto jeśli koniecznie chcę zostać w branży tj. sprzedaż benefitowa i kontakty z HR. Po prostu mam sporo wyparcowanych kontaktów i relacji przez ostatnie 4 lata i nie chcę tego nieodpowiedzialnie przez kilka miesięcy w nowym miejscu spalić.

@Stefan

Szczerze to tym, którym się chce pracować to pracują, a nie stwarzają wieczne problemy.

NIK
@Stefan

Ja polecam spróbować, bo uważam, że warto!

Zostaw merytoryczną opinię o Lunching.Pl Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lunching.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lunching.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lunching.Pl Sp. z o.o.?

Lunching.Pl Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Fabryczna 20A
    31-553 Kraków