Cortland Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Cortland Sp. z o.o.

Stee

Polecam Cortland, w porządku firma, uczciwe podejście do pracownika, nie ma atmosfery "korpo". Negatywne opinie krążą głównie od tych co pracowali chwilę i mieli podejście "czy się stoi...".

Jerry

Nie wiem skąd te opinie o Cortland. Z mojego paroletniego stażu jestem zadowolony, nie jest to może firma marzeń :D ale nie zgadzam się z przedmówcą. Zarobki w normie, jak się pracuje to można zarobić, organizacja typowa dla małej firmy, która się dynamicznie rozwija (a nie jest startupem). A jak widzę "nie jasny" system wynagrodzeń to nigdy nie wiem o co chodzi. Jaki niejasny? Warunki się ustala na starcie w umowie, trzeba zadbać, żeby je rozumieć :D

MIr

Kiepsko, zarobki marne, slaba oganizacja, nie jasny system wynagrodzen.

Ciekawe

Ktoś, coś...? :)

Zostaw opinię o Cortland Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cortland Sp. z o.o.