D&L Contact Center Sp. z o.o.

Piaseczno

D&L Contact Center Sp. z o.o.

Opinie o D&L Contact Center Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zainteresowany

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Konsultantka
@Zainteresowany 24.05.2018 22:46

Firma prowadzi rekrutacje można odezwać się na fb tam też są ogłoszenia, albo [email protected]

Lili

Witam serdecznie,ludzie nie przejmujcie się do pracy w firmie D&L robią w konia z godzinami,nie wypłacana jak należy wynagrodzenia. Wykorzystuja tylko ludzi,nie biora pod uwage grafiku jaki sam sobie ustalasz, a sami tego oczekują od zleceniobiorcy. Pozdrawiam serdecznie. Pamiętajcie ostrzegam przed ta firmą.

Konsultant
@Konwalia 17.05.2018 06:55

Konwalia ma rację. Ja jestem tu od lutego i 3 wypłaty za mną. Wszystko się zgadzało. Grafik mam stały bo mój projekt działa od 8 do 17 więc mogę być do 16 lub 17. Kasa jak w callcenter w Warszawie - szału nie ma ale od tego miesiąca mam już większą stawkę za długość pracy.

Mrówa

Ja pracuję kilka miesięcy. Wypłata na czas, a nawet jeden-dwa dni przed 10. WIęc nie wiem, dlaczego ktoś pisze, że jest z tym problem. Niektórzy odchodzą, owszem chcą coś zmienić, ale i często wracają. Ja tam polecam tu pracę. Zazwyczaj pracuję w godzinach 8-16 i jestem w domu około 16:20, spoko bo wcześniej musiałam godzinę dojeżdżać do Warszawy,

Daniel

Warto aplikować? Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

Daniel
@asd 08.05.2018 14:14

Asd Długo pracowałeś?

Romek

Niektórzy potrafią tylko narzekać?

Kasia

Mało jest opinii na temat pracy a dziś widziałam ogłoszenie. Możecie coś więcej powiedzieć ? Dziękuję

Kasia
@A.Da 20.02.2018 16:11

Panie z Zarządu - haha

Natalia

@Kiki, @Mała Mi jak wygląda proces rekrutacji? Czy w D&L Contact Center jest duża rotacja pracowników? Firma oferuje jakieś benefity? Poleciłybyście pracę tam osobom szukającym zatrudnienia? Nie mogłam znaleźć żadnych ofert pracy w internecie, czy jest prowadzona rekrutacja?

......

Też tam pracowałem, oczywiście każdy ma prawo do Swoich wyborów, ale nie dajcie z Siebie zrobić "umysłowych niewolników" wybierając tę pracę.

Kiki
@...... 15.08.2017 00:26

Umysłowych niewolników? Atmosfera + Zarobki jak wszędzie jednak tragedii nie ma. Ile przepracuję tyle mam. Jak by było źle nie było by pracowników. Nie jest to typowe korpo. Kadra w porządku...

Mała Mi

Praca spoko. Pracuje tutaj od ponad 2 lat i nie mam zastrzeżeń. Zaczynałam bez doświadczenia call center, ale nie czego się bać - są szkolenia wdrażające. Po za tym zawsze można poprosić o pomoc czy to doświadczone osoby czy kogoś z kadry. Na pewno sam sobie nie jesteś pozostawiony. Godziny pracy - do ustalenia, gdy mam potrzebę załatwienia czegoś prywatnego to zgłaszam to i po problemie. Wynagrodzenie - stawka godzina, można wyrobić tyle godzin ile się chce.

Mała Mi
@Mała Mi 21.02.2018 13:47

*prawie, ah ta autokorekta na telefonie :), ale ogólnie polecam :)

Mario

ZeNa nie Maria a Mario, szkoda że nie kojarzysz. Być może dlatego już Cię z nami nie ma. Pozdrawiam, każdy ma prawo do swoich wyborów.

ZeNa

Ja właśnie pracowałam za to chyba nie ty, gdzie ty się chowałeś podczas pracy, nie kojarzę żadnego "maria", tak jak pisałam praca dla mnie w ogóle nie jest ok i przestrzegam przed nią wszystkich

Mario

ZeNa - szczerze nie wiem o czym piszesz. Zakładam że siedzieliśmy blisko siebie jeśli faktycznie pracowałaś, tak jak pisałem dla mnie jest ok i nie zamierzam nic zmieniać.

ZeNa

Pragnę zauważyć, że zniknęły komentarze dotyczące oceny traktowanie pracowników przez pracodawcę, powiem krótko bardziej przedmiotowego traktowania nie doświadczyłam w żadnej pracy.

Mario

Pracuje prawie od roku i nie narzekam. Jak dla mnie jest ok.

Paloa

Pracowałam tam na tyle długo, żeby móc coś o tym powiedzieć. Gdy zmieniłam pracę od razu kamień spadł mi z serca. Praca tam bardzo męczyła mnie psychicznie. Nigdy nie chce tam wracać.

Natalka

Czy mogę prosić o opinie dotyczące tego miejsca pracy?

Zostaw opinię o D&L Contact Center Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D&L Contact Center Sp. z o.o.