D&L Contact Center Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o D&L Contact Center Sp. z o.o.

Kasia

Mało jest opinii na temat pracy a dziś widziałam ogłoszenie. Możecie coś więcej powiedzieć ? Dziękuję

lulu
@Kasia 08.02.2018 15:48

Praca jak każda inna. Na plus wolne weekendy bo dzwonimy do firm. No i można pracować w normalnych godzinach i coś jeszcze po pracy załatwić. Mi zależy żeby wychodzić o 16:00, to nie narzekam, bo koleżanka pracuje w sklepie i więcej zarabia o jakieś 300 zł ale siedzi często do 21 a nawet później i w soboty i niedziele też. Nie dają umów o pracę, ale umowa jest ze wszystkimi składkami i dostajesz jak chcesz kartę do luxmed.

......

Też tam pracowałem, oczywiście każdy ma prawo do Swoich wyborów, ale nie dajcie z Siebie zrobić "umysłowych niewolników" wybierając tę pracę.

Mario

ZeNa nie Maria a Mario, szkoda że nie kojarzysz. Być może dlatego już Cię z nami nie ma. Pozdrawiam, każdy ma prawo do swoich wyborów.

ZeNa

Ja właśnie pracowałam za to chyba nie ty, gdzie ty się chowałeś podczas pracy, nie kojarzę żadnego "maria", tak jak pisałam praca dla mnie w ogóle nie jest ok i przestrzegam przed nią wszystkich

Mario

ZeNa - szczerze nie wiem o czym piszesz. Zakładam że siedzieliśmy blisko siebie jeśli faktycznie pracowałaś, tak jak pisałem dla mnie jest ok i nie zamierzam nic zmieniać.

ZeNa

Pragnę zauważyć, że zniknęły komentarze dotyczące oceny traktowanie pracowników przez pracodawcę, powiem krótko bardziej przedmiotowego traktowania nie doświadczyłam w żadnej pracy.

Mario

Pracuje prawie od roku i nie narzekam. Jak dla mnie jest ok.

Paloa

Pracowałam tam na tyle długo, żeby móc coś o tym powiedzieć. Gdy zmieniłam pracę od razu kamień spadł mi z serca. Praca tam bardzo męczyła mnie psychicznie. Nigdy nie chce tam wracać.

Natalka

Czy mogę prosić o opinie dotyczące tego miejsca pracy?

Zostaw opinię o D&L Contact Center Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D&L Contact Center Sp. z o.o.