PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

Prace leśne

Firma jest wiele lat na rynku duńskim i całkiem dobrze sobie radzi. Setki osób zatrudnione na stałe, z tego co widzę rekrutacja zawsze w wysokim sezonie co jest normalna przy pracach sezonowych. Administracyjnie i podatkowo wszystko jest dobrze. Bardzo jedynie prosimy rekrutację żeby nie przysyłała dzieciaków do ciężkich prac leśnych bo to szkoda czasu współpracowników jak i całego biura. Chłopaki jeszcze z "1" z przodu, ale dopiero co "2" zdobyli z wieku to naprawdę nie jest materiał do pracy.

Kubecki

Firma sama w sobie niczego sobie. Mogą jedynie zatrudniać do choinek osoby z jakimiś doświadczeniem zawodowym bo z dzieciakami oderwanymi od rzeczywistości co to ich pierwsza praca to trudno współpracować, nie dbają też o porządki. Bl

Q

Biuro pomocne, nie trzeba przejmować się całą dokumentacja. Praca jak praca, wiadomo fizyczne. Satysfakcje dają pieniadze

Łuki

Wiadomo normy trzema robić i nie ma ściemy w pracy. Angielski niewymagany ale przyda sięz zawsze lepiej znać. Wynoszenie choinek spoko robótka

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

Suzzy 11

Dzień dobry, czy mógłby ktoś napisać ile miesięcznie można zarobić na czysto?

Arkadiusz

Pracę zacząłem na choinkach pod koniec października i skończyłem z końcem listopada. Praca ciężka, nie ma co ukrywać, ale jestem bardzo zadowolony ze współpracy z PF Gruppen. Jest to póki co jedyna ze znanych mi firm rekrutacyjnych, która zapewnienia typu "człowiek jest najważniejszy" traktuje naprawdę poważnie i nie są to tylko puste, zapełniające broszurki i ulotki frazesy. Miałem bardzo nieprzyjemny incydent z jednym z pracowników z Polski, który eufemistycznie rzecz biorąc nie był w pełni poczytalny. Absolutnie nie mam tutaj za złe firmie, bowiem zdaję sobie sprawę, jak trudno jest czasami oddzielić ziarno od plew przy takiej nawale aplikacji i zgłoszeń. Nie mam zamiaru opisywać czynów tego młodego człowieka, bo część podpadała już pod kodeks karny. Napiszę tylko, że wystarczył jeden mój telefon, podparty odpowiednimi dowodami, aby po kilku minutach ten gość już nie pracował i wracał swoim kilkunastoletnim oplem do Polski. Z mojej strony największy szacunek i uznanie dla PF Gruppen. Pozytywnie się zaskoczyłem, ponieważ moje dotychczasowe doświadczenie w tej materii raczej opierało się na próbach zamiatania pod dywan podobnych spraw. Dobra rada dla wszystkich: jeżeli zamierzacie pić, myślicie że wszystko wam wolno, bo jesteście przecież za granicą, to sobie odpuście i poszukajcie czegoś innego. Tutaj się po prostu pracuje i nie toleruje żadnych wybryków. Pozdrawiam wszystkie Panie rekruterki :)

ile?
@Arkadiusz

ile zarobiłeś na choinkach? i jakie było twoje zadanie? tzn co robiłeś?

@Arkadiusz

Dziękujemy za opinie i zapraszamy do dalszej współpracy w 2020 roku. Również pozdrawiamy.

arion
@Arkadiusz

Ile ci płacą za te absurdy które piszesz?

Choineczki

Pierwszy dzień na choinkach i powiem, że wszystko zgadza się. Praca jak praca, trzeba robić. Mieszkanie fajne i spoczko ludzie.

lenioo

Jest ktoś kto ma zacząć prace 24 paźdzniernika ?

@lenioo

Ja mam zacząć 24.10

Ja jadę w czwartek

@Kuba

Hej ja to samo . Do jakiej miejscowości jedziesz ?

Mietek
@lenioo

Cześć.Ja miałem zacząć pracę od 24 paź.Ale jak widać Pnie z rekrutacji są takie kompetentne że nawet nie informują o wyjeździe.Jak wcześniej sam się dowiadywałem to powiedziano mi że jeszcze dużo czasu do wyjazdu i poinformują.Jutro już 24 a cisza jak nie powiem gdzie.Profesjonalizm na najwyższym poziomie.Pozdrawiam.

Irek

Zarobki i przelewy zgodnie z umową. Papierologia załatwiona. Polecam

obiektywnie

do biura: nie zatrudniajcie na gałęzie dzieciaków i dziewczyn tylko ludzi lasy to będą i normy i mniej problemów. Dzieciaki po 20 lat w życiu nie będą ciężko pracować w akordzie

Nadia

Witam czy był ktoś może na zrywaniu mchu i może się wypowiedzieć ? ????

Gosia

Chętnie pojadą znowu na pakowanie czekoladek do Odense.

Zarobki konkret, mieszkania raz lepsze raz gorsze ale przecież nikt nie jedzie tam mieszkać całe życie tylko na strzał więc trzeba sobie radzić. Dzieciaki po 20 lat co jadą oderwani od komputerów muszą wiedzieć że mamusia za nich choinek nie zapakuje. Trochę samozaparcia w pierwszym tygodniu i będzie dobrze.

Gałęzie

Powiem wam że jeżdżę na gałęzie 4 czy 5 rok i sporo już widziałem. Ludzie musicie wiedzieć że jedziecie na krótki strzal, liczy się każdy dzień pracy. Odpoczynek będzie po sezonie i kasa w kieszeni. Ale żeby kasa była to trzeba pracować. Na gałęziach jest akord więc nic wam nie da przerwy na papieroska co 30 minut i 6 godzin pracy. Liczy się każda godzina. Sznurki do wiązania można przygotować sobie w doku i zaczynać skoro świt do zmroku. Pracujecie w lesie na akord i nikt was nie będzie pilnował czy robicie czy nie. Liczy się samodyscyplina.

Wile

Jestem na gałęziach, pierwsze dwa dni to było dość ciężko jakość załapać ale dobrze uczą liderzy wiec juz jest spoko. Normy do zrobienia po 3-4 dniach cięcia.

@Wile

A jak mieszkanie?

Wile
@Kuba

Spoko, pokoje dwójki. Jest dobrze.

Kuba

Nie polecam byłem i jak zobaczyłem co to za robota i w jakim okresie to szkoda zdrowia odradzam w normalnym tempie pracy starczy tylko ma mieszkanie i ledwo na jedzenie

Sezon

Prawda!

@Sezon

Napisz coś więcej skoro jesteś tak negatywnie nastawiony.

Jarek

Pieniądze dobre, mieszkania dobre, kontakt z biurem dobry, co mogłoby być lepsze to firmowe samochody i busy firmowe z Polski

Konrad

Cześć, jadę do Danii na Nobilis w sobotę z Trójmiasta. Jakby ktoś chciał się zabrać to dawajcie znać.

@Konrad

hej, 15-go w sobote ?

jacek

moim zdaniem wszystko jest w porządku i ciekawe oferty. trzymaja sie ustalen, jesli chodzi o mieszkania najlepiej pytac o zdjecia przed wyjazdem. zawsze byly dobre, raz zdarzyło sie ze nie było posprzątane po poprzednich lokatorach

Mietek

Witam wszystkich.Czy ktoś aktualnie pracuje przy choinkach?Proszę napisać jak to wszystko wygląda?Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

Jacek
@Mietek

Praca przy choinkach to jedne z najfajniejszych robótek fizycznych na świerzym powietrzu. Praktycznie cały rok jest co robić, to nawożenie to formowanie to inne zabiegi. Teraz zbliżają się "żniwa choinkowe", od listopada wycinka to roboty dużo. Ogólnie polecam

Mikołaj
@Mietek

Teraz głównie etykietki są zakładane. Od listopada wycinka. Trzeba być przygotownym na wiele godzin, jak ktoś napisał to takie żniwa są. Pracowałem z pf-ką u Nidera i było wszystko dobrze.

@Mietek

Pracowałem u Wiktora na choinkach i złego słowa nie powiem. Trzeba być przygotowanymi na deszcze, firma daje gumy ale warto mieć swoją odzież przecideszczowa i dobrze się pracuje. Jak ktoś lubi pracę na świeżym powietrzu będzie zadowolony.

Dawid
@Jacek

Cześć, właśnie zastanawiam się nad tą pracą - możesz napisać jak wyglądały kwestie organizacyjne dotyczące twojego wyjazdu? chodzi mi o koszty, ile potrzeba gotówki na pierwszy miesiąc itd.? Dzięki za odp.

@Mietek

W tym okresie wycinka głównie i Pakowanie drzew. Praca na świeżym powietrzu, trzeba być przygotowanym na chłodne dni. Firma spoko, mieszkania w pokojach dwójkach. Zarobki nawet jak na pierwszy raz 4 razy więcej niż w Polsce na podobnym stanowisku więc jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 149 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen