PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

Bartosz

Cały czas szukają pracowników choinkowych do wycinki i siatkowania. Czytałem w komentarzach że kasa dobra. Jeszcze chciałbym dowiedzieć się co do zakwaterowania. Ile się płaci i czy standard ok?

U Kima

Bardzo polecam pracę u Pana Kima na choinkach. Dużo godzin, blisko do pracy.

Kamil

Ile godzin pracuje sie przy choinkach dziennie ? Orientuje sie ktos ?

Dyplomata

Az się ściemni! Nie polecam

Norbert
@Dyplomata

Kolego Kamilu napisz coś więcej o tej pracy na tych choinkach .. jest aż tak ciężko? Jakie pieniądze i jakie towarzystwo??

christmas
@Kamil

To zależy jak trafisz, są różne zadania od wycinki po paletowanie. Jedni robią 9 godzin, inni nawet i 13. Pada, wieje trzeba pracować żeby ludzie mieli choinki na święta xD pieniądze nie ma co narzekać, do pracy blisko. dobry strzał na miesiąc. ekipa dobra, wiadomo zawsze jakies ufo sie znajdzie

Olek
@Kamil

Dniówki na maszynie to i po 850 zł chłopaki mają więc nie ma co narzekać. Na wynoszeniu mniej godzin ale i praca lzszejsza. Jeśli ktoś jedzie na żniwa choinkowe z myślą że weekendy wolne to niech sobie odpuści. To jest konkretny miesięczny strzał, zgarniacz kasę i do zobaczenia za rok. Pozdro wariaty

Jacek
@Kamil

Przy cięciu jak widno, przy siatkowaniu w opur godzin. Można zrobić dwa miesiące w jeden. Konkretny strzał gotówkowy. Polecam i napewno wrócę za rok

Joanna

Pierwszy raz wyjechałam do Danii z pomocą PF i cóż mogę powiedzieć? Wszystko było tak jak w umowie. Nie po raz pierwszy byłam w pracy poza Pl i wiadomo, ze nigdzie nie płaca za nic nie robienie. Polecam

kasia
@Joanna

jest sie czego bac napisz do mnie

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

czesiek

Ja tak samo planuje w styczniu wyjechać. Wszelkie info mile widziane.

kasia
@czesiek

napisz

Cześć. Planuję wyjechać pierwszy raz jeszcze w grudniu lub na początku stycznia jest ktoś chętny na wspólny wyjazd ?? A może ktoś wyjeżdża na dniach ?? Jeżeli ktoś wyjezdza sam a chciałby we dwójkę odpisz pod spodem a może udae się razem coś załatwić.

Patryk
@Marcin

Witam, również mam zamiar wyjechać, planuję wyjazd początkiem stycznia

Mariusz

Pracowałem przy wynoszeniu choinek. Robota prosta ale trzeba być silnym. Jedyne co trzeba robić to ścięte choinki wynosić do drogi. Za te pieniądze złota Robota. Ja polecam

ZainteresowanaPraca

Cześć, wybieram sie w styczniu na Sortowanie Marchewki. Może któraś z Pan tez jedzie lub była i mogłaby sie wypowiedzieć na temat tej pracy?

Moni3kaaa

Hej wysłałam już parę maili z zapytanie o pracę i zero odzewu. Ma ktoś może kontakt ? Jeżeli tak to proszę o wysłanie na maila moniikka12@gmail.com

kandydat
@Moni3kaaa

U mnie tak samo. Też nie mam odpowiedzi mimo że wysłałem dwa zgłoszenia

Cześć, ja w sprawie ogłoszenia na pracownika produkcji. Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o stawce, jeśli jest wiadomo, jak płacą? Będę naprawdę wdzięczna. Chciałabym sobie porównać z innymi firmami.

gałęzie

początki ciężkie i na początku też trudno jakość załapać ale potem to prawdziwe żniwa i normy to sie robi ale nie w cały dzien ale w 6 godzin. polecamy

Kuba

Trzy lata pracuje i polecam. Sortowanie i zbior sadzonek. Czasami tylko terminy wyjazdu zmieniaja sie ale tak poza tym to dobrze wszystko. Kuba

Marlenka

Ja pracowałem na różach, godzin było bardzo dużo ale przecież wkońcu człowiek jedzie dobrze zarobić a nie leżakować na plaży. Pozdrawiam starą ekipę.

Zosia

pilnie potrzebuje kontakt do kordynatora od pakowania czekoladek w odense. byłam roku i chce wrócic a wiem, ze pracuje tam już 30 osób.

daniel

byłem kiedyś na plewieniu małych choinek, tam mi się nie podobało to pojechałem na rozne prace przy choinkach wiekszych i tam juz sie odnazlałem. moge polecic. godziny to tak około 9 dziennie + sobota kilka godzin. w seonie wiecej prac

Rafał

Ludzie w tych czasach maja duże oczekiwania zarobkowe i te zwiazane z samą praca. Wystarczy zejść trochę na ziemię i okazuje się, że firma jednak nie taka zła. Pracowałem w Goskov dwa miesiące i złego słowa nie powiem. Mogliby jedynie poprawić opcje zgłaszania dnia wolnego z powodu choroby. Pozdrawiam

Nowa

Czy kobiety też pracują przy choinkach? Idzie wytrzymać fizycznie dla kobiet?

Mowgli Wychowanek Dżungli

Wyjazd do pracy w Danii była dla mnie podróżą w nieznane. Wyjechałem bez znajomości języka oraz ludzi na miejscu. Muszę przyznać ze agencja PF GRUPPEN zaopiekowała się mną lepiej niż niejeda matka. Z ogromnym podziwem i wdzięcznością wspominam czas za miedzą jak również naszą współpracą, która przekroczyła moje wszelakie oczekiwania. Sporo naczytałem się niepochlebnych opiini o samej agencji jak i powierzonych w zafuaniu i nadziei zadań do wykonania. Chciałbym opwowiedzieć Państwu swoją historię i wszelkie tego typu plotki zdementować. Zacznijmy od błędnego przekonania, iż żeby podołać pracy przy cięciu gałęzi duńskich choinek trzeba posiadać 15 letni staż w charakterze penetratora Amazońskich puszczy. Otóż- nie trzeba. Ostatnie 14 lat swojego zawodowego życia poświęciłem na cerowaniu rajstop w obrębie plaży miejskiej przy pływalni Wodny Raj w Swarzędzu, organizowałem lcizne parady i masze równości na terenie całego kraju oraz spotkania na terenie Parafii św. Boromeusza w Wejcherowie mających na celu nieść pomoc osobm bezdomnym i uświadamiać ich jak ważne jest dbanie o higienę miejsc intymnych, wraz z pomocą przy myciu i szorowaniu dla chętnych. Pomimo tego, każdy dzień w pracy był dla mnie serią spełniających się marzeń każdego po kolei. Nie sądziłem, że zmiany pogodowe, które występują w tym rejonie świata średnio co 7 minut i 29 sekund tak pozytywnie wpłyną na moje samoczpoczucie i morale. Tyczka z którą wpadłem w gorący i pikantny roamns już pierwszego dnia o 8:14 stała się moją ulubioną i najbardziej porządaną kochanką. Nie samą pracą jednak człowiek żyje. Przed wyjazdem bardzo obiawaiałem się, iż na miejscu zastanę stereotypowy przykład Polonii za granicą. NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Ekipa wraz z koordynatorami to najcudowniejsze osoby jakie w życiu spotakłem. Bez grama wstydu (jak i alkoholu na miejscu) mogłem głosić swoje przemyślenia na moje ulubione tematy związane z równouprawieniem kobiet, trójpolówką oraz opowiadaliśmy sobie hsitorie o tym jak indianie sadzili truskawki. Ku mojemu zdziwieniu cała grupa jak rodzina, która zna się od pokoleń i kultywuje tradycje biesiadowaliśmy przy czarnym frugo zagryzając żelowymi misiami i bekonowymi prażynkami. DROZY EMIGRANCI! ZAKWATEROWANIE to ostatnia rzecz o jaką powinniście się martwić wyjeżdzając z PFGRUPPEN. Co prawda ku mojemu zdziwieni i delikatnym zażenowaniu w pokoju zabrakło prywatnego jacuzzi, lokaja na zawołanie i specjalnej gabloty na przepocone gumioki po powrocie z lasu natomiast mówiąc kolokwialnie "mucha nie siada, komar nie kąsa". Dwuosobowe pokoje z idealnnie dopasowanymi mieszkańcami pod względem charakterów i podglądów na świat, który nas otacza. Na jedną rzecz natomiast chciabym zwrócić szczególną uwagę : Mianowicie, żaden z właścicieli lasu nie pomyślał o tym aby przy zjeździe z drogi łączącej zakwaterowanie z miejscem pracy pomyśleć o rozbudowaniu infrastruktury mającej na celu ułatwienie osobom niepełnosprawym i z (usunięte przez administratora) Ps. Po przygotowaniu takiej infrajstruktury dużo łatwiej będzie wyjechać nowymi Porschakami z lasu za (usunięte przez administratora) duże i okazałe wynagrodzenie na akordzie. (usunięte przez administratora)

Kuba
@Mowgli Wychowanek Dżungli

Teraz to zgłupiałem... W takim razie to pozytywna czy negatywna opinia?

romek

jedna z niewielu firm co daje możliwość pracy w Danii bez znajomości żadnego języka więc naprawdę duży plus za to. Młodzi powinni korzystać i uciekać z Polski bo nic ich tutaj nie czeka. Żeby dorobić się mieszkania trzeba całe życie harować. Dzieciaki były w Danii sezonowo i za rok po szkole wracają na stałe. Byli zadowoleni z pracy, to była ich pierwsza praca i dali radę.

@romek

Rządy fundują nam masowe wyjazdy za granicę. Jakby nie wiek sama bym wyjechała. Córka pracowała w tej firmie 3 lata ale wyjechała z mężem do stanów.

Zaciekawion
@Ania

Kto pytal

marcheweczka

Pracowałem kilka dobrych lat w Holandii. Niepewnie godziny pracy, ciągle zmiany produkcji, niezapowiedziane dni pracy. Człowiek żył w miesiąca na miesiąca. Postanowiłam swoich sił w Danii. Wybrałam pracę przez tą firmę, pracowałam kilka miesięcy. Praca na drugą zmianę, pokoje dwuosobowe, dojazd był zapewniony z innymi pracownikami. Około 200 godzin w miesiącu. Można było odłożyć sporo pieniedzy. Czekam na kolejny sezon w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 307.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 150 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen