PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

Dania

Szybki kontakt i przedstawienie oferty. Następnie formalnosci, odesłanie umowy i wyjazd. Pojechałem w trochę inne warunki mieszkaniowe niż usłyszałem ale ogólnie wszystko dobrze. Praca jak praca, trzeba robić swoje.

Kamil

A ale ciezkie to niby ktore projekty ?? Bo ludzie generalnie sa bardzo zadowoleni.

@Kamil

Skąd wiesz, że generalnie są zadowoleni? Masz przy tym na myśli prawie wszystkich czy jedynie jakąś część?

prace rolne

prace ciezkie i takie co dunczycy nie chcą robić. troche jak z nami polakami gdzie wiele prac ukraincy wykonuja. sama firma wyplacalna i co miesiac wyplata sie zgadza. a jak gdzies brakuje jakis danych to zawsze sprawdzaja tak ze polecam z czystym sumieniem.

Kamil

Witam, a byl ktos moze na projekcie stawiania siatki w lesie ?? Bo mysle czy by nie pojechac lub co mozecie polecic na pierwszy wyjazd ? Bo jestem totalnie zielony w tym temacie. I pytanko jezeli np jakis projekt zalozmy 3 miesiace to sa szanse na jakis zjazd czy jestesmy tam pelne 3 miesiace ??

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

Może pojade

Wlaśnie sie zastanwawiam. Wiesz może jak to wygląda i ile można zarobić?

@Może pojade

Zdradzisz może nad czym konkretnie się zastanawiałeś, dokąd byś pojechał? Widziałam pytanie o możliwości odnośnie poziomu zarobków, ustaliłeś już ich potencjalną wysokość? Opłacałoby się?

Swojego czasu pracowałam na pakowaniu sałatek i było bez zarzutu. Jedynie ciągła popułudniowa zmiana bywała nudna. Wtedy liderką była Pani Monika i Pan Dawid kordynatorem. Miło wspominam tamte czasy. Chętnie wrócę na inny projekt.

Marlena
@Ania

Hej Ania wybierasz się może w najbliższym czasie do pracy przez tę agencje?? Pozdrawiam

J.K.

Byłem na dwóch różnych robotach. Jedna przy pakowaniu druga przy choinkach. Różne standardy mieszkan i płace. Szukałem pracy żeby było można i codziennie pracować, szybki sezonowy strzał. Na choinkach miałem możliwość dużej liczby godzin wyrobić, na pakowaniu już wszystko z góry ustalone. Polecam kontakt z p. Klaudią

Mariolka

Idealna firma na start w Danii. Papierologia, pozwolenia, zakwaterowanie. Wszystko ogarniają więc nie ma co narzekać. Jak ktoś chce czegoś więcej to może próbować swoich sił chociaż w dani bez języka duńskiego samemu coś załatwić to trudno. Polecam

Izka98

Czy firma posiada jakieś oferty pracy dla par ale na produkcji? Jak wygląda dojazd do pracy?

29-latek

Witam, parę lat temu pracowałem w Danii za pośrednictwem tej agencji i wszystko było ok. Pieniądze lepsze niż w Holandii, ale ten sam problem, a mianowicie z patologią lub dzielenie pokoju z alkoholikiem. Także mam pytanie, czy ktoś się wybiera do pracy w najbliższym czasie? Planuje jechać pod koniec lutego lub początek marca. Tak rusza sezon. Może więcej osob sie znajdzie to też fajną paczkę można stworzyć. Nie pije, nie pale, ale też nie zamulam. Pozdrawiam wyjazd2022@onet.pl

Anka

Pracowałam w zeszłym roku i bardzo sobie chwalę. Wszelkie formalności w Danii załatwione, pieniążki zawsze na czas i bardzo miłe dziewczyny w biurze. Niezadowelni zawsze z firmy to byli alimentowicze, pijacy i ci z dwoma lewymi rekema. Firma godna polecania na piątkę

Asahi

Jadę na początku roku do Danii i szukam spokojnej dziewczyny do pokoju, ja mam 28 lat. Jeśli jest jakaś chętna to zostawiam maila: asahi9494@wp.pl

Nataliaj
@Asahi

Hej, napisałam do Ciebie maila ????

ChętnaNaWyjazd

Cześć! Chce wyjechać na jakiś czas do pracy właśnie do Danii. Nie mam z kim jechać a chciałabym z jakas dziewczyna wyjechać. Wiec jeśli jakas z was nie ma z kim wyjechać to mogłybyśmy razem cos pomyśleć.. najlepiej chciałabym jechać na kilka tygodni do świat a jak nie uda się to od początku roku na jakiś czas wyjechać:) moniaa110892@gmail.com

Izabela

Cześć, napisałam do Ciebie

1978
@ChętnaNaWyjazd

Witam. Do jakiej pracy Pani jedzie, albo już pojechała, bo też chciałabym jechać.

napisz do mnie gwiazdeczka 1234567@interia.pl

tak

@1978

prosze do mnie napisac gwiazdeczka1234567@interia.pl

Damian

Cześć, jak wyglądała u was rekrutacja czy odezwali się do was i przedstawili jakieś oferty ? Wysłałem dwa zgłoszenia i narazie bez odzewu

Mad

Hej czy jest jakaś dziewczyna chętna na wspólny wyjazd w czerwcu? Razem zawsze raźniej:) najlepiej z województwa lubelskiego.

@Mad

Hej Ja jestem chętna na wyjazd, wysłałam zgłoszeniezale bez CV, więc się jeszcze nie odezwali, jak to ogarnę to myślę że się odezwa...jestem z Bielska-Białej

Izabela
@Mad

A z ciekawości dokąd są wyjazdy w czewcu i na ile?

@Izabela

No pf gruppen to chyba tylko Dania na tyle ile chcesz....minimum chyba 4 tygodnie,ale nie jestem pewna.

Agalalala@onet.pl

Chętnie bym się dołączyla

@Agalalala@onet.pl

A odezwali się już do Ciebie? Bo ja złożyłam ostatnio swoje zgłoszenie, ale póki co milczą ..

@Karola

Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. Zawsze można do nas zadzwonić, numery do działu rekrutacji są dostępne na stronie. Miłego dnia www.pf-gruppen.com/kontakt

Gabi

Znalazłaś kogoś? Jestem z Żywca i również poszukuje towarzysza

Aga
@Karola

Hej Karola czy pracujesz już w Dani?

napisz gwiazdeczka1234567@interia.pl

Madzia
@kasia

Hej. Ja w styczniu wyjeżdżam...

Anka
@Madzia

Hej ja również będę składać CV skąd jesteś

Madzia
@Anka

Śląsk-Gliwice. A Ty?

@Anka

napisz do mnie ja na luty

@Agalalala@onet.pl

ja tez gwiazdeczka1234567@interia.pl

@Madzia

hej napisz gdzie i kiedy wyjeżdżasz , Chciałabym wyjechać a troche obawiam sie jechać sama, Mam doświadczenie z ANGLII I SZKOCJI, moj email ewabadenska@wp.pl lub tel 539011626

Maverick

Wesołych świat pf! Dzięki za pracę

Ogromnie polecam pf gruppen i goskow. To już trzecie święta dzięki firmie że nie trzeba się martwić o lepsze jutro. Zdrowych świat dla wszystkich pracowników

Jarek

Dobre zarobki, możliwość zaliczki i dużo godzin. Bez języka znaleźć robote za granica ciężko w tych czasach więc polecam. Ja pracowałem w frmie goskow

@Jarek

hej a dasz proszę info na ten temat? te zaliczki to stałe dają w razie czego i z rozliczeniem 0 problemów? warunki tam na miejscu jakie się okazały, jechałeś sam czy z kimś i jaka konkretnie praca tam była?

Bartosz

Cały czas szukają pracowników choinkowych do wycinki i siatkowania. Czytałem w komentarzach że kasa dobra. Jeszcze chciałbym dowiedzieć się co do zakwaterowania. Ile się płaci i czy standard ok?

U Kima

Bardzo polecam pracę u Pana Kima na choinkach. Dużo godzin, blisko do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 149 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen