Opinie o PF-Gruppen

Łukasz

Mili ludzie i dobre pieniążki. Mieszkania kwestia indywidualna, pokoje 2 osobowe w mieszkaniu 6 osobowym także dla mnie lux. Pozdrawiam Moje sugestie dla PF-Gruppen: Więcej info o podatkach Lubię atmosferę w PF-Gruppen za: Dużo godzin

damian

wypłata jak zawsze na czas pozdrawiam wszystkich za pfgrupen i dozobaczenia za rok

damian

Michał

Czy ktoś z Was dodzwonił się kiedyś do rekruterek ? Próbuję już któryś dzień, o różnych godzinach i nikt nie odbiera, bądź zajęte albo odrzucane. Korzystacie z nr komórkowego podanego na ich stronie ?

pracodawca
@Michał 11.12.2018 12:37

Panie Michale, nasze rekrutantki dostają dziennie kilkadziesiąt telefonów, czasami nie są w stanie odebrać wszystkich z powodu innych prac, proszę spróbować zadzwonić ponownie jutro, za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy. Pozdrawiamy Zespół PF-GRUPPEN

rafael

jak obliczyc wyplate?duzo podatkow maja z tego co widze

Bartek
@rafael 10.12.2018 18:17

Na stronie jest Kalkulator wypłat wypełniłem tylko żółte pola i mi wyliczyło ile zarobiłem

Kolo

Bez jaj, spanie w pokojach z kilkoma osobami, co tj? (usunięte przez administratora) przetrwania? to nie jest normalne. kasę zarobisz, ale jakim kosztem... Ludzie szanujcie się i dbajcie o swoje zdrowie, kasa to nie wszystko!

pit
@Kolo 07.12.2018 16:47

Wybieram się w styczniu.Jak warunki i jak Ci si podoba?

kolo
@Kolo 07.12.2018 16:47

a kto mi tu cenzurę wprowadza? czy (usunięte przez administratora) przetrwania to coś złego? nie róbcie z siebie nie wiadomo kogo tam w tej administracji!

Arek
@Kolo 07.12.2018 16:47

A co myślisz ze w hotelu bedizesz spal i codziennie śniadania do lozka? Na ich stronie mqsz zdjęcia domow gdzie sie mieszka wiec wszystko dostępne

Olka

Jakie warunki mieszkaniowe, jakie zarobki?

Kuba

W poniedziałek 10.12.2018 mam zacząć pracę. Czy wybiera się ktoś z Was z Polski ? Zachodniopomorskie. Jakub.szczepanski1@gmail.com

Bill

Witam. Ile godzin trzeba przepracować na pakowaniu lub sortowaniu warzyw żeby wyszło te 7800zl na rękę?

Martin77
@Bill 02.12.2018 15:22

czesć wybierasz sie w styczniu na sortowanie,pakowanie?

Grzes

Witam. Wybiera się ktoś autem po nowym roku do Danii przez tą agencje? Pozdrawiam

Sebastian
@Grzes 25.11.2018 19:25

Siemka, ja chce jechac autem wysylalem do nich cv, ale jeszcze niewiem czy dostane prace maja w grudniu rekrutowac.

@Grzes 25.11.2018 19:25

Seba podaj maila

Sebek
@Grzes 30.11.2018 02:00

Sebek93088@wp.pl

Martin77

witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś się wybiera w styczniu do pracy w Danii Storvorde (Pracownik produkcji warzyw - pakowacz)jak to wygląda przejazd grupowy czy na własną rękę trzeba? jeszcze się nie dostałem ale jakbym się dostał to może ktoś z warmińsko-mazurskiego??? ogólnie bym prosił jakieś info co i jak chodzi o pracę tam pozdrawiam

Kowal

Witam, rozumiem ze te warzywa to praca na produkcji marchewek i po 12h jezeli kierownictwo się zmieniło to oczywiście jestem zainteresowany i aplikuje dan ofertę

Nowy
@Kowal 28.11.2018 21:56

Podasz maila? Byłeś tam?

Styczeń

Chciałbym po nowym roku zacząć prace przez tą firme i pytanie czy na konto rzeczywiście wpływa ta kwota którą podają po odliczeniu mieszkania

Marcin
@Styczeń 27.11.2018 16:52

Ja już pracuje tyle lat w firmie i nigdy mi się nie zdażyło żeby mnie na kasę oszukali. Nawet dostajesz czasami bonusy jak sobie zapracujesz na to

@Styczeń 27.11.2018 16:52

Podaj swojego maila. Też chcę się wybrać.

Styczeń
@Grzes 28.11.2018 10:28

Michalvam@gmail.com Tylko ja swoim samochodem nie planuje jechać. Jak się uda to z kimś się zabrać, albo przez jakąś firme przewozową

NA

D.

Z czystym sumieniem polecam, warto jechać na choinki na jesień, najlepiej wziąć urlop w polsce na 3 tygodnie

on tour

Witam.wybiera się ktoś po nowym roku do jakiejkolwiek pracy ?

Arek
@on tour 21.08.2018 11:35

Ja jadę. Chciałbym jechać ale nie jest pewien czy mnie wybiorą

anonymous
@Arek 01.09.2018 07:27

na co aplikowałeś?

krzynio339

Tak ja śię wybieram w styczniu 2019

@krzynio339 14.10.2018 15:41

aplikowałeś juz? ja też chcę wyjechać po nowym roku gdzie to jeszcze nie wiem, zostaw jakiegos maila

Kasia
@on tour 21.08.2018 11:35

tak ja zrobiłam z koleżanka zgłoszenie w nowy roku na sortowanie i tulipany pozdrawiam kasia

Krzynio339
@on tour 15.10.2018 08:47

Witam aplikowałem czekam na odzew kilka razy już do mnie dzwońili mogłem na cięcie nobilisu jechać ale jestem chory i odmówiłem mój mail krzynioklimkowicz@gmail.com

@Arek 01.09.2018 07:27

@Major 22.11.2018 13:55

reteee@interia.pl

Eusi
Zweryfikowany użytkownik

(usunięte przez administratora)najlepiej byśmy się spotkali i po rozmawiali a propos wyjazdu uzgodnili szczegóły

Eusebio

Tak mam zamiar wybrać się w styczniu naj hetniej na warzywa pracę na hale produkcji z okolic Warszawy

@Eusebio 19.10.2018 15:22

Jeśli możesz podaj maila

...

chcialem tylko napisać ze zakład od momentu jak mikolaj go przejał to miejsce zupełnie i na prawde warto pracowac i pani zuzia to urodzona przywodczyni

Gacacsv

Hahahahahaha :D

...

Potwierdzamy

Maciek
@... 01.11.2018 18:26

To prawda. Dobrą robotę robią, bardzo się to chwali.

Tomek

Te ładne panie z biura powinny częściej do nas na robotę przyjeżdżać i rozmawiać Moje sugestie dla PF-Gruppen: Wiecej spotkań i na kawce też

adas

lepiej niz u niemców Moje sugestie dla PF-Gruppen: jest ok Lubię atmosferę w PF-Gruppen za: praca

alina

ja chce dostac numer do pani agnieszki co ma prace na sortowni ma ktoś? Moje sugestie dla PF-Gruppen: numer do pani agnieszki Lubię atmosferę w PF-Gruppen za: nie pracowałam jeszcze

pracodawca
@alina 09.11.2018 21:47

Proszę napisać do Nas na CHAT m.me/PFGRUUPEN Pani Agnieszka skontaktuje się z Panią telefonicznie Pozdrawiam :)

Robotniczy

Panie od domu wielko szacunku za domu u Pan Karol

M

Praca przy ozdobach bardso fajna i mily zespół

Slawek

Duzo dobrych wpisów ale jak dla mnie tak średnio. Dają to co mają w ofertach i tyle

Monia

Super Firma ! Polecam. Kaska na czas. Kiedy nie zadzwonisz to udzielą pomocy. Oby tak Dalej PF! Lubię atmosferę w PF-Gruppen za: Atmosfera w pracy i przystojni kierownicy

ja

moglaby byc wieksza stawka dla straryh praconikow Moje sugestie dla PF-Gruppen: troche wieksza stawka Lubię atmosferę w PF-Gruppen za: ludzie

D

Na djurslandzie u karola mieszkania super i lasy tesz

Pani Edytka wszystko załatwi.pozdrawiam

karol

nie znam jeszcze opinii bo nie wyjechałem ale chce Moje sugestie dla PF-Gruppen: nie wiem Lubię atmosferę w PF-Gruppen za: dopiero zobacze

Zostaw opinię o PF-Gruppen - Glamsbjerg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PF-Gruppen