PF-Gruppen

4.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PF-Gruppen

Marek

Ofertę znalazłam w internecie, dostałem pracę 3 tygodnie po rozmowie. Umowa byla wyslana na maila więc mogłem się dobrze zapoznać. Nie miałem kolegów na miejscu więc jechałem w nieznane miejsce. W Dani skierowali mnie mieszkanie, pokój czysty 3 osobowy, cześć wspólna wporzadku. Dojazd do pracy 22 km z 2 osobami i praca po 8-9 godzin, przerwy nie są płatne w Dani. Warto znać chociaz podstawy angielskiego żeby w sklepach dogadać się. Pozdrawiam

PF TRAVEL
 Rekomendacja

"Z PF TRAVEL na wyprawie bawię się kapitalnie..." Świetnym sposobem na oderwanie pracowników od codziennych obowiązków jest organizacja imprezy bądź wyjazdu integracyjnego. Takie działania motywują do pracy oraz pełnią istotną rolę w budowaniu atmosfery w zespole. Dla pracowników PFGRUPPEN zorganizowaliśmy wyjazdy dla ponad 500 osób do wielu zakątków Danii. Wszystkie relacje znajdziesz na naszej stronie. W sezonie 2020 z powodu epidemii nie planujemy dużych wycieczek. Pracownicy otrzymają bony na zwiedzanie Danii. Mamy doświadczenie w organizacji wycieczek jednodniowych i tygodniowych, pikników, imprez sportowych, spotkań okazjonalnych. www.pf-travel.com

Arkadiusz
 Rekomendacja

Pracę zacząłem na choinkach pod koniec października i skończyłem z końcem listopada. Praca ciężka, nie ma co ukrywać, ale jestem bardzo zadowolony ze współpracy z PF Gruppen. Jest to póki co jedyna ze znanych mi firm rekrutacyjnych, która zapewnienia typu "człowiek jest najważniejszy" traktuje naprawdę poważnie i nie są to tylko puste, zapełniające broszurki i ulotki frazesy. Miałem bardzo nieprzyjemny incydent z jednym z pracowników z Polski, który eufemistycznie rzecz biorąc nie był w pełni poczytalny. Absolutnie nie mam tutaj za złe firmie, bowiem zdaję sobie sprawę, jak trudno jest czasami oddzielić ziarno od plew przy takiej nawale aplikacji i zgłoszeń. Nie mam zamiaru opisywać czynów tego młodego człowieka, bo część podpadała już pod kodeks karny. Napiszę tylko, że wystarczył jeden mój telefon, podparty odpowiednimi dowodami, aby po kilku minutach ten gość już nie pracował i wracał swoim kilkunastoletnim oplem do Polski. Z mojej strony największy szacunek i uznanie dla PF Gruppen. Pozytywnie się zaskoczyłem, ponieważ moje dotychczasowe doświadczenie w tej materii raczej opierało się na próbach zamiatania pod dywan podobnych spraw. Dobra rada dla wszystkich: jeżeli zamierzacie pić, myślicie że wszystko wam wolno, bo jesteście przecież za granicą, to sobie odpuście i poszukajcie czegoś innego. Tutaj się po prostu pracuje i nie toleruje żadnych wybryków. Pozdrawiam wszystkie Panie rekruterki :)

Kamil

Był to mój pierwszy wyjazd do Danii, wcześniej jeździłem do Holandii. Szukam zawsze pracy tylko na 5 tygodni podczas urlopu. W Holandii gdzie jeździłem posypało się, a 2 tygodnie przed wyjazdem nie miałem gdzie jechać. Zadzwoniłem do PF na numer z Facebooka, tam przkierowano mnie do rekrutacji. Powiedziałem jak sytuacja wygląda, pani zapisała i powiedziała że może coś znajdzie i da znac następnego dnia. Zadzwoniła i powiedziała ze maja ofertę dla mnie na ten okres. Nie ukrywam bardzo mnie to zadowolilo tym bardziej ze języka i auta nie mam. Praca przy sadzeniu, nic trudnego a pracując cale lata na magazynie to dobrze mieć z naturą trochę wspólnego. Przyjechałem pierwszy raz i raczej nie ostatni. Miłe panie pracują w pf i pokój 2 osoby też w zupełności wystarczy. Pozdrawiam Kamil

Iwona Nowy wpis

w firmie jest aż tak duzo pracy czy jest az tak spora rotacja ze jest teraz az 17 ofert pracy ? warto wysłac na ktoras?

Gabi

Jest ktoś kto zastanawia się nad wyjazdem za granicę i szuka towarzysza? Najlepiej z województwa śląskiego

Hej
@Gabi

Hej, ja planuję wyjazd jak chcesz to pisz może coś z tego wyjdzie zgranica668@gmail.com

@Gabi

Hej Ha bo wyjechała??Ja z koleżanka załatwiamy sobie chcemy od 1 lipca wyjechać czekamy na odp

@Gabi

Coś źle mi się napisało.Wyjechałas już?

@Aga

Jeszcze niestety nie

Elżbieta
@Gabi

A na długo w ogóle się wyjeżdża? Wiecie kiedy powrót?

Patrycja
@Gabi

My z mezem jedziemy w wrzesniu z tą agencja na produkcję do dani jesteśmy z slaska okolice Rybnika jak coś coś pisz malenka2912@op.pl

Justyna
@Patrycja

Hej, a na jaką produkcję jedziecie? Mnie to zafascynowało wynoszenie choinek i chętnie bym się dowiedziała, co to za taka praca jest :))

Patrycja
@Justyna

Pakowanie warzyw poczatek wrzesnia wyjazd najlepiej platna oferta jaka znalezlismy

Lili
Klient
@Patrycja

Witam ,a można wiedzieć do jakiej pracy Patrycja jedziecie?

Patrycja Nowy wpis
@Lili

Sortowanie pakowanie warzyw w wrzesniu

piotrusmazur510@gmail.com Nowy wpis
@Hej

Kiedy chcesz jechać. Ja już aplikuje mam na imię Piotrek

piotrusmazur510@gmail.com Nowy wpis

Tak jestem osobą chetna

Agaga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

Proszę o kontakt osoby które pracowały przy sortowaniu warzyw. Najważniejsze pytanie - jak ogarnąć dojazd do pracy nie znając kompletnie miejsc ani ludzi tam?

Alfa Arietis

Będę się starał być obiektywny. Wyjechałem w listopadzie na nobilis, choć aplikowałem na wynoszenie choinek, ale akurat ponoć nie było już miejsc. Trafiłem do Hadsund na tzw. zamek. Sama kwatera całkiem niezła, choć nie we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych było ogrzewanie, co w okresie jesienno-zimowym ma przecież znaczenie. Sama praca nie należała do przesadnie ciężkich i dała się wytrzymać, choć na mój gust była słabo płatna, bo cały system w PF jest tak stworzony, że chcąc zarobić lepszy pieniądz trzeba zasuwać jak mały samochodzik kosztem zdrowia, a ja wolę pracować po skandynawsku, czyli wolniej, dokładniej i bezpieczniej, nawet jak zarobię przy tym nieco mniej. Są też prace płatne od godziny, ale 80 DKK/h brutto to zdecydowanie poniżej przeciętnej stawki duńskiej(usunięte przez administratora)Pod względem organizacyjnym praca na miejscu wyglądała nie najlepiej, a do niektórych liderów to bez kija nie było co podchodzić, choć trzeba przyznać, że byli też tacy w porządku. (usunięte przez administratora) A pod sam koniec pobytu, kiedy już regularny projekt miał się ku końcowi, okazało się, że jednak cały czas było miejsce na wynoszeniu choinek, gdzie poznałem całkiem fajną ekipę (na nobilisie było z ludźmi bardzo różnie), więc i tu organizacja coś zawiodła. Co jeszcze: ceny w DK są wyższe niż w PL, choć będąc w sklepie można często dostać produkty z żółtą nalepką (zbliżający się termin przydatności do spożycia), a sam kraj ma swój urok i jak ktoś jest ciekawy świata, może pozwiedzać sporo interesujących obiektów. W każdym razie nie rozumiem zamieszczanych tutaj peanów o rzekomej cudowności PF, bo o ile nie jest tragicznie, o tyle są firmy (niekoniecznie agencje) oferujące znacznie lepsze warunki pracy i nie mówię tylko o stawkach. Być może piszą je ludzie, którzy nigdy wcześniej nie byli na eksporcie, nie znają za bardzo świata i wydaje im się, że zatrudniając się tu złapali Pana Boga za nogi... Rotacja ludzi była olbrzymia i wielu wytrzymywało tylko 2-3 dni, po czym uciekało. Znaczna część wróciła do Polski na długo przed planowanym zakończeniem projektu, co też o czymś świadczy. Jednak oczywiście najlepiej pojechać na jakiś projekt osobiście i samemu wyrobić sobie opinię. Ja z PF już raczej nie wyjadę, choć niczego nie da się wykluczyć w przyszłości.

m.
@Alfa Arietis

jakie inne firmy byś polecił?

Gracjan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Witam mam planowany wyjazd w sierpniu. Może ktoś mi powiedzieć mniej więcej jakie są koszta utrzymania się na jedzenie ? I ile można odłożyć kasy

kamil

Jeśli ktoś chce pracować w Dani i mieszkać w Polsce więc sezonówki albo i cały rok pracy z przerwami na zjazd do Polski to polecam jak najbardziej. Jeśli jednak ktoś chce wynajmować samemu mieszkanie, tam zarejestrować samochód to PF dobry na start ale potem lepiej samemu coś ogarnąć. Mimo czasami pewnych błędów kierowników to polecam.

mm

Mogę powiedzieć, że firma bardzo rzetelnie analizuje skargi włącznie z tymi które są skierowane na ich pracowników i błyskawicznie reaguje. Polecam! Bardzo fajna atmosfera w pracy i w domu.

Pedro
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat

Hej , czy w najbliższym czasie jedzie ktoś do pracy w Danii ? I czy osoby pracujące przez agencję mogą coś więcej powiedzieć o tej aagencji? Poprostu chciałem się dowiedzieć czy jest to opłacalne i czy warto podjąć współpracę z agencją .

Odchwaszczanie

Firma rekrutująca wporzadku i na plus. Trzeba czasami uważać na kierowników w Danii bo zapominają o ustaleniach. Jak jest z niki problem biuro szybko roziwazuje sprawę także polecam.

Jacek

Historia z firmą zaczęła się 4 lata temu i trwa. Pomogłem już kilku znajomym zacząć pracę w PF. Patrząc na koszty życia w Polsce mogę śmiało stwierdzić, że Dania była moim najlepszym wyborem. Najlepiej znaleźć 2-3 różne projekty w ciągu roku i mieć stałe miejsca mieszkania. Polecam.

Elżbieta
@Jacek

A możesz zdradzić ile kaski wychodzi mniej więcej z takiej ilości projektów?

Marek
Kandydat

To prawda, że agencja kwateruje po kilka osób na pokój? Aż się wierzyć nie chce ale chętnie usłyszę odpowiedź od kogoś kto pracował przez tą agencję.

Pracodawca

@Marek

Dzień dobry, Gwarantujemy pokoje dwuosobowe. Większe, 3 bądź 4 osobowe są dostępne jeśli grupa znajomych chce mieszkać razem.

Ja.
@Marek

Pracuję 3 rok i dwuosobowe. Kiedyś na tak zwanym zamku mieli 4 osobowe ale od czasów pandemii wylacznie dwuosobowe

Kundzia
@Ja.

W hostelu są pokoje dwuosobowe, ale w tej samej wielkości pokojach są również kwaterowane 4 osoby na piętrowym łóżku…

@Ja.

Marku czy TY pracujesz w Dani?

Mad
Kandydat

Hej czy jest jakaś dziewczyna chętna na wspólny wyjazd w czerwcu? Razem zawsze raźniej:) najlepiej z województwa lubelskiego.

@Mad

Hej Ja jestem chętna na wyjazd, wysłałam zgłoszeniezale bez CV, więc się jeszcze nie odezwali, jak to ogarnę to myślę że się odezwa...jestem z Bielska-Białej

Izabela
@Mad

A z ciekawości dokąd są wyjazdy w czewcu i na ile?

@Izabela

No pf gruppen to chyba tylko Dania na tyle ile chcesz....minimum chyba 4 tygodnie,ale nie jestem pewna.

Agalalala@onet.pl

Chętnie bym się dołączyla

@Agalalala@onet.pl

A odezwali się już do Ciebie? Bo ja złożyłam ostatnio swoje zgłoszenie, ale póki co milczą ..

Pracodawca

@Karola

Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. Zawsze można do nas zadzwonić, numery do działu rekrutacji są dostępne na stronie. Miłego dnia www.pf-gruppen.com/kontakt

Znalazłaś kogoś? Jestem z Żywca i również poszukuje towarzysza

@Karola

Hej Karola czy pracujesz już w Dani?

Joanna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Pierwszy raz wyjechałam do Danii z pomocą PF i cóż mogę powiedzieć? Wszystko było tak jak w umowie. Nie po raz pierwszy byłam w pracy poza Pl i wiadomo, ze nigdzie nie płaca za nic nie robienie. Polecam

Arek

Co by nie mówić w branży zielonej w Skandynawii number 1 i to od wielu wielu lat. Polecam, pozdro dla nobilisowców. Kto zarobił na nobilisie ten wszędzie u nich zarobi.

Wyjazd
Kandydat

Hej, planuje wyjazd do pracy za granicę i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Izabela
@Wyjazd

I jak tam? Udało się kogoś znaleźć? Tak z ciekawości ile można wyciągnąć w sezonie?

Kandydat

Ile trzeba wyrobić godzin mi siecznie, żeby dostać te 7000-8000 na rękę po odliczeniu już mieszkania i podatków???

Andrzej95

Dobre pytanie ????

G.E.

Polecam firmę i kontakt z Panią Martusią. Wszystko załatwi pozytywnie, cudowna kobietka.

Plewienie
Kandydat

Chce jechać na plewienie do Pana Karola. Kolega pracował ale nie chce dać numeru. Może ktoś podać?

Lisek

Bardzo duża zmiana na lepsze. Stawki urosły. Jest OKEY

Anonim
Kandydat

Witam, Mam pytanie; jak długo czeka się na odpowiedź z biura po złożeniu aplikacji na stronie i wysłaniu cv?

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Glamsbjerg

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 80 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PF-Gruppen?

Liczba opinii klientów firmy PF-Gruppen, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen