5 Dodaj opinię
5 346 1409 5 1

Opinie o PF-Gruppen

Aleksandra

Dzięki PF odwiedziłam wiele ciekawych miejsc, nie tylko w Danii. Doskonała organizacja, pomoc w realizacji marzeń i pasji, to rzeczy jakie należy docenić. Aktywny czas ze znajomymi z pracy spędzony w Polsce, spacery po wspaniałych duńskich wybrzeżach, wędkarstwo na szwedzkich jeziorach czy podróż na odległe Karaiby to tylko część tego, co zawdzięczam PF. Polecam w stu procentach

Tak8Nie10
Limfjort

Ja pracowałem na projekcie w Danii. Fabryka marchwi Limfjort. Czytałem opinie, że tam ciężko i źle a tak naprawdę to bardzo fajne miejsce. Praca jak na produkcji, nie ma różnicy czy robisz w Danii czy w Polsce trzeba mieć ruchy i motywację. Co tydzień obiady firmowe, a jak ktoś ma urodziny to i czekoladki i winko więc atmosfera na prawdę miła. 7000 złotych x 2 miesiące to własnie wypracowałem i mam nadzieję, że jeszcze wrócę. Pozdrawiam

Tak7Nie1
Kamil
Nazwa działu: Finanse

Był to mój pierwszy wyjazd do Danii, wcześniej jeździłem do Holandii. Szukam zawsze pracy tylko na 5 tygodni podczas urlopu. W Holandii gdzie jeździłem posypało się, a 2 tygodnie przed wyjazdem nie miałem gdzie jechać. Zadzwoniłem do PF na numer z Facebooka, tam przkierowano mnie do rekrutacji. Powiedziałem jak sytuacja wygląda, pani zapisała i powiedziała że może coś znajdzie i da znac następnego dnia. Zadzwoniła i powiedziała ze maja ofertę dla mnie na ten okres. Nie ukrywam bardzo mnie to zadowolilo tym bardziej ze języka i auta nie mam. Praca przy sadzeniu, nic trudnego a pracując cale lata na magazynie to dobrze mieć z naturą trochę wspólnego. Przyjechałem pierwszy raz i raczej nie ostatni. Miłe panie pracują w pf i pokój 2 osoby też w zupełności wystarczy. Pozdrawiam Kamil

Tak12Nie2
Marek
Nazwa działu: Produkcja

Ofertę znalazłam w internecie, dostałem pracę 3 tygodnie po rozmowie. Umowa byla wyslana na maila więc mogłem się dobrze zapoznać. Nie miałem kolegów na miejscu więc jechałem w nieznane miejsce. W Dani skierowali mnie mieszkanie, pokój czysty 3 osobowy, cześć wspólna wporzadku. Dojazd do pracy 22 km z 2 osobami i praca po 8-9 godzin, przerwy nie są płatne w Dani. Warto znać chociaz podstawy angielskiego żeby w sklepach dogadać się. Pozdrawiam

Tak4Nie
.. Nowy wpis

nie wiem jak jest na szkółkach i w lesie ale w restauracji bardzo miło, ciepło i smacznie. Wyjechałem przed Panią Edytę, teraz pracuję u Duńczyka i polecam PF za załatwienie pracy.

Kamil

Tak12Nie2
Miłosz
@Kamil

Warto czekać. Dobre pieniążki i warunki pracy

Gosc Nowy wpis
@Kamil

Wazelina kompletna

DamiaN.dws Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Siemanko mam pytanie w sprawie oferty L105 nobllis... konkretnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wiadomo ,ze trzeba włożyć trochę kasy w wyjazd wyżywienie transport itp czy się opłaca jechać ...ile zarabia najgorszy pracownik przeciętnie jako nowicjusz w akordzie ? dzięki pozdrawiam

R.
Nazwa działu: Handlowy

Czuję się oszukana! Jest to mnie upokarzające i smutne jak traktowani są Polacy. Zacznijmy od początku: 25 lat pracowałam w Polsce i przez ten czas wychowałam 2 synów i wybudowaliśmy z mężem dom na kredyt który spłacać będę kolejne 10 lat. Pracowałam rzetelne i bez chorobowych, sumiennie i lojalnie. Co z tego mam? Zero oszczędności i wiązanie końca z końcem przez długie lata. Postanowiłam wyjechać i z polecenia dostałam namiar na P. Edytę i PFGRUPEN . Pracowałam 3 miesiące i zarobiłem na rękę 4 razy więcej niż w Polsce przez taki sam okres, i to na rękę czyli tyle oszczędziłam. Mam 48 lat i wolę przez kolejne 5 lat jeździć do Danii niż niż 20 zasuwać w Polsce. Mąż też rzuca pracę i wyjeżdżamy razem. W Polsce nie szanuje się pracownika, nie szanuje się ludzi a Dania przyjęła mnie ciepło i pomocnie. Polecam pracę przez tą agencję. Pracowałam na sortowaniu. Pozdrawiam i dziękuję P. Edycie Syn prowadzi działalność i ma dość wszystkiego. Polska wykancza ludzi a w Danii na podstawowych, nketrudnych pracach więcej można zarobić niż inżynier.

Tak4Nie
Kasia Nowy wpis
@R.

Bardzo dobrze napisane. Ja z mężem też wyjechałam, w Polsce nic nie oszczedzaliśmy i tylko wiązanie żeby ratę spłacić. Sezonowo bo sezonowo pracujemy ale zyje się lepiej i nie trzeba tyrać cał rok bo i czas na odpoczynek jest.

Mariusz
Nazwa działu: Produkcja

Szukam drugiej osoby do wyjazdu [na 2, 3 miesiące]. Mam prawo jazdy oraz samochód, jestem z pod Krakowa. email: betelgaza.art@gmail.com

@Mariusz

Prosimy o kontakt przez nasz chat: m.me/PFGRUPPEN Całkiem prawdopodobne, że uda znaleźć się pomoc. Miłego dnia.

Tomek

Witam jestem chętny proszę o więcej szczegółów na maila (usunięte przez administratora)

@Tomek

renault2

Same wspaniałe opinie. To dlaczego ja zostałem wydymany. Zadzwonili do mnie z wstępną ofertą pracy przy ścinaniu gałęzi, przyjąłem ją z radością bo od dawna jestem bez roboty ( było to ok. półtora miesiąca temu ) potem dzwonili jeszcze dwa albo trzy razy z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowany za każdym razem odpowiadałem że tak.za parę dni mija termin tego wyjazdu do pracy i nic już nikt nie dzwoni , nie przysyła żadnych dokumentów do wypełnieni. Po prostu zostałem bez prac a przecież przez ten czs mogłem szukać innej oferty.

@renault2

Dzień dobry, Rozpoczęcie sezonu dopiero przed nami i na pewno jest miejsce dla Pana jeśli faktycznie został Pan wpisany na listę. Jeśli kilkukrotnie był Pan w kontakcie z naszymi pracownikami to radzę zadzwonić do nich jeśli ma Pan wątpliwości, a nie pisać opinie tego typu które na pewno nie pomogą w przyjeździe. Odpowiadamy również na firmowym chat: m.me/PFGRUPPEN. Miłego dnia, Kasia

Łukasz
Nazwa działu: Finanse

Większość opinii to zdecydowanie rzeczywistość w tych firmach. Zarobki jak na sezonowe oferty nie są zle, warunki pracy zależą od konkretnej firmy więc raz gorzej raz lepiej. Na pewno jak firma popracuje nad większą dostępnością samochodów i mieszkań żeby było można wybrać to będzie lepiej. Kontakt z biurem na wysokim poziomie i dobra organizacja. Ogromny plus to inicjatywa wycieczek po Dani, na prawdę dobry pomysł i ciekawy konkurs. Z minusów dodałbym jeszcze, że duże różnice w ilości godzin między poszczególnymi firmami. Generalnie poleca. Łukasz (jak ktoś zastanawia się nad nobilsem to mogę polecić ale wiadomo trzeba być odpornym na pracę na zewnątrz)

Patrycja
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo się cieszę że trafiłem do PF. Organizują pracę, papiery i nocleg. Nie trzeba się niczym martwić. Polecam

Adas

Lepsze warunki niz w holandi i nie ma.zadnej wiekowki

kacperek
Nazwa działu: Handlowy

rzetelni i sprawdzeni. mozna z nimi wyjechac

Karol
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem na molegarden i nie narzekalem. Fajne miejsce.

Ewa
@Karol

To znakomicie. Sama interesuje się firmą PF-Gruppen, a więc z chęcią dowiem się od Ciebie czegoś więcej o warunkach, jakie tam oferują. Powiedz mi proszę, jak przedstawia się tam kwestia zakwaterowania? Czy firma je zapewnia?

Grzegorz G.

Polecam Panią Edytę z działu HR.

P.
@Grzegorz G.

A ja Panią Partycję

Ten znany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

A jak wygląda sprawa z dojazdami do pracy?? Konkretnie mi chodzi o nobilis

Sebastian

Polecam to miejsce pracy

piotr

mozna dobrze zarobic na choinkach krótko ale intesywnie

dudziol85
Nazwa działu: Produkcja

Witam wszystkich, dostałem propozycję pracy na pracownika gospodarczego na 20.09.2019, może wybiera się ktoś jeszcze do tej pracy?

@dudziol85

A skąd jedziesz z Polski i do jakiej miejscowości w Danii

Ten znany

Ile sie zarobi na nobilisie???

janek
@Ten znany

o panie, zarobisz i kroci jak bedziesz szybko robił. to robta taka jest akordowa ze nie ma limitu. najwieksi kozacy po 40 kola brutto w miesiac maja

Ewa
@janek

A na czym polega praca w PF-Gruppen? Będę wdzięczna za trochę więcej informacji. Jak możesz, napisz też, jaką umowę dostajecie i w jakich godzinach pracuje się w tej firmie. Z góry dziękuję!

Kubica
@janek

Ile kilogramów za dzień musisz uciąć by zarobić dobra dniowke

Rzodkiewka
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem na rzodkiewce.i polecam pracę tam. Spokój i nieduży zespół

janek
Nazwa działu: Produkcja

​Byłem na marchewce i na szkółce leśnej. Jeśli ktoś chce wystartować w Danii to mogę polecić pf gruppen i w trakcie pracy rozglądać się ​za lepiej płatna jesli zna sie angielski chociaz dunczycy sami zatrudniaja bardzo czesto jak ktos zna podstawy dunskiego. Stawki ​w pf są dobre jak na start albo sezonowo. na stałe jak ktoś chce życ w dk to trzeba miec troche wieceh. Liderów na projektach miałem spoko

Mati123
Nazwa działu: Produkcja

Witam a z ubezpieczeniem jak jest ? Ile potracaja na ubezpieczenie ? Pytam bo jestem zainteresowany praca i trzeba zasiegnac opini. Z gory dzieki i Pozdrawiam

Administracja
@Mati123

AM-bidrag 8%. Ubezpieczenia jak na ZUS nie ma. To jest część SKAT. Potrzebna jest niebiski karta EKUZ.

Arkadiusz

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Pracę zacząłem na choinkach pod koniec października i skończyłem z końcem listopada. Praca ciężka, nie ma co ukrywać, ale jestem bardzo zadowolony ze współpracy z PF Gruppen. Jest to póki co jedyna ze znanych mi firm rekrutacyjnych, która zapewnienia typu "człowiek jest najważniejszy" traktuje naprawdę poważnie i nie są to tylko puste, zapełniające broszurki i ulotki frazesy. Miałem bardzo nieprzyjemny incydent z jednym z pracowników z Polski, który eufemistycznie rzecz biorąc nie był w pełni poczytalny. Absolutnie nie mam tutaj za złe firmie, bowiem zdaję sobie sprawę, jak trudno jest czasami oddzielić ziarno od plew przy takiej nawale aplikacji i zgłoszeń. Nie mam zamiaru opisywać czynów tego młodego człowieka, bo część podpadała już pod kodeks karny. Napiszę tylko, że wystarczył jeden mój telefon, podparty odpowiednimi dowodami, aby po kilku minutach ten gość już nie pracował i wracał swoim kilkunastoletnim oplem do Polski. Z mojej strony największy szacunek i uznanie dla PF Gruppen. Pozytywnie się zaskoczyłem, ponieważ moje dotychczasowe doświadczenie w tej materii raczej opierało się na próbach zamiatania pod dywan podobnych spraw. Dobra rada dla wszystkich: jeżeli zamierzacie pić, myślicie że wszystko wam wolno, bo jesteście przecież za granicą, to sobie odpuście i poszukajcie czegoś innego. Tutaj się po prostu pracuje i nie toleruje żadnych wybryków. Pozdrawiam wszystkie Panie rekruterki :)

Tak17Nie

ile?
@Arkadiusz

ile zarobiłeś na choinkach? i jakie było twoje zadanie? tzn co robiłeś?

lipos

czy był ktoś na cięciu gałęzi np. z ziemi albo z wysięgnika??? ( numer oferty to L-121) proszę o odp. oraz opinie jak było.

kuba
Nazwa działu: Produkcja

jedna z lepszych agencji na zachodzie, duzo ofert bez jezyka

Tak1Nie1
Karoo10
Nazwa działu: Rekrutacja

Witam, poszukuję adresu mailowego, na który znajomy chciałby wysłać swoje CV ( aplikacja do PF Gruppen Dania).

@Karoo10

Swoje CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@pf-gruppen.com Należy również wypełnić formularz aplikacyjny http://pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/ Pozdrawiamy zespół PF-GRUPPEN

Mole.
Nazwa działu: Produkcja

Młodzi fajni ludzie wśród pracowników i kierownictwa. Mogą pomyśleć o ciuchach dla wszystkich pracowników. Polecam plewienie na Mole.

Ar.
Nazwa działu: Produkcja

Młodzi uciekaja w Polszy a niby taki dobrobyt. PF daje 4 więcej niż w Polsce specjaliści mają. Pozdro

Hubert

Firma na piątkę. Hubert

r30
Nazwa działu: Produkcja

na plewieniu na konto w miesiąc 8 tysięcy złotych na takiej pracy jak plewienie na wózku marchwi, godzin 220. Polecam i napewno wrócę za rok

Tak3Nie
Nick
@r30

Potwierdzam

rr30
@Nick

Również polecam,bylam pierwszy raz i na pewno nie ostatni!

Kk.
Nazwa działu: Finanse

Dobry pieniądz można zarobić. 4 razy tyle co w pisowskiej polsce.

Ja
@Kk.

Za po było lepiej ????????

Zostaw opinię o PF-Gruppen - Glamsbjerg

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie