Pf-gruppen

Glamsbjerg

Opinie o Pf-gruppen

Konkret firma

anonymous

na pochwałe zasługuje to ze maja bardzo duzo prac i jak komus nie idzoe zbyt dobrze w jednej to moze odnajdzie sie w innej

Ak

Rzetelna i sprawdzona firma.Bardzo pomocna załoga tylko trzea być feir.

nick

pani iza od marchewek jeszce pracuje?ja nie moge zadzownic do niej.bardzo chcem z mezem przyjechac curka byla rok temu i tez chcemy prosze bardzo o kontakt na wozki chcemu przyjechac

anonymous

praca super i ekipa tez albo nie ktorzy to masakra jakas jest jak przyjezdzaja jakies patalachy do pracy

anonymous

polecamy bardzo ekipa od karola i michala nobillis a potem marchwka

anonymous

wypłąta na koncie wiec polecam

anonymous

polecam djurlands i karola i marcina na nobilis

anonymous

bardzo dobra współpraca z nimi jest i duża bardzo firma

wypłata się zgfadza

Iwona

Serdecznie dziękuję Waszej firmie za bundy, dzięki nim mogliśmy stworzyć dekoracje na Obchody Dnia Niepodległości w Białoborskim Centrum Kultury i Rekreacji

Marian

@Marian 03.11.2017 21:46
pracował ktoś jako elektryk przy instalacjach? zarobki na prawde maja takie wosokie ponad 15tysiecy zlotych ?...

brat pracuje jako monter i ma 19 tys zl u nich

BMX.

Najlepsza jest Izuś Bodz. pozdrowionka gorące :*

anonymous

dziękujemy z całego serca pfgruppen.pl osoby od dużych sercach

Radziu

Bardzo dobra kaska

ja pracowałem przez pfgrupen u pana Erika , polecam bardzo

anonymous

Bardzo sympatyczne panie pracuja w biurze. Pozdrawiam paniom Ize i Edyte.

anonymous

wysłałem formularz i mam ekipę 5 osobową proszę o pilny kontakt mogę zacząc jutro jesteśmy w danii ale dunczyk nas wykiwał, możemy do świat zostac

anonymous

nie płaca za lezenie a jak ktos robi dobrze to i zarobi , polecam nobiles

anonymous

ja zrobiłem piec tysiecy zlotych w 2 tygodnie u pana korola na galeziach ,pracaw w lesie

anonymous

lepiej niż w holandi i duzo godzin polecamy

Domino

Ja pracowałem na marchewce i bylo (usunięte przez administratora) warunki płacowe bardso dobre

Adam

jak można od nich kupić choinki ? proszę o kontakt

Młody

PF GRUPPEN to jest coś więcej niż praca.To są przyjaciele i znajomi i super ekipa.

ddd

ja pracuje od 2014 na szklarni.jeszcze wtedy pan przemek mentel zarzadzał tym i jacek. pracuje cały czas na szklarni w jednym miejscu i nie narzekam. zawsze było wszystko dobrze , moze raz czy dwa razy pieniadze były na koncie z dwa dni pozniej ale złego słowa powiedziec nie moge. tez pracuje w akordzie i wychodzie na tym lepiej

misie

chyba pracujecie w innej firmie.my jestesmy u michała na sokach i naprawde jest super i tez bylismy na marchewkach u karola i bardzo polecamy

anonymous

Nobiles to jest najlepsza praca

Damian

Nie polecam tej roboty jedna wielka tragedia , ostatnio wruciłem z dani z tej roboty i powiem tak że żałuje że wogule pojechałem , strata czasu i pieniędzy. W busie wracającym do polski jechały jeszcze 3 osoby które sie zawiodły i wrcały po tygodniu pracy ze złośćią na twarzy tak samo zostali wyrolowani jak ja jeden wielki minus , żadnej pracy więcej na akord a ci kturzy tu dają tu takie super opinie to chyba nie wiedzą co piszą i nie pracowali tam zmarnowana kasa.

M
@Damian 31.10.2017 19:25

hahahahhaha ludzie zarabiaja takie pieniadze ktore sa 200 procent normy podwanych i daja rade ale nie ozelowane pedłąy

Mati

Żadne słowo napisane przez Ciebie Damian nie jest zgodne z prawdą. Cała Twoja wiadomość to jeden wielki żart. Skoro myslales ze bedzie łatwo to myliles sie, noblis tylko dla twardzieli. nie oceniajcie firmy tylko pod katem tego sezonu bo maja inne prace ale słabusze i tak odpadna pozdro dla ekipy

anonymous

Witam nie polecam tej firmy pojechałem na ścinanie drzewek choinkowych praca straszna zarobki tragedia , bylem wyzywany i nie tylko kłutnie pomiedzy szefem brak organizacji przyjechałem do pracy a po 4 dniach musiałem zjezdzac do polski. Stracilem kupe kasy a traktowali mnie jak smiecia , dostałem wypowiedzenie umowy bez informacji a pracowałem bardzo dobrze. Nie polecam nie jezdzijcie tam naprawde oprucz mnie zjechało jeszcze kilka osób jedyne co to mieszkanie było dobre.

Koleś
@anonymous 24.10.2017 18:16
gon sie (usunięte przez administratora) w psychiatryku ty sie pajacu (usunięte przez administratora) zamknij a grubas to cie ur...

ty lesiak pajacu nie rób już wiecej z siebie pośmiewiska i nie zasmiecaj forum. juz pokazałes swoje prawdziwe oblicze, jak chcesz mnie spotkac to wracaj do danii i wtedy jak napsiałes (usunięte przez administratora). pozdro 5 grubasku z mazur

@Koleś 24.10.2017 21:17

Lesiaka to sobie znajdz (usunięte przez administratora) w rodzinie i nie jestem (usunięte przez administratora) twoim kolegą żebys muwił do mnie po nazwisku kartoflu pajacu (usunięte przez administratora) myślisz (usunięte przez administratora) że sie ciebie boje

anonymous

zgadza sie wszystko z ofertom i z tym co pani iza mowila polecam

Arek

Polecam

5 na 6 mówi samo za siebie. Sprawdźcie innych : totalne dno.

Asia K.

Firma działa bez zarzutu. Gorąco polecam od roku

anonymous

zajebista firma i naprawdę jest fajnie,mieszkania rozne ale przecież można swoje zalatwic.jest wporzadku i pozdrawiam sliczna pania edytke hhihi

Alvaro

Na pochwałę zasługuje dobra organizacja pracy w firmie i na prawdę super kobitki w biurze.

Ab

Też złego słowa nie powiem a 3 lata pracuje bez przerwy polecam

Milan

Praca ciezka ale mozna zarobic. Polecam

Michał

To jest jedna z najlepszych firm w Danii gdzie zatrudniają Polaków więc taka opinia gościu jak twoja jest mocno przekoloryzowana. Pozdrawiam

@Michał 24.10.2017 17:16

Napisałem prawde jak to piszesz gościu na własnej skurze sie przekonałem , jak by tak nie było nie pisał bym tego pozdrawiam

Ja

Ciezko ale nikt nie muwil ze bendzie latwo polecam

Andrzejek

@bb 12.10.2017 10:59
zorganizowana firma i dobre pieniadze jak na te czasy polecamy

potiwerdzam

sdfs

nie jest to praca marzen ale firma na pewno duzo lepsza od konkurencji

sdfs
@uuuu 10.10.2017 23:22
konkurencja czyli jaka agencja pracy ?

baltica, gruppen maja duze lepsze oferty i poziom i fajnie laski w biurze heheheeh

@sdfs 11.10.2017 14:50

a ty pracujesz przez PF GRUPPEN.

Nowy Pracownik

witam od kiedy rusza sezon i od kiedy sa wyjazdy. na Pracownik leśny - cięcie gałęzi NOBILIS

marek

czy ktos pracuje z was r norwegi ?

@marek 05.10.2017 21:08
czy ktos pracuje z was r norwegi ?

Tak.Ale tam pracuje tylko smietanka po extra stawkach więc trudno dostać się chociaż czasami widzę ogłoszenia

uuuu

Wiem ale Musze w PKO .załozyc konto walutowe w walucie DKK.zeby płacic karta w Danii lub wybierac pieniądze z bankomatu.. pozdrawaim

uuuu

Witam czy wy przed wyjazdem zakładaliście konto w DKK w Polsce..jak tak to w jakich bankach

Olek

Czy są jeszcze wolne miejsca na cięcie gałęzi? Mam doświadczenie

Jagger34

Witam, czy ktoś mógłby podzielić się opiniami na temat pracy przy sortowaniu lub pakowaniu marchewki? Bardzo dziekuje za uprzejmośc:)

marcheweczka
@Jagger34 25.09.2017 22:56

Praca jak na każdej pracy przy taśmie produkcyjnej:monotonna,trzeba się przyzwyczaić do pozycji bo pierwsze dni są bardzo trudne.Praca średnio 55 godzin w tygodniu,są też bardzo długie dni jak są zamówienia duże.Fajni ludzie,uważajcie tylko na kierownika Pana Marka bo nie jest uprzejmy i zachowuje się bardzo arogancko,chyba już nie pracuje i na Panią Ewę od jakości,nieprzyjemna baba.Pracowałam i wrócę bo opłacało się,niektóży są na stałe,inni tylko na sezon przyjeżdzają.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Pf-gruppen - Glamsbjerg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pf-gruppen