PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

Las

Zacząłem pracy przy cięciu gałęzi, mogę powiedzieć że mieszkanie bardzo dobre i kierownik też dobrze uczy. Nie pasują mi rekawice firmowe więc warto wziąść kilka par swoich dopasowanych

Kuba

Witam, Wybieram się w ten wekend 15-16.10 do pracy na choinki, narazie wiem tyle że na domek w Tjele. Jadę autem z Poznania. Może ktoś też sie wybiera i szuka transportu?

totylkoja
@Kuba

czesc, ja byłbym chetny. ;)

@Kuba

Hej Kuba Ja dojeżdżam w listopadzie pierwszy raz. Powiesz jak to tam wyglada ogólnie? Praca i kwatera mnie interesuje najbardziej

Wojtek

Czy jedzie ktoś może do pracy przy choinkach ze Słupska? Mogę zabrać kogoś mam wyjazd 24 października jadę swoim autem.

lenioo
@Wojtek

Hej . Masz wyjzd 24 października czy masz być na miejscu 24?

Mariola

Hej wybiera się ktoś w najbliższym czasie za granice? Macie może na oku cos pewnego?.

Seba
@Mariola

Ja będę jechał 10 października na cięcie gałęzi

Baś
@Mariola

Cześć :) Ja się zastanawiam nad aplikacja, ale trochę strach jechać samej…

Luk
@Baś

Baś a skad jestes ?

Pitek
@Baś

Zawsze jest strach gdzie kolwiek jechać

Adiku...mbeh
@Seba

Witam.Mam pytanie czy jedzie ktoś do pracy i można się z nim zabrać na danie i na miejscu dojeżdżać?

@Seba

Daj znać jak praca i jakie warunki mieszkaniowe

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

Patryk

Witam jak długo czeka się na odpowiedź jeśli wysłało się już formularz rekrutacyjny oraz CV?????

andrzej

wypłaty zawsze na czas, mieszkania na poziomie a niektóre mega fajne. polecam z dziewczyną prace w pf

Lindum

Nobilis dobrze platny ale...nie dla wszystkich. Trzeba lubić pracować w lesie, jak ktoś tego nie lubi to nie będzie zadowolony a tym samym nie zarobi w akordzie. Po windzie można śmiało mieć dniowke 600 zł. Polecam pracę u Krzyska w Lindum.

Wiola_wgk
@Lindum

Jakieś namiary na Pana Krzysia

Kolla

Cześć . Czy może ktoś napisać jak wyglądał dojazd na miejsce? Musialabym jechać busem, ale nie wiem co po dotarciu do danego miasteczka. Może ktoś napisać jak to wyglądało u was?

@Kolla

Wysyłamy dokładny adres zakwaterowania, wystarczy zgodnie z instrukcjami wejść do środka.

kamilek

Pracowałem kilka lat u Niemca ale facet poszedł na emeryturę i sprzedał rolę. Znajomy polecił mi PF, zadzwoniłem i porozmawiałem z panią kordynator. Po dwóch tygodniach wyjechałem do pracy przy choinkach co było czymś nowym dla mnie. Nauczyłem się przez rok wszystkich prac i powiem szczerze ze duzo lepsza robota niż na roli. Wiadomo człowiek się też na robi. Mogę polecić PF i choinki. Koledze załatwiłem na pakowanie sałaty już jakiś czas temu i też nie narzekał.

Roki

Byłem na cięciu gałęzi dwa late temu i teraz też jadę. Najlepiej pracować w parze, jedna osoba tnie gałęzie a druga wiąrze. Normy są łatwe do zrobienia. Chętnie na miejcu kogoś będę zabierał.

Zoya

Cześć Wszystkim. Mam pytanie, chciałabym wyjechać do pracy przy choinkach, mam wszystko oprócz prawa jazdy....Czy mam szanse się dostac na takie stanowisko ? Czy bez prawka nie ma sensu aplikować ? Czy mógłby ktoś w skrócie opisać proces rekrutacji, czym jechaliście, czy ktoś tam na Was czekał? Czy samej sobie poradzę? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Mietek
@Zoya

Ja aplikowałem do pracy przy choinkach od 24.10.Powiedziano mi że nie potrzeba prawka i się zdecydowałem.Co będzie na miejscu to się okaże.Zawsze jest jakieś ryzyko i niepewność.

Pitek
@Zoya

Napewno sobie poradzisz nie trzeba prawa jazdy chodź mile widziane. Wszystko opowie rekruter

Jak to mówią lepszy wróbel w garści niż skowronek na dachu. Zarobki nie takie jak Duńczycy ale na bardzo przyzwoitym poziomie. W 4 miesiące zarabiam tyle co w Polsce przez rok więc nie ma co narzekać.

Wanda
@Paweł

A ile zarabia się w Polsce przez rok? Różnej wysokości mają ludzie wypłaty... Chodzi o tych bogatszych czy nie?

Karo
@Wanda

Chodzi o pensje podstawową. W Danii zazwyczaj wszyscy zarówno ci co mają pensje podstawową mają o wiele wyższe zarobki niż 8 tyś

Kamil

Jedni lubią produkcję a inni naturę. Dla tych drugich praca na plantacjach choinowych to naprawdę spoko robótka. I można powiedzieć stała robita. Ja robiłem u Kima i polecam.

Ajem.

Praca przez PF należała do tych przyjemnych rozdziałów w moim życiu. 3 lata dobrych zarobków. Niestety Dunczyli postanowaili ucjodzcow z Ukrainy zatrudnić. Samo PF polecam z czystym sumieniem. Znajomość języka zawsze pomoże ale i bez niego śmiało można pracować.

Bartosz
@Ajem.

Jaki język musiałeś znać? Angielski wystarcza czy trzeba było gadać po duńsku? Teraz wrzucili sporo ofert dla pracowników fizycznych i zastanawiam się czy aplikować. Ty jak pracowałeś to dobrze ci płacili?

Prac1
@Bartosz

Angielski jest ok.

Mietek

Witam wszystkich.Czy aplikował ktoś do pracy przy siatkowaniu lub wynoszeniu choinek?Pozdrawiam.

LUkasz

Hej wybiera sie ktoś 10go października ze Śląska na cięcie gałęzi ? Chodzi o transport :)

Kamil

Trzeba zaznaczyć że najniższe stawki jakie mają są dla niekwalifikowanych pracowników bez żadnego doświadczenia. Jeśli ktoś jest dobry, przyjerzdza drugi albo trzeci sezon to wynagrodzenie rośnie i naprawdę dziesięć koła na rękę bez problemu się zarobi. Z tymi kartami podatkowymi dzięki ulgom dla sezonowych pracowników można zarobić naprawdę dobre pieniądze, często wyższe wynagrodzenie niż ludzie co są tam na stałe. W dani nie ma stawki minimalnej i rynek dyktuje warunki. Pracowalem u Wintra i zawsze było fajnie i dobra ekipa. PF w porównaniu do polskich pracodawców w Dani co zatrudniają na polskich umowach to bardzo dobra firma. Wszystko załatwiom, wakacyjne wpływa co miesiąc.

apg

Długo pracowałem przy pakowaniu warzyw w APG, były tam nocne zmiany i super ekipa. Wypłaty zawsze co do koronki zgadzały. Wiad9ko trzeba było żetelnie pracować ale to jak wszędzie. Samo PF jako pracodawca wssystko dobrze. Nawet jak były tygodniowe przerwy na produkcji to załatwiali inną fuchę dlatego złego słowa nie powiem.

Witek

Pracowałem niedaleko Maribo z dziewczyną i polecamy. Biuro pomocne, pokój był z dwoma łóżkami pojedynczymi to bez problemu został zorganizowany inny pokój. Warto mieć swoją pościel. Na start można zabrać jakieś jedzenie z Polski są lodowki i zamrażalki.

4 lata na choinki do nich jeżdżę i dobrze jest. Zastrzyk kasy na święta. Na choinkach najlepiej wybierać roboty gdzie godzin dużo to i po 12 tysięcy złotych przywieziesz. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 149 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen