PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

tomek

bardzo miłe panie pracują i zawsze pomogą

Arek

Marchewki - dobra robota i dobra kasa . Znajomy na wózkach ponad 2,5 tys € netto na miesiąc. Mają różne pracę, także dla osób bez żadnego języka i doświadczenia . Polecam firmę, jedna z najlepszych w Skandynawii .

@Arek

jak tam dostać sie?

SOAD
@Arek

(usunięte przez administratora) 2500 € na miesiąc za jazdę wózkiem!!!

Witek

Najbardziej opłaca się wyjeżdżać do 6 miesięcy w roku. Później już karta podatkowa jest mniejsza

Sylwia Cz

Witam jesteśmy juz albo dopiero drugi raz w pracy dzieki PF Gruppen . Gdy jechaliśmy pierwszy raz sami zastanawialismy się czy ta firma naprawde istnieje i czy to wszystko tak kolorowo wyglada jak jak w ogloszeniu . Ale przekonalismy sie na wlasnej skórze ze to solidna firma ktora bardzo sie rozwinela i nadal rozwija :) Są swietni koordynatorzy , obsluga administracyjna i kierownicy! Bardzo mila atmosfera ! A to jest najwazniejsze zeby mozna bylo w spokoju wykonywac swoja prace. Wszystko jest jasne i przejrzyste jesli chodzi o zarobki ! Jednym slowem POLECAM ! Jesli tylko sa checi do pracy to nic trudnego :))

@Sylwia Cz

szukam dobrze płatnej pracy

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

Artur

Byłem na nobilsie. Praca ciężka ale dobrze płatna. Na początku chciałem zjechać do kraju bo nie znałem jakości i ciężko było. Po kilku dniach nauczyłem się wszystkiego, kasa była bardzo dobra bo 150 % norm codziennie . Polecam dla osób co mogą jechać na miesiąc na urlop. Jak coś pytajcie o dodatkowe zadania jak paletowenie . Jedzccie jak możecie wybrać do Karola , ja byłem i na pewno wrócę w listopadzie . Ogólnie polecam firmę

@Artur

gdzie dokładnie byłes?

djurs

na nobilisie zrobienie 110-130% normy nie powinno byc problemem nawet dla kobiet po drugim, trzecim dniu. Na tycze na 100% wchodzi sie max 5 dnia pracy

nob

na nobilis to trzeba jechac wiedzac ze praca w lesie czy pada czy grzeje trzeba robic. nie ma miejsca na mamisynków. trzeba sie nastawic na ostry zapieprz i wytrzymac miesiac i kasa bedzie sie zgadzala

SOAD 1971

Porażka, przez miesiąc pracy nonstop po 12 godz. soboty, niedziele - 7500 PLN. Nie polecam, chyba że ktoś lubi się za tyrać.

Nigga

Witam Ile mozna zarobic na nobilisie jesli ktos niewyrobi normy?

Ziela

Też jestem ciekaw

Cdn
@Nigga

Byłem, nie wyrabiałem normy, to na jedzenie, paliwo i mieszkanie nie wystarczyło. Nie polecam bez doświadczenia.

Ziela
@Cdn

Ile byłeś? Ile zrobiłeś?

marek
@Nigga

dziwne pytanie. Zarobisz tyle ile wypracujesz, płacone jest za kilogram

Cdn
@Ziela

Około 2 tygodni. Na konto nie przyszedł nawet tysiąc złotych. Może nie wyszedłem na minusie, ale praca w takich warunkach, za granica z dala od rodziny i zarobek nawet nie dwóch tysięcy miesięcznie mija się z moim celem. Dla tego JA nie polecam. Ale byli doświadczeni którzy zarabiali dużo więcej, nawet po 10 tys zł na miesiąc. Ale to tez kwestia lasów, dostarczania mapek gdzie one są, sprawnego sprzętu. Dużo ludzi w tej kwestii polecało prace pod kierownikiem Mateuszem. Ja mogę powiedzieć tylko ze sprzęt był zawsze na czas, kierownik się strał nam tłumaczyć, przyjeżdżał tez taki młody chłopak blondyn pomagać, ale to było i tak za mało, praca dla mnie za ciężka. Pozdr

Kuba

Wie ktoś czy do nem konta mogę podac konto revoluta ?

Witam, Nie polecam nikomu tej agencji pracy, panie z hru są bardzo miłe jeżeli chodzi o przyjazd do pracy, aczkolwiek jeżeli chodzi o rezygnację i pomoc z powrotem, panie są bardzo niemiłe i "obrażone", brak profesjonalizmu oraz wypłata nie przychodzi w wyznaczonym terminie. Panie również nie dały nam żadnych informacji na temat zakwaterowania, gdyby nie ludzie z którymi przyjechaliśmy ciężko byłoby się połapać. Co do pracy, brak miejsca chociażby do konsumpcji jedzenia, toalety w weekend zamknięte trzeba sobie radzić na powietrzu, wieczny brak sprzętu do pracy( rękawiczki ).

Bardzo dobrze ze firma przejrzala i zwolnila kierownika z kaszub pana M. Teraz napewno będzie w tamtym regionie normalnie.

Witam a jaka norma jest na nobilisie???

Dżak sparoł

Witam , na kopaniu drzewek szpadlem na akord był ktoś na s-60 ? Jak tam to wyglada mniej więcej ?

jarek
@Dżak sparoł

brak miejsc od początku roku. stawki tam poszyły w górę tak ze kolejka sie ustawiła zeby pracowac

adrianno

co by nie pisać to właśnie dzięki pf co roku dziesiątki milionów wędrują do polskich rodzin w Polsce. Nie tylko na bieżące wydatki ale dzięki odłożonej kasie ludzie stawiają domy w Polsce. Szkoda byłoby żeby ta kasa wędrowała na Litwę czy Rumunię więc Polacy powinni być lojalni wobec siebie.

Maksymilian

Czy ktoś pracuje na cięciu i wynoszeniu choinek w Kirke ? Kilka słów ?

Tomasz

Nic nie powinniście Państwo zmieniać. PFGruppen to dobra firma, a osoby odpowiedzialne za rekrutację, umowy, wynagrodzenia to profesjonaliści.

Dżak sparoł

Pracował ktoś na wykopywaniu drzewek szpadlem ?

DK

pracowałem przez ich sieć w firmie goskov w dani i tam moge pochwalic bardzo. 8400 zł w miesiac po kosztach mieszkania przy 208 godzinach. niedziele wolne. mieszkania 3 osoby w pokoju, 2 pokoje w domu,

irek
@DK

to taka norma. Robisz wiecej zarabiasz więcej

K

W sezonie na r30 można odłożyć sporo sianka. Parka 40 tys zl przez dwa miechy minus jedzenie. Polecamy

irek
@K

to.sie zgadza. Znajomi z marchew co roku po 3 miesiącach przywożą ponad 50 tysięcy złotych, parka. Dwa razy w roku po 3 miesiące i masz 100 koła. Przez pozostałe 6 miesięcy można sobie dorobic gdzie się chcę. Jak to dla kogos malo niech siedzi na socjołach w Polsce, nie pracuje i dalej narzeka ze w polsce robić nie będzie i za granicą też nie bo za mało. Skończyły się złote czasy i albo ktoś robi albo siedzi.w chałupie. Bez pf setki ludzi traciloby bardzo wysokie roczne dochody

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 149 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen