PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

Normalny

Slabe stawki , mieszkanie dramat , nobilis wogole tragedia kierownik zolnierzyk parowa straszna , ludzie na nobilisie (usunięte przez administratora) kazdy mysli ze jest kierownikiem haha

SOAD
@Normalny

Zgadzam się!!!!! Zaraz usuną twój post, tak jak wszystkie negatywne. Moje wszystkie są wywalone :). Ci co piszą to jakieś (usunięte przez administratora) albo pociotki. Za 300 godzin w miesiącu wzioł 8000 i się @#$&$# cieszy.

Prawdziwe
@SOAD

Stawki bardzo niskie,prawda mozna zarobic ale trzeba orac po 12 godzin ,wiecznie biegiem ,bo norme trzeba wyrobic ,albo przez telefon co innego mowia ,a,pozniej jakies kombinacje

nob
@Normalny

Nie wiem gościu skąd spadłeś ale coś tutaj nie pasuje. Na Djursland był hostel z dobrymi warunkami i domki drewniane na dobrym poziomie po 5 osób. Stawki na nobilsie u nich są wieksze niż ma konkurencja o 15%. Jak sie nie chce w akordzie robic to i stawki niskie. narka

nob
@SOAD

a ty soad nie pierwszy twoj komentarz i kazdy inny. 8000 to normalnie przy 180-220 godzinach robisz zalezy od stawki, ale co mozesz wiedziec jak za kazdym razem innym brednie. chyba mocno zalujesz ze zostales wyrzucony jak ciagle zapomniec koleżko nie mozesz

Parka

Pracowaliśmy przez firmę prawie 6 miesięcy na szkółce Molegarden i złego słowa powiedzieć nie możemy. Mieszkanie bardzo blisko, pokoje 2 osobowe i dobrze wyposażony dom. Praca po 9 godzin dziennie i różne prace jak plewienie, sadzenie i chłopak też kopanie. Czasami praca w soboty, niedzielę zawsze wolne. Koordynatorzy i kierownik bardzo pomocni. Biuro bez zarzutów. Całą papierologię załatwili, zawsze szybko odpowiadają. Nie wiemy jak było wczesniej, podobno stawki były mniejsze ale nam udawało się po 9 tysięcy zlotych na rękę zarabiać. Przez 6 miesiący oszczędziliśmy 80 tysięcy złotych, w Polsce niestety pracując nic się nie udawało. Liczymy na pracę przez kolejne 5 lat żeby zarobić na wlasne M. Pozdrawiamy całe Molegarden i PF TRAVEL z którymi na super wycieczce byliśmy.

Mollegarden
@Parka

Najlepsza szkołka ze wszystkich. Na akordzie najlepsi zarobić potrafią i po 13 koła złotych. Polecamy Mollegarden

Morelowa11

Cześć, razem z chłopakiem planujemy wyjechać przy wsparciu PF Gruppen do pracy w Danii . Chcemy zarobić na mieszkanie w PL. Najpierw 3 msc. Żeby dowiedzieć się jak się tam żyje ale jak będzie okej , to chcemy wyjechać na o wiele dłużej.. mieszkanie w PL nie kosztuje grosze. Czy można brać nadgodziny ? Czy istnieje jakaś szansa by załapać się prywatnie a nie z PF Gruppen na umowę ? Wiadomo że za pośrednictwem zarabia się nieco mniej. Do wyjazdu już będziemy mieli kurs na wózki widłowe,oboje mamy prawko , matury , referencje od pracodawców (kasjerka i pracownik produkcyjny) język jest średni ale na miejscu znacznie się poprawi, z czasem.. szukał ktoś na miejscu pracy na własną rękę ? Może ktoś się wypowie, czy miał taki sam cel jak my i takie ogólne info. Z góry dziękuję.

Aga

Pracowalam na plewieniu marchewki i chętnie wrócę. Polecam tą firmę

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

Por

Dania jeden z najlepszych kierunków na krótkie strzały, bliski i tani dojazd z Polski. Zatrudnienie w firmie jasne i przejrzyste. Ciekawym atutem promocja Danii i pieniądze na zwiedzanie. Polecam plewienie pora na Jutlandi

Nider

Ja polecam pracę w Sonderborgu na projekcie Nider. Praca na szkółce choinek, dojazd 2 km od domu nowoczesnego i wiele godzin pracy. Dziękuję wszystkim co pomogli mi na początku. Do zobaczenia

BB

Wszystko zalezy gdzie sie trafi. W jednym miejscu gorzej w drugim lepiej. Mieszkania tez różne standardy. Główne biuro pomocne. Ja mogę polecić różne prace dojezdzjac z b2

marcinek

Pani Klaudio jak pani to czyta to proszę o mnie pamiętać w nowym roku i jestem od wiosny chętny na wyjazd do danii

Daniel

Życzę całej firmie jeszcze więcej umow w całej Skandynawii w nowym roku

praca w dani

szybka i prefesjonalna rekrutacja, w dani na miejscu tez było dobrze ale czasami niejasne informacje od kierownictwa trzeba było z biurem ustalac szczegóły. nie trzeba znac jezyka obcego. prace fizyczne niezbyt wymagajace

Lindum

Bardzo pragniemy podziękować za możliwość pracy na nobilisie na Lindum. Przez 5 tygodni wynagrodzenie netto to 13000 złotych po kosztach. Był to nas pierwszy rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Do zobaczenia za rok

Nobilis
@Lindum

Macie już numery cpr?

PF
@Nobilis

May już większość. Ale nadal brakuję ok. 20.

@macin i co pracujesz już w tej firmie?

Macin

Wybiera się może ktoś jeszcze w listopadzie do pracy ?? Jestem chętny i gdyby ktoś chciał wyjechać razem to się odezwij na maila lub FB to pogadamy . marcinjakubek4@wp.pl

A jest mozliwosc wyjazdu teraz?

Wilestrup

Na regionie Wile gdzie kierownikiem jest Pan Marcin można popracować nad organizacją żeby wszystko było na czas. Sama praca nie jest zła

rafał

mają wiele różnych prac na jesień głównie choinki w Danii. Załadunki choinek dobra kasa i dużo godzin. polecam

Gregori

Firma działa dobrze i mają dużo pracy. Nawet w nocy jak człowiek problem miał to pomogą. Polecam

Gracjan

Jak ktoś narzeka na nobilis u wintera to niech jedzie kopac drzewa. Nobilis to kultowy projekt jesienny od lat. Pogadajcie z ludźmi co jeżdżą. Wiekszosc tylko do dani na to jezdzi raz w roku

Nobi
@Gracjan

Normy można juz drugiego dnia wyrabiac. Wystarczy chcieć

Cholo
@Gracjan

A jak jest na kopaniu drzew ?

MG.
@Cholo

Jak dobrze kopiesz 30.000-40.000 koron miesięcznie 5-6 dni w tygodniu po 9 godzin.

Mnb
@MG.

Są chłopaki co kopią po 200 drzew dziennie więc mamona się zgadza. 35 kola koron można śmiało zrobić w nowych stawkach

Jimmy
@Mnb

Nie w tej firmie i nie wprowadzaj ludzi w błąd

Mnb
@Jimmy

Dokładnie w tej. Stawki bardzo zmieniły się. Rekord okolo 45 tysięcy koron byl w jeden miesiąc

Mlody

Witam czy teraz mozna normalnie wyjechac tam do pracy??

Sprawdzone
@Mlody

Mój brat siedzi na stałe w Dnii. Chciałem pojechać do jakiejś agencji dorobić trochę, bo jestem studentem na nauce zdalnej. Niestety, takie osoby jak ja musza mieć teraz test na Civid. Brat dzwonił na infolinie. Co gorsza test musi być w języku angielskim, skandynawskim, niemieckim lub włoskim, nie starszy niż 72h. Podobno można to tez znaleść na stronie duńskiej policji. Żeby w Polsce zrobić test z wynikiem w języku angielskim to trzeba praywatnie (spędziłem pół dnia na infolinii, czy państwowo można wynik otrzymać w języku angielskim, nie można). Koszt testu waha się w zależności od miasta od 500 do 600 zł. Ciężka sytuacja dla pracownikow sezonowych, ale i pracodawcy ????

Rafał

Już teraz mogę napisać że niesamowicie pomocni ludzie tam pracują. Dam opinię o pracy na koniec pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 307.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 150 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen