PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

Bb

Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem koło marca? Szukam najlepiej dziewczyny, we dwie raźniej. Preferowana produkcja lub jakas inna praca dla kobiet. Jestem z Małopolski. Mój e-mail: acca92586@gmail.com

ms
@Bb

A ja jestem z Podlasia i też chętnie wyjechałabym do pracy do Danii na ok. 3 miesiące ( mogę od połowy lutego do końca maja) ale nie mam z kim. Możemy się dogadać jeśli odległość nie stanowi problemu.

wm
@ms

email podaj jajestem chetny na wyjazd ,juz pracowalem u nich

Niebo
@wm

A powiedzialbys jak to wszystko wyglada przy czym pracowales jak z mieszkaniem i zarobkami?

wm
@Niebo

zalezy gdzie sie trafi ,na jakich ludzi ,na jaką lokalizacje ,i na jaka prace ,firma powinna troche robic selekcje ludzi

Dani
@ms

Też jestem z Podlasia i myślę o wyjeździe dasz jakieś namiary do siebie

SOAD
@Niebo

Cześć, pracowałem u nich, praca lekka ale monotonna po 10 godz. dziennie, w niedzielę też, zarobki w sumie spoko lecz przy takiej ilości godz. ????????????. Mieszkanie też luz, wszystko co trzeba było lodówka, pralka itp. Odległość od pracy ok. 20km.Największy plus PF-u!! Masz wszystkie papiery ubezpieczenie, podatki itd. to im się chwali. Najważniejsze żeby na normalnych ludzi trafić ( ja miałem szczęście), a nie nie na jakiś ćpunów czy meneli ale tego nie stety nie da rady zweryfikować. Pozdrawiam

Klaudia

pomet.hr@gmail.com, napisz

Mateusz

Witam. Planuję jechać do pracy w Danii własnym autem. Czy ktoś jeszcze by chciał się dołaczyć z warmińsko-mazurskiego?

Aktywny
@Mateusz

Ja mogę dojechać i się dołączyć :)

rafal
@Mateusz

bardzo mozliwe ze ja takze.jestem z Olsztyna, moze pogadamy?

marcin
@Mateusz

a na kiedy planujesz wyjazd ?

Maniek
@Mateusz

Czesc ja z kolega bedziemy sie wybierac tam do pracy koniec kwietnia poczatek maja jak odpowiada ci termin to z checia sie z toba zabierzeny

Ktos

Nie polecam. Jedna z najgorszych firm. Zero ko taktu same problemy. Totalne olewanie człowieka

Artur
@Ktos

chyba firmy pomysliles bo co jak co ale jeśli chodzi o kontakt to można powiedzieć ze 24 godziny 7 dni w tygodniu jest.

@Ktos

Ogólniakami stary piszesz. Z kim kontaktu nie masz? Dziewczyny z biura to cud maliny i zawsze pomocne

Patryk

Mogę jedynie potwierdzić, że firma zasługuje na bardzo dobre opinie. Dbają o ludzi i zarobki są również dobre.

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

Magdalena34

Hej kochani tak sobie mysle razem z partnerem ze chcielibyśmy przyjechać do Danii z Pf Gruppen , za granica juz nie raz pracowalismy. Obecnie jesteśmy w Niemczech ale myślimy zeby spróbować w Danii, oferty nam sami przesyłają. Ale patrze na te stawki 80kk to jest pewnie jeszcze brutto, za mieszkanie 100kk od osoby wiadomo, i tak sie zastanawiam czy to sie oplaca, bo nie wiem jal tam sie zarabia. ? Moze sie jakas osoba wypowie co do wynagrodzenia? Pozdrawiam was serdecznie.

ola
@Magdalena34

Przy minimalnej u nich to tak z 14 tysiecy złotych na rękę na parę można w miesiąc odłożyć minus jedzenie ale wiadomo jesc trzeba wszedzie.

Witam serdecznie czy jest ktoś tutaj kto planuje aktualnie z tej firmy wyjechać ?

Filip

Pracowalem u nich w fimie Goskov przez 2 lata i chcę wrócić w tym roku. Prawda jest taka ze w 3 miesiące na łapę zarabiam tam tyle co w Polsce na rok. Prace nie są lekkie ale dobrze płatne. Zawsze wszystko się zgadzało.

Mały

Witam. Jest ktoś chętny na wspólny wyjazd do pracy szukam drogiej osoby może to być chłopak lub dziewczyna . Wyjazd jeszcze w lutym lub w marcu na okres 3-6 miesięcy jeżeli jest ktoś zainteresowany zostaw jakiś znak.

Rafal
@Mały

Myślę nad wyjazdem jak najbardziej tylko chciałbym trafic/wybrać dobra sprawdzona ofertę. Bardzo proszę o kontakt np na whats upie 661 210 159. Serdecznie dziekuje

Wiki2000

Witam czy wybiera sie ktoś w maju do Dani ja z chłopakiem mamy zamiar jechac a wiadomo że w więcej osób razniej tym bardziej że bedziemy jechać pierwszy raz. Jak ktoś sie wybiera w tym czasie to sie można zgadać My jesteśmy z podkarpacia

Mateusz

Planuję wyjazd do Danii własnym autem. Czy byłaby chętna osoba do wspólnej jazdy z warmi i mazur?

Domi

Szukam dziewczyny z autem chętnej do wspólnego wyjazdu najchętniej termin marzec -lipiec , proszę o kontakt mail dominika94d@gmail.com

fabryka

zarobki 8/10 mieszkanie 7/10 praca 6/10 kierowniczka 6/10

Jimmi
@fabryka

Z tymi zarobkami to nie przesadzaj, w Danii średnio polacy zarabiająkoło22-23 tyś. koron a ty ile zarobisz 14 czy 15, nawet nie wiem czy w tej firmie tyle zarobisz

Czarna
@Jimmi

Na rękę na luzie mam u nich 22tys koron... Więc nie wiem skąd te dane. Jeśli akord, to fakt pozostaje pracować i zarobek jest. Polecam.

Pf
@Czarna

Mam podobnie. Polecam

Edward

Czy jest tu ktos kto mysli o wyjezdzie do pracy z Mazowieckiego? zostawiam maila, w kupie razniej :) fentylator@o2.pl

Pawel
@Edward

Tak jestem z Nasielska pn strona Warszawa moglibyśmy się zdzwonić lub spotkać pogadac jak blisko uzgodnić wyjazd

Paweł Nasielsk

Witam jestem chętny po świętach Warszawa i okolice na wyjazd do dani

Łukasz

Oqranizacja wyjazdu, zakwaterowanie i sama praca ok. Zarobki 110% tego co w ofercie. Na początku Ciężko dostać się ale jak już wyjedziesz to potem łatwo wrócić. Polecam dzwonić co dwa dni do nich z pytaniem o pracę.

Mały

Witam. Jest ktoś chętny na wspólny wyjazd do pracy szukam drogiej osoby może to być chłopak lub dziewczyna . Wyjazd jeszcze w lutym lub w marcu na okres 3-6 miesięcy jeżeli jest ktoś zainteresowany zostaw jakiś znak . Jestem z Podkarpacia.

Ren1991
@Mały

Hej jestem Kobieta i mam 30lat i na na co tam chcesz jechać?

@Mały

Jestem z Podkarpacia jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem to jak najbardziej podaje ci mój email waski5_88@o2.pl

@Ren1991
@Ren1991

Praca w polu pielenie zbiory lub jakieś szklarnie .a ty na co chcesz wyjechać?? Podaj jakiś namiar .

Damian

Jak czasami czytam takie bzdury to zastanawiam się kto może pisać większość głupich wpisów. Pracuje już dość długo, w różnych miejscach byłem w PF i jest to naprawdę dobra firma,dobrze mają zorganizowaną administrację,informację,pracę mają fizyczne ale sorry nie reklamują się jako praca za biurkiem. Dodają filmy z prac na żywo, zdjęcia mieszkań mają dostępne dla każdego, kierownicy to naprawdę spoko ludzie . Mieszkania mają różne standardy ale poziom jest dobry i ceny jak na Danie też. Ludzie nie jedziecie tam mieszkać w luksusach tylko pracować i zarabiać,jak ktoś chce mieszkać w luksusie to niech sobie wynajmie coś sam,prosta sprawa. Panie z biura są przemile i pomocne. Kiedyś pracowałem dla polskiej firmy która nielegalnie delegowala za granicę nie płacąc podatków i wakacyjnych pieniędzy .W PF zawsze macie wszystko płacone co do koronki. Polecam jak również moi znajomi.

Krzyś
@Damian

Dokładnie tak. Najlepsza firma pod słońcem w Danii tylko trzeba dobrze żyć w przełożonymi. Znajomy w miesiąc zarobił 12.000 PLN. SZOK !!!!

Krzyś

Krzysiej
@Krzyś

Potiwerdzam,mozna zarobic duzo duzo wiecej niz maja w ofertach.

mario
@Damian

gdzie najlepiej jesienią pojechac?

ADAM
@Krzyś

Co to jest ja zem byl na rozbiorkach w Danii zarobilem 14 tys zl netto po 9 godz od pn do pt ale nie przez ta firme

SOAD
@ADAM

To może napisz przez jaką, pomóż innym.

@SOAD

Bylem przez Blue Collar na stawce 160koron brutto na godzine

@mario

choinki maja na godzinówce, na krótki strzał najlepiej akord na gałęzie ale pierwszy rok to takie zaponznanie sie i wyjdzie tylko co na godzinówce, w drugim roku juz ogien i galezie strzalaja

Fabio
@ADAM

Ciekawym jestem gdzie tyle można zarobić po 9g pracy? też bym pojechał pracowałem przy tym w Niemczech w Polsce, jakbyś mógł to jakiś namiar może również razem wyjechać? byłbym wdzięczny zawsze można się dogadać,szybciej pomoże obcy niż rodzina

PF TRAVEL

"Z PF TRAVEL na wyprawie bawię się kapitalnie..." Świetnym sposobem na oderwanie pracowników od codziennych obowiązków jest organizacja imprezy bądź wyjazdu integracyjnego. Takie działania motywują do pracy oraz pełnią istotną rolę w budowaniu atmosfery w zespole. Dla pracowników PFGRUPPEN zorganizowaliśmy wyjazdy dla ponad 500 osób do wielu zakątków Danii. Wszystkie relacje znajdziesz na naszej stronie. W sezonie 2020 z powodu epidemii nie planujemy dużych wycieczek. Pracownicy otrzymają bony na zwiedzanie Danii. Mamy doświadczenie w organizacji wycieczek jednodniowych i tygodniowych, pikników, imprez sportowych, spotkań okazjonalnych. www.pf-travel.com

Grzesiek
@PF TRAVEL

Super pomysł i zrobiliście tez super teledysk o Danii. Brawo dla firmy

Nobilis

Macie już numery cpr?

@Nobilis

takie pytanie to do biura człowieka

gałęzie

pracowałem przez miesiąc. Przez ten czas dwa mieszkania, jedno było ok, drugie poniżej standardu. Zmiana przez zmianę lokalizacji pracy (las). Koordynatorzy nie zawsze wiedzieli co się dzieje i sprzeczne informacje. Zarobki jak na prace w lesie ok.

@gałęzie

to nawet podczas rozmów kwalifikacyjnych mówią ze prawdopobnie 1 przeprowadzka bedzie bo lasy w roznych miejscach. najlepiej zawsze na ten sam region jezdzic to obcykane bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 307.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 150 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen