PF-Gruppen

Opinie o PF-Gruppen

K

W sezonie na r30 można odłożyć sporo sianka. Parka 40 tys zl przez dwa miechy minus jedzenie. Polecamy

@K

to.sie zgadza. Znajomi z marchew co roku po 3 miesiącach przywożą ponad 50 tysięcy złotych, parka. Dwa razy w roku po 3 miesiące i masz 100 koła. Przez pozostałe 6 miesięcy można sobie dorobic gdzie się chcę. Jak to dla kogos malo niech siedzi na socjołach w Polsce, nie pracuje i dalej narzeka ze w polsce robić nie będzie i za granicą też nie bo za mało. Skończyły się złote czasy i albo ktoś robi albo siedzi.w chałupie. Bez pf setki ludzi traciloby bardzo wysokie roczne dochody

Bula

Dodałem opinie dlaczego ja usunęliście zostają tylko te pozytywne dobrzi jesteście dlaczego ludzie nie mogą się dowiedzieć jaka jest prawda co

Zoska
@Bula

Jestem zainteresowana pracą. Jeśli ktoś jeździ z okolic Mazowieckiego, lub przejeżdża prze w drodze do dani, zna firmę i warunki to proszę o kontakt . shadow222@o2.pl

SOAD 1971
@Bula

Bo nikt by nie przyjechał ????????

@SOAD 1971

setki ludzi pracują i firma ma się dobrze a na nie które projekty bez doświadczenia się nie dostaniesz z przypadku. Znam ludzi co po 10 lat tam robią i wiele ofert maja ale zostali.w pf

tomek

Czasami mają takie oferty przy cebuli ze dniowka wychodzi tysiąc złotych. O czym tu gadać jak w dwa dni polska minimalna. Ale żeby na to zasłużyć trzeba popracować trochę i wykazac się a nie przyjechać i gadac ze się nalezy jak wielu myśli. Nic nikomu się nie nalezy. Jak ktoś nie akceptuje zasad to z dala od PF i będzie spokój z darmozjadami.

@tomek

święte słowa. Trzeba wiedzieć po co się jedzie. Ludzie przez telefon maakron na uszy nakladaja ze wszystko robili a potem maja szpadelm pomachac trochę to kierunek polska bo za ciężko

irek

Jak ktoś nie boi się fizycznej pracy to zarobi. Jak ktoś za biurka wyszedl i myśli ze będzie lekko to nie będzie. Prace w roznych warunkach pogodowych, fizyczne więc zakwasy to coś normalnego jak ktoś ma mięśnie nierozgrzane. Przy zbiorach warzyw na polu kasa dobra ale trzeba jednak mieć formę

Pracownik Produkcji

Aplikacja, rozmowa, praca

Auto, angielski, doświadczenie

Grzesiek

Witam. Jak jest z dojazdami do pracy w tej firmie? Czy firma pokrywa koszta ? Czy samemu ? Czy dokładamy się do paliwa do kogoś? Za odpowiedzi z góry dziękuję

Witam, jadę z kolegą na projekt Nobis od 1 listopada wyjeżdżamy z Warszawy 29, lub 30 Października. Mamy jedno wolne miejsce w samochodzie, jakby ktoś chciał się z nami zabrać.

Pawel
@,,

Cześć ja jestem zainteresowany tylko bym chciał się z tobą spotkać ile można zarobić na nibilisie na cięciu choinek numer do mnie 794656271

Ziela
@,,

Ile zrobiłeś?? Pochwal się proszę bo jadę w tym roku

młynarz

lepszego pośrednika w sezonowych robotach bez żadnego doświadczenia i języka nie znajdzie. Niektórzy pieją, że mało. Ale stawka 11 euro na początek jak ktoś nie zna się na robocie to jest spoko. W Niemczech czy Holandii za te same roboty płacą 8-9 euro. Popracujecie trochę to na pewno stawka wzrośnie. Mają czasami strzały i po 20 euro na godzine ale trzeba zasłużyć. w akordzie wychodzi więcej niz na godzinowe.

dkk

Wyplacalna firma i zawsze wszytko zgadza się co do minutki. Pracowałem już w dani i różne firmy kręciły a tutaj naprawdę spoko

polsza
@dkk

wez przestan (usunięte przez administratora) za 80 koron i poganianie bo musi byc norma zeby kierownik i lider dostali jakis bonus NEVER AGAIN NEVER

mm

A jaj mam inne pytanie ile kosztuje zycie tzn konkretnie jedzenie na 1 osobe /msc. Czy mozecie podac przykladowe ceny z lokalnych sklepow? Domyslam sie ze nikt pracujacy prze pf nie ma dostepu do tanich supermarketow w wiekszych miastach, poniewaz praca jest z dala od wiekszych miast... Wiec 1000 -1500zl os/ msc to realia czy wiecej? czy makaron z ketchupem?

KK
@mm

Markety typu rema1000, lidl, aldi są we wszystkich małych miasteczkach więc to żaden problem i wszyscy mają dostęp. Ceny żywności średnio 20% wyższe niz PL. Wiele spozywki na tym samym poziomie

dkk
@KK

Mięso to I taniej można kupić niz w Polsce. Najlepiej Bilka. Z Polski najlepiej przywozić suchy prowiant i jakieś gotowe obiady a całą resztę normalnie kupować w dani

pomorzanin

Ja też pracuje w goskov. Robota fizyczna i na szkółkach i w lesie. Trzeba kilku tygodni żeby nauczyć się. Na początku jak nikogo się nie zna to wiadomo że człowiek może troche zagubiony byc ale ogolnie fajna ekipa jak pozna się ludzi z projektów. Jak dłużej pracujesz to Masz już mieszkania obcykane. Zawsze lepiej wracac w to samo. Stawki mają od 50 złotych za godzinę ale i czasami trafia się za 85 zl to można nieźle zarobic. Cena za dobę to przeważnie 60 zl i taniej się naprawdę nie znajdzie no chyba ze ktoś chce kaucje 3 miesieczna wpłacić, sam wykupić wyposażenie itp ale to opcja jak ktoś na stałe a nie sezonowo chce. Ja pracuje 2 lata i nie narzekam

SOAD1971

Gdzie są negatywne opinie, bo są napewno?? ????

Witam chciałbym wyjechać do pracy do pf gruppen jestem z lubelskiego i czy by ktoś jeszcze jechał tam do pracy czy można było by się zabrać z kimś jechał bym pierwszy raz ? Proszę w razie czego dzwonić 733461647

Krzysiek

Jak dla mnie największym plusem firmy jest to że pracownik jest dla nich jak klient i poprostu o niego dbają. Zawsze można liczyć na wsparcie biura i szybki kontakt we wszystkich sytuacjach. Pracowałem w Belgii i Holandii to tam człowieka jak śmiecia traktowali a tutaj to nawet bony na zwiedzenie Danii dają. Polecam tą grupę.

Lukas

Chyba nikt nie pisze całej prawdy wystarczy mieszkać na b2

Ola
@Lukas

A co się dzieje na b2 ? ??

Dziadek 2

Zgadza się b2 rządzi

izii

Co się dzieje na tym b2? Bo nikt nie rozwinął tematu

SOAD 1971

W sobotę jadę do pracy z Warszawy, ktoś chętny? ????

Kuba

Może ktoś powiedzieć jak wyglada praca przy choinka ? Jakie są warunki i zarobki ?

michał

jak zawsze konkretny wyjazd za konkretne pieniadze. polecam firmie goskov gdzie pracowałem

dania

Bardzo szybki kontakt i rozwiązywanie spraw ze strony głównego biura. Pracowałem fizyczne na polu i wszystko wporzadku. Zarobki większe niż w Niemczech czy Holandii i jeszcze biuro dało nam bon na zwiedzenie Dani więc polecam.

jaro

Praca w agencji dobra i kwatery też. Nie trzeba samemu wynajmować i wpłacać dużego depozytu, czego nie polecam. Zarobki +20-30% większe niż w Holandii

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PF-Gruppen?

PF

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o PF-Gruppen - Gmina Glamsbjerg

• Jak się pracuje w PF-Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy PF-Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 307.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF-Gruppen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 150 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PF-Gruppen?

Kandydaci do pracy w PF-Gruppen napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PF-Gruppen