Opinie o Stahlkonzept Koch GmbH w Stralsund

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stahlkonzept Koch GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stahlkonzept Koch GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stahlkonzept Koch GmbH w Stralsund

Grzegorz

Witam Z firmą SK Koch GmbH współpracuję od trzech miesięcy ,jak dotąd wszystko się zgadza ; kasa na czas , zgodnie z ustaleniami .mieszkanie ok .koordynatorka p. Angelika stara się pomóc we wszystkich tematach. Nie mam właściwie zastrzeżeń. ja jestem zadowolony ,ale wiadomo każdy ma inne oczekiwania. polecam współpracę

Magdalena
@Grzegorz

Cieszę się, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Stahlkonzept Koch GmbH. Jestem ciekawa ile wynosi wynagrodzenie w firmie? Na jaki zarobek można liczyć po odliczeniu np. opłaty za zakwaterowanie?

Piotr Sajkowski
@Grzegorz

Mnie okradli na 400euro (usunięte przez administratora) a kolegę na 500 euro

Grzegorz

Witam. z firmą SK Koch GmbH współpracuję od 3 miesięcy. Jak dotąd wszystko się zgadza. kasa na czas , zgodnie z ustaleniami . mieszkanie ok. koordynatorka p. Angelika stara się pomóc we wszystkich tematach ,właściwie nie mam zastrzeżeń. Ja jestem zadowolony , ale wiadomo każdy ma inne oczekiwania . polecam współpracę

eyben

Wstawię opinię odnośnie Stern. Napiszę krótko dziadostwo z Panią Iwoną na czele ściąga ludzi do pracy podpisuje umowę oczywiście przekazuje rzeczy robocze oraz klucz do hotelu i na tym się kończy pracy w stoczni nie ma Niemcy nie chcę przyjmować należy mieć układy biura nic to nie interesuje nie ma pracy wracajcie do domu żałosna firma i nie polecam nikomu może ktoś się dostał nie wiem ale wiem jedno to dno nie firma zajmująca się rekrutacja ludzi nie polecam naciąganie strata kasy i czasu.

@eyben

Komentarz kierowany jest do firmy Stern Korrosionsschutz / Stern Industrieservice. Prosimy o uwazniejsze kierowanie komentarzy. Jesli nie jestescie panstwo zadowoleni, zapraszamy do nas :) Pozdrawiamy SK-Koch GmbH

To po co Panowie wiążecie się z taką firmą. Można odejść po tygodniu jeśli nic się nie zgadza.

Mirosław
@Marek

Niektórzy nie lubią zmian w życiu, sporo jest takich ludzi. Pracujesz może w Stahlkonzept Koch GmbH? Jestem ciekaw jaka byłaby Twoja opinia o firmie, może powiesz coś więcej na ten temat?

logo firmy Housekeeping
HOGA Personalservice
logo firmy Spawacze MAG 136
KORI Dienstleistungen GmbH
logo firmy KELNER / KELNERKA ( m / k ) w nadmorskim kurorcie - BEZ DOŚWIADCZENIA
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Ryszard K.

Witam. Jeżeli chodzi o wypowiedź Pana (usunięte przez administratora)na mój temat to proszę dokładnie przeczytać moje kwalifikacje. Oczywiście pracowałem wcześniej jako muzyk ale później jako spawacz 121 w stoczni. Jestem spawaczem 121 a nie ślusarzem. Proszę dokładnie sprawdzać kwalifikacje (certyfikaty) a nie, że muszę mówić czym zajmuje się spawacz 121.

@Ryszard K.

Szanowny panie Ryszardzie, 121 jest standardową grupą (usunięte przez administratora)(pod spawanie proszkowe lub w angielskim(usunięte przez administratora)). Ta procedura odbywa się wyłącznie za pomocą maszyny. Więc jest pan co najwyżej operatorem, a nie spawaczem. Operatorzy są certyfikowani zgodnie z normą ISO 14732, a spawacze są na ogół certyfikowani zgodnie z normą ISO 9606. W związku z tym istnieje duża różnica między operatorem a spawaczem pod względem samej standardowej technologii. Zostal pan przez nas zatrudniony jako operator 121 dla jednego z naszych klientów. I jak sam pan doskonale wie, nie poradzil pan sobie. Muzyka jest piękna - prosze zatem pozostac przy niej.

@Ryszard K.

Szanowny panie Ryszardzie, 121 jest standardową grupą UP Schweißen (pod spawanie proszkowe lub w angielskim Supmerged Arc Welding SAW ). Ta procedura odbywa się wyłącznie za pomocą maszyny. Więc jest pan co najwyżej operatorem, a nie spawaczem. Operatorzy są certyfikowani zgodnie z normą ISO 14732, a spawacze są na ogół certyfikowani zgodnie z normą ISO 9606. W związku z tym istnieje duża różnica między operatorem a spawaczem pod względem samej standardowej technologii. Zostal pan przez nas zatrudniony jako operator 121 dla jednego z naszych klientów. I jak sam pan doskonale wie, nie poradzil pan sobie. Muzyka jest piękna - prosze zatem pozostac przy niej.

stefan
@Ryszard K.

Witam, jeśli ktoś chce dołożyć do swojej pracy to może się zatrudnić w stal konzept koch, ja pracowałem tydzień i musiałem zapłacić adwokatowi aby wyrwał im moje zarobione euro... osobiście odradzam ,małżeństwo b.....i tylko na was czekają aby was orżnąć...

@stefan

Jesli ma pan odwage oczerniac nas jako firme i oceniac moja osobe, prosze podac swoje nazwisko. Zweryfikujemy sprawe. Pomoze to innym " potencjalnym" pracownikom w ocenie naszej firmy . Bedziemy wdzieczni :)

Niniejszym chciałbym wyrazić się jako prezes firmy SK Koch GmbH do zamieszczonych tutaj komentarzy. Obecnie zatrudniamy około 50 Polaków, z których jestem bardzo zadowolony. Niektórzy są w naszej firmie od kilku lat, jeśli nie płacilibyśmy wynagrodzenia, wtedy koledzy nie wspolpracowaliby już z nami. Ale tak, to prawda, że ​​musieliśmy zachować niektóre wynagrodzenia poprzez nalozone na nas kary przez klientow za zniszczone badz skradzione narzedzia pracy . Musieliśmy również dokonywać napraw zniszczen oraz szkod na wynajmowanych przez nasza firme zakwaterowaniach. Co więcej, ledwo uniknelismy zgloszenia przestepstwa na polskiego kolegę, który molestował seksualnie właścicielke jednego z zakwaterowan. Ponadto często musieliśmy płacić kary, ponieważ polscy koledzy pozostaja na kwaterach w stanie upojenia alkoholowego zamias pracowac, a nawet stawiaja sie w miejscu pracy pijani. Niezrozumialym dla mnie jest rowniez oczernianie mnie jak i pracownikow firmy słowem (usunięte przez administratora) Chciałbym tylko krótko powiedzieć, że bardzo czesto - Polscy pracownicy otrzymuja zaliczkę, a następnie wyjezdzaja bez informowania nas - Polscy pracownicy podpisuja umowę o pracę, dostaja ja i nie przyjezdzaja - dochodzi do kradziezy pieniedzy na zakwaterowaniach - pobierane sa nielegalne filmy ze stron internetowych - kradzione sa narzedzia udostepniane przez naszych klientow Zauważyłem też, że poziom kultury i dobrego wychowania pozostawiaja wiele do zyczenia. Przykladem sa wypowiadane w kierunku moich pracownikow podczas rozmow telefonicznych wulgaryzmy i obelgi. Chciałbym wiedzieć, jak zareagowałyby żony polskich kolegow , gdyby rozmawiali z nimi uzywajac takiego slownictwa, jakim posluguja sie w trakcie rozmow z moimi pracownikami. Nie należy zapominać, że nasz polski zespół rekrutacyjny chetnie pomaga pracownikom w wielu sprawach , ale w pewnym momencie ludzkie granice są po prostu przekraczane. Czytałem również, że jesteśmy rzekomo zaangażowani w oszustwa w zakresie ubezpieczenia społecznego. Moge jedynie sie usmiechac, ponieważ jest to niemożliwe. Kazda osoba powinna dobrze przeczytać list, który otrzymuje z niemieckiej Kasy Chorych. Osoba ta w okresie wymienionym w liście nie była przez nas zatrudniona. Jakość tego forum również powoduje ból głowy, ponieważ toleruje antysemickie wypowiedzi i obelgi. Oczywiście z przyjemnością kontynuuje współpracę z polskimi kolegami, ponieważ jestem pewien umiejętności technicznych , wysokiej jakosci wykonywanej pracy oraz pracowitości.

Robson
@Stahlkonzept Koch GmbH

Witam z tej strony (usunięte przez administratora).kowal z zawodu ,wszystko co pan pisze jest może ok.ale mam wiele zastrzeżeń co do pracy pańskich pracowników,,naganiaczy '' gdy mam ja czy ktoś sprawę albo problem do wyjaśnienia to już jest niemile widziany bo się chce upomnieć o swoje można odczuć że jest się maszynką do robienia pieniędzy ta sytuacia nie wpływa dobrze na wizerunek pańskiej firmy, pozdrawiam co złego to nie ja...????‍♂️

Pracownik biura
@Robson

Panie Robercie, Ma pan wiele do powiedzenia. Udzielane sa informacje na biezaco jak i pomoc w rozwiazywaniu problemow. Pracujemy od poniedzialku do piatku, po godzinach rowniez jestesmy dostepni mimo, ze nie musimy. Emaile i Smsy o wysylanie zaliczki „ natychmiast“ na panskie badz inne Konto, poniewaz moze zajac Ja komornik czy Bank sa nie na miejscu. Kolejna sprawa, chodzenie do pracy kiedy panu pasuje, dopasowujac dni pod mozliwosc zjazdu z kolegami do Polski badz spowrotem BEZ INFORMOWANIA. Roszczen Ma pan wiele, Niestety mniej od siebie. Pan zarabia na siebie prezes wszystkim, podpisanie umowy jest jednoznaczne z akceptacja jej warunkow. Okreslanie nas mianem „ Naganiaczy“ swiadczy o panskiej Kulturze.

Dawid
@Stahlkonzept Koch GmbH

Jesteście bandą złodziejei co dużo obiecuje mało robi . Nie wywiazujecie się z umów. Nie dostałem pełnego wynagrodzenia ani za urlop ani zwrot paliwa. Ominąć tych złodzieji jak najdaleji. Nie ja pierwszy zostałem (usunięte przez administratora) i tak tego nie zostawię...

Dawid
@Dawid

A co do kwatery to tragedia 4 ludzi. + jedna osoba w salonie . 2 osoby 2 zmiana 2pierwsza totalne nie porozumienie

@Dawid

Panie Dawidzie, nieprofesjonalnym jest oczernianie osob, nie zachowujac sie samemu jak nalezy. Okazujac brak kultury wzgledem panskiego przelozonego w miejscu pracy, jak i wypowiadanie wulgaryzmow w jego kierunku oraz niepodolaniem obowiazkow a zapewniajac o kwalifikacjach jest nie na miejscu. Na podstawie tego, nie otrzymalismy za przepracowane panskie godziny zadnych pieniazkow, natomiast ponieslismy koszta panskiego zakwaterowania. Ponadto u kolejnego klienta, nie stawial sie pan w pracy, koledzy skarzyli sie na panskie zachowanie oraz nietrzymanie porzadku na kwaterze, na ktorej NIE BYL PAN SAM. NAJGORSZYM Z FAKTOW BYLO ZNALEZIENIE PANA LEZACEGO PRZED KWATERA TOTALNIE NIEPRZYTOMNEGO W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO. Prosze zatem zachowac sobie panskie uwagi dla siebie, choc z drugiej strony pomoga one w ocenie nas innym osobom.

Jożin

Co tu dużo pisać? Lipa! Kwatera dla żyli, a stawka z 2010r.

robson

dostal ktos wyplate za maj? ciekawe kiedy wyplaca... jak wogole wyplaca..........

Monter

Może ktoś obiektywnie napisać jak tam się pracuje dla tej firmy teraz?

Donek
@Monter

WITAM, Pracowałem dla tej agencji przez tydzień a to dlatego że znam niemiecki a Niemiec z którym pracowałem powiedział mi że pani i pan B. jak również ich pracodawca KOCH to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Po tygodniu napisałem wypowiedzenie. Nadal czekam na pieniądze już drugi miesiąc, a małżeństwo B. nadal obiecują .Jak najdalej od tej rodziny i ich firmy. Donek

Aaa

Jak im się za chce to zapłacą a jak nie to nie . Moim zdaniem tragedia

Spawacz stachu

(usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy. Niby jest wyjazd Ale go nie ma bo pojechał kto inny. Ale może później jak posiedzisz miesiąc w domu to może się coś znajdzie. Omijać szerokim łukiem

@Spawacz stachu

TO MOŻE SIĘ ZAMIENIMY JA POSIEDZĘ SOBIE Z RODZINKĄ TY POJEDZIESZ ZAMIE

Rafael

Polecam tą firmę pracowałem ponad 7 miesięcy i wszystko zostało wypłacone.

Lukasz

Pracowaliśmy we trzech ja i dwóch kolegów przez Stahlkonzept w Niemczech w tamtym roku napiszę tak mieszkanie w pełni wyposażone dobre warunki po dwóch na pokojach,robota bajka jak żyję jeszcze takich luzów w robocie nie miałem Niemcy non stop na kawę wołali i jeszcze ją kupywali nie wolno było czasem za dużo zrobić.Wypłata w terminie wszystko co do Eura się zgadzało tylko szkoda bo robota była na krótko ale ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Lubię atmosferę w Stahlkonzept Koch GmbH za: Warunki pracy,mieszkanie,atmosfera

@Lukasz

TO CHYBA WAS W BIURZE ZATRUDNIONO U PANA KOCHA BO JAK PRACUJE A TROCHĘ TAM PRACUJE TO O TAKIM ELDORADZIE NIE SŁYSZAŁEM BRAWO WY

@MAX

WITAM TO ZNOWU JA TAK PATRZĘ NA TE WPISY I ZASTANAWIAM SIĘ O CO WSZYSTKIM CHODZI JEDNI SA (usunięte przez administratora)DRUDZY ROBIĄ WPISY ZADOWOLONYCH A PRAWDA LEŻY GDZIE INDZIEJ .WIĘKSZOŚĆ Z WAS NIE ZADOWOLONYCH MYŚLAŁA ZE JEDZIE DO PRACY GRAC NA TELEFONACH SPAĆ NA NOCKACH UDAWAĆ ŻE PRACUJE . DRUDZY WYCHWALAJĄ JAK IM DOBRZE WSZYSTKO SUPER TE OPINIE SA LEKKO PRZESADZONE CHYBA ZE TAK WYCHWALAJĄ BO ZALICZKI DOSTAJĄ .OGÓLNIE POWIEM TAK NIE JEST ZILE JEŚLI TYLKO NASTAWI SIĘ KAŻDY NA PRACĘ W UMOWIE JEST DOKŁADNIE NAPISANE ŻE JEŚLI NIE MA PRACY JAKO SPAWACZ WYKONUJE SIĘ PRACE ZASTĘPCZĄ ALE TRZEBA CZYTAĆ UMOWĘ .JA PRACUJE DŁUGO W JEDNEJ FIRMIE PRZEPRACOWAŁEM ROK NIE MOGĘ NAPISAĆ W JAKIEJ BO MOGLI BY BYĆ DRUDZY NIE ZADOWOLENI POWIEM TYLKO TYLE ŻE REMONTY ZBIORNIKÓW TEŻ JAK PRZYJECHAŁEM TAM PIERWSZY RAZ TO SIĘ ZAŁAMAŁEM ZAPYTAŁ SIĘ MNIE BAULEITER CZY JESTEM SPAWACZEM ODPOWIEDZIAŁEM ŻE TAK A ON NATO ŻE NA RAZIE SPAWANIA NIEMA SĄ BLACHY W ZBIORNIKU DO PALENIA I WYWOŻENIA POWIEM WAM ŻE WYTRZYMAŁEM TO I PRACUJE NADAL ATO DLATEGO BO WIDZIAŁEM JAK WSZYSCY NIEMCY ROSJANIE SŁOWACY CZESI DZIEŻKO PRACUJĄ WIĘC POWIEDZIAŁEM SOBIE SKORO ONI MOGĄ TO DLACZEGO JA NIE MOGĘ TEGO ZROBIĆ TAKA TAM JEST PRACA ŁĄCZNIE ZE SPAWANIEM A JESTEM SPAWACZEM Z UPRAWNIENIAMI 6 GR DNV I NAPRAWDĘ JESTEM TAM SZANOWANY BO PRACUJE JAK WSZYSCY TAM .A CO BIURA TO JEST ROŻNIE JAK W MAŁŻEŃSTWIE W PEWNYCH KWESTIACH SIĘ NIE ZGADZAMY SPRZECZAMY PRZECIEŻ JEST WOLNOŚĆ SŁOWA KAŻDY MA PRAWO POWIEDZIEĆ CO MU SIĘ NIE PODOBA A CO PODOBA PANI ANGELIKA WIE ŻE NIE BYŁ BYM SOBĄ GDYBYM NIE MIAŁ JAKIŚ UWAG ALE PRACA JEST U MNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU TEGO ODEMKNIE WYMAGA FIRMA A POTEM WYMAGAJ OD NIEJ NALEŻYTEGO TRAKTOWANIA I ODPOWIEDNICH WARUNKÓW DLATEGO POKARZCIE CO POTRAFICIE BO UCIEKAĆ TO KAŻDY POTRAFI I ROBIĆ CHORE WPISY A PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE NIKT NAM ZA DARMO NIE ZAPŁACI MOŻE NIE KTÓRZY BĘDĄ NIEZADOWOLENI Z TEGO WPISU ALE TO SĄ MOJE SPOSTRZEŻENIA I NIE NALEZĘ DO TYCH CO WCHODZĄ W (usunięte przez administratora) PANI (usunięte przez administratora)WIE COŚ NA TEN TEMAT PRAWDA .POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZADOWOLONYCH I NIE ZADOWOLONYCH DECYZJA NALEŻY DO ODWAŻNYCH JAK WSZĘDZIE

Ham71

Witam czy ktoś pracuje w tej firmie koło Berlina jakaś fabryka elementów do wagonów, czy może coś napisać o tej firmie, od Kwietnia mam tam pracować

toto

Praca godna polecenia jak ktoś chce dobrze zarobić!

Spawacz
@toto

8.000 zł jako spawacz, No naprawdę dobrze ????

Możecie opisać świeżą sytuację Stahlkonzept Koch Gmbh? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Tonic

Co z tego Panie( ni )Administrator ze ja opisuje skoro wy tego nie publikujecie, nie wszystkie wpisy są ujawniane, w ostatniej mojej wypowiedzi na temat stalkonzeptkoch nie bylo zadnych nazwisk i przezwisk czy wulgaryzmow a mimo to nie zostala ujawniona( Stalkonzeptkoch placi wam za publikscje tylko pozytywnych opini?)Po diabla jest taka strona skoro nie wszystko jest publikowane!!!Pozdrawiam Administratorow

Janusz
@Tonic

Pamiętaj, że w przypadku, gdy masz wątpliwości związane z usunięciem któregoś ze wpisów, możesz w tej sprawie skontaktować się z administracją forum celem wyjaśnienia sytuacji. Dobrze jest zapoznać się z regulaminem obowiązującym na forum gowork.pl, aby tego typu sytuacje w przyszłości nie występowały: https://www.gowork.pl/regulamin. Masz doświadczenia związane z pracą za pośrednictwem firmy Stahlkonzept Koch GmbH? Warto jest szukać pracy za ich pośrednictwem? Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.

Piotr Pałucki

Nie wypłacili mi za Berlin 40h obcięli zaliczkę 100 euro,której nigdy nie brałem

Paweł Kudera

Byłem pracownikiem tej firmy do wczoraj, do dnia kiedy okazało sie, ze Koch nie płacił mi skladek ubezpoeczeniowych. 5 miesięcy pracy u złodziei. Kradną oszukują kłamią, to przymioty tej firmy. Uważajcie na te firmę bo to najwięksi (usunięte przez administratora) z jakimi miałem do czynienia. Nie kraje się za nikiem, jest moje imie i nazwisko. Jeśli pracownicy Kocha lub sam ten główny (usunięte przez administratora) czuje sie oczerniany, niech mi założy sprawe w sądzie o zniesławienie. Bardzo chętnie podejmę rękawice, bo DAK dostarczyło mi papiery, a jamsam wczoraj złożyłem donos do ubezpieczalni o popełnieniu przestępstw z tym związanych. Mam wszytskie papiery, więc nie boje sie isc z wami do sądu. Możecie mnie oczernic jak tylko chcecie, ale nikt mi nic nie zarzuci, bo firma w ktorej pracowałem jest zadowolona na tyle, ze przechodzę pod nią bezpośrednio. Do admunistratora również. Proszę przestać usuwać juz posty osób ktore byly tu oszukiwane. Dziwnym trafem coraz częściej są tu tylko dobre opinie wystawiane przez ludzi kryjących sie za pseudonimami. Podczas kiedy pracownicy, którzy byli oszukiwani przez firmę ich komenty są notorycznie usuwane. A wy zlodzieje ze sthlkonzept Koch i (usunięte przez administratora) możecie teraz wymyśleć pod moim adresem co chcecie. Ze kradlem chodz tego nie robiłem Piłem chodz nie pije ani nie pale, Ze jestem nie kompetentny, ale jesli tak by było nie pracowałbym tak dlugo dla was. Jednym słowem z daleka od tej firmy, a szczególnie od pewnego malzenstwa ktore tam pracuje. To polacy pan i pani B (usunięte przez administratora) manipulatorzy. Wiecznie sie nie zgadzaly pieniądze, wiecznie cos ginie, no i ten już główny temat braku płatności mojego ubezpoeczenia.

Aaaa

Bank godzin niemusisz podpisać i tyle w temacie

Tonic
@Aaaa

Nie muszisz moj kolega nie mial banku godzin

Dostałem od nich ciekawą ofertę pracy, podpisaliśmy umowę i jestem zadowolony z warunków jakie otrzymałem

Zostaw merytoryczną opinię o Stahlkonzept Koch GmbH - Stralsund

• Jak się pracuje w Stahlkonzept Koch GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Stahlkonzept Koch GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stahlkonzept Koch GmbH?

Kandydaci do pracy w Stahlkonzept Koch GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stahlkonzept Koch GmbH