Opinie o Stahlkonzept Koch GmbH w Stralsund

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stahlkonzept Koch GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stahlkonzept Koch GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stahlkonzept Koch GmbH w Stralsund

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaka jest kultura pracy w Stahlkonzept Koch GmbH?

Co wchodzi w socjal Stahlkonzept Koch GmbH?

Robson Nowy wpis

Pytasz o social a wogule istnieje tą firma jeszcze i jaką pracę proponują? Sam jestem ciekaw ???? pozdrawiam ????

pflaum Nowy wpis

Już były takie firmy itp kozakami jak okradać z Polskich ludzi itp :) na początek staje na parkigu wyciągam prądowy od gps :) lub bezpiecznik i czekam a uregolowania kasy jak brak to szukasz na parkingu Bag i Zoll i zrobią im kipisz :) A kto ich uczy ?? Polacy brak jezyka itp (usunięte przez administratora)co chcą (usunięte przez administratora) podizać. Dlatego jak robić tu u siebie a nie (usunięte przez administratora) Tuska czy Merkel :)

Jaki jest wkład kierownictwa Stahlkonzept Koch GmbH w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Robson

Bardzo mały wkład taki jak od długopisu ???? pozdrawiam.

Robson

Jaki jest wkład,,, prawie żaden (usunięte przez administratora) ciągle te same pytania, zacznijcie pracować to się dowiecie ????

logo firmy Kucharz
HOGA Personalservice
logo firmy KELNER / KELNERKA ( m / k ) w nadmorskim kurorcie - BEZ DOŚWIADCZENIA
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Spawacze MAG 136
KORI Dienstleistungen GmbH

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Stahlkonzept Koch GmbH? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Robson

Witam raczej sami się zwalniają mój przypadek był taki że do innej firmy o nazwie Inex miało być lepiej,ale wyszło jak zawsze, pozdrawiam ????

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Stahlkonzept Koch GmbH?

Robson

Witam w normalny sposób przepytują, wypytują, przesłuchują i tak ooo,,,????

Jak długo czekaliście na odzew z Stahlkonzept Koch GmbH? Oddzwaniają zawsze?

Robson

Odzwaniają ,,,ale czy ta firma prowadzi wogle działalność? ???? jaką?

Sorki były pracownik .

(usunięte przez administratora)Zero pojęcia na każdym kroku patrzą jak okrasc pracownika

Rafal

Witam wszystkich jest to agencja pod nazwą ProMare (usunięte przez administratora) na ostatnich wynagrodzeniach na umowie darmowe zakwaterowanie ale jak zachorujesz to kroja samo dobre pracowałem 7miesiecy umowa na stałe dali mi wypowiedzenie umowy bez zachowania okresu natychmiastowe jak wyslalem zwolnienie l4 okres 2tygodnie zaznaczam że przysługiwało mi okres wypowiedzenia od firmy 4tygodnie dostałem podwyżkę 0.50centa za godzinę do tej pory mi jej nie wypłacił i mimo że na papierze miałem kontakt jes kiepski zawsze Pani mówi że jest z dziećmi w szpitalu i nie ma czasu albo obiad gotuje jeśli ktoś ma zamiar u nich pracować to nie choruj bo wałek zrobią niesamowity

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Stahlkonzept Koch GmbH?

Robson

Witam z tego co wiem firma Stahlkoncept Koch nie prowadzi działalnośći,nie widziałem żadnych ogłoszeń z tej firmy, ale może się mylę pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Stary_a_głupi

Praca w Stahlkonzept to totalana pomyłka.... Oszukają Cię na wszystkim... Tłumaczenia też mają dobre... Ogólnie prawo czy jakieś obowiązki to mają gdzieś... Wiszą mi i paru kolegą trochę forsy... Panowie jak chcecie odzyskać kasę od nich to tylko przez sąd.... Ogólnie przydałby się ktoś kto rozliczyłby się z nimi tak o, po polsku... Tylko adresy zamieszkania potrzebne....

@Stary_a_głupi

Szanowny panie, jesli uwazasz sie poszkodowanym jak i koledzy, o ktorych pan pisze, prosze podac oficjalnie nazwiska. Zapraszamy do biura. Pisac potrafi kazdy, natomiast pofatygowac sie osobiscie , jesli rzekome niewyplacenie pieniedzy mialo miejsce, jest wielka trudnoscia. Pragne dodac, ze proby zastraszania badz grozby sa karalne, panski adres ID komputera jest latwo ustalic. Czy jest pan zatem gotowy poniesc konsekwencje? Pozdrawiam

Oszukany
@Stahlkonzept Koch GmbH

Ja jestem w stanie wziąć odpowiedzialność za każde słowo. Nie wypłaciliscie mi żadnych pieniędzy podałem was do sądu sprawa jest w trakcie. Jesteście bandą złodziei i oszustów. Skoro oszukaliscie mnie i mojego kolegę to jestem przekonany że innych też oszukujecie. Nawet PITu od was nie dostałem ani świadectwa pracy. Jak zatrudnilem się w następnej firmie to nie miałem nawet nr podatkowego nadanego. Chcecie wyciągnąć konsekwencje za to co napisałem to śmiało nie musicie nawet szukać po nr ID. Bartosz Borowski

@Oszukany

Panie Bartoszu, prosze sie zorientowac kiedy nadawane sa numery identyfikacyjne, zanim zacznie pan osadzac. Wszelakie dokumenty zostaly wyslane, natomiast swiadectwo pracy wydaje sie na prosbe pracownika. Skoro uznaje pan , ze zostaliscie oszukani to tak jak pan pisal sprawe rozstrzygnie odpowiedni organ. Prosze pamietac, ze zastraszanie, w tym momencie mnie , jest karalne. Pozdrawiam

@Stahlkonzept Koch GmbH

Szkoda mi na was słów każdy kto chce wstąpić do firmy moze napisać do mnie na maila wyślę zdjęcie umowy żeby było widać kiedy została zawarta oraz wpływy na konto z tego okresu a nawet późniejszego żeby pokazać że firma nie wysłała pieniędzy. Mój mail Tytusek94@wp.pl Nie pozdrawiam

@Stahlkonzept Koch GmbH

Posłuchaj (usunięte przez administratora) o jakim biurze Ty mówisz oszukujesz ludzi pensjonaty to (usunięte przez administratora) zatrudniasz ludzi płacisz grosze ludzie przyjeżdżają tyle kilometrów z polski A Ty im oferujesz 11 euro brutto hahaha w Polsce jest więcej. Warunki mieszkaniowe tragiczne

zainteresowany

A chciałem aplikowac chyba nie jest tam kolorowo skoro jest tyle komentarzy, dziękuję

Wyjebany w kosmos
@Stary_a_głupi

Dalem wypowiedzenie tak jak nalezy sie zrobic. Zlodzieje nie zaplacili nic. Szukalem pomocy To Daniel Koch wyslal do prawnika podrobione polecenie przelewu powiedzial czego oni chcą u mnie w ksiegowosci wszystko gra. Panstwo B pracujacy dla niego pod nazwami kilku innych firm wstyd jakich malo. (usunięte przez administratora) to potegi N. Tylko (usunięte przez administratora) moze pracowac dla nich. I nie zpieprzylem roboty nie jestem pijakiem i znam jezyk. Ale nawt takich ludzi tez wyruchaja. Inteligetni (usunięte przez administratora). Czekaja zwlekaja a potem miwia ci ze w umowie masz miesiac na roszczenie swoichh praw. Tyle ludzi oszukaki ze opllaca sie im ten proceder bo tylko niekiczni pozywaja ich do sadu gdzie wygrywaja. Ale rachunek prosty 100 wyruchanych przrgrane 2 sprawy kilkadziesiat tys euro zostaje w kieszeni. A pani B to chyba zwiazana emocjonalnie z Kochem bo go broni jak Julia Romea. Karma wraca mam nadzieje ze ja pokreci jakues straszne chorubsko I stanie wazywkiem na wozku.

Na jakie benefity można liczyć w Stahlkonzept Koch GmbH?

stefan

Benefity , Ty chyba żartujesz. Jak chcesz dopłacić do swojej pracy to się tam zatrudnij ...

@stefan

Panie STEFAN, prosze rozwinac swoja mysl. Konstruktywna rozmowa wskazana

@Stahlkonzept Koch GmbH

Ja mogę rozwinąć. Nie wyplaciliscie mi i mojemu koledze pieniędzy. Kolega odpuścił ja się z wami sądziłem rok żeby odzyskać co moje

Wyjebany w kosmos

Jedyny benefit to brak wyplaty.

Mam od nich ofertę pracy , pracy się nie boje tylko zawsze człowieka strach bierze jesli pieniądze nie są na czas lub są z nimi problemy

@Nowy

Ja o swoje pieniądze musiałem się sądzić bo nie otrzymałem ich wcale. Szczerze nie polecam pracy w tej firmie

Dzień dobry czy ktoś pracuje,lub oczekuje na pracę w miejscowości Rosenau koło Berlina na wózki widłowe?Proszę o informacje,pozdrawiam.

minum

Porażka totalna. nie wspominając o kwaterach bo na to już szkoda słów. na początku jak zwykle wciskają kit ile się da robota jak marzenie. po wypłacie dopiero się okazuje ile w tym prawdy. o ile jeszcze wypłatę dostaniesz bo możesz czekać na nią w nieskończoność. a najlepsze jest to, że zachodzisz na zakład i dowiadujesz się że jesteś zwolniony. bo niby "koniec pracy na tym zakładzie". A z tego co się dowiedziałem, to nie mogą tak zwolnić i muszą dać 2tyg wypowiedzenia zgodnie z umową, a to że nie ma pracy na tym zakładzie to muszą zapewnić pracę w innym miejscu. Ale nie będę się już kłócił wolę jak najszybciej zapomnieć że tam pracowałem.

Maciej
@minum

Negatywnie wspominasz swoją pracę za pośrednictwem firmy Stahlkonzept Koch GmbH. Napisałeś o wynagrodzeniu, które w rzeczywistości nie zgadzało się z tym, co ustalałeś w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Próbowałeś może poruszać ten temat z firmą? Ciekawi mnie, dlaczego wysokość pensji była inna, niż pierwotnie to ustalano.

Duzy
@minum

Mi tam zapewniali prace jak Sie jakas skonczyla. A wyplate dostawalem na czas i Sie zgadzalo. Wrocilem do domu i jak potrzebowalem nowej Roboty to zorganizowali. Chcesz palacu? Pewnie tez pracownik z ciebie taki sam. W jakim miescie byles?

Stefan
@Duzy

Wychodzi na to, że nie miałeś problemów z wynagrodzeniem. Zupełnie inaczej niż opisał to użytkownik @minum. Ja mam nieco inne pytanie, dlatego liczę, że pomożesz. Wiesz może, czy osoby bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego również mogą aplikować do pracy za pośrednictwem firmy Stahlkonzept Koch GmbH?

Nie polecam tej firmy!

WSZYSTKO TO SZCZERA PRAWDA, ZGADZAM SIĘ W 100 %

Stahlkonzept Koch GmbH
@Nie polecam tej firmy!

Prosze podac swoje nazwisko. Wyjasnimy sytuacje. Napewno pomoze to w ocenie innym

Stanowczo odradzam!

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, najgorsze g..no w którym pracowałem.

@Stanowczo odradzam!

Moze wypowiedzialby sie pan jaka jest podstawa takiego komentarza?

Jak wygląda ścieżka awansu w Stahlkonzept Koch GmbH?

Stanowczo odradzam!

odradzam

Acik

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy za prace ........

@Acik

ACIK, jesli ma pan odwage wypisywac zarzuty pod naszym adresem, prosze podac swoje nazwisko. Wyjasnimy to rowniez na forumm, aby czytajacy mogli wyciagnac wnioski. Pozdrawiam

Sz

Ludzie u mnie zawsze było krucho z kasą zatrudniłem się u Nich i pracuje już prawie dwa lata poraszka nie kłócić się z Angliką zaliczki nie dostaniesz Ona ma wbite że Ty maszmasz jakieś problemy finasowe choć masz wyrobione godziny zeby pokryć zaliczkę szybciej kłamie niż mówi a jak Jej powiesz prawdę to i koledzy obok obrywają omijać z daleka bo może i ten Koch nie wie jak ona i gra z ludźmi ostatnio do spółki wzięta swego mężusia odbiera telefony na końcówkę w biurze 115

@Sz

Panie SZ., jesli ma pan odwage oczerniac mnie na forum, prosze podac swoje dane jesli udostepnia pan moje , pomoze to w ocenie utytkownikom forum na poznanie obu stron jak i wyciagniecie odpowiednich wnioskow. Jak pan napisal, jest pan juz prawie zatrudniony 2 lata i po takim czasie uskarza sie pan na niewlasciwe zachowanie pracownikow biura w tym mnie? Wiele mozna byloby rownoez powiedziec na temat zatrudnionych osob, ktore potrafily sie wypowiadac juz na forum, jednak nie spodziewaly sie reakcji z naszej strony. NIE UKLADAMY ZYCIA DOROSLYM LUDZIOM, NIE ODPOWIADAMY ZA TO W JAKI SPOSOB SOBIE RADZA BADZ WLASNIE NIE RADZA W ZYCIU CODZIENNYM, SKORO CO TYDZIEN POTRZEBUJA ZALICZEK. Dodam, iz wypalata zaliczki to dobra wola prezesa, nie jest wpisana jako punkt w umowie- nie jest obowiazkiem. Ostateczna decyzja nalezy do Niego. Prosze sobie oszczedzic dopowiadania historii, ktore sa bez pokrycia badz wrocic do przedszkola albo szkoly. Tak chetnie przyjma panskie opowiadania i sprawdza spojnosc, ktorej w tym komentarzu definitywnie brakuje. Na rynku jest wiele firm zatrudniajacych pracownikow, moze pan zmienic jesli jest pan niezadowolony. Nikt nikogo na sile nie trzyma. Pozdrawiam Angelika Bielecka

Grzegorz
@Sz

Witam. Prawdę mówiąc Ja tam problemów z zaliczką nie mam. Parę tygodni temu potrzebowałem między innymi na powrót do domu i tak ową otrzymałem. Może mówimy i innej Pani koordynator?! Hehehe. Jak to mówią górale spod samiuśkich tater "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Życzę powodzenia

Bartek

Pisałem przedtem dużo opinii negatywnych bo prawie wszystkie były usunięte przez administratora. Pieniędzy nie otrzymałem i jakis niecały miesiąc temu wygrałem z nimi sprawę sądową. Do samego końca upiera się w sądzie że mi wypłacił

@Bartek

Witam, pieniadze powinien pan otrzymac od panskiego adwokata, gdyz poprzez adwokata domagal sie pan roszczen. Prosze sie do niego zglosic i nie wypisywac na forum nieprawdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stahlkonzept Koch GmbH - Stralsund

• Jak się pracuje w Stahlkonzept Koch GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Stahlkonzept Koch GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stahlkonzept Koch GmbH?

Kandydaci do pracy w Stahlkonzept Koch GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stahlkonzept Koch GmbH