Opinie o Baslux Sylwester Kowalski w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Baslux Sylwester Kowalski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Baslux Sylwester Kowalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baslux Sylwester Kowalski w Radom

Filipek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jak przebiega ?

OPINIA Nowy wpis
@Filipek

JAK MASZ PASZPORT UK TO WBIJAJ DO FIRMY SPACER CAŁY DZIONEK I JESZCZE DOBRZE ZAPŁACĄ. JAK PL DAJ SOBIE SPOKÓJ .

Pracownica

Pracowalam tam krotko. Bylam odpowiedzialna za kontakt z klientem anglojezycznym. Praca lekka kawa & herbata bez limitow zdarzalo sie ze sam szef parzyl nam kawe. Pracowac trzeba bylo bo wiadomo jak firma ma dochod to i comiesieczna wyplata jest na czas. Szef bardzo rozmowny, nie spotkala mnie z jego strony zadna przykrosc. Fakt zonie pownienen placic za calo-etatowe siedzenie w domu, a sam byc gentelmenem i moze nawet nie wspominac o jej istnieniu. Finanse jak na Radom ok, kolezanki z dluzszym stazem pracy zarabialy mniej. @gosc- wlasciciel zamawia produkty dobrej jakosci renomowanej firmy nie korzysta z niewiadomych firm krzakow i promocji Niestety za lezenie nigdzie nie placa i nikt nikogo nie trzyma pracy zawsze mozna szukac lepszej. Badz samemu biznes otworzyc i miec kupe kasy jak wlasciciel i milion problemow z tym zwiazanych.

Franrk
@Pracownica

(usunięte przez administratora)dobry tekst ????

Programista Wyklęty
@Pracownica

Jak to nie płacą za leżenie? Ja leżę i wpada 50 zyla na godzinę No może jeszcze czasem coś skrobnę na kalwiaturce jakiegoś algorytma :P

prac
@Programista Wyklęty

człowieku czy jest jakieś forum i firma na której ty się nie udzielisz bezsenoswnie? Co ich twoje algorytmy obchodzą, zaprogramujesz im basen z wodą? Weź się p...knij w czoło. Leżysz do momentu aż mama ci opłaca czynsz i daje na życie. Załóż rodzinę i se poleż za 50 zł za zlecenie od czasu do czasu, zobaczymy jaki bedziesz mądry...

Programista Wyklęty
@prac

50 zł za godzinę, nie za zlecenie, nie myl pojęć Było się uczyć, to też byś zarabiał :D Ile to zawiści jest w tym narodzie A propos rodziny, to w Radomiu nie ma sensownych kobiet. Same wymagające, mało dające jak radomski pracodawca. Stoczyliście się

prac
@Programista Wyklęty

Nie bredź, w takim wieku w jakim jesteś i bez kobiety mieszkając u mamy to świadczy tylko o Twojej ułomności, pewnie, żadna nie chce na ciebie okiem nawet spojrzeć. Takie mędrkowanie starego kawalera, którego żadna nie chciała i pitoli, że żadna niegodna coby się pocieszyć bo tylko tyle zostaje.

Wyklęty
@prac

Ja jeżdżę do kobiety do Warszawy :D Tu lecą na tych z układu :D A ja stwierdziłem, że nie będę z ludzi robił (usunięte przez administratora) za 20 zyla na godzinę, więc mi radomskie dziewuszki nie dajo :D

Czyli jednak od każdego wymagana jest znajomość języka angielskiego tak?

ODPOWIEDŹ Nowy wpis
@Paweł

ANGIELSKI JEST TAM NIE POTRZEBNY BARDZIEJ ZNAJOMOŚĆ GRUZIŃSKIEGO LUB UKRAIŃSKIEGO :]

Jak długo trwa proces awansu w Baslux Sylwester Kowalski?

ODPOWIEDŹ Nowy wpis

PROPONUJĘ PODJECHAĆ DO SIEDZIBY FIRMY I ZAPYTAĆ PRACOWNIKÓW CZY WIEDZĄ CO OZNACZA SŁOWO AWANS :]

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Baslux Sylwester Kowalski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gosc

Jeśli ktoś ma ochotę pracować biurko w biurko z szefem cholerykiem i być nie słusznie podpierdzielanym przez jego (usunięte przez administratora) K to jak najbardziej polecam ta prace. W gratisie sceny kłótni małżeńskich pomiędzy szefem a małżonka. Cud malina

Wiktoria
@Gosc

A ty zostałaś niesłusznie oskarżona o coś? Z jakiego powodu?

Pau_ _
@Gosc

Bo tam pracowałam i widzę ze nic się nie zmieniło, Dziwię się że szef nie zatruł się jeszcze własnym jadem do tego czasu.

Julita
@Gosc

Dzień dobry Johny. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Auto Partner z Brwinowa. Zatrudnieni (wiem to od męża bo tam pracuje) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Życzę szczęścia w nowej robocie. Julita.

Ewelina Nowy wpis
@Pau_ _

Może chociaż zarobki rekompensowały przebywanie z szefostwem? Dało się tam dużo zarobić czy z tym też był problem?

Nie polecam firmy Baslux ani Polbas to samo g.wno właściciel burak chłop ze słomą w butach, z gania ze winna jest po naszej stronie basen przebarwil się w ciągu 1.5 roku na ramce również czyli to nie od chloru! W biurze kompletnie nikt nic nie kuma! Firma hak dla mnie tylko wyglada ale pod tym wyglądem chowa się (usunięte przez administratora) zero profesji, nie mam pojęcia jak tacy kretyni dorabiają się takiego zakładu! Nie polecam! Sprawdź przed kupnem inne firmy! Ja żałuje ale bez sprawy w sądzie soe nie obędzie to jest porażka !

Baslux
@Gość

Dzień dobry, jest to forum dla pracowników, a nie dla klientów. Takie sprawy należy załatwić bezpośrednio z biurem. Czy wysłali Państwo jakąkolwiek informację na maila? Zdjęcia przebarwienia? Jesteśmy firmą, która nigdy nie zostawia klienta z problemem, jeśli taki się pojawi. Bardzo proszę o odzew na adres baslux@baslux.pl

Tom

Jaka jest droga do awansu?

Justek

To jest forum dla pracowników z tej firmy a reklamacje składa się do firmy!!

Sylwia

@były To dobrze, że zechciałeś podzielić się z nami swoją opinią o pracy w firmie Baslux - na pewno posłuży ona innym użytkownikom forum. Warunki pracy, o których piszesz, tj. 16 godzin pracy dziennie czy brak jakiejkolwiek umowy, są niezgodne z Kodeksem Pracy. Uważam, że powinieneś to zgłosić odpowiednim ludziom - a może już to zrobiłeś?

były

Pracowałem w tej firmie na produkcji hehe szkoda gadać , praca była od 7 bez limitu nawet do 23 godziny pracowało się po 16 godzin dziennie i bez żadnej umowy o prace czy zlecenia , a szef ciągle narzekał na żonę haha , nie wiem jak tam jest teraz ale w tedy to była porażka, NIE POLECAM.

Sylwia

@Mike Pracujesz albo pracowałeś w Baslux? Jeśli chciałbyś się w sposób merytoryczny wypowiedzieć o tym pracodawcy, to serdecznie zachęcam. Czy ktoś z Was orientuje się, jak wygląda aktualna sytuacja w Baslux? Warunki zatrudnienia poprawiły się, czy pozostają bez większych zmian? Zachęcam Was do wyrażenia swojej opinii.

Czeczu79

Firma produkująca wyroby z włókna szklanego i żywicy . Praca ciężka , śmierdząca i szkodliwa. Szef na początku miły ale pózniej pokazuje co potrafi, z tego co słyszałem to skończył jedynie podstawówkę wiec prosty facet o zawężonym horyzoncie mysleniowym. Procowalem tam niecałe pół roku ponieważ nie mogłem znieść tego smrodu. Generalnie nie polecam na dłuższa metę tylko dla desperatów .

Krzyś
@Czeczu79

Opisy o tej firmie są nie żetelne ponieważ nie było takich sytuacji a zwolnieni pracownocy wymyślaja bajki aby firme pokazać w złym świetle ponieważ stracili dobrą pracę a teraz nie mogą się z tym pogodzić niestety jak dobrze zarabiali to chwalili a teraz widać co robią bo zazdrość ludzka nie zna granic.,ja pracuje tam 9 lat i jestem bardzo zadowolony pozdrawiam Krzyś

Kierowca .
@Krzyś

Krzyś albo jesteś szefem albo szef nad tobą stoi i Ci każe klikać . Ja już tam nie pracuje kilka lat . Dziękuje Bogu ze się w końcu wyrwałem z tego obozu pracy . A Były, wiem kim jesteś i wiem ze Ci się super wiedzie bez Baslux . Święta prawdę piszesz bo wiem jak Cię potraktowano . Pozdrawiam .

@Kierowca .

Miło słyszeć. Dzisiaj sam zatrudniam ludzi i jakby nie było praca w Baslux kiedyś czegoś mnie nauczyła - wiem jak nie traktować dobrych pracowników.

Mike
@Krzyś

Krzysiu Jarzyna czas się doszkolić :-) . NIERZETELNE ! Piszemy dokładnie w taki sposób .. Ale po co Ci ta szkoła ?

Sylwia

@Heniek Dlaczego jesteś przekonany, że nikt nie pisze dobrze o firmie Baslux? Czy masz na to jakieś konkretne dowody? Jak Tobie się pracuje w tej firmie? @były Nigdy nie wiemy, czy doświadczenie zdobyte w jednej firmie nie zaprocentuje w przyszłości w innej. Czy możesz opisać swoje doświadczenia z firmą Baslux? Jak oceniasz warunki pracy w tej firmie?

Heniek

Kierowca przecież to wiadome że to szef pisze bo nikt o tym zakładzie dobrze nie napisze. Przepraszam jest jeden gość co jeździ ładowarką może tak napisać a w rzeczywistości jedyne co robi to jak to szef zawsze mówi "w (usunięte przez administratora) mnie robicie" to on właśnie tak robi. Dużo gada a mało robi

Heniek

Praca ciężka,szkodliwa dla zdrowia. Szef człowiek który potrafi wyzywać pracownika a powinien się cieszyć że ludzie chcą pracować w tym (usunięte przez administratora) Pozatym płacz że płaci ZUS mimo Że to jego obowiązek(na 25 pracowników 10 zarejestrowanych). Nagminne narzekanie że dokłada do interesu- który normalny człowiek prowadzi biznes mimo że do niego dokłada. Praca nawet po 12 godzin i jeszcze narzekanie że po tylu godzinach człowiek chce iść do domu- bo liczą się tylko jego baseny człowiek się nie liczy. Ludzie odradzam bo to (usunięte przez administratora) i nie dajcie się zwieść pozorą że szef jest miły bo to tylko na początku a później pokazuje jaki jest. Odradzam naprade !!!

byly

Kiedys pracowałam jako specjalista ds. sprzedaży zagranicznej. Moje obowiązki po krótkim czasie okazały się lekko rozszerzone: -pozyskiwanie klientów zagranicznych (miesiecznie ze swoich działań i "know how" nakręcałam obroty na co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych właścicielowi i delegacje zagraniczne zjeżdżające do firmy) -ogarnianie transportów i spedycji (konsultacje zdalne na zasadzie klient zagraniczny - zagubiony kierowca nie znający języka - co było nagminne) -praca w weekendy po godzinach bo naraz dzwoni kierowca zza granicy, że się zgubił -robienie za tłumacza -obsługa delegacji zagranicznych, tj zamawianie hoteli, oprowadzanie po mieście, tłumaczenie na spotkaniach -obsługa reklam i marketingu internetowego -w międzyczasie pakowanie towaru do wysyłki i kompletowanie zamówień na strychu (straszny smród z fabryki, jeszcze w starym budynku to było) -na koniec dnia "po drodze" wyjazd własnym samochodem do kuriera zawieźć wysyłkę bonusowo: - słuchanie szefa choleryka, u którego zmiana zdania i teksty, że on tak nie chciał czy nie mówił to norma oraz narzekanie jak jest źle w firmie i jak ciężko;) Poza tym: brak kierownika czy koordynatora produkcji na ówczesny czas (było paru fajnych i rzetelnych pracowników na to się nadających), brak kontroli nad produkcją, pracownicy na podwójnym gazie na produkcji itd.. A i jeszcze najlepsze z najlepszych Zakonczyłem pracę ok 9 lat temu i czytam, że prezes nadal po tej bidnej żonie jedzie przy pracownikach;) Poziom obycia i kultury prezesa zatem ocenić możecie sami. A za to wszystko tj nakręcanie ogromnej sprzedaży i tak naprawdę bezpośredni wpływ na rozwój firmy, UWAGA: minimalna krajowa i czasem bonus na święta pod stołem albo na benzynę. Taka tam "karyjera" czeka każdego magistra i inżyniera:) Firma ma potencjał, właściciel niestety musi jeszcze sporo się nauczyć jak postępować z ludźmi w pracy i doceniać tych dobrych bo w podstawówce tego nie uczą:)

osoba

Nie polecam tej firmy praca bez umowy na czarno praca bardzo ciezka i szkodliwa.NIE polecam

były

Pracowałem w tej firmie hehe szkoda gadać , praca była od 7 bez limitu nawet do 23 godziny pracowało sie po 16 godzin dziennie i bez żadnej umowy o prace czy zlecenia , a szef ciągle narzekał na żone haha , nie wiem jak tam jest teraz ale w tedy to była porażka, NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Baslux Sylwester Kowalski - Radom

• Jak się pracuje w Baslux Sylwester Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Baslux Sylwester Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Baslux Sylwester Kowalski
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.

Baslux Sylwester Kowalski