Kallipso

Radom

Opinie o Kallipso

Yyy

Na rozmowie wszystko ekstra zapewnienia o szybkich podwyżkach, realia takie jak wyzej czyli marne pensje,konczy sie tylko na obietnicach,robota ciężka a dla kobiet tym bardziej. Odradzam

były pracownik

Słuchajcie, generalnie nie opłaca się tam pracować, pensja na początek to 1400zł w ogłoszeniu piszą, że szukają osoby do "montażu rolet" a na rozmowie dowiadujemy się, że jednak szukają pracownika do "piły", robota generalnie ciężka i absolutnie nieadekwatna do zarobków. Stanowczo odradzam, chyba, że uda wam się załapać faktycznie na montaż.

agnieszka

Wiem,że teraz tez potrzebują z tego co zauważyłam dzisiaj na portalu co za dzień.pl ale zobaczymy kilkakrotnie składałam CV więc nie wiem

xXx

Jak tam wyglądają warunki pracy ? Pracuje ktoś tam ? Teraz szukają osób na produkcje i do montażu warto wysyłać CV ?

Zostaw opinię o Kallipso - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kallipso