Opinie o Magdalena Cioch Kallipso w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Magdalena Cioch Kallipso. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magdalena Cioch Kallipso o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Cioch Kallipso w Radom

Ktoś Nowy wpis

Ile płacą za pracę na produkcji wzorników

@Ktoś

No właśnie tutaj jakieś wzmianki były o najniższej krajowej, ale dawno temu to było. Też jestem ciekawy ile teraz płacą, może ktoś odpowie. A ty widziałeś gdzieś ogłoszenie, że potrzebują teraz na produkcje? Ja nic nie znalazłem.

Ja Nowy wpis

Specjalista ds. dokumentacji, na jakie zarobki brutto można liczyć?

A to poszukują teraz na to stanowisko? No bo ja nic w necie z aktualnych ofert nie znalazłam, tylko jakieś stare ogłoszenie na produkcje. Skąd wiesz, że potrzebują specjalisty? Ktoś wie gdzie mogę zapoznać się z ofertą i wymaganiami?

Jakieś dwa lata temu ktoś się wypowiedział, że zarobki na produkcji to najniższa krajowa. Jak teraz kształtują się zarobki? Oferują najniższą krajową czy więcej? Czy poza podstawą otrzymujecie jakieś dodatki np premie?

Adidasek

Firma daje umowę, płaci, warunki ok, ale rotacja pracowników co świadczy o niestabilności pracodawcy. Niestety osoba, która ma dużą władzę w firmie z poprzedniej pracy wyleciała za nieuczciwosc w stosunku do firmy i pracowników, więc potencjalny kandydacie zastanów się czy chcesz by ktoś mega nieuczciwy mówił Ci co masz robić. Generalnie praca na zasadzie "trzeba się myć, a nie podlizywac....decyzja należy do Ciebie czy chcesz pracować za 2 tys z kimś, kto lepiej odnalazlby się jako "aktor"....zwłaszcza w roli kłamca, kłamca

Hanna
@Adidasek

Ale co mnie obchodzi przeszłość kogoś kto mną zarządza i co tam robił, jeśli teraz jest dobrze? Wygląda to średnio co piszesz szczerze mówiąc, tak jakbyś czepiał się czegokolwiek, żeby zobrzydzić komuś pracodawcę

Zadowolony pracownik
@Adidasek

Firma daje umowę płaci, warunki są ok, ale jest niestabilna? Przeczysz sama sobie. Żadnej rotacji nie widzę. Ale żeby docenić te warunki, trzebaby po pracować w innej firmie produkcyjnej i zobaczyć jak tam traktowani są ludzie. Tu jest naprawdę dobrze.

Hanna
@Zadowolony pracownik

Dzięki za zdroworozsądkowa opinie!! A ile płaca zdradzisz?

Była pracownica
@Zadowolony pracownik

Byłam pracownikiem firmy 5 lat. Jako doświadczony pracownik mogę powiedzieć tylko tyle że praca w Kallipso była bardzo ważna częścią w moim życiu. Dawałamz siebie wszystko abym mogła byc dobrze oceniana przez szefostwo. I byłam. Świadczyć może o tym sam fakt awansu i szansy jaka mi dano. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie szefostwa jak każdy inny pracownik. Teraz do osób które oczerniaja mnìe na tym forum. Zajmijcie się praca a nie obrabianiem komuś (usunięte przez administratora) Nigdy nie powiedziałam i nie powiem złego słowa o tej firmie. Swoimi wpisami oczerniacie własnego pracodawcę. Było by mi wstyd spojrzeć w oczy szefowi gdybym takie rzeczy pisała. Nauczyłam się w tej firmie pokory i wam życzę żebyście ją w sobie odnaleźli.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Magdalena Cioch Kallipso? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Warunki produkcji pożal się Panie Boże w latach 90 były lepsze zarobki najniższa krajowa

Klient hurtowy

Witam. Nie POLECAM co drugie zamówienie z jakimś błędem, a później problem z naprawieniem.

Poldek

Przestaliście zamieszczać tu opinie o pracy w firmie, jest dobrze i dlatego?

Kd

Czy ktoś z was tam pracował lub pracuje i może wypowiedzieć się o zarobkach i zakresie obowiązków z góry dziękuję

Yyy

Na rozmowie wszystko ekstra zapewnienia o szybkich podwyżkach, realia takie jak wyzej czyli marne pensje,konczy sie tylko na obietnicach,robota ciężka a dla kobiet tym bardziej. Odradzam

Słuchajcie, generalnie nie opłaca się tam pracować, pensja na początek to 1400zł w ogłoszeniu piszą, że szukają osoby do "montażu rolet" a na rozmowie dowiadujemy się, że jednak szukają pracownika do "piły", robota generalnie ciężka i absolutnie nieadekwatna do zarobków. Stanowczo odradzam, chyba, że uda wam się załapać faktycznie na montaż.

agnieszka

Wiem,że teraz tez potrzebują z tego co zauważyłam dzisiaj na portalu co za dzień.pl ale zobaczymy kilkakrotnie składałam CV więc nie wiem

xXx

Jak tam wyglądają warunki pracy ? Pracuje ktoś tam ? Teraz szukają osób na produkcje i do montażu warto wysyłać CV ?

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Cioch Kallipso - Radom

• Jak się pracuje w Magdalena Cioch Kallipso?

Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Cioch Kallipso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Magdalena Cioch Kallipso
  • Barlickiego 8