Plastico

Radom

Opinie o Plastico

Patrycja

@Mini czy pracownicy produkcyjni obecnie mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o prace? Jakiej wysokości wynagrodzenia mogą się spodziewać? Informacje na ten temat to nadal najważniejsze czynniki, na podstawie których, potencjalni pracownicy podejmują swoje decyzje zawodowe.

Mini

A, jesli chodzi o zwykłego pracownika produkcyjnego to tak, jak najbardziej, owszem, rozumiem wszystko już teraz, co do Księgowej to świetna sprawa, dobry hajs

ania

Ja wspominałam o zwykłym pracowniku produkcyjnym, nie o księgowej sorry

ania

Bzdura świeżym osobom proponują 3 zmianową pracę bo tak jest w plastico w Radomiu

RadomJadom

Elegancko jest w Plastico . Świeżym osobą oferują naprawdę godziwe wynagrodzenie. 6,50 do ręki 3 msc umowa zlecenie od pon-pt . Polecam są przyjęcie teraz

ania

A ty Romku pracujesz tam?

justyna

Dla mnie nie ma wiekszego znaczenia stawka jestem z okolic ale okazuje się ,że juz kogos mają na stanowisku pracownika produkcji.No to moge sobie pomarzyć Może Po Nowym Roku coś się zmieni...

agnieszka

No własnie od listopada wychodzi ze znowu potrzebować będa osobe na produkcję, może warto spróbować każdy dobrze wie jak jest w radomiu z pracą.

aga84

Własnie dzisiaj usłyszałam w radiu rekord na giełdzie pracy ze potrzebuja osoby do pracy na produkcji no zobaczymy sprobowac trzeba

agnieszka

No tak tez o tym słyszałam butelki plastikowe chyba głównie.

Aga84

Ciekawe czy teraz potrzebują kogoś a szczególnie panie...

Aneta

hej mam pytanie jakie związki emitowane są do powietrza podczas produkcji butelek ?

ppl

są jakieś przyjęcia do plastico?

Wcale tak nie jest jak piszecie. Jestem tam pracownikiem już kilka lat i jakoś nie zauważyłem żeby mnie na każdym kroku wykorzystywali. Jak się pracuje w sobotę czy niedzielę to potem są dni wolne na tygodniu i odwrotnie, zawsze po drugiej nocy w pracy są 2 dni wolne, więc nie wiem o co chodzi tym, którzy pisali opinie wcześniej. Pracują ze mną osoby, które są od początku firmy i jakby było tak źle to by się dawno zwolnili. Zawsze najmniej pasuje tym którzy przychodzą i myślą, że za darmo będzie im ktoś płacił. Co do wody do picia to zawsze w miesiącach maj-wrzesień jest nieograniczona ilość wody dla nas. Z tego co wiem, każdy z nas ma normalną umowę i wszystko opłacane, nie zgadzają się tu na pracę na czarno.

Paweł

Jak nie chcesz zeby Cie wykożystywano to załuż sobie własną firmę w innym przypadku nie licz na to w POLSCE!!!!

serwisek

Popieram to, bardzo gorąco i nie dają wody, swojĄ trzeba miec i zapierdziela sie jak głupi osioł za najnizszar krajową. Nie 168, ale ponad 200h

mama
@serwisek 07.09.2012 08:36

Nie jest tak tragicznie za nadgodziny płacą albo odbierasz jako dni wolne ale prawie nie mamy nadgodzin, pracujemy rzeczywiście nawet w niedzielę ale taki właśniYe jest system ciągły czterobrygadowy. Pilnowane są przerwy i wypłata zawsze 10- go na koncie. Każdy kto przychodzi najpierw ogląda co się robi i jak. Polak tak ma najpierw zgadza się na warunki a potem narzeka, darmo nigdzie nie płacą .

opinia
@serwisek 07.09.2012 08:36

To straszne też u takiego robiłem co jak było 37C to tylko raz kupił dwa słodkie Zbyszko i połowę sam wypił jeszcze ludziom podbierał colę prywatną taki skąpiec.

aaa

beznadzieja! bardzo gorąco i okropny hałas na hali, pracuje się tam w systemie czterobrygadowym - świątek piątek bez żadnego dodatku, łapie się ponadgodziny za które odbiera się dniówki przy czym szefostwo zabiera wiekszość

kkk

czy ktoś może miał do czynienia z tą firmą proszę o info

Zostaw opinię o Plastico - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastico