Zbyszko Company Sp.z.o.o
counter
3 390 583 5 1
Gienio
Nazwa działu: Produkcja

Na olx jest ogłoszenie z przyjeciami do Zbyszko

Wilo
@Gienio

Patrzyłem i nie znalazłem? Co wpisyywałeś?

Gibby
@Wilo

Na pracuj.pl są też jak coś :)

Pajonk
@Gibby

Widzę, że są do Piły, ruszyli tam już w końcu?

robs Nowy wpis
@Pajonk

Hej, a wiecie co z przyjęciami teraz?? jest jakakolwiek szansa, czy już obsadzone wszystko?

Lolo Nowy wpis
@robs

Tam nikt nie przyjmuje mają opóźnienie , ogłoszenia dawali nikogo nie zatrudnili może oprócz dyrektora . W środę przyjechały regały stawiali na magazynie. Ogolnie dużo tam ekip wykończeniowych . Może zakład ruszy w lipcu

Pablo Nowy wpis
@Lolo

czyli skoro nikogo nie zatrudnili a zakład jeszcze nie ruszył to w sumie można się spodziewać w końcu jakiś ofert nie?

ciekawski

Są jakieś fotki zakładu w Pile?

Izek
@ciekawski

takich prawdziwych zdjęć to chyba nie ma z tego co się orientowałem, widziałem tylko jakieś pojedyncze wizualizacje przy artykułach, sprawdź sobie

ciekawski
@Izek

a to wizualizacje też mi się udało znaleźć, ale liczyłem że może gdzieś są realne zdjęcia tylko ja nie mogę ich znaleźć ;p

Izek
@ciekawski

a no to nie pomogę, bo sam nie znalazłem niestety

ciekawski Nowy wpis
@Izek

no trudno, może się niedługo pojawią, będę sprawdzał :) tak czy tak dzięki za chęć pomocy

Piotr
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Jak wygląda praca na produkcji, system zmianowy , płace,kierownictwo,i czy są przyjęcia.?

Zbyszko
@Piotr

Praca na produkcji jak to praca na produkcji, nie różni się niczym specjalnym od innych, oczywiście poza towarem. Jeśli już pracowałeś to na pewno ogarniesz wszystko. Przyjęć chyba nie ma, a przynajmniej na produkcje. Widziałem dwie oferty pracy, ale inne stanowiska. Jak dla mnie kasa bardzo na poziomie, nie narzekam. Jeśli chodzi o godziny pracy to w większości przypadków pracuje się na 3 zmiany 6-14-22, ewentualnie można po 12 h na dwie zmiany jeśli zajdzie taka potrzeba. Kierownictwo ok.

Wujo
@Zbyszko

Chyba piszesz o zakładzie w Pile.

Ireneusz
@Wujo

Że w Pile jest tak jak mówi @Zbyszko?

pytanie
@Wujo

czemu miałby pisać o Pile? to teraz tylko tam jest zakład produkcyjny?

Itr

Co z tą budową? Jakieś newsy? Ktoś coś jakieś wieści?

zenon
@Itr

ktoś pisał niedawno, że fundamenty stawiali, więc pewnie idzie sobie do przodu w swoim tempie

Casja
@zenon

fundamenty to podobno już 3 miesiące temu stawiali, a ktoś ostatnio pytał o przyjęcia w pile

zenon
@Casja

a to ja nie wiem, w takim razie, tylko domysłami rzucałem

Józek
@zenon

Dzień dobry, też jestem ciekawy, może można gdzieś zobaczyć jakieś zdjęcia jak to wygląda obecnie?

Marek
@Józek

a o jaką budowę tu właściwie chodziło? w sumie to dość dawno już było

@Itr

4maj start

Reto
@Marek

Chodzi o fabrykę napojów w Pile, pewnie czekają na jakieś przyjęcia itp

Oreo
@Reto

no z tego co pisali tam wyżej to widzę, że przyjęcia już chyba zakończone, może później.. ja pracuje w głównej siedzibie więc mnie to tam nie martwi, ale domyslam się że jak ktoś czekał na to i przepadło to moze być kiepsko. Nie chce tam nikogo dobijac ale sie nie dziwie że są chętni bo firma jak mało która jest naprawdę porządna. jeszcze mnie nie zawiodła nigdy dlatego ja tez nie zawodzę i pracuję od lat. predzej czy pozniej beda znowu przyjecia trzeba czuwac. powodzenia wam wszystkim życze

@Oreo

Moze pracujesz na magazynie I moglbys troche opisac jaak tam wyglada praca?

Oreo
@123

niestety nie magazyn, o jego pracy nie mam za dużego pojęcia i niestety nie będę w stanie ci pomóc, ale myślę, że można sobie mniej więcej wyobrazić jak wglądać może praca na magazynie w FMCG. może ktoś z magazynu się tu wypowie i ujawni coś więcej

Gryf
@Oreo

Praca jak to praca na magazynie jak ktoś juz kiedys robil to wie jak to wyglada mniej wiecej. nie rozni sie to znacząco od innych firm tak naprawde

Piotr
@123

Skàd ta informacja o 4 maja?

@Piotr

Od przyszlego pracownika tej firmy I dyrektora oddzialu w pile start 4 maj godzina 8 rano

HK
@123

I co faktycznie wystartowali 4.05 czy jakieś obsuwy były?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mero

Cześć, jak wygląda sytuacja w dziale handlowym? Znajdzie się jakiś wakat na PH? Pozdrawiam.

Van
@Mero

jest oferta na pracuj.pl ale dodana prawie miesiac temu, więc nie wiem czy już znaleźli i nie wygasili oferty, czy nadal szukają kogoś.

@Van

O, okej, dziękuję, sprawdzę sobie

@Mero

Pracowałeś już wcześniej jako przedstawiciel czy dopiero zaczynasz?

@Malina

Pracowałem, ale w innej branży

@Mero

Alee to chyba nie ma aż takiego znaczenia, produktów akurat można się nauczyć bez problemu ;)

@Malina

To na pewno, ale branża FMCG jest dosyć specyficzna, bardzo często wymagają wcześniejszego doświadczenia w niej, którym niestety nie mogę się pochwalić, ale nadal uważam, że chciałbym spróbować

@Mero

No to chęci to już krok do przodu ;) trzeba próbować

Ronnie

co to za skrót fmcg?

PH
@Ronnie

Produkty szybkozbywalne, dobra szybkozbywalne, produkty szybkorotujące (ang. FMCG, fast-moving consumer goods) – produkty sprzedawane często i po względnie niskich cenach. Przykładami dóbr z tej branży są artykuły spożywcze, czy środki czystości. Wartość rynku produktów szybkozbywalnych w Polsce została oszacowania w 2019 przez analityków PKO BP na 255 mld zł[1]. Najwięksi producenci w branży produktów szybkozbywalnych działający na polskim rynku to m.in. Grupa Mokate, Maspex Wadowice, Nestlé, Procter & Gamble, Unilever, Mondelēz International i The Coca-Cola Company[2].

Ronnie
@PH

skrótowe wyjaśnienie by wystarczyło, ale dzięki

Roman

Przecież tam może rusza ale w czerwcu bramy po otwierane w środku pusto 0 maszyn druga część hali widać że regały montują . Ledwo co skończyli z terenem w koło fabryki , tam napewno nikt nie pracuje.

TakNie

Jaki system pracy funkcjonuje w Zbyszko Company?

dpd

w większości 3 zmiany po 8 godzin, niektórzy po 12 ale to mniejszość

Goro
@dpd

na jakich działach jest ten dwuzmianowy system? magazyn? na magazynach często są 2 zmiany, ale nie wiem, więc dopytuję

Johny
@Pytanie

Co Ty (usunięte przez administratora) po 12h świątek piątek czy niedziela bez wolnego.

Pawciu

A mi się bardzo podoba!:););) wszyscy wiedzą dlaczego prócz szefa :)

Pyt
@Pawciu

praca ci się podoba? to masz na myśli?

Ja

Ale nie w Zbyszko Powrócił i ma się dobrze

Łosiek

Może w nowym roku szykują się w końcu jakieś przyjęcia do firmy?

Terakota
@Łosiek

pewnie tak, pytanie kiedy, to, że w nowym roku, to nie jest sprecyzowane kiedy konkretnie, może i być no w lipcu, ciężko przewidzieć. Spoko byłoby gdyby ktoś miał faktycznie info o tej Pile, wtedy jakoś można by przewidzieć kiedy coś będzie się szykować

@Terakota

Hmm, no mało to pomocne, ale okej, czekajmy aż ktoś coś rozjaśni

tantsja
@Łosiek

ja bym na waszym miejscu nie czekała aż się coś pojawi, tylko zgłosiła się poprzez formularz na ich stronie - tak będzie najszybciej :)

Jukata
@tantsja

Wysyłał ktoś aplikację przez ten formularz? Kiedy można się spodziewać odpowiedzi? Czy ma to sens w ogóle?

@Jukata

Rekruracja na pile z tego co wiem jest juz zakończona a firma startuje od 4maja

@123

uuuu no to już lipa z pracą, ale może po starcie okaże się, że ktoś jeszcze będzie potrzebny i zrobią uzupełniającą rekrutację, ale to tylko moje gdybanie

TakNie

Witam będę podejmował pracę na magazynie w pile czaego mam się spodziewać?

Pilowiec
@123

Hej. Na jakim etapie jest zakład w Pile? Mam zamiar złożyć cv i nie wiem czy teraz czy się jeszcze wstrzymać?

Lolo

123;Od kiedy ruszaja no rozmowie już byles

Józek
@Pilowiec

Podepnę się, jak to w tej chwili wygląda?

Sprawiedliwy

3majmy się razem!

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Czym Zbyszko Company Sp.z.o.o zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) Mam odmienne zdanie, ponieważ zmienił się ostatnim czasem i nie pasuje mi to określenie do niego. Owszem - kiedyś bywało różnie, miał dobre i źle momenty, w tej chwili dobrze się z nim współpracuje.

Tak5Nie5
Nie - murzyn

Zacznijmy od tego, kto teraz tak nie mówi w firmie? "Dawaj dawaj" tylko po to żeby się pośmiać? Na pewno sam to wspominasz nie raz. Darek musi dużo mówić, jeżeli jest taka potrzeba to i opór**olic, ponieważ to jest jego obowiązek jako zmianowego. Może nie zauważyłeś, ale większość z tego to żarty. Owszem, ciągle gania o akord, ale jak on tego nie zrobi to ma z tego powodu konsekwencje. Musisz postawić się też na jego miejscu. Ciekawe jakim Ty byłbyś cudownym i wyrozumiałym zmianowym?Bardzo chcę to zobaczyc. Spójrz na swoje błędy a potem wytykaj je komuś.

Tak7Nie
Ułożony
@Nie - murzyn

Dawaj dawaj rozluźnia atmosferę,jest ok ,można z nim wszystko załatwić,w porównaniu do poprzednika,nie mówi że udajesz i nie chce ci się robić!Darek człowiek z którym jest spina ,a zaraz potem zgoda,potrafi się dogadać z prawie każdym,,każdemu nie dogodzisz,,Gebers załatw z nim coś,nie da się ,.Magda jest ok babka po prostu wspaniała uśmiechnięta chętna do współpracy i pomocna.Zostaje Konrad,facet też nie sprawia problemu potrafi rozmawiać z pracownikami. Dawajta dawajta i do przodu.......????

Tak5Nie
Albinos
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) sie zmienił i jest jak do rany przyłóż, mobingu nie stosuje ale widzi kto się (usunięte przez administratora) zwraca uwage ale może te osoby odbierają to jako mobing.

Tak6Nie
Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Witam jak jest z zarobkami,zmianami na utrzymaniu ruchu?

tymek

jedni mówią, że rotacja, inni że tej rotacji nie ma, nie wiadomo w sumie komu w co wierzyć, bo to nadal internet, każdy jest anonimowy i każdy mówi co tam sobie chce. Ale tak szczerze no to obczajam sobie te strony z ofertami pracy i jakos dziwnym trafem naprawde nic nie widze. Może jestem ślepy? ale na ten moment są 3 ogłoszenia i to na wyższe stanowiska, nie ma ani jednego na produkcje - no a to wlasnie mnie interesuje. Takze no.. niech kazdy oceni sam. pozdro

kgm
@tymek

spokojnie nie jesteś slepy. na produkcje na razie nic nie ma, a to tylko pozwala sądzic że osoby tutaj się wypowiadające nie do końca chyba wiedzą co mówią. Nie ma sie po prostu po co tym sugerowac, tylko robic swoje, zajac sie swoim zyciem i praca i jesli chcesz isc do pracy to idz, bedziesz chcial sie zwolnic to sie zwolnij, a nie badz zalezny od tego co mowia inni.

Kuba
@kgm

(usunięte przez administratora) Akurat ludzie tu wypowiadający się wiedzą dobrze co mówią i jakie są warunki i realia na produkcji. Przez takie osoby jak wy ten serwis jest nierzetelny, w ogóle jak dla mnie to jakaś podpucha. (usunięte przez administratora) Śmieszny jest wpis że tylko są przyjęcia na wyższe stanowiska takie jak kierownik czy też laboratorium a na produkcję nie ma nic bo to taka dobra wspaniała praca. Tak więc ukarze wam teraz waszą beznadziejność i bzdury jakie piszecie. Zamknięto zakład w Białobrzegach i wszystkich pracowników przeniesiono do radomia. W laboratorium teraz jest podwójna obsada ludzi i będzie selekcja bo za dużo osób pracuje tak więc napewno nie ma tu przyjęć jak piszecie tak samo wygląda stanowisko kierownika zmianowanego jest 6 kierowników na 3 stanowiska tak że wiadomo selekcja się odbędzie. Teraz moi przedmówcy gdzie są te ogłoszenia na wyższe stanowiska powiem wam nie ma bo to zwykła ściema. Na produkcji za to jest taka fantastyczna praca jak wy to twierdzicie że wszyscy operatorzy z białobrzeg uciekli do pepsi zabierając paru dobrych operatorów z radomia.(usunięte przez administratora) Resztę ludzie sobie sami dopowiedźcie. Każdy rozumny człowiek zauważy że coś jest nie tak a zakład ma już odpowiednìą opinie wyrobioną. Tak więc zamiast wypisywać bzdury kadra kierownicza powinna zapewnić godne warunki pracy oraz płacy bo inaczej nikt tu nie przyjdzie.

Solarowy
@Kuba

Ooo to Lolo wrócił?:) Najprzystojniejszy......

TakNie2
bialy

witam jakie pieniazki mozna dostać na początku czy jest jakus pakiet socjalny czy do podstawowej pensji jest jakaś premia proszę o odpowiedź pozdrawiam wszystkich pracowników

Erni
@bialy

Pensje są różne w zależności od stanowisk, nie da sie jednoznacznie okreslic ile zaproponują na start. Premie są różne - akordowe, za brak nieobecności, są na świeta.

Paweł
@bialy

Do ręki dostaniesz 2500zł. Pracując po 12h świątek piątek czy niedziela 3000zł. Nie płaci za soboty i niedziele czy też święta. Nadgodziny do odbioru przerzucane z miesiące na miesiąc. Wypracowany akord i premia zabierany jest pod koniec miesiąca za brak prządków itp tak że kierownik zakładowy zawsze coś znajdzie by tylko nie zapłacić. Brak stałych grafików, praca na telefon ( możesz dostać smsa 5;20 dzisiaj na 6 lub schodzisz po 12h 18-6 rano i przychodzi na 14) Nie przyjemna atmosfera. Ta firma nie oferuje żadnych świadczeń. Na produkcji robisz wszystko jesteś sprzątaczką, ogrodnikiem czy też budowlańcem. Urlop w sezonie letnim czy też zimowym nierealny tylko te najgorsze miesiące. Ta firma wcale nie jest oblegana a wręcz każdy nowy pracownik po tygodniu odchodzi inni do pierwszej wypłaty. Nikt nie chce tu pracować starzy pracownicy uciekają nawet ukraina nie chce pracować za takie pieniądze. Po sezonie zostaniesz zwolniony tak ze nie ma co liczyć na jakąś umowę. Takie pieniądze zarobisz dzisiaj wszędzie pracując po 8h ze stałym grafikiem. Nie warto tu przychodzić do pracy tak że nie wiem kto takie (usunięte przez administratora) wypisuje ze dobra praca i.t.p. Na prawdę nie warto. Pojawia się dużo negatywnych komentarzy tylko że za chwilę są usuwane...

Tak4Nie
zbyszkoc
@Paweł

Nie wiem kiedy mój przedmówco pracowałeś, ale muszę się nie zgodzic z pewnymi kwestiami, które wplotłes w swój elaborat na temat firmy. Po pierwsze i chyba najważniejsze - zarzucasz, że wszyscy z firmy odchodzą i nikt nie chce pracować. Mija się to z prawdą, bo ogłoszeń o pracę za wiele nie ma, w tym momencie nie ma ich wcale, a raczej gdyby zabrakło im pracowników to zaczęliby ich szukać, czy to nie logiczne? Punkt dwa nie jest powiedziane kto ile dostanie oraz kto ile zarabia, bo jednemu mogą zaproponować mniej innemu więcej, jeden moze ciężko pracować i dostać podwyżke, inny sie migać od roboty i nie dostać nic - nie widzę tu powodu szufladkowania na jedną wypłate bo tak po prostu nie jest i w zadnej firmie nigdy nie bedzie, wszedzie są i gorsi i lepsi. i po trzecie i ostatnie z mojej strony - jezeli pojawiają się dobre opinie to znaczy ze ktos jest z pracy zadowolony. To ze Ty nie byłeś to rozumiem oznacza, ze juz nikt nie ma prawa tak? Ktos moze sie dogadywac z kumplami i zachwalac dobrą atmosfere ale wedlug ciebie to od razu oznacza kłamstwo, bo jak komuś moze sie podobac praca, skoro ty miałeś do kitu.. NO NIESŁYCHANE.

Tak1Nie2
tadko
@zbyszkoc

zawsze musi sie znalezc ktos komu nie pasuje i kto zalozy ze pewnie wszystkim nie pasuje, ale no zazwyczaj niestety jak tak ze Ci zadowoleni po prostu sie nie odzywaja, podejrzewam ze nawet tutaj nie wchodza.. bo po co? (usunięte przez administratora)

zbyszkoc

no to żeś teraz wymyślił chłopie :D nie wiem czy sie smiac czy plakac, jesli już wiesz co to IP to sprawdź lepiej w internecie jak je odnaleźć, bo ewidentnie Ci to nie wyszło

ciekawy

Czy możesz napisać jak można sprawdzić IP użytkowników forum? Konkretnie jak to się robi, krok po kroku? Chętnie bym się dowiedział :)

produkcja

a nie ma jakis ofert na fizyczna robote? co patrzyłem to technologa, kierownika zmiany produkcji i tego typu, a na sama produkcje juz nie potrzeba ludzi??

beru
@produkcja

nie ma chyba aż takiej rotacji, bo praca jest naprawde niezła, to nikt nie odchodzi

Waldek

pracuje w firmie od kilku lat na produkcji. juz samo to ze jakis czas tu jestem jest opinia sama w sobie bo po prostu jest mi dobrze. nigdzie sie na razie nie wybieram i nie mam ku temu powodow. Zarabiam dobre pieniadze mam dobry dojazd samochodem co mam wiecej powiedziec, w moim wieku juz sie tak nie zwraca uwagi na szczegoly bo dla mnie wazne jest zeby wgl praca byla zeby pracodawca byl z szacunkiem i zeby kasa na czas wplywala. pozdrawiam wszystkich

Nowy
Nazwa działu: Produkcja

Witam Jest na necie oferta pracy na produkcje. Jakie są zarobki na początku, chodzi mi o netto na rękę i czy jest jakiś pakiet socjany?

Strong
@Nowy

3 tys netto dla początkujących.

@Nowy

Proszę sobie policzyć od 2700 brutto To napewno tyle nie wyjdzie chyba, że będziesz pracował po 12 i wszystkie weekendy to wtedy 3 tyś zarobisz

TakNie

Pracowałem w firmie przez 2 lata na magazynie, później musiałem odejść ze względu na przeprowadzkę i potrzebowałem czegoś z bliższym dojazdem. Pracę wspominam naprawdę nieźle: przyzwoite zarobki, umowa o pracę, dodatkowe premie się nawet zdarzały. Praca na 3 zmiany tak jak to bywa w takich firmach, trzeba się na to nastawić. Ogólnie atmosfera w pracy była spoko, ale większość raczej po prostu przychodzi zrobić swoje przez te 8 godzin i wracać do domu. Polecam pracę - ogłoszenia zwykle pojawiają się na portalach typu olx, więc trzeba czuwać.

Kej
@pracownik

Skład się zmienia na magazynie? Jaka jest rotacja i czy dotyczy tylko magazynu czy wszystkich działów

Fux
@Kej

z tego co słyszałem i mnie więcej zaobserwowałem, to rotacja jest minimalna, raczej stały skład

@Fux

a wiecie cos czy jest opcja pracy na dwie zmiany po 12h?

Twister

Częściej 3 zmiany jednak, tak w 80% ponad, reszta to 6-18,18-6

@Twister

oo to spoko tak by mi bardziej odpowiadalo. trzeba sie jakos specjalnie o to prosic, czy nie ma problemow?

Obserwator
@Unik

Pracowałem na produkcji.. i na magazyn się dostać to nie osiągalne dla kogoś z ulicy. Do tego system pracy był na 2 zmiany chyba że coś się zmieniło 6-14 i 14-22. Ogólnie magazyn to Ci sami ludzie tam nic się od nich nie dowiesz.

@Obserwator

ale to co, nikt się nie zwalnia, czy zatrudniają tylko osoby z polecenia?

TakNie1
Gerard
@Unik

Raczej nikt się nie zwalnia. Pracuje na produkcji i ciągle te same twarze od kilku lat

@Gerard

hmm, okej, to lepiej w tę stronę ;)

TakNie1
Waldek
@Unik

takie firmy są oblegane po prostu. Fajnie sobie porobić przy napojach, coś tam do domu zawsze można taniej kupić, po 8 godzin, pewna pensja, dodatki wpadają, weekendy wolne, święta wolne.. tak można pracować

Marien

Bardzo proszę o jakieś informacje na temat zatrudnienia, a konkretnie przyjęć do pracy w firmie Zbyszko - Piła.

Kokko
@Marien

Też się dołączam do prośby

@Kokko

Jak tam w ogóle sytuacja z tą Piła? Idzie do przodu?

Leo
@Marien

Z tego co czytałem w artykule, to na wiosnę tego roku miało już finalnie ruszyć, ale skoro ktoś tam niżej pisał, że budowa się trochę opóźniła, to nie wiem na ile to miarodajne. Najlepiej by było jakbyś kto z okolic kto widział budowę powiedział jak to wygląda faktycznie, czy już stoi, czy wygląda jakby miła ruszyć wkrótce, czy jeszcze trzeba czekać

Melody

Czy szukacie obecnie Przedstawicieli Handlowych do Zbyszko?

petr
@Melody

W tej chwili tylko Regionalny kierownik sprzedaży

trop
@petr

tylko czy może aż ^^

petr
@trop

Zależy jak na to patrzeć ;)

Melody
@petr

No nic, w każdym razie to nie dla mnie. Dzięki :)

TakNie

Jak dużą liczbę pracowników zatrudnia Zbyszko Company?

idek

na pewno ponad 100

Obserwator
@idek

Dokładnie 153 osoby.

@Obserwator

Na tak dokładną odpowiedź nawet nie liczyłem. :) Dziękuję.

Caribou
@Obserwator

No, to taka optymalna liczba. Nie za dużo, ale nie liczy się ilość ale jakość :D

pzdr

Zbyszko, zbyszko...pracowało się tu kiedyś...pozdrowienia dla obecnych!

Hero

Jakie są działy w Zbyszko?

weiss
@Hero

produkcja, syropiarnia, dział techniczny, magazyn, biuro

Hero
@weiss

Dzięki

weiss
@Hero

ależ proszę.

Flynn

Jak tam sytuacja na froncie? Nadal nikogo do pracy nie szukają?

jojo
@Flynn

Póki co cisza

Bartosz
@Flynn

A jakie stanowisko Cię interesuje? Na ten moment firma szuka Przedstawicieli Handlowych. Nic nie przeszkadza aby wysłać Cv bez rekrutacji na inne stanowiska. Z reguły w razie potrzeby pracodawcy kontaktują się z kandydatami.

Flynn
@Bartosz

Mnie to produkcja interesuje. Myślisz, że warto wysłać?

parasol
 Rekomendacja
@Bartosz

Ten na przedstawiciela juz chwile wisi

TakNie

Czy dyżury międzyświąteczne w Zbyszko Company Sp.z.o.o obstawiają najmłodszymi stażem?

rikimartin
@Pytanie

Długo myslales nad tym pytaniem?

grej

skąd taki pomysł?

Bartosz
@grej

Ciekawi mnie, czy znasz firmę od wewnątrz i możesz napisać jakie umowy o pracę są obecnie proponowane nowo przyjętym pracownikom i czy już podczas okresu próbnego można pracować na stabilnym kontrakcie?

zodiak
@Bartosz

Wszyscy pracują na umowę o pracę

Czesław

Jak kształtują się zmiany w Zbyszko?

Coconut
@Czesław

z reguły 3 zmiany 6-14-22, ale czasem dwuzmianowy 6-18,18-6, ale to dużo mniejszy odsetek

dorota
Użytkownicy czekają na odpowiedź 221 dni.

Witam Czy ktoś orientuje się gdzie będą oferty pracy w ZBYSZKO w Pile ? Interesuje mnie ppraca biurowa, księgowosć

Zostaw opinię o Zbyszko Company Sp.z.o.o - Radom

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zbyszko Company Sp.z.o.o