Zbyszko Company Sp.z.o.o
counter
4 446 651 5 1
Jacuch Nowy wpis

czy jest szansa ma jakiś wakat

tom Nowy wpis
@Jacuch

szansa pojawia się zazwyczaj w momencie kiedy pojawiają się także ogłoszenia o pracę a ty spełniasz wymagania. nie dziękuj

Jacuch Nowy wpis
@tom

chodzi o to czy będą się jakoś niedługo ogłoszenia pojawiać właśnie moze wie ktos

Kandydat

Jak wygląda kwestii premii w firmie Zbyszko?

Jon
@Pytanie

otóż są premie akordowe, ogólnie za pracę i za brak absencji, także coś dodatkowo zawsze można wyłapać

@Jon

A to na luzaku zawsze coś wpadnie. Dzięki

Pytanie Nowy wpis
@Jon

A jeszcze mam pytanie, wszędzie jest akord czy na jakimś konkretnym dziale?

Kandydat

Czym się zajmują pracownicy działu technicznego? W sensie ogólnie wiem co się robi na tych stanowiskach, bo pracowałem już tylko w innej branży, chodzi mi o to co konkretnie się robi tutaj

Polock
@Mirek

Na ogół to sprawowanie nadzoru, serwis podzespołów/elementów, z których składają się linie produkcyjne i inne urządzenia peryferyjne

@Polock

Okej czyli praca głównie przy nadzorze linii produkcyjnych, właśnie o to mi chodziło

kieu
@Mirek

na ofercie masz wypisane obowiazki i te inne

@kieu

Dzięki za informację, na szczęście już wszystko wiem co i jak :)

Piko
@kieu

To jest oferta aktualna na to stanowisko obecnie??

opal
@Piko

aktualnie to nie ma żadnych ofert pracy do zbyszka ;>

Piko
@opal

No właśnie tak mi się wydawało, ale to pytanie pozwoliło mi pomyśleć, że jest inaczej

opal
@Piko

no niestety, na razie cisza w eterze, ale jak się coś pojawi to na pewno będzie oferta, a tutaj też zazwyczaj o tym piszą z tego co zdążyłem przyuważyć

Lolita

Droga ekipo ze Zbyszko radom, co sądzicie o postawie Dawaj Dawaj w ostatnich miesiącach?

Tak2Nie1
@Lolita

Chodzi beczy że się zwalnia i się zwolnić nie może. Druga sprawa twierdzą że na produkcji jest za dużo osób. 5 zmianowych 3 głownych i jeden dyrektor. A wydajność na poziomie 20 procent. Jest takie przysłowie. gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść i tu się sprawdza w milion procent

Tak5Nie1
NIE
@Lolo

Ludzie co jest z wami? co wy próbujecie zrobić z tego forum? Nie wiecie że to nie jest miejsce gdzie bezkarnie sobie można ludzi obgadywać? jak chcecie sobie poplotkować to pod sklep a nie tutaj

TakNie5

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

UtalentowanyGrafik

Mam pomysł na nowe etykiety na butelkach. Są sztosy! Jak jesteście zainteresowani współpracą to piszcie śmiało, jestem otwarty na propo.

Nome
@UtalentowanyGrafik

No to jeśli uważasz, że Twoje pomysły są na tyle dobre to skontaktuj się po prostu z działem marketingu, numer do nich albo mail masz na stronie firmy więc sobie zobacz i pisz

Pilo
@UtalentowanyGrafik

Te, panie utalentowany, to jakąś próbkę chociaż podeślij, co?

heh
@Pilo

komu ma podsyłać? Tobie? Czyżbyś był z działu marketingu, czy po prostu ciekawski :D

Pilo
@heh

Pisałem, ale mi usunięto!!... że może podesłać tutaj, to wspólnymi siłami jako pracownicy możemy ocenić co nie?

heh
@Pilo

nie no pewnie, ja chętnie zobaczę i rzucę moim okiem eksperta :P

TakNie

Co do atmosfery w Pile powiem tyle. Jest tu taki jeden chłopczyk po technikum który myśli że jest profesorem. Pogardą dla ludzi nosi nosek ponad chmurami twierdzi że on tu może wszystko. Dali mu posadkę malutka ale czuję że jajka mu puchną. Cytuje ja tu rządzę ludźmi ja. Chora ambicja maluszka nie znaczącego zbyt wiele. Jak nie przysiądzie na swych małych jajkach sprawa trafi do Radomia. Kumpel mi to mówił nawet miałem tam iść do pracy ale daje sobie spokój. Zresztą kilku już się szykuje do odejścia.

Tak13Nie1
Klakier
@Pracownik

Jaki powód odejścia? Produkujecie już ?

Cody
@Pracownik

To w końcu działa już ten zakład w Pile??? Bo każdy mówi coś innego i juz się pogubić można A ty sam lepszy nie jesteś, skoro obgadujesz ludzi na forum! Nie znam cię, ani tego o kim mówisz, ale bardzi mi się coś takiego nie podoba i uważam, że to nie w porządku

Tak1Nie2
@Cody

Nic nie działa pełno ekip monterskich . Regały na placu przed zakładem nawet nie zmontowane nawet

@Lolo

Nie ogarniam już waszych wypowiedzi, nikomu chyba nie można wierzyć jak każdy mówi zupełnie coś innego ;p jeden już nawija o atmosferze w pracy, a drugi mówi, że nic nawet tam zmontowane nie jest

@aha

Regały czekają na montaż przed zakładam , wrzucę fotki wieczorem

Szybki edziu

Podobno w Pile chłopaki powoli zaczynają wracać do swoich starych miejsc pracy. Muszę się tylko dowiedzieć czemu.

Tak6Nie
@Szybki edziu

I piszesz to tutaj ponieważ? Opinia to żadna nie jest, przydatna informacja ani pytanie również, a gowork to nie jest strona w pamiętniku

TakNie6
Oho
@aha

Ola nie przejmuj się znajdziesz inną asystentkę która doceni spędzone lata studiów :) zwłaszcza te zapchlone idealne matki

@Oho

Chyba nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź? nie sądzę by to było do mnie, a jeśli tak no to niestety pudło, nie pomogę

Olaf

Witam, chciałbym rozpocząć pracę na magazynie w tej firmie, jednak z doświadczenia wiem, że obowiązki na tym dziale bywają różnie w zależności od firmy i potrzeb ogólnych, co zatem robi się tutaj?

@Olaf

A no i jakby jeszcze był jakiś pracownik, który opowie coś o samej atmosferze w zespole itd to będę wdzięczny

Klon
@Olaf

Na magazyn to przyjęć w Radomiu nie ma od lat. Tam trzeba mieć plecy ze stali żeby się dostac. (usunięte przez administratora)

harry
@Olaf

Załadunek, wysyłka gotowego produktu, to tak w skrócie telegraficznym

@Klon

Na razie pytam tylko o warunki i obowiązki, później będę się martwił nad dostaniem się do pracy, może mi się akurat uda

harry

Jak coś to powodzenia

TakNie

Czy kobiety też pracują na produkcji?

Luls
@Pytanie

a czemu miałyby nie pracować?

@Luls

No nie wiem, praca na pewno do lekkich nie należy stąd moje pytanie, czy jakieś się tego podjęły ;)

Luls
@Pytanie

nadzór nad operowaną maszyną to chyba nie jest przerastające zadanie

Boniek

Jakie są działy w Zbyszko?

@Boniek

dział techniczny, magazyn, produkcja i syropiarnia + biurowcy jak wszędzie

@Tito

A biuro też jest rozróżnione na jakieś konkretne działy, czy jest na tyle mało rozbudowane, że nie?

@Boniek

zaopatrzenie, sprzedaż, księgowość, obsługa klienta, marketing, eksport i tyle pamiętam, mogłem jeszcze coś pominąć także z góry sory :D

GRB
@Tito

Od jakiegoś czasu ktoś bardzo dopytuje się o wszystkie działy w firmie Zbyszko. Konkurencja? Nie zapomnijcie jeszcze o działach - ekipa sprzątająca i ochrona - brama :) :) :)

@GRB

Nie, nie konkurencja. Jestem ciekawy, bo sam chciałbym tu pracować i zastanawiam się gdzie najbardziej bym się nadawał

@GRB

Ja nie widziałem żeby ktoś o to pytał, a sam skoro to wiem to tylko potwierdza to, że jestem pracownikiem :D nie doszukujmy się drugiego dna

ORO
@GRB

Od jakiegoś czasu? Ja pierwszy raz widzę to pytanie

@ORO

Nie ma się co czepiać, to chyba dobrze, że koleś jest czujny na wypadek, gdyby konkurencja buszowała na profilu

Tak2Nie
Sid
@Eddi

a buszowała już kiedyś? w sumie nigdy nic nie wiadomo.. ludzie różne rzeczy wyprawiają jeśli w gre wchodzą pieniądze..

@Sid

Nie wiem, nie wydaje mi sie, ale lepiej być czujnym

Mero

Cześć, jak wygląda sytuacja w dziale handlowym? Znajdzie się jakiś wakat na PH? Pozdrawiam.

Van
@Mero

jest oferta na pracuj.pl ale dodana prawie miesiac temu, więc nie wiem czy już znaleźli i nie wygasili oferty, czy nadal szukają kogoś.

@Van

O, okej, dziękuję, sprawdzę sobie

@Mero

Pracowałeś już wcześniej jako przedstawiciel czy dopiero zaczynasz?

@Malina

Pracowałem, ale w innej branży

@Mero

Alee to chyba nie ma aż takiego znaczenia, produktów akurat można się nauczyć bez problemu ;)

@Malina

To na pewno, ale branża FMCG jest dosyć specyficzna, bardzo często wymagają wcześniejszego doświadczenia w niej, którym niestety nie mogę się pochwalić, ale nadal uważam, że chciałbym spróbować

@Mero

No to chęci to już krok do przodu ;) trzeba próbować

Ronnie

co to za skrót fmcg?

PH
@Ronnie

Produkty szybkozbywalne, dobra szybkozbywalne, produkty szybkorotujące (ang. FMCG, fast-moving consumer goods) – produkty sprzedawane często i po względnie niskich cenach. Przykładami dóbr z tej branży są artykuły spożywcze, czy środki czystości. Wartość rynku produktów szybkozbywalnych w Polsce została oszacowania w 2019 przez analityków PKO BP na 255 mld zł[1]. Najwięksi producenci w branży produktów szybkozbywalnych działający na polskim rynku to m.in. Grupa Mokate, Maspex Wadowice, Nestlé, Procter & Gamble, Unilever, Mondelēz International i The Coca-Cola Company[2].

Ronnie
@PH

skrótowe wyjaśnienie by wystarczyło, ale dzięki

Kamil
@Ronnie

Czy ktoś ostatecznie zatrudnił się jako przedstawiciel w Zbyszko? Bo z tego co widzę nie ma ofert, więc zakładam że mógł się znaleźć jakiś

TakNie

Jaka atmosfera jest między działami w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

hen
@Pytanie

ktoś tam niżej pisał o atmosferze, że nie ma jakiś wyścigów szczurów czy coś a firma jest porządna, a więc i wśród pracowników atmosfera jest w porządku no przynajmniej z mojej perspektywy

@Pytanie

Atmosfera raczej spoko, łatwiej powiedzieć jak to wewnątrz działów wygląda, ale wydaje mi się, że pomiędzy nimi nie ma jakiś spin ani nic takiego. Jest...normalnie no

Itr

Co z tą budową? Jakieś newsy? Ktoś coś jakieś wieści?

zenon
@Itr

ktoś pisał niedawno, że fundamenty stawiali, więc pewnie idzie sobie do przodu w swoim tempie

Casja
@zenon

fundamenty to podobno już 3 miesiące temu stawiali, a ktoś ostatnio pytał o przyjęcia w pile

zenon
@Casja

a to ja nie wiem, w takim razie, tylko domysłami rzucałem

Józek
@zenon

Dzień dobry, też jestem ciekawy, może można gdzieś zobaczyć jakieś zdjęcia jak to wygląda obecnie?

Marek
@Józek

a o jaką budowę tu właściwie chodziło? w sumie to dość dawno już było

@Itr

4maj start

Reto
@Marek

Chodzi o fabrykę napojów w Pile, pewnie czekają na jakieś przyjęcia itp

Oreo
@Reto

no z tego co pisali tam wyżej to widzę, że przyjęcia już chyba zakończone, może później.. ja pracuje w głównej siedzibie więc mnie to tam nie martwi, ale domyslam się że jak ktoś czekał na to i przepadło to moze być kiepsko. Nie chce tam nikogo dobijac ale sie nie dziwie że są chętni bo firma jak mało która jest naprawdę porządna. jeszcze mnie nie zawiodła nigdy dlatego ja tez nie zawodzę i pracuję od lat. predzej czy pozniej beda znowu przyjecia trzeba czuwac. powodzenia wam wszystkim życze

@Oreo

Moze pracujesz na magazynie I moglbys troche opisac jaak tam wyglada praca?

Oreo
@123

niestety nie magazyn, o jego pracy nie mam za dużego pojęcia i niestety nie będę w stanie ci pomóc, ale myślę, że można sobie mniej więcej wyobrazić jak wglądać może praca na magazynie w FMCG. może ktoś z magazynu się tu wypowie i ujawni coś więcej

Gryf
@Oreo

Praca jak to praca na magazynie jak ktoś juz kiedys robil to wie jak to wyglada mniej wiecej. nie rozni sie to znacząco od innych firm tak naprawde

Piotr
@123

Skàd ta informacja o 4 maja?

@Piotr

Od przyszlego pracownika tej firmy I dyrektora oddzialu w pile start 4 maj godzina 8 rano

HK
@123

I co faktycznie wystartowali 4.05 czy jakieś obsuwy były?

Wecu
@HK

A co chciałeś się zatrudnić? Nie widziałem ostatnio chyba żadnych ofert ciekawych, zresztą wydaje mi się że też już tu o tym było pisane

Mr. King

Zastępca dyrektora minął się z powołaniem zatrudniając się w Zbyszko zamiast jako błazen w cyrku. Nie pozdrawiam

Tak4Nie
noitak

jest też taki Pawel i andi, którzy nie szanują cudzej prywatności o obgadują innych na forum

Tak3Nie8
Mariusz

Mam pytanie bo nie jest to dla mnie jasne - Zbyszko przenosi się całkowicie do Piły, czy po prostu zakład się rozbudowuje i będzie jeden w Radomiu a drugi w Pile, jak to ma być?

DODO
@Mariusz

Kolejny zakład pobudowali w Pile. Zbyszko Company rozwija się - powodzenia - 3 majcie się

Rafi
@DODO

No i oby się rozwijał jak najbardziej, tego mu właśnie życzę, a szczególnie jest to ważne w aktualnych czasach

DODO
@Rafi

Kilka miesięcy pracowałem w firmie Zbyszko na przełomie 2017/2018. Złego słowa nie dam na firmę powiedzieć. Jeszcze raz życzę firmie wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam cały dział handlowy - AW

Bike
@DODO

spokojnie, znajdzie się więcej takich głosów jak Twój bo firma jest porządna i nie da się temu zaprzeczyć, też bym bronił jakby ktoś bzdury nagadywał bo po znajomych wiem jakie im robią czasem sceny w firmach i co sie tam wyprawia, w porównaniu do zbyszko to niebo, a ziemia

Tak5Nie
Zbysz
@Bike

Wątek trochę już przestarzały ale chciałem dodać że zgadzam się z tobą gościu w stu procentach. W wielu firmach już pracowałem i różne rzeczy widziałem jakie wyprawiały się i w zarządzie, wśród kierowników a nawet wśród pracowników którzy zamiast się jakoś wspierać to woleli sobie kłody pod nogi podkładać, w takich miejscach nie ma czego szukać a niestety jest ich całkiem sporo. Ale odkąd tutaj pracuje to nie oskarżyłbym nikogo o takie zachowania a jednak jest to ważne w jakiej atmosferze się robi bo chcąc nie chcąc zawsze z kimś tam pogadasz choćby chwile i ta rozmowa albo sprawi że będziesz sobie fajnie dalej pracował albo zepsuje ci cały dzień także wybierajcie mądrze

Tak1Nie1
yrux

Zbliża się Boże Ciało. Czy nadal jest popularne powiedzenie: Gdy nie przyjdziesz w Boże Ciało to cię zwolnią śmiało?

Tak5Nie
Gienio

Na olx jest ogłoszenie z przyjeciami do Zbyszko

Wilo
@Gienio

Patrzyłem i nie znalazłem? Co wpisyywałeś?

Gibby
@Wilo

Na pracuj.pl są też jak coś :)

Pajonk
@Gibby

Widzę, że są do Piły, ruszyli tam już w końcu?

robs
@Pajonk

Hej, a wiecie co z przyjęciami teraz?? jest jakakolwiek szansa, czy już obsadzone wszystko?

@robs

Tam nikt nie przyjmuje mają opóźnienie , ogłoszenia dawali nikogo nie zatrudnili może oprócz dyrektora . W środę przyjechały regały stawiali na magazynie. Ogolnie dużo tam ekip wykończeniowych . Może zakład ruszy w lipcu

Pablo
@Lolo

czyli skoro nikogo nie zatrudnili a zakład jeszcze nie ruszył to w sumie można się spodziewać w końcu jakiś ofert nie?

robs
@Lolo

Aaa, okej, czyli tak to wygląda. To lepiej dla mnie, jest nadzieja, bedę w takim razie się rozglądał bliżej wakacji

xyz
@Pablo

No pewnie można się spodziewać, ale nie wiadomo kiedy to nastąpi, więc cierpliwości to trochę wymaga

Książę Harry
@xyz

Tylko po znajomości... bez pleców to możesz na sezon przyjść po sezonie bye bye.

TakNie1
ciekawski

Są jakieś fotki zakładu w Pile?

Izek
@ciekawski

takich prawdziwych zdjęć to chyba nie ma z tego co się orientowałem, widziałem tylko jakieś pojedyncze wizualizacje przy artykułach, sprawdź sobie

@Izek

a to wizualizacje też mi się udało znaleźć, ale liczyłem że może gdzieś są realne zdjęcia tylko ja nie mogę ich znaleźć ;p

Izek
@ciekawski

a no to nie pomogę, bo sam nie znalazłem niestety

@Izek

no trudno, może się niedługo pojawią, będę sprawdzał :) tak czy tak dzięki za chęć pomocy

Piotr

Witam. Jak wygląda praca na produkcji, system zmianowy , płace,kierownictwo,i czy są przyjęcia.?

Zbyszko
@Piotr

Praca na produkcji jak to praca na produkcji, nie różni się niczym specjalnym od innych, oczywiście poza towarem. Jeśli już pracowałeś to na pewno ogarniesz wszystko. Przyjęć chyba nie ma, a przynajmniej na produkcje. Widziałem dwie oferty pracy, ale inne stanowiska. Jak dla mnie kasa bardzo na poziomie, nie narzekam. Jeśli chodzi o godziny pracy to w większości przypadków pracuje się na 3 zmiany 6-14-22, ewentualnie można po 12 h na dwie zmiany jeśli zajdzie taka potrzeba. Kierownictwo ok.

Wujo
@Zbyszko

Chyba piszesz o zakładzie w Pile.

Ireneusz
@Wujo

Że w Pile jest tak jak mówi @Zbyszko?

pytanie
@Wujo

czemu miałby pisać o Pile? to teraz tylko tam jest zakład produkcyjny?

Zostaw merytoryczną opinię o Zbyszko Company Sp.z.o.o - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zbyszko Company Sp.z.o.o