Plast-system

Radom

Opinie o Plast-system

mikx

jan, teraz rekrutacji nie ma więc nawet nie ma co się do nich zgłaszać. Chyba że ktoś jest zainteresowany np. odbyciem stażu albo praktyk. Wówczas wszystko jest możliwe i można śmiało próbować. Dajcie znać tylko jakie warunki dają

klient

Nieprofesjonalni, nierzetelni, niekulturalni. Nie polecam!!

Szymom

Ta Firma to samo dno i będzie jeszcze gorzej. Zero kompetencji obsługa bez pojęcia, produkty słabej jakości. Nie polecam dodatkowo terminy niedotrzymywane.

zadowolenie z usług obiekt.R-M ul. Kozienicka 205

Polecam usługi tej firmy, Cały nasz obiekt wyposażony został w stolarkę PCV i Aluminium -ok. 28 szt okna PCV, ok. 6 szt. witryny o wym.szer.4x wys.6. Od 2 lat - była jedna awaria, została usunięta po ok. 10 dniach i już jest ok. POLECAM - bo miałem już do czynienia z inną firmą i wiem jak działają [usunięte przez moderatora]

uztkownik

Od 2 tygodni zgłaszam reklamację i nikt nie chce się pojawi,pękła mi szyba od spwy układu ,twierdzą że nie mają czsu a to za tydzień,nie polecam ich produktu,słabej jakości ramy ,które pracują i naprężają szyby szczegulnie w większych oknach.teraz czekam na odp pisemną i oddaję sprawę do żecznika praw konsumenta.

Plast-System

JEST TO ZAPEWNE PROWOKACJA !!!. Jeżeli produkt naszej firmy jest wadliwy, lub montaż został wykonany niezgodnie ze sztuką budowlaną proszę zgłosić reklamację na e-mail: [usunięte przez moderatora]lub telefonicznie: [usunięte przez moderatora]

Zadowolony

Każdy klient podpisuje z firmą umowę. Na okana PCW firma udziela 7 letniej gwarancji. W przypadku usterki wystarczy powiadomić serwis firmowy. Wada zostanie usunięta w ciągu 14 dni tel. [usunięte przez moderatora]

niezadowolna

Firma nie do polecenia. Montaż okien masakra, okna i drzwi nie wypoziomowane otwierają się same nie można je wyregulowć.Masakra nie polecam tej firmy, szkoda pieniędzy.!!!!!!!!!

gonzo

Fajna atmosfera i ludzie, dużo się nauczyłem. Polecam.

Nie polecam

Firma nie jest godna polecenia

Kiero

szacunek dla właściciela Pana [usunięte przez moderatora] - dzięki tej pracy jestem kimś - polecam

Zostaw opinię o Plast-system - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plast-system