Opinie o Yggdrasil Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yggdrasil Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Yggdrasil Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yggdrasil Polska Sp. z o.o. w Kraków

Czy Yggdrasil Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nie.

gif

Jak tam HR? Pity rozesłane ? ???????? pamiętamy

Obecny pracownik, dev
@gif

O co chodzi z PITami? Ja swój dostałem na czas, nie słyszałem też, żeby były problemy.

Pracownik HR Yggdrasil - Tomek
@gif

Wzorem lat ubiegłych i zgodnie z prawem podatkowym, deklaracje PIT zostały przekazane pracownikom oraz byłym pracownikom w ustawowym terminie. Również o nich pamiętamy! :) Jeśli jakakolwiek przesyłka nie mogła być odebrana lub ostatni znany firmie adres uległ zmianie - proszę o kontakt na tomasz.n@yggdrasilgaming.com , pomożemy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.?

dopowiedz

Zalezy na jakie stanowisko. Jesli jestes wyuczony "z domu" i potrafisz co nieco, ale nie masz komercjalnego doswidczenia to masz szanse.

Były zwolnienia grupowe ?

Ania 2
@Ania

nie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Yggdrasil Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.?

Miso

Zależy z jakiej perspektywy pytasz: HR, bardziej o kulturę organizacji czy managerskiej- zarządzanie produktem? Na HR w ygg niestety trzeba spuścić zasłonę milczenia (mieli kilka grubych wtop -np to jak rozegrali zwolnienia grupowe, o pesel gate już nie wspominając). Managerowie - zależy do kogo trafisz bo tak naprawdę każdy z nich zarządza inaczej. Jest tam kilku konkretnych gości :)

Pusio
@Miso

fajnie byłoby usłyszeć które działy dobrze działają a które nie , we własnie takiej anonimowej formie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Hu

Długo. HR w yggdrasil znane są Na mieście bardziej z wtop niż sukcesów :D

Pracownik HR Yggdrasil - Tomek
@Hu

Witam, proszę o informację, jakiego okresu dotyczy komentarz. Chciałbym wyjaśnić również czy niezadowolenie dotyczy wewnętrznego działu HR spółki polskiej, czy też vendora płacowego? Przyznam, że od 2018 gdy tu jestem, potknięć działu HR które zasługiwałyby na tak surowy komentarz nie pamiętam :) W przypadku gdyby jednak jakaś sytuacja wymagała wyjaśnienia, zachęcam do bezpośredniego kontaktu tomasz.n@yggdrasilgaming.com

Pytajnik

Czy Yggdrasil przyjmuje chętnych na praktyki zdalne związane z grafiką 2D?

Natalia

@aaa a czym tak zdemotywowany?

aaa

Firma się zwija, managment wyższego stopnia nie ma pojęcia co robi Praca sama w sobie ciekawa zespół sympatyczny chociaż mocno zdemotywowany

Miso
@aaa

Każdy biznes to taka sinosoida, może jeszcze się podniosą ;)

Martyna

@Kombat a ile było Etapów rekrutacji? I jakie pytania zadawali ?

czekającnafeedback

Hej, byliście ostatnio na rekrutacji w Yggdrasil PL?

Kombat

Byłem na rekrutacji w Yggdrasill kilka miesięcy temu, jednak panująca tam atmosfera skutecznie przekonała mnie żebym zrezygnował. Jeden z rekrutów był nieprzyjemny, wiercił się cały czas i nie zwracał uwagi na mnie, przez co nie mogłem się skupić.

Kimi
@Kombat

To prawda, hr w yggdrasil pl to zabawni ludzie ;)) teraz chyba z nudów się wiercą

znajomy rekrutera
@Kimi

Ja chyba znam tego rekrutera. Często je ostrego hindusa, a później boli go brzuch i się wierci.

Oshee
@Kombat

Nie narzekaj, dopóki nie machają twoim peselem jest ok lol

Hindus
@znajomy rekrutera

Ja tesz chiba go znam, zawszie brac podwojna porcja chilli. Fajny chlopak lubie go

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.?

A w jaki sposób może być rozdzielane np.?

Ciekawny

Czy faktycznie firma ma wpis o zakazie pracy dla konkurencji w umowie i robi problemy pracownikom, jeśli chcą odejść?

@Ciekawny

Tak, to prawda. Wielu pracowników dostaje takie umowy i nikt nie robi z tego tajemnicy, w trakcie rekrutacji. Czy firma robi problemy? Trudno powiedzieć. Raczej podpisując taką umowę wiesz na co się piszesz. Plusem jest, że przez cały czas trwania tego zakazu firma będzie płacić Ci pieniądze. Minus, że mogą wypowiedzieć ją w dowolnym momencie i zwykle wypowiadają razem z zakończeniem umowy o pracę, o czym HR też wspomina przed podpisaniem umowy, o ile się dopyta.

Tonik

@ex Na jakiej podstawie tak napisałeś? Dla mnie opinie ex pracowników nie są obiektywne!

jeremy

Ile YGG płaci developerom - Regular/Senior/Lead ?

ex
@jeremy

Jak rozważasz tam pracę, to się dobrze zastanów. Dużo ludzi ucieka z Ygg.

Sebastian
@ex

Mogę poprosić o więcej szczegółów na temat pracy w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.? Po Twoim nicku widzę, że już nie pracujesz w tej firmie, a co dokładnie skłoniło Cię do odejścia? Napisałeś/aś też, że "dużo ludzi ucieka z "Ygg", jak myślisz, dlaczego rotacja jest tak duża?

byly_pracownik
@jeremy

Kolego, ja co prawda byłem tam testerem (lvl: regular), ale jeśli znasz relacje między stawkami testerów i developerów - moje info może okazać się pomocne :) 4500 PLN netto. Tak więc... jeśli tyle bym zarabiał jako kurier/magazynier/kelner, a nie w branży IT, to bym powiedział powiedział że to bardzo dobra stawka :)

JanuszXXX

Strasznie tu pesymistycznie - fakt, jest w Yggdrasil momentami bałagan, ale we wszystkich firmach w jakich byłem wcześniej wcale nie był on mniejszy. Management też zawsze może być lepszy, owoce bardziej soczyste, a biuro mieć lepszą klimę. Dla mnie poziom elastyczności, braku spiny i korporacyjnych pierdololo jakie miałem wcześniej jest na akceptowalnym poziomie. Ale to pewnie kwestia wieku i wcześniejszych doświadczeń.

Łucja
@JanuszXXX

Muszę Ci powiedzieć, że masz do pewnych kwestii bardzo zdroworozsądkowe podejście, a to się po prostu chwali. Chętnie jednak dowiedziałabym się od Ciebie czegoś więcej na temat samych warunków zatrudnienia, jakie oferuje firma Yggdrasil Polska swoim pracownikom. Czy pracodawca ten dba o Wasz rozwój zawodowy? Mam tu na myśli chociażby organizowanie co jakiś czas szkoleń branżowych (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych). Jak to zatem wygląda?

JanuszXXX
@Łucja

to nie jest tak, że to o czym tutaj ludzie piszą jest totalną nieprawdą - wiele z tych rzeczy miało/ma faktycznie miejsce, tylko wydźwięk nie jest aż tak negatywny jak można to wywnioskować z opisu. Ludzie piszą np - "osoby na C-levelu robią zdjęcia pustego biura i pokazują". Fakt tak było, ale było tak jeden raz, gdy ilość pracy z domu sprawiła, że nagle w biurze było już tylko kilka osób, puste biurka i wiatr. Podobnie jest z innymi zarzutami. Co do dbania o pracowników - w firmie mocno waży się na jakie szkolenia zewnętrzne i na jakie konferencje puszczać pracowników, ale - ludzie jednak cały czas w nich uczestniczą. Ja również. Organizuje się czasem domenowe szkolenia "wewnętrzne" z zapraszaniem ludzi do nas do firmy, ale też mniej przydatne wg mnie, choć niektórzy to lubią - "umiejętności miękkie". Co do płacy cieżko mi ocenić czy wszyscy mają sprawiedliwie i rynkowo, ale ja swoje warunki wynegocjowałem na tyle dobre, że w połączeniu z biurem w samym centrum, ciężko znaleźć w Krakowie coś korzystniejszego w takiej lokalizacji. Benefity - standardy typu karta ms czy pakiet medyczny. Idąc do małej firmy nie spodziewałbym się szczerze mówiąc fajerwerków. Dla narzekających na Yggdrasil polecam przenieść się do UBS - tam będzie max benefitów i "rynkowa" wypłata, tylko wtedy dopiero C-level i brak codziennej elastyczności będzie bolał. Można ciągle marzyć o firmie inżynierskiej która nie ma problemów, projekty są super ciekawe, technologie super interesujące, a wypłata +30% do drugiego w sektorze, tylko po co? - zejdźcie ludzie na ziemię.

bombel

Z perspektywy inżyniera najgorsza firma w jakiej pracowałem (A troche ich mam na swoim koncie ze względu na doświadzenie i z niejednego pieca chleb jadłem). W mojej opinie to marna kadra zarządzająca z niebywałym ego, a dobrych inżynierów już tu nie ma (mam wrażenie, że najlepsi ludzie poza nielicznymi wyjątkami poodchodzili, a ci nowoprzyjmowani są słabi technicznie - byleby karuzela się kręciła). Firma z nieprofesjonalnym podejściem do pracownika, w której osoby na C-levelu potrafią chodzić o 17.00 po biurze i robić zdjęcia, żeby później publiczne (sic!) wypomnieć wszystkim, że za mało pracujemy. Wszechobecny chaos i brak pomysłu na rozwój czy kierunek, w którym dązymy. Ygg odziedziczył najgorsze cechy startupu (chaos i bałagan) i korpo (przerost managerów różnej maści i innych idziwnych stanowisk, które niewiadomo co robią). Ygg bedąc jeszcze "malutkim startupem" wybił się na kilku gierkach i teraz próbował zreplikować to zachowanie będąc już "dużym korpo" i nie podołał zadaniu. Aha... firma niezle placi osobom z małym doświadczeniem, ale nawet to nie zatrzymuje najlepszych ludzi.

blablator
@bombel

OMG jakiez to true :) podpisuje sie pod tym

wkrótceByłyPracownik

(usunięte przez administratora), a jak znasz to "wygrałeś życie", możesz wszystko zawalać a i tak będziesz miał "na górze" opinie najlepszego pracownika. Łatwo to zauważyć, kiedy są przyznawane jakieś wyróżnienia/nagrody - dziwnym trafem ciągle prawie te same osoby są wyróżniane. Firmie brakuje jaj żeby się pozbyć osób, które się nie nadają i są tam tylko ze względu na staż. A jak płyniesz "pod prąd" i nie zgadzasz się z jedynym słusznym stanowiskiem "naczelnego" to przestaniesz tam pracować (tak, ta firma zwalnia ludzi - osobiście znam 4 przypadki).

ogarnijciesieludzie

jestem zażenowana czytając te boty. Kto wierzy w tak sztuczne napędzanie ruchu na stronie? Hej gowork! pochwalcie się ile wam firmy płacą za usuwanie złych opinii i pisanie dobrych? :D

Łucja
@ogarnijciesieludzie

Na forum GoWork zatrudniane są osoby, które nadzorują nad przebiegiem informacji tak, by użytkownicy dodający komentarze nie obrażali siebie nawzajem, oraz aby pisali na temat, w zgodzie z regulaminem serwisu. Gdy dyskusja cichnie wątek jest podbijany by osoby zainteresowane firmą mogły czerpać najświeższe informacje związane z tym, co w danym momencie dzieje się w firmie.NIkt tu nie usuwa negatywnych komentarzy, chyba że w swojej treści ranią one inne osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Yggdrasil Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yggdrasil Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yggdrasil Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Lubicz 17I
    31-503 Kraków

Yggdrasil Polska Sp. z o.o.