Opinie o Yggdrasil Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yggdrasil Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Yggdrasil Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yggdrasil Polska Sp. z o.o. w Kraków

Janek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Jakie zarobki mozna otrzymać?

e=mc2
@Janek

Jesteś artystą czy developerem? Jak developerem to odradzam ci tę firmę. Niedawno się ewakuowałem i teraz widzę jak wiele rzeczy w Ygg źle działa. Tam jest wszechobecny chaos, kadra zarządzająca jest bardzo słaba (utrzymała się jeszcze z czasów kiedy Ygg był maleńką firemką i ktoś nie ma jaj, żeby wymienić tych ludzi na osoby, które znają się na rzeczy), praca jest powtarzalna, taśmowa, raczej odtwórcza, nudna, a niektóre osoby mają takie ego, że ciężko im przyjąć jakąkolwiek krytykę. Większość dobrych developerów stamtąd albo już uciekło albo ma zamiar uciec.

Łucja
@Janek

Masz szczęście, że pytasz o to teraz, bowiem Yggdrasil Polska poszukuje aktualnie trzech nowych pracowników. Wolne stanowiska to: Business Intelligence Analyst, Integration Support Engineer oraz Senior Accountant - ogłoszenia są dostępne na portalu pracodawcy.pracuj.pl. Które z nich jest zgodne z Twoim wykształceniem i doświadczeniem? Zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum.

blurp

Nie polecam. Strasznie duża presja, bałagan i chaos w każdym możliwym aspekcie. Management nie do końca ma jasną wizję co chce osiągnąć.

długoletni
@blurp

Tego już nie ma od dawna. Wszystkie procesy mają swój czas wykonania, a bałagan to wspomnienie.

krótkoletni
@długoletni

@długoletni, chyba za długo pracujesz w tej firmie, że to co teraz jest nie widzisz jako chaos i bałagan.

domaniqs

czy DevOps ma tam dobrze?

Zawiedziony

Mc Donalds dla programistów. Nudna, potwarzalna praca.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Yggdrasil Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Daria

Żeby pracować w dobrej firmie trzeba się starać na maksa inaczej są problemy!

mm

Ktoś z byłych pracowników albo aktualnych może powiedzieć coś o procesie rekrutacji na stanowiska artystyczne? Czy rozmowa jest przeprowadzana po angielsku? Przez telefon czy w firmie? Jak wygląda?

Natalia
@mm

Cześć! Proces rekrutacji na stanowiska artystyczne obejmuje krótką rozmowę telefoniczną z rekruterem, zadanie testowe oraz rozmowę w siedzibie firmy. Spotkanie to składa się z dwóch części - pierwsza to rozmowa z osobami zajmującymi podobne stanowiska w firmie, druga z rekruterem i Art Team Managerem odbywa się w całości w języku angielskim (Manager jest anglojęzyczny). Informację zwrotną przekazujemy najpóźniej do tygodnia - ustalamy to też indywidualnie pod koniec rozmowy. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu mailowego: natalia.c@yggdrasilgaming.com Pozdrawiam serdecznie, Natalia Rekruter

były_już_pracownik

Witam. Jakoś czas temu aplikowałem do tej firmy. Zostałem przyjęty. Po pozytywnej decyzji postanowiłem sobie poczytać tutaj opinie od innych pracowników i... zapaliła mi się tzw. "żółta lampka", ale postanowiłem zaryzykować i spróbować swoich sił. I tego niestety żałuję: Oczekują od pracownika zaangażowania na poziomie 120% (ale zapomnijcie o tym żeby tenże pracownik dostał 120% stawki na jaką mógłby liczyć u innych pracodawców...), chcą aby ludzie wręcz wymyślali jakieś gruszki na wierzbie i inne cuda (bo inaczej zarzucą wam, że "brakuje wam zaangażowania"), ludzie zaczynający przygodę z branżą zarabiają porównywalnie z kasjerem/magazynierem (może po okresie próbnym dostają podwyżkę, ale czy znaczącą?), no i najgorsze: śmiałem się z tego, ale brutalne zderzenie z rzeczywistością pokazało że (kablowanie/kapusie/konfidenci etc.) są niestety w tej firmie na porządku dziennym :( Podsumowując: była to najgorsza firma w jakiej pracowałem... a nie była to pierwsza ani druga praca w moim zawodzie :P

PolskaMistrzemPolski

Byłem 2 lata temu na rekrutacji, wyszedłem z rozmów zadowolony, a Odpowiedź "nie bo nie". Nie wiem, czy chodzilo o kasę, czy zatrudnili kogos innego, ale wiem ze wizerunkowy strzał w stopę.

@PolskaMistrzemPolski

Dziękujemy za Twoją opinię. 2 lata temu nie mieliśmy jeszcze wewnętrznego działu rekrutacji, głównie rekrutowały dla nas agencje. Firma zmieniła się przez ostatnie 2 lata, natomiast staramy się usprawniać nasze procesy także jeśli masz jakieś pytania, proszę cię o indywidulany kontakt na maila: careers@yggdrasilgaming.com

PolskaPrawieMistrzemSwiata
@Ewelina

Nie bylem zaproszony przez agencje, taki feedback dostałem od Was a nie od firmy zewnętrznej. Zwalanie wszystkiego na innych nie jest zbyt dojrzałe...

@PolskaPrawieMistrzemSwiata

Witaj! Absolutnie chcemy wziąć odpowiedzialność i wyjaśnić zaistniałą sytuację aby wyciągnąć z niej wnioski - dlatego zapraszam do indywidualnego kontaktu na careers@yggdrasilgaming.com. Bez tego ciężko nam się odnieść do sytuacji sprzed 2 lat. Pozdrawiam Ewelina Grobla HR Manager Yggdrasil

docxent

Witam, też swego czasu aplikowałem do tej firmy i z kwestią rekrutacji się zgodzę: na rozmowie kwalifikacyjnej dostałem feedback odnośnie pracy domowej (brzmiał on tak, iż "nie udzieliłem prawie żadnej odpowiedzi" czy coś w ten deseń) - a mimo wszystko na tą rozmowę jednak zostałem zaproszony, no więc... o kij chodzi? :)

Czyli nie warto teraz aplikować do Yggdrasil? Co macie na myśli mówiąc, ze zmienił sie sposób zarządzania? Czy stawki są odpowiednie?

@Zainteresowany

Nie warto, chociaz nie placa zle. Ja powaznie mysle o ewakuacji.

@Zainteresowany

Przez ostatnie 2 lata podwoiliśmy zatrudnienie w firmie. Oczywiście mieliśmy wyzwania ale przy tak dynamicznym wzroście są one nieuniknione. Management jest bardzo otwarty na wszelkie sugestie pracowników. Stawki - bierzemy udział w badaniach płacowych i opieramy się na nich w podejmowaniu decyzji dot. wynagrodzeń. Ewelina Grobla HR Manager Yggdrasil

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Yggdrasil Polska? Czy firma zapewnia benefity?

wulurb

Fatalna, coraz bardziej korporacyjna atmosfera tam panuje.

Ewelina

Tak zapewniamy benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, zwrot za okulary, w biurze spotka cię też wiele niespodzianek:) między innymi w lodówce i sali odpoczyku. gdzie organizujemy m.in treningi zdrowego kręgosłupa. Ciągle pracujemy nad udoskonaleniem naszego pakietu, także zapraszamy na pokład aby przekonać się na własnej skórze. Ewelina Grobla HR Manager Yggdrasil

@programista z yggdrasil tak może i było jeszcze parę miesięcy temu, ale jak zapewne wiesz metody zarządzania i klimat w firmie się zmieniły i teraz Ygg nie jest miejscem gdzie ludziom chce się pracować.

programista z yggdrasil

Chyba ktos ma ból (usunięte przez administratora) że sie nie dostał. Nie mogę złego słowa powiedzieć na Yggdrasil. elastyczne godziny pracy, praca z domu, mega zaufanie do pracownika i ludzkie podejście do różnych spraw życia prywatnego. Ponadto ogromne zaangażowanie wszystkich pracowników - tu nie ma miejsca dla osób które chcą znaleźć swój cieply kącik. Tutaj pracują profesjonaliści. Może i chaos jest, ale niech mi ktoś pokaże firmę tak dynamicznie rozwijającą się i rosnącą w której nie ma chaosu.

36dhf

Od jakiegoś czasu bardzo niefajny klimat w pracu.

opiniotworczy

Nie polecam. Bardzo kiepsko prowadzony HR. Torpedowanie pytaniami bezsensu i to w sposób agresywny. Oczekują wykonania zadania które równoznaczne jest z wymyśleniem im produktu. Oczywiście nie płacą za nie. Nie polecam. Spółka związana z aplikacjiami hazardowymi więc w sumie czego się spodziewać.

Wiecie kto, chyba że więcej osób zostalo tak potra

Niepoważny proces rekrutacji - oczekują od kandydata na dzień dobry bez żadnych konkretów poświęcenia kilkunastu godzin na zadanie rekrutacyjne. Potem przez 3 tygodnie nie mają czasu na nie spojrzeć (to świadczy o tym jak bardzo kogokolwiek potrzebują do pracy xD) po czym enigmatycznie piszą że nie jest "good enough" i elo. (Mimo ze wszystkie wymagania byly zrealizowane) Rozumiem, ale jak ktoś poświęca wam czas w ciemno to moglibyście się szarpnąć i te 10 minut poświęcić na merytorycznego maila. Chyba że rekrutacja jest fikcyjna i trwa polowanie na złoty strzał. Nie polecam, marnowanie czasu i brak szacunku do doswiadczonych specjalistów.

Zostaw merytoryczną opinię o Yggdrasil Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yggdrasil Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yggdrasil Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yggdrasil Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Lubicz 17I
    31-503 Kraków

Yggdrasil Polska Sp. z o.o.