Waberer`S Polska Sp. z o.o.

Waberer`S Polska Sp. z o.o.

Opinie o Waberer`S Polska Sp. z o.o.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Waberer`S Polska Sp. z o.o.?

Tedy

@Anon Dlaczego uważasz, że firma niezła na początek kariery w branży.? Zaczynałem tu pracę i nie mam zamiaru jej zmieniać!!

x
@Tedy 03.12.2017 16:43

A ja bym chciał się dowiedzieć dlaczego z osób które pracowały w firmie od początku wiele lat została garstka . :)

znawca
@x 13.02.2018 19:02

A masz jakieś przykłady tych osób? Firma kiedyś była całkiem mała w Polsce...

Możecie opisać świeżą sytuację Waberer`s Polska Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Pozdro :*
@Administrator 16.03.2018 08:25

Fuzja z Linkiem - nowe biuro - stara zaloga. Szukaja ludzi do spedycji i prowadzenia aut. Jednak ciecia budzetu chyba nie pozwalaja na duze pensje, bo zatrudniaja ukraincow

fachowiec
@Pozdro :* 18.04.2018 15:37

A skąd pomysł o cięciach budżetu? Czy uważasz, że Ukrainiec będzie pracował za pół darmo? Z tego co ja wiem to niewiele dla jednych i drugich się zmieni.

Marta

Czy ktoś pracował na stanowisku Freight Forwarding Specialist? Jak wygląda zakres obowiązków na takim stanowisku pracy? Być może ktoś będzie chciał w przyszłości aplikować na taką ofertę. Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować.

Pozdro :*
@Marta 08.08.2017 22:01

60-120 zlecen na miesiac. Tylko ladunki calopojazdowe FTL. Eksport/Import z/do Polski. Sielanka

Anon

Spedytor. Na start podstawa ok 2500 + premia z pracy calego teamu (dochodzi do 2 tys na lebka). Nawet ksiegowa dostaje! Firma niezla na poczatek kariery w branzy. Przyjazna i wyluzowana atmosfera - a przynajmniej o taka sie staraja. Firma ma dobrych klientow. Obecnie duza rotacja. Generalnie korporacja z ludzka twarza. Dalbym 4/5

kash

Hej, a wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać jako specjalista ds. spedycji międzynarodowej? Dobrze, że są zapewnione odpowiednie narzędzia pracy i nawet system premiowy. To znak, że się doskonale dzieje w firmie, ale wypłata pewnie jest terminowa.

efe

Z tego co widzę jest bardzo duża rotacja wśród pracowników . Nie dzieje się chyba za dobrze . Pamiętam , że kiedyś była to dobra firma ....

miel

Mierne zarządzanie

Zostaw opinię o Waberer`S Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waberer`S Polska Sp. z o.o.