Waberer`s Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Waberer`s Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waberer`s Polska Sp. z o.o.

Tedy

@Anon Dlaczego uważasz, że firma niezła na początek kariery w branży.? Zaczynałem tu pracę i nie mam zamiaru jej zmieniać!!

x
@Tedy 03.12.2017 16:43

A ja bym chciał się dowiedzieć dlaczego z osób które pracowały w firmie od początku wiele lat została garstka . :)

Marta

Czy ktoś pracował na stanowisku Freight Forwarding Specialist? Jak wygląda zakres obowiązków na takim stanowisku pracy? Być może ktoś będzie chciał w przyszłości aplikować na taką ofertę. Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować.

Anon

Spedytor. Na start podstawa ok 2500 + premia z pracy calego teamu (dochodzi do 2 tys na lebka). Nawet ksiegowa dostaje! Firma niezla na poczatek kariery w branzy. Przyjazna i wyluzowana atmosfera - a przynajmniej o taka sie staraja. Firma ma dobrych klientow. Obecnie duza rotacja. Generalnie korporacja z ludzka twarza. Dalbym 4/5

kash

Hej, a wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać jako specjalista ds. spedycji międzynarodowej? Dobrze, że są zapewnione odpowiednie narzędzia pracy i nawet system premiowy. To znak, że się doskonale dzieje w firmie, ale wypłata pewnie jest terminowa.

efe

Z tego co widzę jest bardzo duża rotacja wśród pracowników . Nie dzieje się chyba za dobrze . Pamiętam , że kiedyś była to dobra firma ....

miel

Mierne zarządzanie

Zostaw opinię o Waberer`s Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waberer`s Polska Sp. z o.o.