Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM)

Wrocław

Opinie o Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM)

Lidia

@hsk i co dowiedziałeś się coś o rekrutacji? A może była i już jesteś po? Czy gdyby tak było to możemy liczyć, że nam opowiesz jak cały proces wyglądał w firmie Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM)?

hsk

Hej, wiecie czy będą szukać teraz specjalistę ds. rekrutacji? Znam odpowiednio język niemiecki, ale pewnie można liczyć na odpowiednie kursy językowe poza szkoleniami czy benefitami doliczanymi do zarobków.

ciekawski

pika - to wyślij CV - napewno jest jakiś adres na stronie ;)

klient

odnośnie wpisu od PIKA - niezła reklama ;) , jak jest w firmie od strony pracownika to nie wiem, gdyż tylko korzystam z usług najmu. Swoją flotę mam w dwóch firmach CFM i powiem ze wszędzie obsługa jest porównywalna. Jedno co różni NFM to to ze przez te 4 lata współpracy mam cały czas tego samego opiekuna, a w konkurencji to już jest kolejna osoba, chyba 4 lub 5 osoba.

Jeżeli narzekasz, że się nie rozwijałeś, to uderz się we własne piersi, czy na pewno chciałeś się rozwijać! A może byłeś poprostu bierny. Tam gdzie teraz jesteś lub będziesz spróbuj angażować się i być bardziej aktywny. Ja jestem zadowolony, jest w porządku - jak się człowiek chce do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie.

ROGI

jest tzw "posiłek regeneracyjny" dofinansowany przez firmę, a potem można skorzystać z karty na siłkę. Jak w każdej firmie są ludzie z którymi ciężko się współpracuje, mam na myśli jedną osobę - ale to po części zależy od samych ludzi. Są też osoby od których można się czegoś nauczyć, ale tego trzeba chcieć i to bez względu gdzie i dla kogo się pracuje. Ale my jako naród już tak mamy ze wolimy narzekać, i że zagraniczne corpo będziemy bardziej cenić mimo że siedzenie po 12 godzin w corpo to norma a w tej polskiej firmie jakoś takiego nie ma.

ex pracownik

Miluś ma niestety racje. Zerowy rozwój dla pracowników, słabe zarobki i brak dotrzymywania danego słowa (warto wszystko brać na piśmie). Osoby, które pracują tam kilka lat stoją w miejscu... ich zarobki też. NIE POLECAM, bo też straciłem tam tylko czas. Jedyny plus (pensja zawsze na czas). Dziękuję za uwagę.

ciekawa
@ex pracownik 02.08.2015 17:36

nie wymagaja niewiadomojakiej kreatywności, pozwalają siedzieć w miejscu i płacą na czas - bajka :) a jaki socjal jest? Opieka zdrowotna? A nauka języków? Jakieś dodatki - siłownia etc?

Prosiak

Nie wiem czego sylwestrowy troll (M)iluś chce. Jest całkiem nieźle. Pracowałem w znacznie gorszych miejscach. Oczywiście zawsze chciałoby się mieć więcej i lepiej....

Nie jest źle, młody zespół, sympatycznie, można się z szefem dogadać.

M

Firma dla której czas się zatrzymała na w epoce kamienia łupanego, w kwestii zarządzania, oraz postępu technicznego.

Miluś

Niskie wynagrodzenia, niezbyt ciekawa atmosfera pracy, brak szacunku do pracownika, brak możliwości awansu, brak szkoleń dla wszystkich pracowników.

Zostaw opinię o Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM) - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM)