Opinie o CIMC Trailer Poland Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CIMC Trailer Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CIMC Trailer Poland Sp. z o.o. w Gdynia

Wschodzący chiński tygrys

Merytorycznie, subiektywnie ale bez zbędnej iluzji. - Premie świąteczne. Podczas rozmów kwalifikacyjnych kierownik produkcji zapewniał o premiach które są wypłacane na koniec roku. Niestety nie otrzymaliśmy premi, otrzymaliśmy po trzech miesiącach jakieś 25-35% kwoty przy czym kierownik produkcji zapewniał nas o tym że będziemy zadowoleni.. ;) - Chłopak który upominał się o premie do kierownika, dyrektora nie otrzymał premi miesięcznej, by tego było mało to pracuje każdą nadgodzine :) - Co do wynagrodzenia to jest poniżej przeciętnej - w czterech firmach z sześciu otrzymałbym na start większe wynagrodzenie. - toalety w katastrofalnym stanie. ciężko było się umyć w tym (usunięte przez administratora) odpadająca farba oraz rozwalone kafelki tworzą niezwykły klimat. - na produkcji pozostało pare osób, już nie wiem czy wszyscy są na wypowiedzeniach czy zaraz będą - generalnie trzy osoby mogą jeszcze pracować + chłopaki z Ukrainy którzy mają umowy niczym (usunięte przez administratora) (brak L4, niska stawka, możliwość zwolnienia w każdej chwili) - w żadnym wypadku nie polecam - firma bez perspektyw, kto zejdzoe z góry to ma się za największego fachowca przy czym i tak w rzeczywistej pracy 3-4 osoby robiły tak by jakoś te naczepy wychodziły z hali.

@Wschodzący chiński tygrys

Aż tak mało was zostało? Pracując tam kiedyś widziałem, że to nie idzie w dobrym kierunku mimo zapewnień kadry kierowniczej, że damy radę, że jest okej. Łazienek dalej nie zrobili? Już wtedy po wykąpaniu czuł sie człowiek nie do końca czysty. A co do premii to szkoda gadać. Ludzie chcieli walczyć, jakkolwiek o swoje, ale jak zwykle kij im w oko. Szkoda, bo świetne chłopaki tam pracowały i można było się pośmiać :-)

Hej. Patusy już nie pracują i cisza w negatywnych komentarzach. Nie jest idealnie ale atmosfera o niebo lepsza niż była z nimi. Mam nadzieję że będzie tylko lepiej. Pozdrawiam pracujących i tych którzy już nie pracują a byli normalnymi kumplami.

Gosc
@Witold

Straszna lipa wszyscy się sami pozwalniali bo tam nie ma żadnych perspektyw samo to że kiedyś tam pracowało około 100 osób a teraz 5 bo podchodzili daje do myślenia Te 5 też chce odejść i są na wypowiedzeniu.

Jaka umowa obowiązuje w CIMC Trailer Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

HR Nowy wpis

Podczas okresu próbnego obowiązuje umowa o pracę na czas określony.

Były Pracownik Nowy wpis

Jan obecnie wygląda praca w firmie CIMC? Została stara ekipa, czy się powymieniali? Zakład funkcjonuje jak dawniej czy zaszły zmiany?

Witold
@123

To wcześniej była kiepska atmosfera w zespole? Były jakieś zwolnienia że sytuacja się poprawiła czy co niektóre osoby same odeszły? A jak z kasą? Płacą na dobrym poziomie czy z tym też jest problem?

Gosc Nowy wpis
@Witold

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie CIMC Trailer Poland Sp. z o.o..
Monter naczep.

Pracowałem jako monter naczep na południu Polski, mam zamiar przenieść się nad morze i zacząć aplikować do takich firm co robią to co robiłem w poprzednich. Jak z pracą w CIMCu? Jest tak źle jak tu piszą czy na odwrót?

monter
@Monter naczep.

w cimc na okresie próbnym koło 3,5tys. zł. pózniej dochodzą premie.dla chętnych są nadgodziny (jedna dziennie)+ 50%. i soboty też dla chętnych.

Wschodzący chiński tygrys

@Wschodzący chiński tygrys

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.?

Flaga

Atmosfera by była super gdyby nie jeden gość który sieje gruby ferment, a tak ogólnie jest spoko.

Emilia
@Flaga

A czemu go tak sieje? :/ Pozostali współpracownicy wpływu na niego nie mają? Bo skoro tak to może warto poruszyć ten temat z kimś u góry?

@Emilia

U góry dobrze o tym wiedzą ale nic z tym nie robią najwidoczniej nie przejmują się atmosferą między pracownikami.

Emilia
@Flaga

A skąd pewność, że wiedzą? Zgłaszał ktoś bezpośrednio? Czasami mogą nie umieć odczytać czyiś odczuć, w firmie nie rozmawiacie ze sobą wprost?

@Emilia

Było zgłaszane sam kiero i brygadzista widzieli o wszystkim oraz sam doświadczyłem tego iż chciał poróżnić mnie z jednym z pracowników ???? najwidoczniej jest na to 100% przyzwolenie. Odechciewa się poprostu pracować.

Jaki jest wkład kierownictwa CIMC Trailer Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kuwa sprytny

Żaden. Kierownictwo nie wnosi niczego oprócz zamętu. O atmosferę mimo niskich zarobków, bo te są śmieszne, dbają jedynie pracownicy na produkcji.

Klient

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem!!!! Naczepy malowane sprayem. Śruby nie dokręcone. Przy odbiorze częste problemy z naczepa a to nie działa os podnoszona a to nie działa oświetlenie Problemy z zamknięciem drzwi Itd. (usunięte przez administratora)

koniec roku wiec moge cos napisac na temat pracy. od kiedy jest jedna linia produkcyjna i z tej linii odeszly ostatni fermenciarze atmosfera jest calkiem ok, nie ma wiekszych zgrzytow chociaz czasem sa jak wszedzie . odeszlo tez kilku dobrych ludzi. kadra zarzadzajaca ma inne podejscie co jest na plus, podwyzki byly mam nadzieje ze bedzie tak dalej przy szalejacej inflacji. zawsze mozna cos poprawic....

Były Pracownik
@132321

Czyli idzie ku lepszemu. To dobrze. Co by wam się dobrze pracowało :-)

Jak dużo osób pracuje w CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.?

Flaming

Ewidentnie za mało możliwe jest to podyktowane tym iż za wiele nie proponują kandydatom. Przychodzą na rozmowy i już nie wracają. Nie oszukujmy się nikt za ochłapy niestety nie będzie pracował, została garstka osób którzy robią wszystko jeśli tak dalej pójdzie to nawet ich zabraknie.

gosc

napisze krotko, praca ok placa nienajgorsza atmosfera bardzo dobra . bez spiny .pozdrawiam

Iwona
@gosc

Płaca nie najgorsza to ile można wyciągnąć miesięcznie? :) Bliżej średniej krajowej? Atmosfera też w porządku tak?

Karol

Dzień dobry! Czytam, że z atmosferą pracy bywa różnie. A jak zarobki? Jakieś widełki dla spawacza z doświadczeniem?

Jak długo czekaliście na odzew z CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jan

Lepiej żeby nie oddzwaniali.

Taki gość

Pytanie mam czy Maciek z klanu jeszcze pracuje?

Kosmita
@Taki gość

Już prawie nikogo nie ma, wszyscy uciekli. Maciek również

Święte słowa. Polać mu ????

Mewa

Czy to prawda że mefedron dla wszystkich ? Chętnie przyjde

Hi Guys!!! Jak wy sie czujecie dzisiaj? Chcialbym tez sie wypowiedziec tutaj bo widze iz troszke wyolbrzymiacie a komentarze mijaja sie z prawdą. Zaczne od dyrektora, jest to porządna osoba, zawsze dotrzymuje słowa, wypłaca premie nawet w ciężkich dla firmy czasach, często organizuje grilla i ogólnie myśle że wprowadza pozytywną atmosferę. Co do kierownika mam podobne zdanie, po prostu przełożony musi wymagać. Narzędzia brygadziści zawsze dbają żeby były, pensja na czas, nie rozumiem narzekań. A może chłopaki prawda jest taka, że z waszymi uniejętnościami nie macie szans na lepszą pracę i zarobki dlatego tak sie trzymacie CIMCA? Na inwentaryzacjach dostrzegłem wasze niekompetencje. Logistycznie firma też jest dobrze zorganizowana ponieważ Pan Szwagier o wszystko dba i pilnuje. Mniej narzekać a wiecęj wykazać chęci to Dyrektor na pewno was doceni. A wszyscy zwolnieni mieli coś za uszami dlatego już ich nie ma, ja tak samo czego bardzo żałuję. Mam jednak nadzieję że prsyjdzie nam jeszcze kiedyś razem popracować. Tyle! Buziaczki, Kocham was! Ps. Macie coś do jedzenia? :)

Tylko Wielton

Co Ty chlopie piszesz przecież byłeś jedna z pierwszych osob ktore wyrzucili z cimc bo nie potrafiles srubky zamówić a teraz sie podlizujesz zeby wrocic do firmy w ktorej 40 osob sie zwolnilo z powodu atmosfery ktora tam panuje i bardzo niskich zarobkow. Wiec sie nie ponizaj i lepiej spedz wiecej czasu na szukaniu pracy a nie na pisaniu nieprawdziwych informacji.

Tmojdecvti je rb ujmoom gęćń
@Tylko Wielton

Poodchodzili rowniez z powodu pzeta który cały czas chodzi i mowi jak to zle nie jest w firmie i jaki kierownik i brygadzista sa niekompetentni i ze on to wie wszystko 100 razy lepiej a brygadzista to dzwoni do niego nawet jak chce podlaczyc akumulator bo nie wie jak. I te informacje niby od samego dyrektora ktorego tez obsmarowuje ze firma bedzie zamykana z powodu plajty. A te teksty ja juz mam robote a ciagle tam pracuje. Slabe dwulicowe zachowanie.

PP

Nic tylko czekac jak ktos ujawni nagrania jak kierownik odzywa sie do pracowników bo takowe są i wszyscy je slyszeli.

Jaro

Chyba kpisz sobie. Wydaje mi się że nie znałeś i nie znasz podejścia kierowników do kadry pracującej na dole. Szczególnie teraz, a jak już Cię nie ma to nie musisz się wypowiadać bo nawet jeśli kiedyś było w miarę to teraz już nie jest...

Srawa

Chłopie nie opowiadaj głupot ta firma logistycznie nigdy nie działała prawidłowo wiecznie braki ,ale co się dziwić skoro Ty i szwagier byliscie odpowiedzialni za zaopatrzenie

Bartosz K.

W cimcu to tylko trzech rzeczy można być pewnym. Ze bede robil tak wolno jak zawsze, ze zgredek bedzie coraz glebiej wchodzil w pupę szerokiemu oraz ze w kiblu znow Jasiu nasra do kosza..

Grubyszmaciarz
@Tmojdecvti je rb ujmoom gęćń

Mało kto odszedł z własnego powodu ,tylko został zwolniony na własne życzenie tak jak Ty buraku (usunięte przez administratora) z Chyloni.(usunięte przez administratora)

Burak
@Grubyszmaciarz

Chyba zabolala Cię(usunięte przez administratora) ? Głównym powodem dla którego odchodzą ludzie z cimca jest placa i atmosfera jaka panuje na halii od pewnego czasu i podejście do pracownika , więc to chyba jest właśnie własny powód i wystarczający(usunięte przez administratora)

Rampampam

Siema wszystkim A Ty te biedne 200/300zl uznajesz za dobra podwyżkę?? No chyba że się stoi tak jak ty !!! I zazdrościsz innym , że mają przyjaciół A Ty nie masz ??? Ciekawe czemu

Twoja stara
@Rampampam

No tak Ty byś chciał odrazu 2000 zł a nawet 1 stacji nie potrafisz ogarnąć Przestań się kompromitować! idź się napij ????

Hkt

Po tych komentarzach widac ze. CIMC to bardzo slaby zaklad pracy. A niektorych wypowiedzi to poziom ponizej zera.

Pfff
@Twoja stara

A Ty PZCIE idz zajarac zioło za lakiernia tak jak to robisz.

Mr. Welcome

Co tam znów się dzieje z Mr. Welcome & Mr. Rat? Dochodzą słuchy że się robi z Cimca (usunięte przez administratora) i mobbingu?

Kk
@Mr. Welcome

Prawda jest taka ze firme tworza pracownicy i jak sie ich nie szanuje to sie tak to konczy jak w cimc czyli brakiem pracownikow i fatalna atmosfera ale kierownictwo tego nigdy nie zrozumie jakto powiedzial pan inspektor z PIP wasz kierownik to bardzo niedouczony czlowiek.

Pracownik S.

Co tam burżuje kapitalistyczne? Wymuszone nadgodziny i wyzysk w tej firmie wiodą prym w dalszym ciągu...

Można zaobserwować dziwną zmianę co poniektórych pracowników. Tylko szybko, szybko, szybko. A gdyby tak wstawić brygadzista na inną linie niz pierwsza to nie dałby rady robić. Ilekorc coś jest pytane o robotę to mówi, że nie wie, nie pamięta. To jest brygadzista? Czlowiek od wierteł nic więcej. Co do samej pracy. Juz jak odchodziłem to było mało ludzi, a teraz? Jeszcze chcą na dwie linie pracować a nie ma kim. No świetnie. Burzą się, że ludzie chodzą, dlugo robią. Jak (usunięte przez administratora) narzedzi brak a o częściach nie wspominając. Ten kto ogarnial to odszedł i często słyszę, że ma lepiej niż w CIMC. Firma, placówka miała (usunięte przez administratora) potencjał, a jak dla mnie gdzieś to wszystko stanęło i zaczelo się rozwalać przez głupie decyzję rządzących. Jestem ciekaw czy Kierownik wie o tym co brygadzista P.W. wymysla na lini. A i jeszcze jak ktoś zacznie mnie tu hejtowac. Zejdzcie na linie. Porozmawiajcie z pracownikiem, ale nie w tonie oskarżania go. Zrozumcie go i wyviagnicjcie wnioski. Bo została wam cholernie doświadczona ekipa, ktora tez może się wykruszyć. A wtedy się zdziwicie.

pa

kolejny filozof ktory oczywiscie bylby najlepszym kierownikiem brygadzista itp. penie jestes jednym z tych co kilka miesiecy robisz na linii naczep a dalej prawie nic nie umiesz. czepiasz sie pawla ktory nie jest wszechwiedzacy i nie musi wszystkiego pamietac. zawsze czepialiscie sie wszystkich brygadzistow a wy jestescie pracownikami idealnymi, owszem mamy doswiadczonych kilku pracownikow ale ty na pewno nim nie jestes bo wiem ze pracujesz bo zrobiles ten wpis po ostatnim zebraniu i zagryzlo cie to ze musisz zaczac pracowac a nie sciemniac. w kazdej pracy trzeba pracowac wydajnie a nie spacerowac , gadac i narzekac

nie sciemniaj ze juz nie pracujesz bo za duzo wiesz ale lepiej dla wszystkich bedzie jak sie zwolinsz bo tylko plakac potrafisz, standardowo czepiasz sie brygadzisty jutro pewnie kierownika a sam jestes chodzacym idealem.

Zostaw merytoryczną opinię o CIMC Trailer Poland Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CIMC Trailer Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 63 ocen.

CIMC Trailer Poland Sp. z o.o.