konrem nauta

Gdynia

Opinie o konrem nauta

fx

odpowiada były już zarząd spółki czyli( usunięte przez administratora )przez nich utracono ponad 300 miejsc pracy w Gdyni.

jarema

spółki już nie ma, doprowadzono do upadłości a więc nie ma co oceniać.

mimmio
@jarema 20.05.2014 15:55
spółki już nie ma, doprowadzono do upadłości a więc nie ma co oceniać.

tak a kto odpowiada za to ?

antek

kiedys byla to dobra firma dzis lepiej omijac z daleka,praca na wlasne ryzyko

Słowa kojarzące się z konrem nauta (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .dobra.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?25pln Najbardziej podobało mi się w konrem nauta:wszystko Najbardziej nie podobało mi się w konrem nauta:nic

Zostaw opinię o konrem nauta - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konrem nauta