Opinie o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. w Robakowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. w Robakowo

Od czego zależy ilośc zamówień na dany dzień a tym samym ilość pracy? Czy jest to jakoś wcześniej ustalane, czy może się okazać nawet z dnia na dzień źe będzie ciężej?

Zuzanna Taraszewska

Estymacje spływają kilka dni wcześniej, więc wiadomo, kiedy pracy jest więcej, a kiedy mniej.

A, w ten sposób. Dziękuję

DlaLudzi

Witam, jak wygląda praca na stanowisku brygadzisty? Czy zarobki są adekwatne do stanowiska?

Potrzebne info

wiem że jest zespół ds. innowacji i rozwoju, jak duży jest , na czym dokładnie polega praca, jakie trzeba pełnić warunki, czy jest rozwojowy i czy jest szansa się tam zatrudnić czy skład niezmienny

@Potrzebne info

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Product Managera ds. dań gotowych. W dziale RND mamy już komplet.

rozumiem

rzucę okiem na ofertę

@Zuzanna Taraszewska

ale to chyba nie dla mnie niestety

Oleo
@Zuzanna Taraszewska

Jeśli chodzi o to stanowisko to jest wymagane doświadczenie w branży czy ogólnie Managerskie wystarczy?

Oleo
@Zuzanna Taraszewska

Coś nie mogę znaleźć oferty chyba że jest już nieaktualna

Lose
@Oleo

faktycznie takiej stritce oferty też nei znalazłam. ale jest kilka innych na pracuj pl i na oficjalnej stronie sushi także sprawdź

@Oleo

@Oleo, widzę że ogłoszenie wygasło, ale rekrutacja jeszcze się nie zamknęła, więc możesz wysłać CV na adres hr@sushifoodfactor.pl. Zależy nam na osobach z doświadczeniem w branży food.

Rumpel
@Zuzanna Taraszewska

stawiacie tylko na takie osoby z doświadczeniem w branży czy nie jest to absolutnie konieczne?

Rumpel
@Zuzanna Taraszewska

ja nie ukrywam że tego doświadczenia nie mam za bardzo ale chce się uczyć

Ilo
@Rumpel

Skoro pisze o doświadczeniu, to chyba to jednak dość istotne...

Ilo
@Rumpel

Miało być jako kandydat nie pracownik

Sha

Jak wygląda ogólnie atmosfera na produkcji?

@Sha

Rozumiem, że przy takim charakterze pracy, to pewnie nie ma zbytnio czasu i przestrzeni na jakieś pogaduchy

@Sha

Ale tak ogólnie - w porządku pod tym kątek?

kątem*

@Sha

Nie ma jakiś konfliktów itd?

@Sha

czemu dodałaś tak dużo wpisów??? przecież zmiesciłoby ci sie chyba w jednym

@Sha

atmosfera jest w porządku. pracują normalni dorośli ludzie którzy przede wszystkim zajmują sie pracą nie ma też za wiele czasu na budowanie czy psucie atmosfery

@Kiara

Bo chciałam rozdzielić każdą myśl, to jakis problem?

@Kiara

Sama dodałaś 2 zamiast jednego, więc no ;)

Okej, dziękuję bardzo

@Sha

bo poszłam twoim przykładem i też rozdzieliłam dwie myśli

Pierwszy raz spotkałem się z brakiem pytań na rozmowie kwalifikacyjnej,pokazuje to że potrzebują pracownika " na cito".Pani przedstawila warunki,kiedy jestem chętny i tyle.

Na moje pytania o nadgodziny i system pracy Pani zaczyna się denerowac i dziwnie kręcić i mówi, .Szkoda ,że kłamie prosto w oczy mówiąc, że czasem się zdarzyć 1h przy awari.A nadgodziny dla chetnych.Gdzie firma codziennie zamawia produkt dodatkowo. Nie polecam kłamliwy Hr.Mam nadzieje że karma wróci.Szkoda mojego czasu. Osoby max 3 miesiące i się zwalniają. Jeśli wytrwają.600 osób w firmie w tym chyba 550 Ukraina.Na produkcji może 5 z Polski. Nie polecam nawet wrogowi!!!

Miko

Hej czy jest możliwość przyjęcia się na sam okres wakacyjny? Tak od czerwca do końca września? Chciałabym sobie dorobić trochę, ale później nie będę w stanie pogodzić pracy ze studiami, więc koniec końców, musiałabym odejść przed październikiem.

aniii
@Miko

może zadzwoń i zapytaj? jak bym tak zrobiła na twoim miejscu

Zuzannna Taraszewska
@Miko

Niestety nie praktykujemy takich krótkich okresów zatrudnienia :(

olis
@Zuzannna Taraszewska

to ile pierwsza umowa? minimum rok pracy?

Katarzyna
@olis

Pewnie 3 miesiące, ale z chęcią przedłużenia na stałe ze strony Sushi&Food. Ale ja tu weszłam w innej sprawie: szukają teraz specjalisty ds. kadr do Poznania, kontrolera jakości i magazyniera do Robakowa i Poznania. Zastanawia mnie ten kadrowiec z min. 2-letnim doświadczeniem. Ktoś wie, na ile miesięcznie brutto można liczyć?

olis
@Katarzyna

oczekiwałem jakiegoś bardziej konkretu a nie że pewnie tak ale może być inaczej. czy jakiś pracownik może mi odpowiedzieć?

@olis

Cześć, to zależy, ale standardowo jest miesiąc, trzy miesiące, rok, czas nieokreślony. Nie potrafię określić poziomu zarobków - wiem, że to średnia jak w większości firm.

@Zuzanna Taraszewska

Koleżanka tu pracuje i na zarobki nie narzeka, zwłaszcza, że praca podobno jakaś specjalnei trudna nie jest

Mara
@Luśka

Jest jak najbardziej do ogarnięcia dla każdego ;)

Mara
@Luśka

No chyba że ktoś już naprawdę ma całkowicie dwie lewe ręcę, ale to się rzadko zdarza

@Luśka

Nie jest, jeśli masz duże umiejętności manualne i potrafisz działać pod presją.

Barbara
@Adam

Jak to działać pod presją? Chodzi o wyrabianie norm czy jest dużo różnych zamówień czy jak? Przybliżysz ten temat? Czy ta presja jest zawsze w Sushi&Food Factor? Czy tylko np. jak jest więcej danego dnia pracy?

@Barbara

Cześć, myślę, że Adamowi mogło chodzić o działanie pod presją czasu. U nas dzieje się bardzo dużo, praca jest dynamiczna, są oczywiście dni spokojne, ale są też dni, kiedy jest bardzo dużo zamówień i trzeba trzymać tempo pracy.

Ktoś
@Barbara

Pracy, jest przeważnie dużo a teraz coraz więcej. Trzeba szybko działać no i przygotować się na nie normowane godziny pracy

Nina

Nawet niezłe robicie to sushi. kupowałam ostatnia w żabce - fajna alternatywa na obiad, zamiast jakiś bułek czy innych niezdrowych posilków

kassai
@Nina

Czy sushi można uznac jako dietetyczny posiłek? Bo jestem na diecie ale mam straszną ochotę za każdym razem jak mijam lodówkę w biedrze i zastanawiam się, czy mogę wszamać bez wyrzutów sumienia

@kassai

Kassai, sushi jest potrawą niskokaloryczną i lekkostrawną, ale wybierając rolki sięgaj po te w rybą, owocami morza czy warzywami - bo np. majonez, serek czy awokado - te składniki są już bardziej kaloryczne :)

Nina
@kassai

Dokładnie tak jak mówi Pani Zuzanna. Sam ryż i ryba to zdecydowanie niskokaloryczny posiłek i dobra alternatywa na dietę jeśli chce się zjeść coś innego

kassai

Super, dziękuję

Defis
@kassai

a gdzie jest największy wybór zestawów z sushi food factor? w biedronce właśnie?

@Defis

W Biedronce na stałe jest Sushi4You Toshii i średnio co tydzień jakiś zestaw ekstra z linii restauracyjnej (składniki the best :). W Żabce na stałe w ofercie są dwa zestawy - Sushi4You Katsumi i Sushi4You Noriko. Dodatkowo pojawia się tam też super set - Aika z dużą ilością krążków z surowym łososiem.

Defis
@Zuzanna Taraszewska

to chyba będę polował na coś esktra z tej linii restauracyjnej, jest to oznaczone jakoś jako zestaw premium, żeby rozpoznać, że to o to chodzi?

@Defis

Zobacz na naszej stronie: https://sushifoodfactor.pl/do-zjedzenia/. W sekcji Sushi4You masz oznaczone zestawy restauracyjne - najłatwiej je poznać po opakowaniach - mają całą zadrukowaną folię z japońskimi postaciami :) to też sushi w specjalnych tackach - m.in. w kształcie łódki lub serca.

aria

przyjmujecie też osoby świeżo po szkole? kończę w tym miesiącu i chciałabym sobie dorobić. nie chodzi mi o krótki okres czasu, tak jak niżej dziewczyna pisała, tylko o dłuższe zatrudnienie, to uczulam od razu. jak można się łatwo domyślić, to doświadczenia nie mam..

@aria

Tak, jak najbardziej - przeszkolenie otrzymuje się na miejscu :)

Bols
@aria

wiele osób zaczynało tutaj od zera więc to zadna przeszkoda. nauczysz sie wszystkiego

@Bols

to super, dziękuje bardzo

Blanka
@aria

też chciałam przyjsc tutaj do pracy od lipca jeżeli się uda. dasz znać jak się dostaniesz i zaczniesz już?

@Blanka

jak wszystko pojdzie po mojej mysli i nie zapomnę to tak :)

Blanka
@aria

będę bardzo wdzięczna, każda informacja się przyda

@Blanka

włączyłam powiadomienia, jak coś to się przypomnij

Gdzie się je włacza?

Robson
@Luśka

Była kiedys taka opcja ale już jej nie widzę, przy dodawaniu opinii sie podawało maila

eye
@Robson

przecież na pasku na dole jak masz dodaj opinie to obok jest obserwuj

eye
@Robson

jak tu wpiszesz maila to ci beda przychodzic powiedomienia że ktoś dodał opinie tutaj

Sungbae

Ile trwa mniej więcej etap szkoleń wstępnych? Długo trzeba się wdrażać?

Meros
@Sungbae

tak naprawdę jest to zależne od tego po pierwsze jakie to stanowisko pracy i po drugie czy masz już jakieś doświadczenie i po trzecie jak szybko się uczysz

Sungbae
@Meros

Czyli raczej indywidualnie dostosowane?

Meros
@Sungbae

no raczej. ciężko żeby wymagać od każdego przyszłego pracownika dokładnie tego samego.

Leszek
@Meros

Hej, widzę że wiesz co się dzieje w firmie więc prawdopodobnie tam pracujesz. Powiesz mi jakie są widełki płac w Sushi&Food Factor? Nie mogę nigdzie znaleźć takich informacji więc super jeśli podzielisz się ze mną tą wiedzą. ;)

uran
@Leszek

wydaje mi się, że firmy takich informacji nie udostępniają, więc dlatego nie możesz znaleźć

xizo
@Leszek

był już poruszany ten temat niżej, konkretnych stawek i tak nikt nie poda

Robson
@xizo

a szkoda, wiec może mi powiecie co z grafikiem ?

Monia

Hej, firma daje umowe o prace, czy jakieś inne formy?

@Monia

Przyznam, ze bardzo zależałoby mi na uop...

@Monia

I jeśli o pracę, to czy od pierwszych dni zatrudnienia, czy dopiero po próbnym?

@Monia

Sorry że tyle pytań i z góry dzięki za wszystkie odp :)

@Monia

Umowa o pracę jest od pierwszego dnia zatrudnienia.

@Zuzanna Taraszewska

I nie ma czegoś takiego jak pierwszy dzień próbny bezpłatny? bo z spotkałam się już z czymś takim w swojej karierze

@Monia

Nie, nie stosujemy takiej praktyki.

Tonko
@Monia

To trochę takie niesprawiedliwe. Ale tu potwierdzam słowa, w Sushi nie było nigdy czegoś takiego żeby jakiś dzień pracy nie był wypłacany. Nie ważne czy się uczysz, próbujesz czy już pracujesz, zawsze jest uczciwie. pozdrawiam

@Tonko

Wiem, ale to różnie bywa, więc wolałam się zapytać. Grunt, że tu nie ma, to już pierwsze dobre wrażenie

Tonko
@Monia

Wiadomo lepiej pytać i korzystać z tego że ktoś tutaj jest i może odpowiedzieć

Widze że udało się zmienić nazwę na profilu na tą aktualną :)

cos

taaa też to ostatnio zauwazyłem także spoko że to uaktualnili, a myślałem że to jest nie do zrobienia

?

A skąd się wziął pomysł na zmianę nazwy firmy?

@?

Dlatego, że dziś robimy nie tylko sushi, ale i dania gotowe, więc należało rozwinąć także i nazwę :)

@Zuzanna Taraszewska

O proszę to nie miałam pojęcia, dziękuje za wyjaśnienie :)

Amelia
@Zuzanna Taraszewska

Gdzie można kupić te dania gotowe żeby spróbować??

@Amelia

W Carrefourze znajdziesz Krewetki w Tempurze. Dania azjatyckie Asia4You są w E.LECLERC. Jeżeli chodzi o Sushi4You to zestawy są w Biedronce, Netto, Stokrotce, Polomarkecie, Żabce i E.LECLERC :)

Amelia
@Zuzanna Taraszewska

Dzięki piękne, będę się rozglądać

Rob
@Zuzanna Taraszewska

uaaa krewetki w tempurze brzmią naprawdę fajnie, muszę też poszukać ich w moim kerfie w takim razie, co prawda byłem wczoraj ale to podjadę dziś jeszcze raz.

@Rob

Są smaczne

Rob
@Luśka

zgadzam się. udało mi się kupić, pozytywne zaskoczenie ;)

Ana

Jak na okoliczne standardy Sushi wypada bardzo dobrze. Są szkolenia. Jest opieka medyczna. Praca jak praca, czynności powtarzalne, ale nie ciężkie. Łatwo załapać, potem już z górki. Na pewno jest lepiej niż gdziekolwiek gdzie pracowałam dotychczas... Co do zarobków skłamałabym twierdząc, że jest standardowo czy najniższa krajowa. Ludzie przyjaźnie nastawieni. To chyba tyle ode mnie. Miłego weekendu wszystkim.

tola
@Ana

czyli przygotują mnie jak należy? jak jestem całkiem zielona to nie rzucą mnie na taśmę i rób, tylko wszystko pokażą nowemu? czy w trakcie pracy też sa szkolenia, czy mówisz tylko o tych wprowadzających? można podnosić kompetencje w trakcie? i ile mniej więcej zajmuje wdrożenie takiemu świeżakowi bez doświadczenia w tego typu pracy? z góry dzięki za odpowiedzi

Ratatuj
@tola

no jakże mogliby cię rzucić na tasme i skąd byś miałą wiedzieć co masz robić? domyślisz się? raczej nie sądzę

Favst
@Ratatuj

a ile trwa takie szkolenie wprowadzające? i czy można później też liczyć na jakieś inne szkolenia?

@Favst

to zależy od pojętności ucznia tak naprawdę

@Favst

są tacy co się ucza w jeden dzień a są i tacy co potrzebują tych dni więcej

@Favst

a szkolenia są zarówne wewnętrzne jak i zewnętrzne. zależy co potrzeba

Favst
@Sushi

to możesz w takim razie opowiedzieć coś więcej o tych szkoleniach? jak to wygląda? jaki zakres?

@Favst

szkolenia wewnętrzne są zazwyczaj z jakości/bezpieczeństwa żywności i kompetencji miękkich jak na przykład komunikacja

@Favst

jeśli chodzi natomiast o zewnętrzne to takie odbywają się na wyraźną prośbę pracownika i pod warunkiem że jest ona uzasadniona. wtedy organizowane są takie szkolenia gdzieś indziej

nick

firma całkiem spoko. zarobki w normie, jakby były za niskie to pewnie nie było by takiej obsady. dobre przygotowanie do pracy, nie oczekują na wstępie, żebyś już wszystko umiał, a nieraz w poprzednich pracach rzucali od razu na linię i radź sobie. produkt dobry, jakościowy. robić trzeba, niektórzy by chcieli zarobić za siedzenie, tak to nie ma nigdzie, a na pewno nie tutaj. Nadgodziny się zdarzają no i czasem naturalnie trochę męczą, ale jednocześnie wiem że jest to dodatkowy zastrzyk gotówki.

Smakosz
@nick

a przez pracę nie znudziło ci się sushi? bo ja uwielbiam i nie chciałbym żeby przestało mi tak smakować

Kobra
@Smakosz

W pracy sie raczej nie je sushi, tam się je robi a nie próbuje ;)) więc raczej nie ma się co martwić że ci się smak znudzi

Smakosz
@Kobra

a myślałem że można sobie też coś podjeść mimochodem

Kobra
@Smakosz

Sushi to sobie możesz zjeść po pracy ;) szanujmy siebie nawzajem i pracę

Agnieszka

Jak wyglądają zarobki?czy przysługuje premia miesięczna?

@Agnieszka

Zarobki trzymają się średniej krajowej, a jeżeli chodzi o premie to dodatkowo płatne są tylko nadgodziny.

Edi
@Zuzanna Taraszewska

jest jakiś limit nadgodzin który można wyrabiać??

@Edi

Tak, regulowany kodeksem pracy.

Edi
@@Zuzanna Taraszewska

aha to nawet nie wiedziałem że jest tak taki zapis na temat nadgodzin, nigdy jakoś dokładnie go nie przerabiałem

Jolka
@@Zuzanna Taraszewska

A jak nie przyjdziesz w weekend bo coś wypadło, lub nie zostaniesz nadgodzin to pogróżki i szukanie haka.. A z tego kodeksu pracy chyba strony Wam wypadły niektóre.

!!
@Jolka

nie kłam bo to podchodzi pod znieslawienie. nigdy nie miałem w pracy takiej sytuacji które tu opisujesz

@Jolka

Jolka, sytuacja, o której piszesz jest niedopuszczalna. Jeżeli kiedykolwiek doświadczyłaś takiego odczucia, koniecznie powinnaś zgłosić to albo Pani Dyrektor Zakładu Produkcyjnego, albo bezpośrednio do Kadr. Pracodawca nigdy nie zgodziłby się na takie praktyki.

Batman
@!!

Bo za krótko pracujesz

Jolka
@!!

A skąd masz pewność, że kłamię? Fakty, nazwiska, daty i najważniejsze -świadkowie. Nigdy nie wiesz kiedy to się przyda.. A skoro już mowa o zgłaszaniu problemów do Pani Dyrektor... to także nie przynosi skutków, obracanie kota ogonem.

Czy jest możliwość awansu w strukturach firmy?

Tak, oczywiście :)

Lobo

jeśli pracujesz tak jak trzeba i to zauwaza to dlaczego by nie. zawsze awansowac lepiej kogos wewnatrz kto sie zna na robocie zna ludzi niz sciagac kogos calkowicie obcego z zewnatrz do firmy i zaznajamiac go ze wszystkim

@Lobo

Logicznie brzmi to dobrze jak najbardziej, ale wolałem się dopytać jak to tutaj konkretnie wygląda. Co firma to inne zwyczaje

Lobo

no to dlatego ci odpowiedziałem że nie ma się czym martwić

zuzu

polecam

tsetse
@zuzu

ja też

Minti
@zuzu

Hej opowiecie coś więcej?

Minti
@tsetse

Na jakim dziale pracujecie/pracowaliście?

Kamil

Czy w Sushi pracownicy mają dostęp do prywatnej opieki medycznej?

tsetse
@Kamil

tak opieka medyczna jest finansowana

@tsetse

Świetnie, dziękuje bardzo

Kamil

Nie mówię że to dla mnie najważniejszy aspekt, ale miałem już w kilku firmach i muszę przyznać że bardzo to wygodne i przydatne

kaś
@Kamil

A o czym mówisz? brakuje kontekstu

kaś
@Kamil

A dobra, sorki, teraz dopiero zobaczyłam, że zadałeś pytanie o opieke medyczną

@kaś

Trochę się po prostu te moje wypowiedzi tutaj rozjechały i teraz faktycznie można zgubić wątek

produkcja

cześć, na ile zmian robi produkcja i w jakich godzinach?

@produkcja

Dzień dobry. Na produkcji pracuje się na dwie zmiany: ranną i popołudniową. Jeżeli chodzi o godziny, one uzależnione są od obszaru - fabryka funkcjonuje w godzinach od 04:00 do 24:00.

@Zuzanna Taraszewska

To jaki obszar produkcji rozpoczyna pracę o 4:00?

@?

Cześć, od 4:00 zaczyna pracę ekipa od przygotowania surowców do produkcji.

Dzięki

@Zuzanna Taraszewska

I kończą pracę o 12:00 jak rozumiem?

@Kandydat

Tak :)

Dobra, dziękuję bardzo

@Zuzanna Taraszewska

a jakie są jeszcze inne, pozostałe obszary na produkcji? czy na któres wymagane jest doświadczenie?

@Jacek

Jacku, na produkcję prowadzona jest rekrutacja ciągła - może warto, abyś zgłosił swoją kandydaturę? Na rozmowie kwalifikacyjnej rekruter odpowie na każde Twoje pytanie :)

właśnie taki mam zamiar

Dron
@Jacek

Z reguły nie wymagają doświadczenia jako takiego, wiadomo fajnie jak już pracowałeś gdzies na produkcji, ale douczyć też się możesz wszystkiego. Co najważniejsze to książeczka sanepidowska - to musisz mieć

@Dron

a to mam od dawna, wiem, że w tej branży to mus

Sushi

Polecam zestaw premium, kupiłam wczoraj w Biedronce, bardzo dobry

Kala
@Sushi

a co tam ciekawego w tym premium? jakiś lepszy zestaw?

@Kala

Aktualnie zestawy premium możesz kupić w Żabce - świeżutka dostawa Sushi4You Aika :) od 06.04 w Biedronce będzie też nasz set premium Emiko - musisz spróbować :) za kilka tygodni pojawią się też zupełnie nowe propozycje - coś naprawdę extra - będę informować ;)

Kala
@Zuzanna Taraszewska

czyli szykują się same nowości w najbliższym czasie, chętnie wypróbuję :)

Pola
@Zuzanna Taraszewska

Widziałam właśnie na waszej stronie te nowe zestawy premium i muszę przyznać że na zdjeciach wyglądają naprawdę imponująco

Kosia

Dawno tu nie wchodziła, widzę, że sporo chętnych do pracy tu ostatnio

@Kosia

a to źle że są chętni? To raczej dobrze świadczy o naszym miejscu pracy ;)

@Kosia

no przynajmniej mnie to utwierdza w przekonaniu że dobrze też kiedyś wybrałam i w praktyce się to sprawdza jak najbardziej

Kosia
@Via

Niee, nie mówię, że źle przecież

@Kosia

no ale może trochę tak to dla mnie zabrzmiało jakby to coś dziwnego czy złego było ;) a lepiej się cieszyć że są nadal chętni do pracy i jakby kogoś brakowało to ma kto przyjść nowy

Zostaw merytoryczną opinię o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. - Robakowo

• Jak się pracuje w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.
4.6/5 Na podstawie 1042 ocen.
  • Żernicka 22
    62-023 Robakowo

Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.