RM GASTRO POLSKA Sp. z o.o.

Ustroń

Opinie o RM GASTRO POLSKA Sp. z o.o.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej RM GASTRO POLSKA Sp. z o.o. pojawiła się jakiś czas temu oferta pracy Monter Serwisant Urządzeń Gastronomicznych. Co możecie powiedzieć o pracy na tym właśnie stanowisku? Na jakie możliwości rozwoju i dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy? Takie informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Co możecie im doradzić?

mki
użytkownik zarejestrowany

Oczywiście, że jak się posiada większe doświadczenie, to można liczyć na wyższe zarobki niż się można by było spodziewać. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas.

Czy w firmie RM GASTRO POLSKA Sp. z o.o. szanowano cię jako pracownika? Skomentuj i kształtuj rynek pracy.

Zostaw opinię o RM GASTRO POLSKA Sp. z o.o. - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RM GASTRO POLSKA Sp. z o.o.