Opinie o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych w Lublin

Pracowałem w tej firmie parę lat, było różnie, ja osobiście nie narzekam, jak ty jesteś fer to i oni starają się być ok, przynajmniej w tej firmie uczą od podstaw również na maszynach cnc, pozdrawiam.

Zainteresowana

Zauważyłam ze pojawiło się ogłoszenie na kierownika działu handlowego, napiszcie jak wyglada atmosfera w firmie, współpracownicy, zarząd? Na jakie narzędzia mogę liczyć, chodzi o auto służbowe, laptop Pytam o klasę, ponieważ nie wyobrażam sobie jakaś Fabia jeździć po Polsce. Pozdrawiam

Czy w Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Sylwia Sz.

Dzień dobry. Na okres próbny zawierana jest umowa o pracę.

Eryk

W firmie jest możliwość robienia sobót/nadgodzin ? Jeżeli tak , to jak są wypłacane ?

Operator
@Eryk

TAK, w zgodzie z Kodeksem Pracy, jako część wynagrodzenia.

Patryk
@Operator

Kodeksem pracy? Sami zadają pytania i sami sobie odpowiadają.Bzdura totalna

Eryk
@Patryk

Nie jestem pracownikiem. Myślę aplikować, tylko chce uniknąć sytuacji takiej, że podstawą na konto a nadgodziny pod stołem. Myślę o kredycie na mieszkanie i to jest kluczowym elementem dla mniej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gustaw

W sumie firma ma dobrą opinię ale sama bez wkładu pracowników nic nie zrobi żeby poprawić atmosferę w pracy!!

Golem
@Gustaw

Mowisz o atmoswerze gdzie kierownicy usmiechaja sie i rozmawiaja z pracownikiem a za jego plecami donoszą prezesowi?

Robin z Sherwood
@Golem

Zgadzam się z tą opinią. Trzeba dodać, że kierowników jest prawie tyle samo co pracowników. Niedługo sami będą na siebie donosić.

BOSS
@Golem

Usmiechy i rozmowy to chwyt psychologiczny taki pracownik czuje zaufanie i mowi co mu lezy na watrobie..kierownik wtedy ma pole do popisu z donoszeniem info do hierarchii wyzej na tym to polega

Operator
@Gustaw

Moim zdaniem za atmosferę w firmie odpowiadają wszyscy zatrudnieni w firmie. Przez ostatni rok, zeszły dużo się zmieniło na plus. Proces zmian nadal trwa. Ta fima jest moją trzecią, mam więc już pewne porónanie. W żadnej innej firmie nie widziałem aby Dyrektor Prodkcji zapieprzał na równi z pracownikami - jestem pod wrażeniem i dużym uznaniem dla Marcina. W tej firmie czuję się po raz pierwszy współodpwiedzialny za to co robimy i jak jest.

Duch

przeglądam oferty pracy na olx i ta firma ciągle kogoś szuka widocznie nie dba o pracowników

Sylwia Szymańska
@Duch

Panie DUCHU, proszę sprawdzić osobiście. Zapraszamy do nas. Będzie Pan miał okazję osobiście się przekonać, czy Pana przemyślenia są trafne. Mam nadzieję, że lubi Pan poznawać prawdę, nie tylko spekulować. W najbliższym czasie uruchamiamy drugą zmianę na wszystkich działach produkcji. P.S. Panie DUCHU, nie wszyscy widzą świat w czarnych barwach. Życzę Panu więcej życiowego optymizmu ???? Pozdrawiam. ????️

Jarosław

Mam pytanie, Czy w Rapa Prod.urządzeń chł. zatrudniani są obcokrajowcy a konkretnie ukraińcy. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Tiktok

Ja pracowałem w firmie gdy dopiero raczkowała(chyba 2011) kilkanaście miesięcy na czarno bo nie chcieli dać mi umowy czekali na dofinansowanie z unii doposażenie stanowiska pracy w końcu wyjechałem do UK dobrze że teraz mam pracę w zawodzie chciałem do nich wrócić na CNC ale widzę że firma upadła na ryj a szkoda duxxlizow było kilku Wojtek Marcin itp dobrze że jest to forum to można sobie nerwów zaoszczędzić. W moim przypadku było to samo zapewniali złote kokosy ale nic nie robili.

Tututu

Nie polecam tej pracy, bardzo nie polecam, szkoda czasu i nerwów na nich

Sowa
@Tututu

Dlaczego nie polecasz tej firmy możesz bardziej to rozwinąć z góry dziękuję.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych?

Rapa sensem życia

Biuro od 7:45 do 15:45 Produkcja przeważnie 7:30-15:45 w tym 30min przerwy Po uzgodnieniu z Dyrektorem Produkcji 6:00-14:15 Długość przerwy do uzgodnienia tj. 15min lub 30min

Wykorzystywany

(usunięte przez administratora)Dobrze ma sie tylko zarzad i ich przudupasy. Juz dluzszy czas myslalem o odejsciu a sytuacja z koronawirusem tylko utwierdzila mnie ze to byla dobra decyzja. Pobnizali ludziom pensje do minimalnej krajowej i jeszcze do tego dofinasowanie z panstwa otrzymaja w ramach tarczy antykryzysowej interes zycia ale oczywoscie na zebraniach placza i robia szopki ze kasy nie ma na nic i to byla jedyna sluszna droga bo zlecen nie ma chociaz dzial sprzedazy twierdzi inaczej. Wyzyskuja ludzi i sa bezwzgledni wobec nich a te mienczaki siedza grzecznie za nie cale 2000 na reke liczac ze to sie kiedys skonczy a na byle budowie placa lepiej ale jak ktos lubi byc dymany to jego sprawa. Ja spadam bo w tej firmie nic dobrego czlowieka nie czeka (poza ciaglymi obietnicami ze moze kiedys bedzie lepiej)

Przestrożny

Czytając opinie niektórych, mam wrażenie że ludzie liczą iż pracodawca powinien dziękować że ktoś w ogóle przyszedł do pracy. Żeby zarobić trzeba coś od siebie dać, to normalne, ale to co się dzieje w tej firmie, faktycznie lekko mówiąc jest niezachęcające. Zaczynasz jako monter lad chłodniczych - po miesiącu czasu, jak wytrzyma twój kręgosłup (ciągła praca na w pozycji zgiętej w pół i przewracanie lad ręcznie) przerzucą Cię na inny dział, np jak jesteś spawaczem - to dalej będziesz wszystko naginał ręcznie, ale też ciągle będziesz słyszał że za wolno. Jeżeli dalej to czytasz to pewnie już zaczynasz 3ci m-c pracy i przerzucili Cię na pakowanie, a tam kierownik "nerwusek" co się z tym wiąże - sam sobie dopowiedz. Teraz już nikt tego nie czyta bo 4tego miesiąca pracować w tej firmie nie zacznie. Reasumując dobra firma dla kogoś kto w niedługim czasie chciałby iść na rentę. Generalnie nowi pracownicy długo nie wytrzymują.

@Przestrożny

Czyli - jak zrozumiałam - chcąc pracować w Rapie, należy być wytrzymałym fizycznie. A nie wspomniałeś nic odnośnie wynagrodzenia. Czy jest ono adekwatne do tak trudnej pracy?

Przestrożny
@Monika

Praca ciężka, mój kręgosłup nie wytrzymywał i to był główny powód mojej rezygnacji. Jeżeli chodzi o pieniądze to raczej ten pracodawca jest konkurencyjny co do wynagrodzenia, na tle firm naszego regionu. Na pewno odradzam pracę w tej firmie dla kogoś kto: 1. Ma problemy z kręgosłupem 2. Pali papierosy 3. Ma awers do kierowników strzelających z ucha i patrzących na ręce 4. Nie lubi skakać z zadania na zadanie 5. Nie ma cierpliwości (sylikonowanie lad) Na koniec nadmienię że firma w dalszym ciągu produkuje i sprzedaje swoje urządzenia, więc ludzie tam pracują, najlepiej samemu przyjść i się przekonać, a nóż komuś będzie odpowiadał klimat i forma pracy.

Tomi
@Przestrożny

W tym wypadku powinnien dziękować że ktoś w ogóle spędził tam 1 dzień .Ogólnie nędza szkoda zdrowia fizycznego jak i psychicznego Nie polecam

BOSS
@Przestrożny

Co do punktu 3 to kierownicy sa od tego zeby szpiegowac donosic za to im płacą inaczej by nie objęli tego stanowiska..musza posiadac cechy bycia przebiegła (usunięte przez administratora)

przemo

mam nadzieje ze korona skonczy z tym dziadostwem na Ceramicznej 9 i wkoncu to zamkną bo szkoda ludzi ktorych tam wykorzystuja

Nataniel

Powiedzcie czy w obecnej sytuacji to firma będzie prowadziła rekrutacje?

Janek
@Nataniel

Jak najbardziej. Produkcja dalej działa..

Techno-LOG

Cześć, widziałem ofertę pracy na technologa? Czy jest osoba, która mogłaby napisać coś więcej odnośnie tego stanowiska?

Robert
@Techno-LOG

Hej jak interesuje cię najniższa krajowa albo lekko ponad i reszta pod stołem to proszę bardzo. Na rozmowie będą odpowiadać bajki jaka to nowoczesna firma. Propozycja szukaj dalej.

Rafał

Naprawdę w firmie Rapa jest taka ch jnia? Potrzeba 4 odpowiedzi))

jan

Rapa to nie firma to stan umysłu

Mariusz
@jan

Mógłbyś nieco bardziej zrozumiale wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Rapa? Chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz czy od pierwszych dni pracy można liczyć na otrzymanie umowy o pracę. Proszę o odpowiedź w tym zakresie.

rrr
@Mariusz

Tak mogę hu....... całkowita wystarczy????

Patryk

Witam,pracowałem w tej firmie trzy miesiące i niestety to był czas stracony.warunki na hali w okresie letnim i nie tylko trudne.szkoda zdrowia.Na pierwszym spotkaniu pan Ireneusz oprowadza po zakładzie i opowiada swoje bajeczki zeby się ktoś skusił, a na koniec i tak oszuka.niepolecam

Agnieszka
@Patryk

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za pozostawienie tu komentarza. Jestem przekonana, że posłuży on w jakiś sposób osobom, które rozważają aplikowanie do Rapa Produkcja Urządzeń Chłodniczych. Napisałeś o złych warunkach na hali w okresie letnim. Chodzi o to, iż jest na nich zbyt gorąco? Powiedz coś więcej o tym. I pamiętaj, by na forum GoWork.pl unikać posługiwania się danymi personalnymi innych pracowników tego przedsiębiorstwa.

Były i szczęśliwy że już po t.
@Agnieszka

30 stopni na hali i wiatraczek pot wszędzie!!!! Za mało za wolno, podwyżka.... Co??? Won. IREK Z SYLWIĄ czarna! Won i tych trzech synów wiatru!!!!!

@Były i szczęśliwy że już po t.

Pisałeś o trzech synach wiatru... czyli Marcinek,Jacuś i Mokra rączka. Trio na medal .zryte głowy

Dobry wujo.

Dostałem prognozę emerytury,więc chleb smarowany nożem TRAGEDIA

Pan

Omijać szerokim łukiem!!!! Banda 3 (usunięte przez administratora) myśli że są coś warci a to zwykle zera znają się na dawaniu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych - Lublin

• Jak się pracuje w Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych?

Zobacz opinie na temat firmy Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ceramiczna 9
    20-149 Lublin