Adres: Ceramiczna 9, 20-149 Lublin

2 3 46 5 1

Opinie o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych

Filtruj opinie po kryteriach:

jan

Rapa to nie firma to stan umysłu

Tak6Nie
Mariusz
@jan

Mógłbyś nieco bardziej zrozumiale wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Rapa? Chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz czy od pierwszych dni pracy można liczyć na otrzymanie umowy o pracę. Proszę o odpowiedź w tym zakresie.

rrr
@Mariusz

Tak mogę hu....... całkowita wystarczy????

Patryk
Nazwa działu: Produkcja

Witam,pracowałem w tej firmie trzy miesiące i niestety to był czas stracony.warunki na hali w okresie letnim i nie tylko trudne.szkoda zdrowia.Na pierwszym spotkaniu pan Ireneusz oprowadza po zakładzie i opowiada swoje bajeczki zeby się ktoś skusił, a na koniec i tak oszuka.niepolecam

@Patryk

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za pozostawienie tu komentarza. Jestem przekonana, że posłuży on w jakiś sposób osobom, które rozważają aplikowanie do Rapa Produkcja Urządzeń Chłodniczych. Napisałeś o złych warunkach na hali w okresie letnim. Chodzi o to, iż jest na nich zbyt gorąco? Powiedz coś więcej o tym. I pamiętaj, by na forum GoWork.pl unikać posługiwania się danymi personalnymi innych pracowników tego przedsiębiorstwa.

TakNie

Były i szczęśliwy że już po t.
@Agnieszka

30 stopni na hali i wiatraczek pot wszędzie!!!! Za mało za wolno, podwyżka.... Co??? Won. IREK Z SYLWIĄ czarna! Won i tych trzech synów wiatru!!!!!

Tak2Nie
Piotr
@Były i szczęśliwy że już po t.

Pisałeś o trzech synach wiatru... czyli Marcinek,Jacuś i Mokra rączka. Trio na medal .zryte głowy

Tak2Nie
Dobry wujo.

Dostałem prognozę emerytury,więc chleb smarowany nożem TRAGEDIA

Pan

Omijać szerokim łukiem!!!! Banda 3 (usunięte przez administratora) myśli że są coś warci a to zwykle zera znają się na dawaniu (usunięte przez administratora)

Luka

Zbliża się okres urlopowy i jak co roku będą werbować (usunięte przez administratora),a po wakacjach(usunięte przez administratora)spadaj. Niedajcie się złapać (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Stefan

Jak firma chce coś zmieniać to niech zacznie od kierowników. Od nich robi się nieciekawa atmosfera w firmie i cały ten bałagan. Wyjścia ewakuacyjne zamknięte albo zapianowane. (usunięte przez administratora) a pracownik który uczciwie pracuje dostaje po(usunięte przez administratora) Typowi wazeliniarze maja względny spokój , a takich szef lubi najbardziej. Na okres chwilowy, przejściowy można trochę popracować, ale o dłuższej współpracy zapomnij bo się wykończysz psychicznie i fizycznie. Reszta negatywnych opinii jest w 100% prawdą.

Tak15Nie
Gustaw

W sumie firma ma dobrą opinię ale sama bez wkładu pracowników nic nie zrobi żeby poprawić atmosferę w pracy!!

Tak7Nie7
@Gustaw

Mowisz o atmoswerze gdzie kierownicy usmiechaja sie i rozmawiaja z pracownikiem a za jego plecami donoszą prezesowi?

Tak15Nie
Robin z Sherwood
@Golem

Zgadzam się z tą opinią. Trzeba dodać, że kierowników jest prawie tyle samo co pracowników. Niedługo sami będą na siebie donosić.

Tak22Nie
Przyjaciel
Nazwa działu: Produkcja

Te wszystkie negatywne ooinie o firmie Rapa mają potwierdzenie.Rotacja pracowników jest ogromna.Młody pracownik wytrzyma Max 2 tyg. A stary ?był przypadek że już po godzinie się zorientował o co tam chodzi i podziękował. Niestety musiał czekać do przerwy bo wszystkie drzwi są zamykane na klucz! Wtedy jedyna forma ucieczki to przez ten duży zielony komin! Tam Sąd pracy miał by co robić! Naprawdę tą firmę trzeba omijać szerokim łukiem... "Ryba psuje się od głowy"

Tak18Nie
ja
Nazwa działu: Produkcja

Atmosfera? Nijaka Parę faktów: 1. tylko wybrani dostają świadczenia świąteczne! 2. opieka na dziecko tylko 1 dzień (drugi bezpłatny-niezgodne z prawem) 3. część wypłaty "pod stołem" 4. odzież robocza raz na rok jeden komplet! można tak wymieniać długo..........szkoda czasu

Tak19Nie1
ja
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam!!!!!! Zgadzam się w zupełności co do kierownictwa w tej firmie,

Tak21Nie1
Agnieszka

@Raf może skoro jesteś zainteresowany pracą w firmie Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych to skontaktuj się bezpośrednio z firmą i porozmawiaj o godzinach pracy i innych aspektach, które Cie interesują. Wtedy najszybciej dostaniesz odpowiedź.

@Agnieszka

A najlepiej porozmawiaj z pracownikami...swojskie chlopy.Wtedy bedziesz wiedział jak jest naprawde.Bo jak raz wdepniesz...

Tak5Nie1
Agnieszka

@Cezary, dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź, możesz jeszcze powiedzieć coś więcej o warunkach pracy, dlaczego jest duszno na hali, nie ma systemu wentylacji? Jaka jest według Ciebie atmosfera i relacje z przełożonymi? Można liczyć na dodatki do wynagrodzeń: premie, benefity pozapłacowe?

anonymous
@Agnieszka

Witam pracowałem w tym (usunięte przez administratora) pare lat temu

@Agnieszka

Duszna to jest atmosfera...mozna nozem kroić.Kierownicy jeden przez drugiego mogą startowac do nagrody Podpierdalacza Roku.A swoją drogą to trzeba mieć niesamowite szczęście zeby dobrac takich ludzi na kierownikow.Normalni chyba nie chcieli tych posad...

Tak8Nie1
Kolo
Nazwa działu: Handlowy

Dawno pracowalem dla firmy posredniczacej wozac urzadzenia z Rapy ale podobno nic sie nie zmienia.Jak sie gadalo z ludzmi to mowili o kasie...dalej podobno placa najnizsza krajowa i nielegalnie pieniadze do reki bez skladek.Zapomnijcie o szynce czy kielbasie na emeryturze...suchy chleb posmarowany nozem.Nie polecam firmy...chyba ze desperatom.

Tak15Nie2
Piotr

O atmoswerze w firmie najlepiej moga sie wypowiedziec pracownicy z produkcji...nie pracownicy biura...nie kierownicy(a takie osoby tu pewnie nie zajrza bo pewnie nawet nie wiedza o tym portalu)a juz na pewno nie osoby,ktore cos raz na jakis czas u nich kupia(nie mowie o trollach wynajetych do pisania pozytywnych komentarzy) :-)Zwykli ludzie...po pierwsze nie chca stracic pracy...po drugie...nie interesuje ich pisanie opinni o wlasnej firmie bo maja inne rzeczy na glowie.Powiem tak...kupilem w tej firmie 3 szafy chlodnicze z przesuwnymi drzwiami w roznych rozmiarach...rada dla innych:WYDAJECIE KUPE WLASNYCH PIENIEDZY...ZWRÓĆCIE UWAGE NIE TYLKO NA CENE ALE NA JAKOSC WYKONANIA WNETRZA...PASOWANIA ELEMENTOW...pozdrawiam serdecznie...Piotr z Warszawy.

Cezar
@Piotr

Tu jakosc na 1 miejscu

Tak3Nie3

@Cezar

Nie jakosc a ilosc...

Korybut-Truskawiecki
@Piotr

Bylem pracownikiem tej firmy. Zgadzam się z uwagami dotyczącymi jakości montażu i spasowania, ciągle wiele elementów jest robionych ręcznie. Na szczęście park maszynowy mają coraz bogatszy i dążą do ograniczenia prac manualnych, to na pewno przełoży się na powtarzalność produktów. Co do atmosfery: faktycznie nie jest najlepsza na produkcji. Dużo złego w tej kwestii robi jeden z kierowników, który do zarządzania ludźmi nie ma absolutnie żadnych predyspozycji, ale za to jest "uchem prezesa".

Tak8Nie1

Agnieszka

@anonymous, Twój komentarz jest krótki i nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Możesz powiedzieć jak długo pracowałeś w firmie Rapa? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Można liczyć na dodatki do wynagrodzenia, premie, benefity?

anonymous

hhhhhhhhhhhhhh

Tak3Nie1

J.

Nie wiem czy chcecie zebym pisal co sie w tej Rapie dzieje.Moze jak sie kiedys nachlam to napisze co i jak.

unkas

Pracowałem tam jakiś czas i to była porażka mPraca jak w obozie chala zamykana na klucz przez Marcinka zdaje się że to szwagier irka.dzwonki na przerwe jak i na fajrant ,kamery no i te śmieszne laptopy ja je nazywliśmy kto w tym tam pracował to wie o co chodzi

Tak3Nie1
unkas

jak najbardziej negatywna

Tak2Nie1
Agnieszka

Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku Stolarz – Monter Urządzeń Chłodniczych – Operator CNC? Pojawiła się niedawno taka oferta pracy. Jakie warunki zatrudnienia firma oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jaka jest atmosfera w firmie i jak wygląda system czasu pracy?

Cezary
@Agnieszka

Duszno parno kamery nikt nic nie mowi szkolisz sie i tyle umawiasz sie z prezesem na kase oficial plus stół 7:30 15:45 bo trzeba przerwe odrobić!?!? Jestem bo jestem

Pankracy

Jakie są godziny pracy produkcji ? Chodzi o zmiany itp?

Norbi

Skoro firma ma dobrą opinię jako pracodawca to nic dziwnego, że nie piszecie!!

@Norbi

Jaka dobra opinia ? (usunięte przez administratora), szukają frajerów na umowę o dzieło za najniższą.

Tak2Nie1
@Norbi

Nawet wody nie dostaniesz, ciuchów roboczych firma nie kupuje.....

Szogun

Dziadostwo omijać szerokim łukiem ????

Tak5Nie1

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Marek

Zastanawiam się jaki jest powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

mixxx

Witam jakie warunki pracy, zarobki itp?

Raf

Mam pytanie w jakich godzinach pracuje produkcja? Czy jest to praca zmianowa?

Agnieszka

@Piotr dobrze wiesz kto powinien się wypowiadać na temat pracy w firmie Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych a jesteś jej klientem. Na forum nie tylko porusza się aspekty związane z atmosferą w firmie, ale też inne związane z pracą. Dlatego każdy pracownik firmy ma prawo wyrazić swoją opinię.

Agnieszka

@qw, atmosfera to ważny aspekt, który często biorą pod uwagę osoby szukające zatrudnienia. Według Ciebie atmosfera w firmie jest pozytywna. O jakim dziale piszesz?

qw

Ważne że teraz atmosfera u nich dopisuje. TO dobry znak.

Tak17Nie1

Zostaw opinię o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych - Lublin