Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych

NIP: 7121931385 KRS: 0000005827

Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych

Opinie o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych

Piotr

O atmoswerze w firmie najlepiej moga sie wypowiedziec pracownicy z produkcji...nie pracownicy biura...nie kierownicy(a takie osoby tu pewnie nie zajrza bo pewnie nawet nie wiedza o tym portalu)a juz na pewno nie osoby,ktore cos raz na jakis czas u nich kupia(nie mowie o trollach wynajetych do pisania pozytywnych komentarzy) :-)Zwykli ludzie...po pierwsze nie chca stracic pracy...po drugie...nie interesuje ich pisanie opinni o wlasnej firmie bo maja inne rzeczy na glowie.Powiem tak...kupilem w tej firmie 3 szafy chlodnicze z przesuwnymi drzwiami w roznych rozmiarach...rada dla innych:WYDAJECIE KUPE WLASNYCH PIENIEDZY...ZWRÓĆCIE UWAGE NIE TYLKO NA CENE ALE NA JAKOSC WYKONANIA WNETRZA...PASOWANIA ELEMENTOW...pozdrawiam serdecznie...Piotr z Warszawy.

Cezar
@Piotr 07.02.2018 03:41

Tu jakosc na 1 miejscu

Piotr
@Cezar 15.07.2018 20:33

Nie jakosc a ilosc...

Korybut-Truskawiecki
@Piotr 07.02.2018 03:41

Bylem pracownikiem tej firmy. Zgadzam się z uwagami dotyczącymi jakości montażu i spasowania, ciągle wiele elementów jest robionych ręcznie. Na szczęście park maszynowy mają coraz bogatszy i dążą do ograniczenia prac manualnych, to na pewno przełoży się na powtarzalność produktów. Co do atmosfery: faktycznie nie jest najlepsza na produkcji. Dużo złego w tej kwestii robi jeden z kierowników, który do zarządzania ludźmi nie ma absolutnie żadnych predyspozycji, ale za to jest "uchem prezesa".

Agnieszka

@anonymous, Twój komentarz jest krótki i nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Możesz powiedzieć jak długo pracowałeś w firmie Rapa? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Można liczyć na dodatki do wynagrodzenia, premie, benefity?

anonymous

hhhhhhhhhhhhhh

J.

Nie wiem czy chcecie zebym pisal co sie w tej Rapie dzieje.Moze jak sie kiedys nachlam to napisze co i jak.

unkas

Pracowałem tam jakiś czas i to była porażka mPraca jak w obozie chala zamykana na klucz przez Marcinka zdaje się że to szwagier irka.dzwonki na przerwe jak i na fajrant ,kamery no i te śmieszne laptopy ja je nazywliśmy kto w tym tam pracował to wie o co chodzi

unkas

jak najbardziej negatywna

Agnieszka

@Cezary, dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź, możesz jeszcze powiedzieć coś więcej o warunkach pracy, dlaczego jest duszno na hali, nie ma systemu wentylacji? Jaka jest według Ciebie atmosfera i relacje z przełożonymi? Można liczyć na dodatki do wynagrodzeń: premie, benefity pozapłacowe?

anonymous
@Agnieszka 16.07.2018 11:57

Witam pracowałem w tym (usunięte przez administratora) pare lat temu

Agnieszka

Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku Stolarz – Monter Urządzeń Chłodniczych – Operator CNC? Pojawiła się niedawno taka oferta pracy. Jakie warunki zatrudnienia firma oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jaka jest atmosfera w firmie i jak wygląda system czasu pracy?

Cezary
@Agnieszka 30.06.2018 23:40

Duszno parno kamery nikt nic nie mowi szkolisz sie i tyle umawiasz sie z prezesem na kase oficial plus stół 7:30 15:45 bo trzeba przerwe odrobić!?!? Jestem bo jestem

Pankracy

Jakie są godziny pracy produkcji ? Chodzi o zmiany itp?

Norbi

Skoro firma ma dobrą opinię jako pracodawca to nic dziwnego, że nie piszecie!!

@Norbi 22.06.2018 17:50

Jaka dobra opinia ? (usunięte przez administratora), szukają frajerów na umowę o dzieło za najniższą.

@Norbi 22.06.2018 17:50

Nawet wody nie dostaniesz, ciuchów roboczych firma nie kupuje.....

Szogun

Dziadostwo omijać szerokim łukiem ????

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Marek

Zastanawiam się jaki jest powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

mixxx

Witam jakie warunki pracy, zarobki itp?

Agnieszka

@Raf może skoro jesteś zainteresowany pracą w firmie Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych to skontaktuj się bezpośrednio z firmą i porozmawiaj o godzinach pracy i innych aspektach, które Cie interesują. Wtedy najszybciej dostaniesz odpowiedź.

Raf

Mam pytanie w jakich godzinach pracuje produkcja? Czy jest to praca zmianowa?

Agnieszka

@Piotr dobrze wiesz kto powinien się wypowiadać na temat pracy w firmie Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych a jesteś jej klientem. Na forum nie tylko porusza się aspekty związane z atmosferą w firmie, ale też inne związane z pracą. Dlatego każdy pracownik firmy ma prawo wyrazić swoją opinię.

Agnieszka

@qw, atmosfera to ważny aspekt, który często biorą pod uwagę osoby szukające zatrudnienia. Według Ciebie atmosfera w firmie jest pozytywna. O jakim dziale piszesz?

qw

Ważne że teraz atmosfera u nich dopisuje. TO dobry znak.

Zostaw opinię o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych