Opinie o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych w Lublin

counter
2 6 67 5 1
Tiktok Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Ja pracowałem w firmie gdy dopiero raczkowała(chyba 2011) kilkanaście miesięcy na czarno bo nie chcieli dać mi umowy czekali na dofinansowanie z unii doposażenie stanowiska pracy w końcu wyjechałem do UK dobrze że teraz mam pracę w zawodzie chciałem do nich wrócić na CNC ale widzę że firma upadła na ryj a szkoda duxxlizow było kilku Wojtek Marcin itp dobrze że jest to forum to można sobie nerwów zaoszczędzić. W moim przypadku było to samo zapewniali złote kokosy ale nic nie robili.

Marek Nowy wpis

Tututu-zgadzam się z Tobą w 100% ,pracowałem (to zbyt łagodnie powiedziane, tam się tyra) kilka miesięcy,i z perspektywy czasu powiem że wolał bym " ulice zamiatać".wizerunek pracy i tej firmy jaki przedstawia ten szef na pierwszej rozmowie pryska niczym bańka mydlana po dosłownie kilku dniach pracy.Jest tam strasznie zła atmosfera pracy generowana przez kilka konkretnych osób ,a nawet samych pracowników którzy chcą się przez to się wybić("podlizać")Myślę że każdy powtórzy to samo kto trafił tam nawet na jeden dzień...

Tututu Nowy wpis

Nie polecam tej pracy, bardzo nie polecam, szkoda czasu i nerwów na nich

Tak1Nie
Sowa Nowy wpis
@Tututu

Dlaczego nie polecasz tej firmy możesz bardziej to rozwinąć z góry dziękuję.

Wykorzystywany

(usunięte przez administratora)Dobrze ma sie tylko zarzad i ich przudupasy. Juz dluzszy czas myslalem o odejsciu a sytuacja z koronawirusem tylko utwierdzila mnie ze to byla dobra decyzja. Pobnizali ludziom pensje do minimalnej krajowej i jeszcze do tego dofinasowanie z panstwa otrzymaja w ramach tarczy antykryzysowej interes zycia ale oczywoscie na zebraniach placza i robia szopki ze kasy nie ma na nic i to byla jedyna sluszna droga bo zlecen nie ma chociaz dzial sprzedazy twierdzi inaczej. Wyzyskuja ludzi i sa bezwzgledni wobec nich a te mienczaki siedza grzecznie za nie cale 2000 na reke liczac ze to sie kiedys skonczy a na byle budowie placa lepiej ale jak ktos lubi byc dymany to jego sprawa. Ja spadam bo w tej firmie nic dobrego czlowieka nie czeka (poza ciaglymi obietnicami ze moze kiedys bedzie lepiej)

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gustaw

W sumie firma ma dobrą opinię ale sama bez wkładu pracowników nic nie zrobi żeby poprawić atmosferę w pracy!!

Tak7Nie8
Golem
@Gustaw

Mowisz o atmoswerze gdzie kierownicy usmiechaja sie i rozmawiaja z pracownikiem a za jego plecami donoszą prezesowi?

Tak15Nie
Robin z Sherwood
@Golem

Zgadzam się z tą opinią. Trzeba dodać, że kierowników jest prawie tyle samo co pracowników. Niedługo sami będą na siebie donosić.

Tak24Nie
BOSS
@Golem

Usmiechy i rozmowy to chwyt psychologiczny taki pracownik czuje zaufanie i mowi co mu lezy na watrobie..kierownik wtedy ma pole do popisu z donoszeniem info do hierarchii wyzej na tym to polega

TakNie2
Przestrożny

Czytając opinie niektórych, mam wrażenie że ludzie liczą iż pracodawca powinien dziękować że ktoś w ogóle przyszedł do pracy. Żeby zarobić trzeba coś od siebie dać, to normalne, ale to co się dzieje w tej firmie, faktycznie lekko mówiąc jest niezachęcające. Zaczynasz jako monter lad chłodniczych - po miesiącu czasu, jak wytrzyma twój kręgosłup (ciągła praca na w pozycji zgiętej w pół i przewracanie lad ręcznie) przerzucą Cię na inny dział, np jak jesteś spawaczem - to dalej będziesz wszystko naginał ręcznie, ale też ciągle będziesz słyszał że za wolno. Jeżeli dalej to czytasz to pewnie już zaczynasz 3ci m-c pracy i przerzucili Cię na pakowanie, a tam kierownik "nerwusek" co się z tym wiąże - sam sobie dopowiedz. Teraz już nikt tego nie czyta bo 4tego miesiąca pracować w tej firmie nie zacznie. Reasumując dobra firma dla kogoś kto w niedługim czasie chciałby iść na rentę. Generalnie nowi pracownicy długo nie wytrzymują.

Monika
@Przestrożny

Czyli - jak zrozumiałam - chcąc pracować w Rapie, należy być wytrzymałym fizycznie. A nie wspomniałeś nic odnośnie wynagrodzenia. Czy jest ono adekwatne do tak trudnej pracy?

Tak2Nie1
Przestrożny
@Monika

Praca ciężka, mój kręgosłup nie wytrzymywał i to był główny powód mojej rezygnacji. Jeżeli chodzi o pieniądze to raczej ten pracodawca jest konkurencyjny co do wynagrodzenia, na tle firm naszego regionu. Na pewno odradzam pracę w tej firmie dla kogoś kto: 1. Ma problemy z kręgosłupem 2. Pali papierosy 3. Ma awers do kierowników strzelających z ucha i patrzących na ręce 4. Nie lubi skakać z zadania na zadanie 5. Nie ma cierpliwości (sylikonowanie lad) Na koniec nadmienię że firma w dalszym ciągu produkuje i sprzedaje swoje urządzenia, więc ludzie tam pracują, najlepiej samemu przyjść i się przekonać, a nóż komuś będzie odpowiadał klimat i forma pracy.

Tomi
@Przestrożny

W tym wypadku powinnien dziękować że ktoś w ogóle spędził tam 1 dzień .Ogólnie nędza szkoda zdrowia fizycznego jak i psychicznego Nie polecam

BOSS
@Przestrożny

Co do punktu 3 to kierownicy sa od tego zeby szpiegowac donosic za to im płacą inaczej by nie objęli tego stanowiska..musza posiadac cechy bycia przebiegła (usunięte przez administratora)

Tak1Nie2

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych?

Rapa sensem życia
@Pytanie

Biuro od 7:45 do 15:45 Produkcja przeważnie 7:30-15:45 w tym 30min przerwy Po uzgodnieniu z Dyrektorem Produkcji 6:00-14:15 Długość przerwy do uzgodnienia tj. 15min lub 30min

Tak1Nie
przemo

mam nadzieje ze korona skonczy z tym dziadostwem na Ceramicznej 9 i wkoncu to zamkną bo szkoda ludzi ktorych tam wykorzystuja

Tak10Nie2
Nataniel

Powiedzcie czy w obecnej sytuacji to firma będzie prowadziła rekrutacje?

Tak1Nie1
Janek
@Nataniel

Jak najbardziej. Produkcja dalej działa..

Techno-LOG

Cześć, widziałem ofertę pracy na technologa? Czy jest osoba, która mogłaby napisać coś więcej odnośnie tego stanowiska?

Robert
@Techno-LOG

Hej jak interesuje cię najniższa krajowa albo lekko ponad i reszta pod stołem to proszę bardzo. Na rozmowie będą odpowiadać bajki jaka to nowoczesna firma. Propozycja szukaj dalej.

Tak2Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 167 dni.

Jak ze studentami w Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych? Chętnie zatrudniają?

Rafał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 268 dni.

Naprawdę w firmie Rapa jest taka ch jnia? Potrzeba 4 odpowiedzi))

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych? Można dołączyć rodzinę?

jan

Rapa to nie firma to stan umysłu

Tak8Nie
Mariusz
@jan

Mógłbyś nieco bardziej zrozumiale wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Rapa? Chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz czy od pierwszych dni pracy można liczyć na otrzymanie umowy o pracę. Proszę o odpowiedź w tym zakresie.

rrr
@Mariusz

Tak mogę hu....... całkowita wystarczy????

Patryk
Nazwa działu: Produkcja

Witam,pracowałem w tej firmie trzy miesiące i niestety to był czas stracony.warunki na hali w okresie letnim i nie tylko trudne.szkoda zdrowia.Na pierwszym spotkaniu pan Ireneusz oprowadza po zakładzie i opowiada swoje bajeczki zeby się ktoś skusił, a na koniec i tak oszuka.niepolecam

Tak4Nie
Agnieszka
@Patryk

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za pozostawienie tu komentarza. Jestem przekonana, że posłuży on w jakiś sposób osobom, które rozważają aplikowanie do Rapa Produkcja Urządzeń Chłodniczych. Napisałeś o złych warunkach na hali w okresie letnim. Chodzi o to, iż jest na nich zbyt gorąco? Powiedz coś więcej o tym. I pamiętaj, by na forum http://GoWork.pl unikać posługiwania się danymi personalnymi innych pracowników tego przedsiębiorstwa.

TakNie

Były i szczęśliwy że już po t.
@Agnieszka

30 stopni na hali i wiatraczek pot wszędzie!!!! Za mało za wolno, podwyżka.... Co??? Won. IREK Z SYLWIĄ czarna! Won i tych trzech synów wiatru!!!!!

Piotr
@Były i szczęśliwy że już po t.

Pisałeś o trzech synach wiatru... czyli Marcinek,Jacuś i Mokra rączka. Trio na medal .zryte głowy

Tak5Nie
Dobry wujo.

Dostałem prognozę emerytury,więc chleb smarowany nożem TRAGEDIA

Pan

Omijać szerokim łukiem!!!! Banda 3 (usunięte przez administratora) myśli że są coś warci a to zwykle zera znają się na dawaniu (usunięte przez administratora)

Luka

Zbliża się okres urlopowy i jak co roku będą werbować (usunięte przez administratora),a po wakacjach(usunięte przez administratora)spadaj. Niedajcie się złapać (usunięte przez administratora)

Tak7Nie
Stefan

Jak firma chce coś zmieniać to niech zacznie od kierowników. Od nich robi się nieciekawa atmosfera w firmie i cały ten bałagan. Wyjścia ewakuacyjne zamknięte albo zapianowane. (usunięte przez administratora) a pracownik który uczciwie pracuje dostaje po(usunięte przez administratora) Typowi wazeliniarze maja względny spokój , a takich szef lubi najbardziej. Na okres chwilowy, przejściowy można trochę popracować, ale o dłuższej współpracy zapomnij bo się wykończysz psychicznie i fizycznie. Reszta negatywnych opinii jest w 100% prawdą.

Tak16Nie
Przyjaciel
Nazwa działu: Produkcja

Te wszystkie negatywne ooinie o firmie Rapa mają potwierdzenie.Rotacja pracowników jest ogromna.Młody pracownik wytrzyma Max 2 tyg. A stary ?był przypadek że już po godzinie się zorientował o co tam chodzi i podziękował. Niestety musiał czekać do przerwy bo wszystkie drzwi są zamykane na klucz! Wtedy jedyna forma ucieczki to przez ten duży zielony komin! Tam Sąd pracy miał by co robić! Naprawdę tą firmę trzeba omijać szerokim łukiem... "Ryba psuje się od głowy"

Tak20Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Rapa Sp.j. Produkcja Urządzeń Chłodniczych - Lublin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad