Opinie o DPD w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DPD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DPD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD w Bielsko-Biała

magazynier

Czy dpd bielsko szuka ludzi do pracy na magazynie / sortowanie paczek / rozładunek itp. ?!?! Bo nie widzę żadnych informacji!

Klient

Dramat, kurier po raz setny zostawia paczki przed firma, bez zadnego powiadomienia, sam podpisuje odbiory, po wielokrotnym skladaniu informacji nic z tym nie robia...

Jestem bardzo zadowolona z kuriera który dostarcza nam paczki od roku na Bystrzańską . Zawsze uśmiechnięty, miły, ciężkie paczki wnosił do domu (przed wybuchem epidemii ). Robiąc zakupy przez internet wybieram je tak żeby była opcja kuriera dpd

Beata

Szkoda, że nie napisałeś żadnego uzasadnienia. Dlaczego tak źle oceniasz pracę w DPD? Mógłbyś powiedzieć, co Twoim zdaniem trzeba tam zmienić?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DPD? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Rycho

Masakra. Dostarczenie przesyłki w całości to dla nich niemożliwe. Zwrot pobrania _ muszą poobracac żeby zarobić. Rząd zajmuje się pierdolami A powinien zacząć od takich rzeczy. Takie formy powinny być zlikwidowane.

Klientka

Potrzebowałam pomocy przy zwrocie przesyłki na kwotę powyżej 500 zł Adres nadawcy podany i w nawiasie DPD Bielsko Biała! Fatalny,chamski i niegrzeczny w info. Brak kultury i jakiejkolwiek pomocy w rozwiązaniu problemu Na dodatek rzucił słuchawka Powinien stracić prace za która otrzymuje wynagrodzenie

Jojo

@? a to zmienili teraz kierownika????

?

Jak tam nowy kierownik? Lepszy od koksa?

pedrito
@?

A co się stało z koksem ? :O Dużo zmian w DPD o B-B?

Temidan

To skandal co mnie dziś spotkało Aroganckie zachowanie się kuriera doreczajacego przesyłkę. Nie dość ze kłamie o próbach doręczenia przesyłki, kłamliwe wpisach śladem paczki (rzekomych godzinach i terminach mojej nieobecności w celu doręczenia przesylki)a na dodatek używanie nie cenzuralnych słów (q...a) to cały obraz tego kuriera.Żenada i skandal.

Petros

Mam pytanie, DPD o B-B przeniósł siedzibę. Istnieje problem z dojazdem MZK (przystanek jest stosunkowo daleko). Jak pracownicy sobie z tym faktem radzą ? Firma organizuje jakąś formę dowozu ? Byłbym zainteresowany podjęciem pracy jako magazynier, ale z dojazdem kiepsko. Dodatkowo na magazynie obowiązują różne zmiany (nawet coś w stylu 3.00 - 9.00). Jak sobie radzić bez samochodu. Pozdrawiam

Niki

Firma jest spoko chociaż maruderów nie brakuje, polecam!

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i jakie są wymagania?

@Ewa

Witam serdecznie, zapraszam na strone https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Kariera-w-DPD - znajdzie tam Pani wszystkie aktualne rekrutacje. Pozdrawiamy

tom

Najgorsza firma kurierska oddział Bielsko Biała. Czekam na paczkę 2 dni robocze i nie mogę się od nikogo dowiedzieć gdzie jest przesyłka.

Heniek 24,07,2019

Firma DNO z tak lekceważącym podejściem do klienta jak jest w tej firmie to w dzisiejszej Polsce się nie spotkałem tam obowiązuje zasada nie" tabakiera do nosa tylko nos do tabakiery." Kontakty telefoniczne-O w ostateczności gdy człowiek się dodzwoni to się okazuje że obowiązkiem odbiorcy jest czekać od rana do wieczora na kuriera bo może się łaskawca zjawi a jak cię wieczorem nie zastanie lub zapytasz go dlaczego tak pózno to łaskawca się obraża zabiera swoje zabawki i odjeżdża mając cię gdzieś a reklamacje można pisać na BERDYCZÓW

Dariusz

Witam beznadziejna firma ,wczoraj przekierowałem przesyłkę ze odbiorę dzisiaj w godzinach od 16 do 18 to był podobno kurier o godzinie 11 bo tak mu pasowało i nawet nie zadzwonił łaskę mi robi ze dostarczy przesyłkę. ta firma nie powinna prowadzić działalności tyle złych opinii o tej firmie kto tam pracuje kto nadzoruje ich prace ,nie powinniście istnieć na rynku Firm kurierskich. Ja jak sie umawiam z klientem to staram sie załatwić szybko sprawnie a jeśli nie dojadę to informuje o tym klienta

Luidzi

Narzekanie to dla niektórych osób najlepsze zajęcie a przecież firma jest generalnie dobra.

Jasiek

Nikt na siłę nie trzyma można zmienić na inną!!!

Ef
@Jasiek

Jak możesz zamienić firmę kurierską kiedy jesteś odbiorcą paczki????

Ef

Dostaje sms że można wygodnie płacić kartą a kurier operujący w Kozach przyjeżdża nowym autem i mówi że ma awarię gniazda zapalniczki więc tylko gotówka. Porażka.

Ewelina

Zawsze wysyłałam paczki firma dpd. Do Niemiec dochodziły nawet w ciągu 50 godz, Ostatnie 2 wysyłki, wrzesień i listopad to horror. Przesyłka odebrana przez kuriera jeździ z nim 24 godziny za nim dotrze do bazy przeładunkowej Bielsko-Biała. W systemie nawet nie pojawia się informacja,że kurier odebrał paczkę od nadawcy jak było kiedyś. Nie odbiera nawet listu przewozowego. Zabiera paczkę, pozostawia jakiś nieczytelny podpis i finito. Potem szukaj człowieku,gdzie ta paczka się znajduje, czy razem z kurierem jeździ 24 godziny, czy gdzieś jest w obłokach systemu. To chory system.mówiąc o tym,że cały dzień trzeba oczekiwać kuriera kiedy się zjawi., a zjawia się nawet o 19.oo .To proszę powiedzieć jak mamy śledzić tę paczkę.To jest olewanie klienta przez DPD, niestety taka prawda. Mam już swoją opinię. Zmienić firmę i tyle w temacie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Są firmy które porozumiewają się SMS-ami z klientem. Może to ulepszy system. Obecny sytem dpd i czekanie na kuriera cały dzień to chory system pracy i lekceważenie klienta.

zet

Wyzysk kurierów, noty karne za byle bzdury, umowy tak skonstruowane że właściwie stajesz się ich własnością. Stawki najniższe na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w DPD?

Zobacz opinie na temat firmy DPD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD?

DPD