Europa Service Polska Sp. z o.o.

Opinie o Europa Service Polska Sp. z o.o.

Klient

Osobiście uważam, że to fajna firma.

xd

Hej, ale czy wypłata jest adekwatna do zadań? Dzięki

Esp

Po prostu zadzwon do dzialu floty numer masz na stronie i porozmawiaj z opiekunem dzialu. Wszystko Ci wyjaśni

Esp

Osoby zainteresowane pracą w teamie Europa Service Polska zapraszamy do kontaktu z działem floty.

t

witam . nie polecam firmy ,ponieważ rezerwujesz auto płacisz a po paru dniach tobie mówią ,że nie mają auta i anulują wynajem . no i problem bo sobie szukaj auta na gwałt i pieniądze pobrane z kąta nie wracają . i do tej pory nie mogę się doprosić zwrotu własnych pieniędzy . a zdarzenie miało miejsce ponad 23 dni temu . żenada ...

Zostaw opinię o Europa Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europa Service Polska Sp. z o.o.