Simplex Group Spółka z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Simplex Group Spółka z o.o.

Piotr

Czy Simplex Group Spółka z o.o. ma aktualnie jakieś nowe oferty pracy? Może ktoś ma wiedzę i mógłby podzielić się na forum? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Lidia

Jeśli nie wiesz jaki wygląda struktura organizacyjna w Simplex Group Spółka z o.o. sprawdź zakładkę "Kariera" . Czy uzyskałeś pomocne treści?

Zezula

Mam info , że Simplex jest dobrą firmą! Już wysłałam swoje cv i dziwią mnie niektóre wpisy. Przecież zawsze można zmienić firmę i po problemie, po co ludzi straszyć?

ZUzula

Może ktoś podpowie jak się pracuje i czy zarobki są dobre?

Prac.serw.
@ZUzula 16.01.2017 13:54
Może ktoś podpowie jak się pracuje i czy zarobki są dobre?

Pracuje sie miotłą albo łopatą

Zagłębiak

Huhuha huhuha nasza zima zła. My się zimy nie boimy, wszystkie parki odśnieżymy. Ha ha ha Dużo śniegu życze bo mnie to już nie dotyczy od 4 lat.

Plesiń

Skoro już nie pracujesz to po co te komentarze a może Cie wylali bo byłeś słąby.

michau

W teorii wszystko jest na czas, nie ma opóźnień, ale praktyka na rynku jest inna. Trzeba jednak to docenić, że tu jest ok

podwykonawca

Witam, Pracowałem jako podwykonawca w tej firmie przy odsnieżaniu pod Wrocławiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałem kontakt ze wszystkimi szczeblami - prezes / dyrektor / kierownik / pracownik fizyczny / dyspozytor i uważam, że zarówno po naszej jak i ich stronie było ok. Firma wypłacalna co najważniejsze.

Stefan

@SD nie masz może wrażenia, że ludzie zawsze będą narzekać? Według mnie.. Simplex Group może się wydawać firmą podejrzaną, ale jednak zatrudniają na naprawdę ciekawe stanowiska

kwejk

@Sopel na tym forum mieszaja sie i dobre i zle komentarze wiec ciezko powiedziec ze negatywne sa usuwane. ewentualnie te z przeklenstwami, ale to standard w necie. pracowales i mowisz ze nie polecasz? a sam zalozyles swoja dzialanosc?

byla

za 9 zl na noce w ups pradzynskiego

Zostaw opinię o Simplex Group Spółka z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simplex Group Spółka z o.o.