Egis Polska Inżynieria Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Egis Polska Inżynieria Sp. z o.o.

Zdzichy815

A ja słyszałem, że premii nie będzie bo zbierają na odszkodowanie za działalność tego z Warszawy, co nie panował nad popędem wobec tej samej płci .

Zdzichy815

Bodzio38
@Zdzichy815 10.01.2017, 21:04

Faktycznie jest coś na rzeczy.

sa
użytkownik zarejestrowany

Ja to słyszałem, ze od nowego oroku miały się jeszcze pojawić odpowiednie premie do podstawy zarobków. W końcu o stabilne wynagrodzenie wcale nie jest tak trudno.

Zostaw opinię o Egis Polska Inżynieria Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egis Polska Inżynieria Sp. z o.o.