Nuxe Polska Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Nuxe Polska Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@kremik myślę, że najlepiej się skontaktować z firmą Nuxe Polska i dopytać czy jest to samo stanowisko, czy jednak czymś się różni. Myślę, że najlepszym źródłem informacji zawsze jest firma.

kremik

NUXE szuka dzisiaj dermokonsultantek/ów w W-wie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu ale czy to jest to samo co ambasador marki ???

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@wadim takich informacji najlepiej szukać bezpośrednio u pracodawcy. Na rozmowie rekrutacyjnej z firmą Nuxe Polska powinieneś dostać odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Czy w takim razie zdecydujesz się lub zdecydowałeś? Jak tak to opowiedz nam swoje wrażenia.

wadim
użytkownik zarejestrowany

bardzo interesuje mnie objęcie w tej firmie stanowiska Ambasador Marki - Specjalista ds. Odsprzedaży - jednak na starcie pytanie: czy obowiązkowe będzie posiadanie prawda jazdy i czy auto będzie służbowe?

Zostaw opinię o Nuxe Polska Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nuxe Polska Sp. z o.o.