Opinie o Orbico Salon Professional Sp. z o.o. w Warszawa

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Orbico Salon Professional Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ela Nowy wpis

Ciesk osie dostać na stanowisko handlowe? Jakie wymagania? I jaki rodzaj umowy

Kamil Nowy wpis

Mało informacji o pracodawcy bo to świetne miejsce do pracy, solidny pracodawca. Sporo osób z wieloletnim stażem w firmie. Dla przykładu stanowiska handlowe , na których często jest spora rotacja pracowników, zajmują wieloletni pracownicy. Ciężko o lepszego pracodawcę w branży.

Piotr Nowy wpis

Jaki jest powód, że od dość dawna nie piszecie nic na forum? Warto starać się o pracę?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

taka ja

Olewają kandydatów z rozmów kwalifikacyjnych. Miała być informacja - zero jakiejkolwiek. Uświadomię wam coś wy moje drogie korpoludki z Mordoru. Ludzie/kandydaci poświęcają dla was swój czas. Robią gimnastykę u obecnych pracodawców by móc wyjść w godzinach pracy a wam się nawet nie chce poświęcić 5 głupich minut na wysłanie maila. Jeśli się do czegoś zobowiązujecie to słowa dotrzymajcie albo w ogóle się nie zobowiązujcie. Nie zdziwiłabym się gdyby taki szacunek do ludzi/profesjonalizm obowiązywał w pozostałych spółkach waszej grupy, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć wam powodzenia w realizowaniu tej wielkiej wizji "bycia liderem". Z takim podejściem - przyda wam się.

TakNie

Nie ma zbyt wielu wieści o Orbico Salon Professional Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Orbico Salon Professional Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad