Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.

Kraków

Opinie o Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.

Zuzanna

@Free czyli jeżeli dobrze zrozumiałam - praca obejmuje typowe obowiązki biurowe i to właśnie wydaje Ci się nieszczególnie warte polecenia? Wskazujesz dodatkowo, że każdy pracownik realizuje nadgodziny - są one dodatkowo płatne? Może są rozliczane w inny sposób? Napisz trochę więcej - szczególnie o nadgodzinach - bo jest to temat, które na pewno zaalarmuje osoby zainteresowane zatrudnieniem w Car-Master.

Free

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie jako pracownik biurowy Niektórzy piszą , że to marka premium to przecież musi być super Handlowcy mają trochę inne warunki zatrudnienia to może dla nich lepiej ale praca "biurowa" wcale nie do końca obejmuje typowy zakres obowiązków na stanowisku pracownika biurowego Wiem co mówię mam porównanie z innymi firmami, prawdziwymi. Zarobki nie szczególne przy bardzo dużej ilości godzin pracy (ok 50h /tydz) Poza tym fatalna atmosfera pracy.

Zuzanna

Obecnie Car-Master 2 poszukuje osoby do pracy jako Pracownik Recepcji. Chętnie usłyszymy od osób, które biorą udział w procesie rekrutacji. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat firmy? Czego mogą oczekiwać inni kandydaci? @weczy obecnie jesteś pracownikiem Car-Master 2? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Co dała Ci ta praca? Twoje doświadczenia mogą być bardzo pomocne dla osób rozważających dołączenie do firmy.

we

W sumie tacy dyspozytorzy międzynarodowi mogą liczyć na dość stabilne zatrudnienie i nawet na całkiem urozmaicone zarobki, bo w końcu oprócz stałej podstawy zawsze jest jeszcza szansa na jakieś premie w tym zakresie.

Zostaw opinię o Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.