Opinie o Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

j.lenart Nowy wpis

Niestety nie polecam! Osoby które tam pracują zajmują się jedynie plotkami. W czasie gdy czekałem na auto z serwisu osłuchałem się co pracownicy a szczególności handlowcy myślą o klientkach. koszmar!

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Gowork działa bezprawnie! Nowy wpis

Firma www.gowork.pl działa bezprawnie !!!!!!!!!!!!!!! i przetwarza informacje w sposób niezgodny z prawem. Chcą opłat za to,żeby usuwać komentarze, jak im zapłacicie to bedziecie mogli sami usuwać złe komentarze w swoim profilu. Zróbcie hałas! Napiszcie jak łańcuszek do kilku firm, możecie za to dostać zadośćuczynienie z sądu. PODAJCIE TO DALEJ! Podstawa prawna: Za przetwarzanie i rozpowszechnianie w przestrzeni publicznej nieprawdziwych i niesprawdzonych informacji przez instytucje do tego upoważnione z art.212 k.k.za przetwarzanie pomówień firmy za pośrednictwem środków masowego przekazu, jakim też jest internet grozi kara pozbawienia wolności lub grzywny oraz za naruszenia dóbr osobistych z art. 24 k.c. należy się zadośćuczynienie.

Grzesiek

Czytając ten komentarz, to poza tym, że pracodawca to zwykły dzieciak, który od tatusia dostał pieniądze, którymi nie potrafi zarządzać i prowadzi firmę na (usunięte przez administratora) - to przede wszystkim mam wrażenie, że pracownicy, którzy tam pracują to ludzie z niskim IQ, żeby nie powiedzieć idioci. Bez urazy, ale jeżeli, jakiś dyrektor, który ma inny biznes na boku i któremu na firmie nie zależy (nie wiem z czego jest rozliczany) - jak piszesz, czy ten dzieciak prezes z żoną, która pewnie jest tylko, aby pobierać wynagrodzenie mówią Ci, że nie dostaniesz pieniędzy bo jak piszesz "prezes ma zły humor", czy też "za dużo sobie policzyłeś" to chyba z Tobą jest coś nie tak, że tam pracujesz. Z twojego komentarza wynika, że pracowałeś tam dość długo, a więc tolerowałeś to wszystko o czym piszesz - jeżeli nie jesteś masochistą to pewnie też dostawałeś dobre wynagrodzenie. A może sam coś robiłeś na boku ? Pewnie to wszystko się skończyło i teraz trzeba dać taki komentarz? Pracodawcy to nie zaszkodzi, a każdy wie kto ten komentarz umieścił - więc potencjalnie zaszkodzi on Tobie. Piszę z perspektywy osoby, która mogłaby tam pracować i wiesz co, taki komentarz jak Twój wcale nic nie zmienia, bo to co piszesz nie trzyma się zwyczajnie całości i kupy

rozczarowany Nowy wpis

drogi f. W moim mniemaniu przekroczyłeś pewna granice, powiedzmy dobrego smaku. Dałeś przykład, że gentleman to nie tylko ambicja i fajny look. Są jeszcze ważniejsze kwestie. Lojalność, wdzięczność, szacunek. Gdyby nie firma CM zapewne nie dostałbyś szansy. Zachowałeś się pysznie, wręcz niesmacznie. Gdybym bym teraz Twoim szefem zastanowiłbym mocno o czym rozmawiamy i co widzisz. Czasem ścieżki mogą się skrzyżować i co wtedy? kolejna opinia chłopca który dostał szanse? wlasnie.. więcej wody do głowy, mniej alkoholu w gardlo

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pomoc działu księgowości?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
M.

Radzę uciekać, gdzie pieprz rośnie. Fatalna firma. Płaca kiepska, atmosfera nie do zniesienia zwłaszcza wśród pań - plotki, oszczerstwa, utrudnianie pracy. Prezesowi wydaje się, że jest ważniejszy od Boga. Kompletnie nie szanuje pracowników, metoda zarządzania - wzbudzanie strachu, krzyczenie, strofowanie. Praca po 9 godzin dziennie, plus dwie soboty w miesiącu - oczywiście za darmo.

@M.

Z tego co piszesz to atmosfera pozostawia do życzenia. A oni akurat rekrutują na trzy stanowiska https://pracodawcy.pracuj.pl/car-master-2-sp-z-o-o-sp-k,2614 Ktoś był ostatnio na rozmowie i napisze jakie wrażenia?

A.
@M.

A to o wynagrodzeniu nie informują od razu? Po co się zatrudniać w firmie, skoro nie dają wynagrodzenia?

Aga

Zastanawiam sie dlaczego nikt nie pisze? Gdyby było źle to z całą pewnością pisalibyście !!

:D

to ta sama firma: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,834292 + byłe już: inter car toyota kraków

Zuzanna

@Free czyli jeżeli dobrze zrozumiałam - praca obejmuje typowe obowiązki biurowe i to właśnie wydaje Ci się nieszczególnie warte polecenia? Wskazujesz dodatkowo, że każdy pracownik realizuje nadgodziny - są one dodatkowo płatne? Może są rozliczane w inny sposób? Napisz trochę więcej - szczególnie o nadgodzinach - bo jest to temat, które na pewno zaalarmuje osoby zainteresowane zatrudnieniem w Car-Master.

Free

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie jako pracownik biurowy Niektórzy piszą , że to marka premium to przecież musi być super Handlowcy mają trochę inne warunki zatrudnienia to może dla nich lepiej ale praca "biurowa" wcale nie do końca obejmuje typowy zakres obowiązków na stanowisku pracownika biurowego Wiem co mówię mam porównanie z innymi firmami, prawdziwymi. Zarobki nie szczególne przy bardzo dużej ilości godzin pracy (ok 50h /tydz) Poza tym fatalna atmosfera pracy.

Zuzanna

Obecnie Car-Master 2 poszukuje osoby do pracy jako Pracownik Recepcji. Chętnie usłyszymy od osób, które biorą udział w procesie rekrutacji. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat firmy? Czego mogą oczekiwać inni kandydaci? @weczy obecnie jesteś pracownikiem Car-Master 2? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Co dała Ci ta praca? Twoje doświadczenia mogą być bardzo pomocne dla osób rozważających dołączenie do firmy.

we

W sumie tacy dyspozytorzy międzynarodowi mogą liczyć na dość stabilne zatrudnienie i nawet na całkiem urozmaicone zarobki, bo w końcu oprócz stałej podstawy zawsze jest jeszcza szansa na jakieś premie w tym zakresie.

Zostaw merytoryczną opinię o Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.