Opinie o Skład Węgla Jolanta Nowak w Reda

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Skład Węgla Jolanta Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skład Węgla Jolanta Nowak o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skład Węgla Jolanta Nowak w Reda

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Skład Węgla Jolanta Nowak w mieście Reda, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników!

Troszkę prawdy

Działanie tej grupy bo ciężko nazwać to normalną firmą, zakładem pracy nadaje się jedynie do publicznej wiadomości by powiedzieć stop oszukiwaniu klientów i wrabianiu kierowników składów w kradzieże węgla. Nie wspomnę o brudnych procedurach grupy węglowej która powstała po rozbiciu Składów Węgla.PL Kierownik na składzie otrzymuje dostawy węgla które się nie zgadzają z ilością węgla na WZ, potrafią odsypać nawet 3 tony. Na stan wrzucą np. 27 ton węgla z dostawy a fizycznie przyjedzie 25 ton z czego kierownik ma zrobić prezesowi 27 sprzedanych ton. Braki się zbierają, co miesiąc kierownicy muszą podpisać zgodność stanów towaru które grubo się nie zgadzają bo oni robią co chcą nawet mieszając w komputerze kierowników gdyż mają zdalne połączenie, zmieniają stany kiedy chcą a później grube tysiące kierownicy mają oddawać prezesowi bo firma a raczej grupa zastrasza. Kierownicy mają robić pieniądze dla prezesa za wszelką cenę, oszukiwać klientów, odsypywać węgiel, mówić że Polski a wszystko najgorsze z Rosji, podrobione certyfikaty które w każdej chwili centrala zdalnie na komputerach zmienia dla potrzeb norm danego węgla. Z jednego rodzaju węgla robione są 3 hałdy na placu i sprzedawane jako orzech zwykły, premium i gold. Trzy różne ceny za ten sam rodzaj węgla , ściągają najtańszy węgiel robiąc z niego na składach różne rodzaje. Czas ujawnić nielegalne procedery, nagłośnić działanie by klienci otworzyli oczy a kierownicy nie odpowiadali za braki węgla które robi prezes odsypujac na łódkach przy dostawach, zgłaszanie braków do przełożonych nic nie daje. Dobre opinie o węglu i obsłudze piszą na internecie ich ludzie, dużo można opowiedzieć o działaniu tej ,,firmy,, Mam nadzieję że zastraszeni ludzie przestaną milczeć i wszyscy ujawnią w mediach co się dzieje naprawdę, to co wiem i mam bardzo chętnie przekażę tam gdzie powinno.

@Troszkę prawdy

Jestem byłym kierownikiem, proszę o pilny namiar na siebie, naprawdę pilne.

@Zosia

saturmin@wp.pl. Moje namiary.

Chudy Nowy wpis
@Troszkę prawdy

Wszystko prawda

Helena Nowy wpis
@Chudy

Też się nadziałeś na ten gorszy jako klient? Ogólnie to o tym wszystkim tak szczegółowo już wiedziałeś, skąd? I wiesz może czy coś ruszyło w tej sprawie, bo bardzo ciekawa jestem jaki będzie tego finał

Koper Nowy wpis
@Helena

Ja omijam tą firmę szerokim łukiem i radzę to samo innym . W ubiegłym roku na okres zimowy kupiłem węgla 5 t w innej firmie i nie mogę narzekać bo pali się znakomicie ,bez kamienia i mało popiołu a nie jak z tej firmy jeden pojemnik popiołu i kamienia na tydzień . Po zimie jeszcze mi pozostało blisko 2 t .

Koper

Niestety ja mogę potwierdzić o czym pisze były pracownik Trochę Prawdy. W tym składzie na przykład w Toruniu bardzo nie miła obsługa na zgłoszoną reklamację w dniu 05.02.2021 zachowywała się arogancko po przyjeżdzie do mnie do domu ,oczywiście bez maseczek obowiązkowych w czasie pandemii strasząc mnie Policją że ja ich chcę okraść , to tak jak (usunięte przez administratora) krzyczy złapać złodzieja . Doszło do naruszenia miru domowego art 193 kk .Zamówiłem 2.5 to kostki miała być przesiewana i sucha jak reklamie . Okazało się że dzień wcześniej padał cały dzień deszcz ze śniegiem , nad ranem to wszystko zamarzło i z tym zmieszanym śniegiem i miałem kierowca mi prubował zwalić ale niestety zamarzło z tym śniegiem i lodem , Ja prubowałem łopatą pomuc zwalić wchodząc na już zwaloną pryzmę i na klapę ale niestety kierowca nie patrzył tylko rószał w góre i w dół z tego powodu spadłem dosnając kontuzji nogi .Po wrzuceniu do piwnicy śnieg i lud się rozpuszczał powodując że woda stanęła w pomieszczeniu na 1 cm a zwały zwał węgla obniżył się o 20 cm . Otrzymałem niby świadectwo jakości z przed 3 lat tylko z nową datą . Według mnie to nie jest węgiel z naszych kopalń tylko jakaś mieszanina kamienia i łubku który słabo się pali i daje dużo popiołu . Na przesłane reklamacje drogą emei brak odpowiedzi , blokada odbiorcy , na ponaglenia jak również na tel brak reakcji .

Trochę prawdy
@Koper

Oczywiście że węgiel nie jest Polski, mówi się tak tylko klientom. Węgiel jest z Rosji i to najtańszy a rzekome świadectwa jakości czy certyfikaty to pic, wystawiają, drukują to co przepisowo potrzeba. Szczególnie byli pracownicy, kierownicy zgłaszajcie się, łączmy się i z pomocą mediów nie dajmy się zastraszać i wrabiać w kradzieże węgla za którymi stoi Pan prezes który (usunięte przez administratora) swoich pracowników i wciąga w swoje brudne,czarne interesy.

@Trochę prawdy

Dzwoniłem do PIH i otrzymałem odpowiedz że świadectwo jakości powinny być dostarczone każdorazowo z kopalni i takie powinien otrzymać klient a nie toczka w toczke od kilku lat ta sama .Ja już od nich nic nie potrzebuje bo zgłaszam jutro sprawę na Policje i do PIH. UOKIK .OŚ .

@Trochę prawdy

Proszę o namiar na siebie,były kierownik.Pilne

@Trochę prawdy

Raz jeszcze proszę Cię o kontakt bo ta firma zniszczyła również mnie

Troszkę prawdy Nowy wpis
@Zosia

Mój mail: pwwr@tlen.pl

Mateusz Gdz

Kuszony ceną wielokrotnie nabywałem węgiel od tej firmy w oddziale grudziądzkim. Z jakością węgla było różnie.Zawsze musiałem powalczyć żeby dostać węgiel czysty bez miału. czasem się udało czasem nie. Dzisiaj chciałem znowu zamówić 2 tony węgla. Człowiek który odebrał telefon zbeształ mnie że zadzwoniłem za wcześnie, bo on pracuje od 8:00 a ja dzwoniłem ok 7:30. No cóż.. Może i słusznie wyraził swoje niezadowolenie. tylko dlaczego w tak ordynarny sposób? "Jestem w trasie a pan coś mamrocze pod nosem. Ja pracuję od 8:00" mówił do mnie podniesionym głosem w ordynarnym tonie i się rozłączył. Zabawne. Facet z wyraźną wadą wymowy (powinien być raczej pacjentem poradni logopedycznej a nie przyjmującym zgłoszenia) wydziera się na mnie mówiąc że ja "coś mamrotam pod nosem" . Do mnie. Do klienta. Ręce opadają. Oczywiście pożegnałem się z tą firmą.

@Mateusz Gdz

Do dzisiejszego dnia pomimo kilku monitow nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani emeil ani tel.

Kolion

Jak kasa za prowadzenie skladu dla kierownika

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Skład Węgla Jolanta Nowak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Joanna

Bardzo miła obsługa w Gostyninie szybki dowuz do klijeta towar super jestem bardzo zadowolona takich pracowników jak Pan w Gostyninie szanuje doradził nam w wyborze jesteśmy zadowoleni życzymy owocnej pracy będziemy stałymi klijetami

Janusz

Witam serdecznie pastwa chciałbym poinformować że wasze składy to same plusy obsługa bardzo pozytywna jestem zadowolony ze składu miła obsługa dowuz szybki i zetelna waga pozdrawiam

Wojtalik Zbigniew

Super Węgiel zakupiłem na składzie 20 kg na prube Pan polecił mi tak żebym sobie sprawdził i zakupiłem bo towar 1 klasa dziękuję doradztwo

Ksenia

Dzień dobry Państwu skład wasz w Gostyninie jest bardzo dobrym składem pracownik uprzejmy miły doradzi w kupnie opału pozdrawiam Pana że składu a państwu życzę obyscie mieli takich pracowników Ksenia

Wojciech

Życzę państwu Owocnej pracy Skład na bardzo dobrym poziomie w Lipnie pozdrawiam. Panuw

Benek

Włocławek skład nieudany nie miłe podejście

Ryszard

Byłem u państwa na dwuch składach węgla jeden znajduje się w Płocku drugi w Gostyninie indywidualne podejście do klijeta mile doradztwo i kultura jestem zadowolony z tych składuw polecam wszystkim znajomym z poważaniem Ryszard

Beata

To kiedy zbieramy węgiel i robimy bramę :)

Klijet Ryszard

Witam bardzo wspaniały skład macie w Gostyninie obsługa fachowa dowuz szybki

Pan

Super firma

Zostaw merytoryczną opinię o Skład Węgla Jolanta Nowak - Reda

• Jak się pracuje w Skład Węgla Jolanta Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Skład Węgla Jolanta Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skład Węgla Jolanta Nowak?

Skład Węgla Jolanta Nowak
  • Feliksa Nowowiejskiego 18