KDG Nieruchomości Sp.z o.o.

Kraków

Opinie o KDG Nieruchomości Sp.z o.o.

Ewelina

Bardzo interesuje mnie praca w nieruchomościach. Czy KDG Nieruchomości mają jakieś oferty pracy? Gdzie mogę szukać?

Lidia

Czy pracując w KDG Nieruchomości Sp.z o.o. mamy możliwość zdobycia premii za wykonaną pracę? W agencjach nieruchomości premie są często stosowanym czynnikiem motywującym w pracy. Jak wygląda system premiowania w tej firmie?

ujw

ciekawi mnie jakie sa realne wymagania u was wobec osób do prowadzenia kuchni i kuchaREK bo niestety nie mogę o tym znaleźć info w internecie wcale.

Zostaw opinię o KDG Nieruchomości Sp.z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KDG Nieruchomości Sp.z o.o.