Opinie o Intelligent Technologies S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intelligent Technologies S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intelligent Technologies S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intelligent Technologies S.A. w Warszawa

S.

Póki co, pracuje mi się tutaj bardzo dobrze. Rozwijam się i nabieram dużego doświadczenia. Atmosfera okej, zawsze można się dogadać ale też się posmiać, także można łączyć przyjemne z pożytecznym!

Sprawdzam

Ok, skoro wchodzimy w detale. Zatem w firmie mialem: - podstawowe ubezpieczenie medyczne w dużej firmie na M - wyjazd integracyjny raz w roku - zezwolenie na szkolenie opłacone przeze mnie (w ramach urlopu, którego przecież mogłem nie dostać) - premia od czasu do czasu. Mój max to 400pln/msc, rocznie może 2-2.5k by się zebralo - pensja przyznaje - średnia krajowa, ale w Stolicy to żaden frykas - kasa na koncie zgodnie z prawem (czyli pod koniec terminu opisanego w prawie pracy) Często wspominany tu przywilej. Po zmianie pracodawcy - ubezpieczenie na zycie - pełne ubezpieczenie medyczne rodziny - pensja będąca krotnością średniej krajowej (inz to dość poszukiwany zawód na rynku) Pensja też pod koniec prawnego okresu. Czy to zatem jakiś wyjątkowy ewenement i większość firm nie płaci pracownikom terminowo? Przez prawie 20 lat się nie spotkalem żeby pracodawca jawnie łamał pod tym względem prawo. - premia na poziomie 13tki - budżet szkolen Jeżeli mamy się tak licytować, to proszę o argumenty dlaczego miałbym wrócić do ITSA?

@Sprawdzam

No jak to dlaczego miał byś wracać : - dostaniesz niekompetentnego przełożonego - będziesz mógł pracować 12 godzin bez nadgodzin - dostaniesz obniżkę pensji, jak za dużo to nie zdrowo - dostaniesz zezwolenie na szkolenie podczas własnego urlopu za które zapłacisz z własnej kieszeni - wspaniały wyjazd integracyjny - szczypta paranoi i obłędu w pakiecie - no i nowych współpracowników z wiedzą powiedzmy "podstawową" - samorozwój którego na pewno, nie masz w obecnej firmie Innymi słowy jesteś niezbyt rozgarnięty, że przepuszczasz taką życiową okazję, wracaj do nas, czekamy pensja będzie na czas ! ps. no chyba że znowu coś się zamiesza i obetną z pensji 20%, ale będzie na czas ......

Ciekawski
@Niktistotny

Tak tez sadze. Pensja na czas i puste slowa o tym jaka to w firmie wspaniala atmosfera panuje, na obecnym rynku pracy sa malo zachęcające. Ale jak wroca lata 90-te, to pewnie i firma nie bedzie musiala sie tak starac.

Man

Polecam pracę tutaj. Całkiem ciekawe zarobki, konkurencyjne.

Moon

Umowa dobra zarobki dobre. Tak naprawdę nie ma co narzekać, mnie się wydaje że firma i rozwój idą w dobrym kierunku!

Doradca Klienta

Na rozmowie nie czuło się wielkiego zdenerwowania, punktualnie i konkretnie. Rozmowa przebiegła przyjaźnie.

wynagrodzenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
John

Jestem zadowolony z warunków, jakie dała mi firma. Szczerze mówiąc, w poprzedniej pracy nie przyznano mi tyle benefitów. Tutaj wiem,że w razie jakichkolwiek problemów mogę liczyć na szefa.

knitek
@John

Też tak uwazam, firma si,ę stale rozwija. Jest coraz więcej szkoleń i dzięki temu można wzbogacać swoją wiedzę

Mia

Całkiem dobra firma mogę stanowczo polecić, zarobki nieprzeciętne, umowa jasna i dotrzymywana z obu stron.

@Mia

Tak to racja , w tej firmie wszytko jest nieprzeciętne, zarobki, zarząd, poziom 90% inżynierów. Wszędzie gdzie się nie pójdzie z tej firmy z miejsca dostaje się 10-15 % więcej , jakoś prężniej działa dyrekcja, inżynierowie jakoś bardziej ogarnięci. ps. ciekawe dlaczego w 100 osobowej firmie pochwalne komentarze napisało 300 różnych nicków ? ;)

@Mia

"umowa jasna i dotrzymywana z obu stron" , no nie doczytałem .... , jak rozumiem z wyjątkiem tych XX sytuacji kiedy myliła się kwota brutto z netto i "już tak musi zostać", a obiecana premia jako część wynagrodzenia okazywała się premią "do" ustalonej kwoty do której nigdy nie dochodziła, (można było zarobić/zaoszczędzić dla firmy 50 000, premia 100 pln brutto )

Czarny

Praca tutuaj jest okej, zwłaszcza że można sporo doświadczenia zebrać. Współpraca z zespołem jest naprawdę przyjemna!

Oja

Firma na poziomie,mnie zapewnia dobre warunki pracy oraz pensję

Niko

Praca tutaj mi się podoba. Jak dla mnie, wszyscy są w porządku.

luis
@Niko

No wszystko jest na poziomie, wypłata zawsze na czas , warunki pracy przyzwoite.

MIs

Bardzo rzetelne podejscie do pracownika zdecydowanie mogę polecić kazdemu

Aleksss

Polecam pracę w tej firmie, dogodna atmosfera i przyjazne warunki.

Czarny

Ogólnie firma stawia na duży rozwój osobisty, dzięki czemu wykształciłem duże umiejetnosci w branzy. Nie mam zarzutów, wszystko dobrze

White
@Czarny

No wiele można się naucyzć, co zaowocuje w przyszłości. ITSA daje fajne możliwości rozwoju

Olaf

Jest okej, w wielu stanowiskach które oferuje firma można się dużo nauczyć, nabrać doświadczenia co może rzutować na przyszłą kariere.

Radosny
@Olaf

Z tym sie zgodzę to akurat odpowiednia firma na zdobycie ciekawych kwalifikacji. Polecam również

Denver

Dobre miejsce na rozwój, spoko wynagrodzenie i ludzie też w porządku

tjzn
@Denver

Początki nie były łatwe, ale to zawsze tak jest. A praca okazała się naprawdę fajna, ludzie przesympatyczni .Super ;)

@Denver

Praca spełnia moje oczekiwania, tyle.

XYZ
@Denver

Wypłaty są zawsze na czas, pracodawca konkretny i rzetelny. Dobra praca.

Mai

Nie ma na co narzekać, bo intelligent technologies zapewnia naprawdę dobre warunki pracy, zawsze mogło być gorzej. Także uważam,że warto docenić.

Fuks

Pamiętać należy o tym, że co człowiek to opinia.Każdy ma inne odczucia co do swojej pracy. Moje zdanie na temat firmy Intelligent Technologies kilka razy się zmieniało i to w dużej mierze zależało też od mojego aktualnego humoru. Na dzień dzisiejszy jestem w stanie powiedzieć, że mimo iż nie jest to praca marzeń, można się wiele nauczyć i dużo z niej wynieść.

@Fuks

Tak, w szczególności artykułów biurowych!! :)

M

Praca w intelligent technoligies przynosi dużo korzyści choć najbardziej podoba mi sie fakt że mozna zdobyć dużo doświadczenia.

Zajączek
@M

To potwierdzę - wysoki poziom kształcenia oraz duży nacisk na szkolenie pracownika. Fajnie mi się tam pracowało! :)

Lil

Praca okej, firma ma dobrą renomę, pracodawca szanuje pracowników. Czego chcieć więcej?

Dawi
@Lil

I cały czas można poszerzać swoje kompetencje i wiedze. Super

nick

W porządku praca, branza IT stale się rozwija i tutaj można się kształcić, rozwijać i awansować :)

seko

Wszystko ok, praca za normalne stałe wynagrodzenie, dzięki temu mam stabilna sytuacje finansową, na czym mi najbatdziej zależało

Zostaw merytoryczną opinię o Intelligent Technologies S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Intelligent Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Intelligent Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intelligent Technologies S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intelligent Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Intelligent Technologies S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intelligent Technologies S.A.