Grzegorz Turnau Grupa

Kraków

Opinie o Grzegorz Turnau Grupa

Edyta

@ZULUGULA, w każdej firmie trzeba wykonywać polecenia szefa, jednak może warto porozmawiać o takich sprawach i dać do zrozumienia, że pracownicy również mają dużo do powiedzenia? Czy oprócz tego, istnieją jakieś pozytywy pracy w firmie? Napisz jak wyglądają warunki pracy?

zulugula

Potwierdzam - szef firmy ma ludzi w glebokim powazaniu, nie docenia nawet bardzo dobrych pracownikow, najpierw cos zleca do wykonania, a pozniej gdy ktos juz to zrobi to zmienia zdanie albo calkiem zaprzecza ze kazal wczesniej cos takiego zrobic. Juz nie mowiac o tym, ze oszczedza na pracownikach jak tylko sie da. Musze przyznac ze rzadko spotyka sie takich toksycznych ludzi. Unikajcie Turnau bo bedziecie musieli pracowac w stresie, byc do ciaglej dyspozycji, a i tak was predzej czy pozniej zwolni mimo efektow pracy.

A.

Najgorsze miejsce na pracę! Gość wyzyskuje ludzi, potem po kilku miesiącach zwalnia i czerpie z tego przyjemność. Obłuda i fałsz!

amanda w

rozważam rozpoczęcie u państwa kariery jako recepcjonistka, mam już pewne doświadczenie w branży hotelarskiej, chciałbym się jednak najpierw dowiedzieć jak to jest konkretnie u państwa jeśli chodzi o szczegółowe wymagania wobec recepcjonistek, prosze o odpowiedź

Zostaw opinię o Grzegorz Turnau Grupa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Turnau Grupa