Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.

Aneta

@LoLorozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w Greencarrier Freight Services Polska. Wspominasz, że firma zapewnia pracownikom benefity. Co wchodzi w ich skład?

LoLo

wynagrodzenie na czas jest, benefity są, nie rozumiem wpisów na tym portalu odnośnie zarobków, jak są za niskie, to idę tam gdzie są wyższe i po kłopocie. Wszedzie dobrze....

gc

fajnie pięknie tylko nie tu. zarobki jak na ukrainie

ff

Dobrze, że amosfera jest u nich w porządku @sumo, a skoro na zarobki też nikt nie narzeka, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne.

Zostaw opinię o Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.